World Of Angels - Nowa gra online 14984 22

O temacie

Autor Arcaro

Zaczęty 23.12.2012 roku

Wyświetleń 14984

Odpowiedzi 22

Tasilvar

Tasilvar

Użytkownicy
zwykły user
posty264
Propsy17
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
  • zwykły user
Design lepszy od poprzednika, jednak logo tj. napis "world of angels" do poprawy. Typografia moim zdaniem też - times new roman jakoś mi tu nie pasuje. Środkowy panel zrobiłbym szerszy - ogólnie zrobiłbym panel z atrybutem  display:block; gdzie byłyby screeny i pod spodem kolejny blok z trailerem/gameplayem który w jakiś sposób przybliżyłby potencjalnemu guestowi - o czym to w ogóle jest. Rejestracja nie potrzebnie od razu "rozwalona" na głównej. Lepszym zabiegiem byłby button z rejestracją i po kliknięciu event z pojawieniem się "kontenera" z formem do rejestracji tj.
$(this).toggle();  //  lub
$(this).css('display','block');
w sumie to chyba tyle. Ogólnie co do samej gry to czekam na innowacje tj. czym się ma różnić ta gra na tle innych podobnych w klimatach fantasy dostępnych na przeglądarkę, w jaki sposób ma ona przyciągnąć graczy - co takiego w niej ma być wciągającego? historia ? postaci ? system gry? . Bo to jest właśnie kluczem do sukcesu.
 

RafalBudzis

RafalBudzis

Użytkownicy
posty1967
Propsy808
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
Avallach Ja mogę cie przekonać żeby się nie rejestrować :D

otwieranie <b> przed otwarciem <div> a potem zamykanie w środku mistrz :D

<b><div style='text-align: center;'>Wygląd</b>...
plus używanie aligin w znacznikach czy też meczenie się z nadawaniem dla każdego obrazka border="0" no i używanie przestarzałych znaczników takich jak <center>

prawie cała sekunda schodzi na wczytanie sie samego tła które ma 1,2 MB http://world-of-angels.pl/css/img/bg.jpg

To za dużo Arcaro nie uda sie sie coś z kompresja pomyśleć ??

i pamiętaj ze wszystkie znaczniki zamykamy nawet img :)


Znasz może strone : http://validator.w3.org/ szczerze mówiąc i tak ci nie źle wyszło no ale mogło być lepiej

Arcaro

Arcaro

Użytkownicy
posty45
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Dzieki, postaram sie naprawic bledy, dziekuje za wszelkie opinie.


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry