Targi E3 - 2014 1156 3

O temacie

Autor Sculler

Zaczęty 27.05.2014 roku

Wyświetleń 1156

Odpowiedzi 3

Sculler

Sculler

Użytkownicy
posty339
Propsy273
ProfesjaProducent
  • Użytkownicy
Już za 14 dni rozpoczną się targi E3 i myślę, że cała impreza zapowiada się bardzo dobrze. Szykują się nam nowe materiały z takich gier jak: Far Cry 4, Mass Effect 4, Dragon Age: Inkwizycja czy Assassin's Creed: Unity. Producenci konsol przedstawią swoje exclusiv'y np. Halo 5: Guardians(XONE) i nowy Uncharted(PS4).
            Ja, prywatnie mam na celowniku dokładnie 3 gry. Pierwszą z nich jest oczywiście Wiedźmin 3. Mam nadzieję, że twórcy pokażą jakiś porządny gameplay i jeszcze bardziej zwiększą mój hype na tę produkcję. Druga gra, na którą czekam to niezależna produkcja The Forest, jest to swego rodzaju survival horror z elementami craftingu. Bardzo lubię takie gry i mam nadzieję, że producenci pokażą jakieś materiały z niej na owych targach. Ostatnią produkcją z mojej listy must have jest Tom Clancy's: The Division. Gra stawia na tryb multiplayer, a jej akcja osadzona jest w niedalekiej przyszłości i opowiada historię Nowego Jorku, który staje na skraju chaosu. To co w powyższej produkcji mnie urzekło to mechanika walki nastawiona na taktyczne potyczki pomiędzy uzbrojonymi grupami oraz rozległy teren miasta, po którym możemy się poruszać.
            To tyle z mojej strony. Jestem pozytywnie nastawiony do tegorocznych targów i myślę, że dostaniemy kilka niespodzianek w rodzaju nowatorskich produktów growych, które po raz pierwszy ujrzą światło dzienne już za 14 dni w Los Angeles. Piszcie swoich faworytów :)
 
some things are meant to be

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Faworytem to jest stoisko ubi, to raczej żadna nowość no chyba ze zaskoczą nas i od razu wyjdzie na jaw ze unity będzie zjebane jak Ac3 oby nie, ale jak narazie się na to zanosi jednak,  FC 4 to znowu będzie Asasin tylko na himalajach zamiast innowacji growej, no ale ubi to ubi wpakowanie do każdej gry AC narazie zdaje egzamin pewnie na tych targach znowu każdy da się na to nabrać.

Tyle w temacie Pc, jako ogół to wiadomo ze główny pkt to konsole i Stanowisko Sony :)
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

Sculler

Sculler

Użytkownicy
posty339
Propsy273
ProfesjaProducent
  • Użytkownicy
Trochę źle się wyraziłem. :) Nietrudno zgadnąć kto będzie faworytem całych targów, chodziło mi raczej  o subiektywnego faworyta.
 Co do gier Ubisoftu, według mnie niełatwo wprowadzić jakieś innowacje w gry typu fps ponieważ jest to już przetarta ścieżka. Nowe tytuły muszą ratować się otoczką fabularna np. akcja gry osadzona w dalekiej przyszłości. To daje twórcom możliwość wprowadzenia innowacji growej, o której piszesz powyżej. Takie jest moje zdanie.
 
some things are meant to be

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Wiesz ja to w przypadku Fc po prostu nie chciałbym kolejnego Asasyna bo ten będzie tam gdzie ma być, nie muszą pakować tego do każdej swojej gry co jak nrazie robią nie patrząc na to ze to się w końcu lodżią przeje. I tak osadzenie tego w tybecie itp, to i tak okazja na kilka fajnych motywów.
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry