Problemy z instalacją 33779 44

O temacie

Autor Sentarion

Zaczęty 11.05.2014 roku

Wyświetleń 33779

Odpowiedzi 44

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
Niestety u mnie obydwa sposoby dalej nic nie dają... Czy Złote Wrota Team może stworzyć jedną instalke z modem i dubbingiem? Podejrzewam, że rozwiązałoby to moje problemy....
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



Freshu

Freshu

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam,pobrałem mod,dubbing i patch z strony twórców moda,i wszystko ładnie zainstalowałem,i chce włączyć grę za pomocą gothic startera,odpalam złote wrota i włącza mi się gothic 2 noc kruka.
Gra rozpoczyna się jakby po przejściu przez portal do jarkendarku i moja postać automatycznie umiera,powstałem na kodach i przeleciałem po świecie,to jest normalny gothic 2 nk ;/.
Jak to naprawić? spotkał się ktoś z takim problemem?
 

Darsis

Darsis

Użytkownicy
posty1
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Mam problem z  modem Złote Wrota 
Zainstalował moda i wszystko wygląda dobrze ale gdy wchodzę do gry przez Gothic Starter to odpala mi się normalna dwójka Noc Kruka gdy klikam nowa gra to spadam z sufitu i umieram gdy włączam Marvina i klikam f8 to okazuje się że jestem na początku Jarkendaru i gdy wyjdę ze świątyni Saturas do mnie zagaduje że nie było mnie kilka dni itd. (czyli tak jakbym w zwykłej grze dopiero co wszedł do Jarkendaru....
Co robić ?
 

Zenek23

Zenek23

Użytkownicy
posty50
Propsy5
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Witam, mam nietypowy problem. Zainstalowałem Złote Wrota z dubbingiem i patchem. Wszystko przebiegło pomyślnie, lecz gdy gram to mam straszne zawiechy. W opcjach jest ustawiona jakaś dziwna karta graficzna, której nie można zmienić. Sprzęt mam dobry a przynajmniej na tyle, żeby spokojnie udźwignąć taką grę. Również rozdzielczość mam źle ustawioną lecz gdy próbuję zmienić gra mi się wyłącza i wyświetla komunikat o problemie. O co tu chodzi??? Jeśli ktoś wie proszę o pomoc
 

Sentarion

Sentarion

Moderator działu
Szef zespołu
posty813
Propsy1155
NagrodyV
Profesjabrak
  • Moderator działu
  • Szef zespołu
Mam problem z  modem Złote Wrota
Zainstalował moda i wszystko wygląda dobrze ale gdy wchodzę do gry przez Gothic Starter to odpala mi się normalna dwójka Noc Kruka gdy klikam nowa gra to spadam z sufitu i umieram gdy włączam Marvina i klikam f8 to okazuje się że jestem na początku Jarkendaru i gdy wyjdę ze świątyni Saturas do mnie zagaduje że nie było mnie kilka dni itd. (czyli tak jakbym w zwykłej grze dopiero co wszedł do Jarkendaru....
Co robić ?
Sprawdź czy w folderze Gothic2\Data\ModVDF jest plik Zlotewrota.mod, jeśli nie ma to instalujesz do złego folderu.

firanazkupa123

firanazkupa123

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam problem z  modem Złote Wrota
Zainstalował moda i wszystko wygląda dobrze ale gdy wchodzę do gry przez Gothic Starter to odpala mi się normalna dwójka Noc Kruka gdy klikam nowa gra to spadam z sufitu i umieram gdy włączam Marvina i klikam f8 to okazuje się że jestem na początku Jarkendaru i gdy wyjdę ze świątyni Saturas do mnie zagaduje że nie było mnie kilka dni itd. (czyli tak jakbym w zwykłej grze dopiero co wszedł do Jarkendaru....
Co robić ?
Sprawdź czy w folderze Gothic2\Data\ModVDF jest plik Zlotewrota.mod, jeśli nie ma to instalujesz do złego folderu.
No i  mam te 3 pliki w tym folderze: gra, dubbing, patch
I nadal jest to samo, że gram w normalnego gothica tyle, że zaczynam w jarkendarze z 0 lvl :D Te pliki przez jaki program mają być obsługiwane? Bo mi domyślnie wybrało media windows player, a chyba z innego powinny być mi się zdaje
 

Kyubie

Kyubie

Użytkownicy
posty389
Propsy32
  • Użytkownicy

Kyubie

Problemy z instalacją
#26 2015-07-05, 13:21(Ostatnia zmiana: 2015-07-05, 13:26)
Jak się okazało nie działa mi ten mod ze względu na zmienianie rozdzielczości. Można grać tylko na 800x600. Przy jakiejkolwiek próbie zmiany nawet w ustawieniach, czy gothic.ini. Jest Acces coś tam. Ten błąd.

@Edit
 Teraz jeszcze wywala przy starcie gry. Do niczego sie to nie nadaje...
 

Crd

Crd

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Czy mod działa z wersją gold (z GoGa?) Nie mogę zainstalować gry, bo instalator nie widzi pliku rozszerzalnego z Nocy Kruka...
 

Parvels

Parvels

Użytkownicy
posty1
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
Mam problem gdy uruchamiam gothic 2 nk złote Wrota to nic mi się nie włącza tylko ścina gdy czekam aż się uruchomi to nic się nie dzieje mój sprzęt to:
Windows 7 64 bity
karta to nVidia GeForce (czy jakoś tak)
jest to komputer który ma 2 rdzenie

próbowałem reinstalowałem grę i nic.
I tylko dodam że nie mam zainstalowanego Dubingu!! HELP!!!! ;( ;( ;( ;( ;(
 
Pamiętaj abyś pisał tylko prawdę o grach.

A jak się nie znasz to nic nie pisz

Andarel

Andarel

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam, trochę odświeżę temat ponieważ w końcu mam trochę więcej czasu i wzięło mnie na zagranie jakiegoś moda do gothica. No więc pobrałem sobie dwa pliki z oficjalnej strony  "ZloteWrota-1.05.5" "ZloteWrota_Dubbing-1.05" i tak jak w napisali w instrukcji zainstalowałem najpierw pierwszy plik później dubbing na całkowicie czystą wersje nocy kruka 2.6(fix). Po odpaleniu i kilknięcia nowa gra na sekundę pojawia mi się normalnie gra po czym wyłącza i wywala ten błąd.   Proszę dobre rady co mogę zrobić żebymod dziala jak trzeba bo odwiedzilem pelno foum i nic nie znalazlem. Pozdrawiam Andarel :)
 

Kynek

Kynek

Użytkownicy
posty4
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
nie mogę zainstelować w momencie wyboru folderu   nacisk  zainstaluj jest na szaro nie można go wcisnąć
 

johny_123

johny_123

Użytkownicy
posty2
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy

johny_123

Problemy z instalacją
#31 2016-01-03, 22:57(Ostatnia zmiana: 2016-01-04, 19:12)
po instalacji gothica 2 i NK - ktore dzialaly bo sprawdzilem instaluje ZloteWrota-1.01 i ZloteWrota_Dubbing-1.0 i tu wywala mi taki blad

http://zapodaj.net/460905c32ab04.jpg.html

ps win 7 64 b


Post połączony: 2016-01-04, 19:12
po instalacji gothica 2 i NK - ktore dzialaly bo sprawdzilem instaluje ZloteWrota-1.01 i ZloteWrota_Dubbing-1.0 i tu wywala mi taki blad

http://zapodaj.net/460905c32ab04.jpg.html

ps win 7 64 b

ktos pomoze ??
 

Babka95

Babka95

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam mam problem z zainstalowanie. Pobieram to z waszej str i po chwili mam na pulpicie plik. problem jest taki ze nie wiem co z nim zrobić. czy go instalować czy co.  a jeśli instalować to jak bo klikając na niego wyskakuje mi wyszukaj pomoc w WEB czy cos takiego. Postanowiłem wiec poszukać tego gdzie indziej i z gry online pobrałem zip.
Rozpakowałem i mam 3 foldery data system i _work. podmieniałem je nic dodawałem to z nich do odpowiadających im folderów z podstawki tez nic. o dziwo dubbing jest w formie exe i spokojnie mogę go instalować (oczywiście ten z gry online) bo ten ze strony twórców choruje na to samo co i instalka moda. bladego pojęcia nie mam co z tym zrobić gry kupuje wiec nie jestem ekspertem od mod-ów itp. 
Z Góry dzięki za pomoc
 

Adanos

Adanos

Administrator
Szara eminencja
posty5204
Propsy3870
ProfesjaProgramista
  • Administrator
  • Szara eminencja
Jeśli masz archiwum zip, to wypakuj do odpowiednich katalogów, a potem uruchom moda przez GothicStarter.

mikisz181

mikisz181

Użytkownicy
posty5
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam.Mam zamiar pograć sobie w g2 złote wrota lecz mam pewien problem otóż posiadam g2 nk na steam, kiedy odpalam złote wrota przez starter packa w folderze gothica to na steamie mi się nie wyświetla,że jestem w grze proszę o pomoc.
 

mikisz181

mikisz181

Użytkownicy
posty5
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mój problem polega na tym,że zainstalowałem moda (na steam) lecz gdy wciskam nową gre pojawia mi się rozmowa z takim magiem wody mertens czy coś takiego potem napisy końcowe.
 

Nexus1997

Nexus1997

Użytkownicy
posty5
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam mam problem z instalacja otoz mam zainstalowen gothic 2 ale gdy instaluje zw i chce odpalic to sie wogole nie wlacza zmieniam nawet zgodnasc i tez nic to nie daje jakies rady jak to zrobic?
 

lee27

lee27

Użytkownicy
posty85
Propsy8
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam mam problem z instalacja otoz mam zainstalowen gothic 2 ale gdy instaluje zw i chce odpalic to sie wogole nie wlacza zmieniam nawet zgodnasc i tez nic to nie daje jakies rady jak to zrobic?
napisałeś że masz gothic 2, a noc kruka i wszystkie wymagane dodatki
 

Nexus1997

Nexus1997

Użytkownicy
posty5
Profesjabrak
  • Użytkownicy
tez mam noc kruka i wymagane dodatki i dale sie nie chce odpalic albo wyskakuje blad albo wogole sie nie odpala
 

SeVeN

SeVeN

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam.
Również miałem ten problem, że gra bez dubbingu działa, lecz z dubbingiem wyskakuje access violation i znalazłem rozwiązanie. Mianowicie odinstalowałem dubbing, rozpocząłem nową grę pograłem chwilę, zapisałem grę, wyszedłem z gry, zainstalowałem dubbing, a następnie uruchomiłem grę i wczytałem zapis (nawet nie wyobrażacie sobie jaka była moja radość gdy usłyszałem ludzki głos podczas dialogu :D). Nie mam 100% pewności, że u każdego to pomoże, lecz w moim przypadku to zadziałało.
Pozdro.
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry