Gothic II - Atak Dzieci NEO 29039 60

O temacie

Autor RiPPerMAN

Zaczęty 7.04.2014 roku

Wyświetleń 29039

Odpowiedzi 60

RiPPerMAN

RiPPerMAN

Użytkownicy
FapTeam Studios
posty222
Propsy25
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
  • FapTeam Studios

RiPPerMAN

Gothic II - Atak Dzieci NEO
2014-04-07, 16:32(Ostatnia zmiana: 2014-10-25, 16:36)
Witajcie! Chcę wam zaprezentować modyfikację tworzoną przeze mnie i moich kumpli! Oto i opis!

       
                            GOTHIC II - ATAK DZIECI NEO

Rhobar II pokonał wszystkich swoich wrogów, oprócz jednego... Dzieci NEO postanowiły odzyskać swoją Trójcę Patyczków w Myrtanie. Jednak łatwo udało się przepędzić najeźdźców. Kilka lat później armia SamoGwałcącego się Wojownika znów wyruszyła na podbój kontynentu. Król nie miał wyboru, musiał negocjować. Najeźdźcy opanowali całą pustynię oraz góry, dzięki czemu Rhobar zaspokoił rządzę NEOsów. Niestety Bóg Gwałtu wezwał je wszystkie do walki i rozpoczęła się Trzecia Wojna o Trójcę Patyczków, w której znów wygrała Myrtana. Jednakże moc SamoGwałcącego się Wojownika zawędrowała na wyspę Khorinis i osiadła, by bezpiecznie znalazł ją Patryk, nowy wódz NEOsów. Jedynie jeden człowiek może zapobiec kolejnej inwazji na ziemię Myrtany. Przywróci on ład na kontynencie i wskrzesi wielkich Prime'ów... Nazywa się on...

I tutaj rozpoczyna się nasza fabuła moda! Jesteśmy młodym Drassenem, który nie pamięta swojego poprzedniego życia, w którym... umarł... Po śmierci stał się Wybrańcem Patyczków Przeznaczenia - twórców świata. Przyzwał go Snaf-Czarnoksiężnik, który widocznie chce pomóc niszcząc grupę potężnego Patryka z wyspy Khorinis...
Bohater będzie mógł dołączyć do różnorodnych gildii... Od najsłabszej do najmocniejszej i ponadto kilka mniejszych gildii pobocznych (najemnik Dzieci NEO, drwale itp). Dołączanie do gildii jest przypisane do rozdziałów, więc do 4 rozdziału jest to lekko liniowe.
Bohater będzie miał szansę uczestniczyć w wielu bitwach, intrygach i zwrotach akcji! Dzięki pewnemu przedmiotowi może nawet łączyć np. miecz z toporem i dzięki temu wychodzi zupełnie nowy przedmiot! Niestety wszystko ma swoją cenę :lol:...

Co zmienia modyfikacja?
- Całkowicie nowa fabuła trwająca przez 6 odmienionych rozdziałów! (miejscami wplatająca się w fabułę G2NK) (zrobione 4 rozdziały)
- Możliwe wgranie dodatków DLC, względem kontynuacji gry... Planowane 2 - Era Prim'ów oraz Więzień Azkabanu (10% zrobione)
- Intro i outro (raczej nie profesjonalne :lol:)
- Zabawne dialogi oraz podpisy
- Regeneracja życia (zrobione?)
- Zmiana wyglądu postaci podczas odnoszenia ran (pomysł z moda Podróżnik - za liniami wroga) (zrobione?)
- Łączenie niektórych przedmiotów w lepsze! (zrobione?)
- Nowy bohater (nie zrobione :lol2:)
- Około 400 nowych NPC! (85% zrobione)
- Około 150 nowych zadań! (70% zrobione)
- Nowe pancerze, bronie białe oraz itemy na misje (75% zrobione)
- Tworzenie pancerzy! (Wymagane jedynie składniki!) (zrobione?)
- Trialogi, kolory czcionek - LeGo
- Runiczne bronie dystansowe (zrobione)
- Widoczne modyfikacje wyspy Khorinis, Jarkendar oraz Górniczej Doliny (tutaj Nether XD ) (65% zrobione)
- Powiązania do produkcji takich jak: Diablo, Transformers, Minecraft, Harry Potter i wiele innych HITÓW!
- Nowe obozy, frakcje itp
- I wiele innych bardziej szczegółowych zmian i modyfikacji!

Postępy prac? Liczone w procentach... 61%... Nie licząc DLC oraz Dubbingu, który będzie dopiero realizowany po premierze moda...
Premiera? Nie bliżej niż w sierpniu tego roku...

A tutaj kilka screenów... Może niezbyt dużo prezentujących modyfikację, ale to taki mini smaczek  :lol: Nie za bardzo profesjonalne, ale coś tam pokazują... Niedługo nowe! :ok:
NOWE SCREEENY  :trollface:
http://themodders.org/index.php?topic=21709.msg1140415#msg1140415

Dziękuję za uwagę! :ok: Pozdro  :lol2:
 
"Nie żałuj umarłych, żałuj żywych, a szczególnie tych, którzy żyją bez miłości"
~ Albus Parcival Wulfryk Brian Dumbledore

Atak Dzieci NEO
http://themodders.org/index.php?topic=21709.0

Winters07

Winters07

Użytkownicy
Tkacz Magii
posty65
Propsy25
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Tkacz Magii
Ciekawy pomysł. Taki polski odpowiednik Podróżnika - za liniami wroga . Powodzenia w pracach . Ustalasz jakiś termin wydania ?
 
Przyszłość jest niepewna , więc lepiej stawiaj jej warunki , inaczej ona postawi je Tobie.

siewka181

siewka181

Użytkownicy
PomiotBeliara
posty411
Propsy68
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • PomiotBeliara

siewka181

Gothic II - Atak Dzieci NEO
#2 2014-04-07, 20:56(Ostatnia zmiana: 2014-04-07, 21:08)
To są jakieś jaja.Nieudana prowokacja.

@Winters07
nic
 
JAK NAZYWA SIĘ CHOROBA NA KTÓRĄ CIERPIĄ WYZNAWCY ADANOSA ?
WADA NOSA :d
Motyw do Google Chrome by ja: https://www.mychrometheme.com/t/94h6ywsfrpdltksaofn965n3e
http://z0r.de/L/z0r-de_4014.swf

theblues

theblues

Użytkownicy
posty134
Propsy46
ProfesjaLvl designer
  • Użytkownicy

theblues

Gothic II - Atak Dzieci NEO
#3 2014-04-07, 20:59(Ostatnia zmiana: 2014-04-07, 21:42)
Really ? :facepalm:

Edit: Zmieniam zdanie to jednak może się udać  :lol:
 
– Nazywam się...
– Nie interesuje mnie twoje imię.

Intel Core i7-4770K @ 4.5 GHz + bequiet! Dark Rock 3
MSI Z87-G43
GoodRam 8GB 1333MHz CL9
MSI Radeon R9 290 Gaming 4GB DDR5 512bit

Zucklov

Zucklov

Quest Pack Team
Sztywniutko
posty1220
Propsy1241
ProfesjaSkrypter
  • Quest Pack Team
  • Sztywniutko

Zucklov
Quest Pack Team

Gothic II - Atak Dzieci NEO
#4 2014-04-07, 21:04(Ostatnia zmiana: 2014-04-07, 21:16)
Cóż, moje zdanie jest takie, że powinieneś znaleźć jakiegoś filmowca albo kogoś innego od multimediów, bo te screeny są wykonane beznadziejnie lub też żebyś sam się nauczył to robić. Słaby kontrast, paski życia, zła perspektywa to rzeczy, które najbardziej rzucają się w oczy. Co do samego moda - zapowiada się dobrze, tylko nie przesadzaj z tymi setkami npc czy zadań, bo z doświadczenia wiem, że w praniu to wychodzi inaczej. Nie obiecuj także zbyt wiele z nowinek technicznych, ta gra ma 12 lat. Ale ogólnie zapowiada się niegłupio, tylko popraw te multimedia, bo one rażą w oczy.
No i poszukaj jakichś nowych meshów do vobów (np. http://www.worldofgothic.de/?go=moddb&cat=20) albo znajdź jakiegoś grafika 3D (lub sam się tym zajmij), bo te obozy są wyglądają dziwnie pusto.
 
Lieb Vaterland magst ruhig sein

Winters07

Winters07

Użytkownicy
Tkacz Magii
posty65
Propsy25
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Tkacz Magii
To są jakieś jaja.Nieudana prowokacja.

Nawet jeśli to co z tego ? :D
 
Przyszłość jest niepewna , więc lepiej stawiaj jej warunki , inaczej ona postawi je Tobie.

diegomez

diegomez

Labirynt
posty452
Propsy63
  • Labirynt
Jeśli on robi tę modyfikację na serio - to czemu nie? Ja życzę powodzenia :D
 

RiPPerMAN

RiPPerMAN

Użytkownicy
FapTeam Studios
posty222
Propsy25
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
  • FapTeam Studios
Ogólnie to ten mod ma być o tematyce nieco paradoksalnej lub co najmniej zabawnej... :lol2: Szwankuje mi spacer, a screeny nie są robione przeze mnie, ale oczywiście postaram się o jakieś lepsze i oczywiście więcej! :ok:
Termin wydania? Jeszcze za wcześnie, aby o tym myśleć, ale gdybym znalazł jakiegoś dobrego level designera itp. w spacerze no i oczywiście gościa od oteksturowania w tymże programie oraz grafika 3d  poszło by mi znacznie szybciej. :lol: 
Co do tych npc i zadań to nie jest to wcale niemożliwe, z mojej strony mogę powiedzieć, że większość jest już zrobiona, pozostaje tylko kwestia zadań pobocznych i głównych oraz oteksturowania, więc mod może się pojawić nawet w czerwcu... Nawet by mi się chciało zrobić do tego dubbing, ale najpierw trzeba sprawdzić jak ludzie na niego reagują :ok:
Nowinki techniczne? Oprócz użycia LeGo (trialogi, kolorki czcionek) nie będzie dużych technicznych zmian...
Żem się rozpisał, ale na pewno spełnię to co napisałem w pierwszym poście, bo jak już mówiłem większość już jest zrobiona... Dzięki za krytykę! :ok: :lol2:
 
"Nie żałuj umarłych, żałuj żywych, a szczególnie tych, którzy żyją bez miłości"
~ Albus Parcival Wulfryk Brian Dumbledore

Atak Dzieci NEO
http://themodders.org/index.php?topic=21709.0

gothic1210
  • Gość
FapTeam :lol2:
No jestem ciekawy jak to wyjdzie, Na razie rzucam propsem. :ok: Potem zobaczymy :D
 

therooofisonfire

therooofisonfire

Użytkownicy
Lerła Merlę.
posty47
Propsy12
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Lerła Merlę.
Props będzie, ale ta niebieska czcionka na którymś tam z kolei screenie mnie zabiła.
 
Pokaż mi bohatera, a napiszę Ci tragedię.

RiPPerMAN

RiPPerMAN

Użytkownicy
FapTeam Studios
posty222
Propsy25
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
  • FapTeam Studios
Człowieku, ja nawet nie wiem co tam pisze! Haha! :lol2:
@Outlander  Wreszcie to ktoś przyuważył, jeden ze smaczków :lol:
 
"Nie żałuj umarłych, żałuj żywych, a szczególnie tych, którzy żyją bez miłości"
~ Albus Parcival Wulfryk Brian Dumbledore

Atak Dzieci NEO
http://themodders.org/index.php?topic=21709.0

xendix

xendix

Użytkownicy
posty497
Propsy98
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
Moim zdaniem te lokacje są jakieś puste.....
Żadnych kuźni,bali drewna,palisad oraz brak roślinności.
Powinniście to poprawić.
 

diegomez

diegomez

Labirynt
posty452
Propsy63
  • Labirynt
Uważaj na to LeGO. Dzięki LeGO można zrobić fajne efekty, ale gra staje się przez to niestabilna.
 

RiPPerMAN

RiPPerMAN

Użytkownicy
FapTeam Studios
posty222
Propsy25
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
  • FapTeam Studios

RiPPerMAN

Gothic II - Atak Dzieci NEO
#13 2014-04-08, 09:51(Ostatnia zmiana: 2014-04-08, 17:37)
@xendix
Brak palisad? Screeny są zrobione w taki sposób, że ich niestety nie widać... Z roślinnością nie bardzo mi się chciało eksperymentować (nie znałem opini innych na temat moda, teraz znam i sie postaram)... Bale drewna są na każdym kroku, kociołek w jednym z obozów... A kuźnia jest, tylko, że nie w każdym obozie jest ona potrzebna... Nie słyszałem, żeby drwale kuli broń... :lol:

@diegomez
Rozumiem... Eksperymentować nie będę... Zrobie tylko to co pewne i w miare proste do zrobienia (trialogi)


Wstawię może dzisiaj BETA wersję moda, gdzie możecie wymienić błędy i dać pomysły co można zmienić/dodać :ok: Ale to zapewne wieczorkiem...
 
"Nie żałuj umarłych, żałuj żywych, a szczególnie tych, którzy żyją bez miłości"
~ Albus Parcival Wulfryk Brian Dumbledore

Atak Dzieci NEO
http://themodders.org/index.php?topic=21709.0

RiPPerMAN

RiPPerMAN

Użytkownicy
FapTeam Studios
posty222
Propsy25
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
  • FapTeam Studios

RiPPerMAN

Gothic II - Atak Dzieci NEO
#14 2014-04-09, 21:47(Ostatnia zmiana: 2014-05-16, 18:10)
WITAJCIE SPOWROTEM! Wsadzam tutaj wersję BETA mojego moda! :lol: Do przejścia spokojnie są całe 3 rozdziały i pare misji w 4... Możecie pisać co można zmienić/dodać lub gdzie są błędy (bardzo ważne :ok:) Nowe screeny trafią tutaj już niedługo, a na teraz macie wersję demo... Nie zrażajcie się początkiem, ponieważ fabuła tam dopiero się rozwija i dopiero po 1 rozdziale zacznie się coś dziać...



RADA: Gadajcie ze wszystkimi postaciami, które mają imiona! Większość z nich mają dla was ciekawe zadania! Ci co nie mają wgl dialogu, nie są jeszcze dokończeni!
Wszelkie błędy wytykać palcami! :lol2:
Dziękuje za uwagę :ok:
 
"Nie żałuj umarłych, żałuj żywych, a szczególnie tych, którzy żyją bez miłości"
~ Albus Parcival Wulfryk Brian Dumbledore

Atak Dzieci NEO
http://themodders.org/index.php?topic=21709.0

Draks

Draks

Użytkownicy
Gothic 2 Nowy porządek
posty1714
Propsy766
ProfesjaGrafik 3D
  • Użytkownicy
  • Gothic 2 Nowy porządek
Fajnie, tylko wrzuć na inny hosting, bo pisze, że ciągle zajęty :)
 

xendix

xendix

Użytkownicy
posty497
Propsy98
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
Wrzuciłem plik ini do folderu system a ten drugi do modvdf a po odpaleniu nowej gry w połowie paska ładowania pojawia się Access Violation.
 

siewka181

siewka181

Użytkownicy
PomiotBeliara
posty411
Propsy68
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • PomiotBeliara
Nie da się pobrać.
Serwer zajęty wyślij sms i tak cały czas .
 
JAK NAZYWA SIĘ CHOROBA NA KTÓRĄ CIERPIĄ WYZNAWCY ADANOSA ?
WADA NOSA :d
Motyw do Google Chrome by ja: https://www.mychrometheme.com/t/94h6ywsfrpdltksaofn965n3e
http://z0r.de/L/z0r-de_4014.swf

Fletcher

Fletcher

Użytkownicy
Strażnik
posty240
Propsy52
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Strażnik
U mnie tak samo - Pisze że wszystkie sloty są aktualnie zajęte przez użytkowników premium, zaś pod spodem mogę wysłać sms'a, co na pewno nie zrobię bo już nie raz się na tym przejechałem że tak powiem.
Zresztą może lepiej byłoby poczekać na pełną wersję moda, bez bugów i różnych błędów. Ogółem to jestem sceptycznie nastawiony na takie humorystyczne modyfikacje, lubię poważną fabułę jak i sam świat gry. 
 

xendix

xendix

Użytkownicy
posty497
Propsy98
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
Zreinstalowałem Gothica i zainstalowałem playerkit,G2MDK oraz spolszczenie do skryptów.Uruchomiłem moda lecz w grze nie było postaci.
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry