Problemy techniczne 109048 231

O temacie

Autor Baggio

Zaczęty 12.04.2013 roku

Wyświetleń 109048

Odpowiedzi 231

Ciecik

Ciecik

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam,otóż zainstalowałem DarkSage wszystko idzie dobrze,ale jest jeden problem,otóż gdy używam żywności itd. postać wykonuje czynność,ale gdy chce użyć mikstury to postać nic nie robi.Przeinstalowywałem grę,instalowałem jeszcze raz fixy itd. i dalej nic nie robi,ktos coś może zaradzić ;/
 

Minerq

Minerq

Użytkownicy
posty29
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Błagam, powiedzcie, że można cokolwiek zrobić z tą wysoką trawą przez którą mam 5 fpsów w grze..
 

revoxer

revoxer

Użytkownicy
posty3
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy

revoxer

Problemy techniczne
#222 2017-09-06, 14:06(Ostatnia zmiana: 2017-09-10, 13:10)
Witam, wgl nie mogę używać eliksirów. Klikam i nie chce ich pić wgl. Co z tym zrobić?
 

Diilmach

Diilmach

Użytkownicy
posty20
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Brak dubbingu rosyjskiego, jak to naprawic?
 

xspec

xspec

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam problem z Pradem. Chodzi mi o to, że nie chce wykuć mi srebrnego miecza dwuręcznego. Jak klikam w opcje srebrny miecz dwuręczny to i tak dostaję broń jednoręczną... ktoś ma jakieś pomysły?
 

bellew

bellew

Użytkownicy
posty11
Profesjabrak
  • Użytkownicy

bellew

Problemy techniczne
#225 2018-12-19, 16:54(Ostatnia zmiana: 2018-12-19, 19:19)
Dlaczego po włączeniu nowej gry po intrze pasek ładowania zawiesza sie
 

RoTher

RoTher

Użytkownicy
posty123
Propsy4
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Wie ktoś jak zrobić żeby okno statystyk się powiększyło bo napisy na siebie nachodzą. Ogólnie czytałem że w plikach gry jest napisane jak to naprawić ale nic to nie daje usunięcie tego pliku High resolution fonts. Jest jakaś łatka albo sposób na to ?
 

Komachi

Komachi

Użytkownicy
posty271
Propsy17
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam problem z białymi paskami u górze, przez to ucina czasem dłuższe dialogi i nie widać pasków życia. Ktoś coś?
 

tldr

tldr

Użytkownicy
posty715
Propsy117
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Hmm zainstalowałem wszystko zgodnie z opisem, a mam krzaczki w dialogach. Ktoś to rozwiązał z was może?
 

Athashin

Athashin

Użytkownicy
posty16
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Witam. Mam problem z zakończeniem misji "przeszłość francisa". Kiedy idę z Franicisem do jaskini Gerarda wszystko jest niby w porządku puki nie zaczną ze sobą rozmawiać. Przeprowadzą ze sobą rozmowę i stoją jak słupy. Nie da się  z nimi pogadać, zabić i nic innego. Dopiero po tym jak poszedłem spać można było prowadzić dialog dalej. Dalej pojawił się demon ale po rozmowie on też się nie ruszał. Zabiłem go, musiałem ponowie iść spać bo nikt nie chciał ze mną rozmawiać. Dalej demon wstąpił w Francisa, który też nic nie robił. Zabiłem go i dalej nic. Nie mogę wyjść bo stoi przede mną ściana ognia, przez którą nie da się przejść. Jest jakiś sposób aby przejść tą misję normalnie?

Udało się jakkolwiek rozwiązać ten problem?
 

dinozaur7

dinozaur7

Użytkownicy
posty246
Propsy56
ProfesjaTester
  • Użytkownicy

dinozaur7

Problemy techniczne
#230 2022-02-05, 14:34(Ostatnia zmiana: 2022-02-05, 17:51)
Pomoże ktoś z brakiem dialogu u Kar-a-Kama po wygranej z nim na arenie? Rozwiązanie z solucji nie działa. (nie ma takiego dialogu i otwartej bramy)

Co ciekawe rozwiązaniem jest zwój niepamięci :)
 

Ponq

Ponq

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jak wyłączyć animację wyłączenia? Zazwyczaj w modach No_Take_Anim=1 w systempack.ini działał a tutaj coś nie bardzo.
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry