Seria Dark Souls 78976 726

O temacie

Autor mgr inż. Aztek

Zaczęty 31.10.2013 roku

Wyświetleń 78976

Odpowiedzi 726

Cragann

Cragann

Użytkownicy
inżynieria relacyjna
posty763
Propsy592
ProfesjaGrafik 2D
  • Użytkownicy
  • inżynieria relacyjna
Zajebiste, pobiegałbym sobie w tym po takim lesie ;x

Współcześnie model patriarchalny został nieco zmodyfikowany przez nadanie kobietom praw obywatelskich, prawa do własnego majątku, ochrony prawnej i możliwości rozwodu. Ale ich status jest nadal przedmiotowy, co wyraża się m.in. w konieczności zmiany nazwiska wraz z zamążpojściem, zobowiązaniem do zamieszkania tam, gdzie mieszka mąż, generalnym założeniu, że małżeństwo pociąga za sobą świadczenie usług domowych przez kobietę i wspólnotę seksualną z mężczyzna w zamian za utrzymanie finansowe

mgr inż. Aztek

mgr inż. Aztek

Użytkownicy
Lord of Cinder
posty2941
Propsy6099
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Lord of Cinder
Nie z tymi pająkami :lol2:
Trailer bez dwóch zdań 1. klasa :ok: Zadziwia mnie jak skoczyli z poziomem marketingu, bo Dark Souls 1 nie ma ani jednego trailera, który byłby przynajmniej w połowie tak dobry jak jakikolwiek z drugiej części :ok:

Chciałbym przy okazji przypomnieć trailer z muzyką polaka :D
https://www.youtube.com/watch?v=6tDQNvB9zSk

Praise the Sun
Cennik
-10% warna: 10 propsów (każde kolejne 10% 5 propsów)                                                        usunięcie niewygodnego posta: 20 propsów
+10% dla wybranego użytkownika: 25 propsów                                                                                              ban dla wybranego użytkownika: 100 propsów
steam | last.fm | Nowy, lepszy lider RBT

Baggio

Baggio

DreamVader
posty965
Propsy425
ProfesjaGracz
  • DreamVader
Ładnie to wygląda, szkoda że w rzeczywistości odbiega to od gry. Na YT jest gameplay, wygląda to lepiej od jedynki, za którą muszę się zabrać, ale czasu nie mam. :D

mgr inż. Aztek

mgr inż. Aztek

Użytkownicy
Lord of Cinder
posty2941
Propsy6099
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Lord of Cinder
Grafika w Dark Souls nigdy nie rzucała się pierwsza w oczy :D Osobiście liczę, że na PC będzie to wyglądać lepiej :ok:

Praise the Sun
Cennik
-10% warna: 10 propsów (każde kolejne 10% 5 propsów)                                                        usunięcie niewygodnego posta: 20 propsów
+10% dla wybranego użytkownika: 25 propsów                                                                                              ban dla wybranego użytkownika: 100 propsów

Kelten

Kelten

Gry (themodders@telegram)
posty624
Propsy498
ProfesjaKompozytor
  • Gry (themodders@telegram)
Jeśli gra odzwierciedli chociaż w połowie klimat pokazany w trailerach to mamy grę roku.

mgr inż. Aztek

mgr inż. Aztek

Użytkownicy
Lord of Cinder
posty2941
Propsy6099
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Lord of Cinder

mgr inż. Aztek

Seria Dark Souls
#65 2014-03-18, 15:34(Ostatnia zmiana: 2014-03-18, 19:48)
Cóż... cytując Game Informera to "It’s only March, but Dark Souls II stands tall as a potential game of the year."
Doskonałe oceny na metacriticu: http://www.metacritic.com/game/xbox-360/dark-souls-ii/critic-reviews?dist=positive

A tutaj obiecana recenzja z CD-Action - chwalą pod niebiosa:
Spoiler

Najbardziej podoba mi się ten fragment :lol:
Definitywnie mogę powiedzieć, że mam za sobą najlepszą grę siódmej generacji konsol.

Praise the Sun
Cennik

Vierzba

Vierzba

Użytkownicy
Seba
posty590
Propsy1408
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Seba
Jeśli recenzja napisana przez tego brudnego ironicznego kuca miała mnie zachęcić to chyba cię papież polak opuścił

mgr inż. Aztek

mgr inż. Aztek

Użytkownicy
Lord of Cinder
posty2941
Propsy6099
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Lord of Cinder
Zawsze możesz czytać inne recenzje, na jedno wyjdzie :lol:

Ale już poruszając ten temat to Berlin jest jedną z najlepszych osobowości w CDA - zdecydowanie pisze najciekawiej. Ogółem ma fajne podejście do gier.

Praise the Sun
Cennik

mgr inż. Aztek

mgr inż. Aztek

Użytkownicy
Lord of Cinder
posty2941
Propsy6099
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Lord of Cinder
Dark Souls za 17,50 w muve.pl.
Jeżeli przeczytałeś tę wiadomość w tym temacie, to znaczy, że nie masz już wyjścia.

http://muve.pl/digital/role-playing-rpg/dark-souls-pc-pl-prepare-to-die-edition-digital/5902
Klucz STEAM :ok:

Praise the Sun
Cennik

Adanos

Adanos

Administrator
Szara eminencja
posty5216
Propsy3863
ProfesjaProgramista
  • Administrator
  • Szara eminencja
Kupiłem kilka tygodni temu i właściwie w ogóle nie grałem w tą grę.

Kurczę, za dużo gier jest, a za mało czasu :(

Lansjer

Lansjer

Rzeka
posty810
Propsy502
ProfesjaLvl designer
  • Rzeka
Aztek, a na czym grasz w Dark Souls? Bo kupiłem dziś i zorientowałem się, że aby dobrze się grało na PC to albo trzeba ściągnąć specjalnego moda, który umożliwia po ludzku grać na klawiaturze + myszka, albo użyć pada od Xboxa. Pada mam tyle że bezprzewodowego ;/

Adanos

Adanos

Administrator
Szara eminencja
posty5216
Propsy3863
ProfesjaProgramista
  • Administrator
  • Szara eminencja
Aztek gra na padzie, pytałem się go, bo też miałem problemy ze sterowaniem. I to jest jeden z powodów, przez które nie gram :P

mgr inż. Aztek

mgr inż. Aztek

Użytkownicy
Lord of Cinder
posty2941
Propsy6099
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Lord of Cinder
Na padzie - Logitech Chillstream X360. Jak łatwo się domyślić działającego na microsoftowych sterownikach.
Nie wyobrażam sobie grania w Dark Souls na klawiaturze i myszy nawet z tymi DSFixami - które podobno sprawdzają się przy poprawianiu sterowania.

Przy okazji DSFix poprawia też parę innych rzeczy zwiazanych z PCtowym portem - tak czy siak jest niezbędny :D

Praise the Sun
Cennik

Lansjer

Lansjer

Rzeka
posty810
Propsy502
ProfesjaLvl designer
  • Rzeka

Lansjer
Rzeka

Seria Dark Souls
#73 2014-04-12, 19:45(Ostatnia zmiana: 2014-04-12, 19:50)
No ja też na razie nie zamierzam grać :P W grze widać biały kursor myszki, a do tego czułość jest zbyt duża i w menu nie da się tego zmienić.

Aztek o ten pad ci chodzi?
http://allegro.pl/pad-logitech-chillstream-i4135492999.html
ja mam bezprzewodowy do Xboxa. Na necie nie mogę znaleźć przejściówki pod USB bo mają jakieś dziwne wejścia :(

EDIT:Dobra już ogarnąłem, kupię ładowarkę do pada i akumulator z funkcją podłączenia do USB i grania :D

theblues

theblues

Użytkownicy
posty134
Propsy46
ProfesjaLvl designer
  • Użytkownicy

theblues

Seria Dark Souls
#74 2014-04-12, 19:48(Ostatnia zmiana: 2014-04-12, 21:07)
Dark Souls za 17,50 w muve.pl.
Jeżeli przeczytałeś tę wiadomość w tym temacie, to znaczy, że nie masz już wyjścia.

http://muve.pl/digital/role-playing-rpg/dark-souls-pc-pl-prepare-to-die-edition-digital/5902
Klucz STEAM :ok:

Dzięki. Ten miesiąc jest naprawdę fajny pod względem promocji. Skyrim, EU 3+ all dlc i Dark Souls kosztowały mnie razem 50 zł  :D

– Nazywam się...
– Nie interesuje mnie twoje imię.

Intel Core i7-4770K @ 4.5 GHz + bequiet! Dark Rock 3
MSI Z87-G43
GoodRam 8GB 1333MHz CL9
MSI Radeon R9 290 Gaming 4GB DDR5 512bit

mgr inż. Aztek

mgr inż. Aztek

Użytkownicy
Lord of Cinder
posty2941
Propsy6099
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Lord of Cinder

mgr inż. Aztek

Seria Dark Souls
#75 2014-04-12, 19:52(Ostatnia zmiana: 2014-04-12, 20:03)
Do poprawy właśnie tych (i kilku innych) bolączek jest DSFix - od samego początku mówiłem, że bez niego się nie obejdzie.
Tak, ten pad. Jednak nie ma sensu kupować nowego, skoro już masz X360. Kabel kupisz za ~15zł.
Np. http://allegro.pl/xbox-360-kabel-do-ladowania-pada-i4114751138.html

edit.
Skyrim, EU 3+ all dlc i Skyrim kosztowały mnie razem 50 zł  :D
Nie zapomnij o EU3 ze wszystkimi DLC :D

Praise the Sun
Cennik

Lansjer

Lansjer

Rzeka
posty810
Propsy502
ProfesjaLvl designer
  • Rzeka
Dobra dzięki zamówiłem już tą przejściówkę.

theblues

theblues

Użytkownicy
posty134
Propsy46
ProfesjaLvl designer
  • Użytkownicy
edit.
Skyrim, EU 3+ all dlc i Skyrim kosztowały mnie razem 50 zł  :D
Nie zapomnij o EU3 ze wszystkimi DLC :D

* Dark Souls

– Nazywam się...
– Nie interesuje mnie twoje imię.

Intel Core i7-4770K @ 4.5 GHz + bequiet! Dark Rock 3
MSI Z87-G43
GoodRam 8GB 1333MHz CL9
MSI Radeon R9 290 Gaming 4GB DDR5 512bit

mgr inż. Aztek

mgr inż. Aztek

Użytkownicy
Lord of Cinder
posty2941
Propsy6099
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Lord of Cinder
Jestem w domu, mogę grać w Dark Souls :> Ktoś chętny na multi? Mam do dyspozycji 2 postacie - jedna z ~10lvl i druga z 70. Także poszukuję kogoś +/- 10lvl od tych : D

Tylko na postaci z 70 nie mam białego rysika, więc mogę tylko przyzywać.

Praise the Sun
Cennik

mgr inż. Aztek

mgr inż. Aztek

Użytkownicy
Lord of Cinder
posty2941
Propsy6099
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Lord of Cinder
No dobra, 2x 70lvl :F

Praise the Sun
Cennik

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry