Błędy techniczne - Wszystkie wersje 23461 60

O temacie

Autor majaczek

Zaczęty 16.12.2012 roku

Wyświetleń 23461

Odpowiedzi 60

majaczek

majaczek

DreamVader
The Dreamer
posty404
Propsy191
Profesjabrak
  • DreamVader
  • The Dreamer
hmm robert, to chyba nie są poprzestawiane linijki tylko są trochę inaczej przetłumaczone - wymień wszystkie w temacie źle spolszczone linijki/błędy językowe.

ponadto tekst wyświetlany brzmi rozsądniej od tego gadanego, ventrue i regynild - poprawiamy to żeby było identycznie jak dialog mówiony, czy zostawiamy jak jest?

robert dobrze zrozumiałem? dubbing mówi jedno a wyświetla się drugie? czy może chodzi o to że przy wyborze jest co innego niż w dialogu pisanym?

oczywiście dialog pa ruskij trzeba naprawić :P
 

majaczek

majaczek

DreamVader
The Dreamer
posty404
Propsy191
Profesjabrak
  • DreamVader
  • The Dreamer
doszedł ktoś którymś magiem bez kodów do 6go kręgu? jeśli tak poproszę zapis - przyda się do testowania (4ty od biedy też może być). bez kodów to znaczy przynajmniej: żadne runki nie były insertowane, nie zmieniano klasy na kodach, nie zmieniano kręgu na kodach, wszystkie kręgi i runy były wyuczone w grze a nie na kodach.

(oczywiście musiałby to być zapis z dalszego rozdziału bo w grze kręgi wymagają rozdziałów)
 

Luk

Luk

DreamVader 2
Sursum Corda! Wiwat Car!
posty1168
Propsy319
ProfesjaTłumacz
  • DreamVader 2
  • Sursum Corda! Wiwat Car!
Zacznijmy od pytania czy da się wogóle na kodach Zmienić krąg i wyuczyć run? W modzie usunięto CH, a wątpię, że ktoś chciałby się bawić w Hero export/import. Nie ma opcji na wyuczenie się kręgu na cheatach
 
Spoiler
https://www.youtube.com/watch?v=DsSwvh4npMQ

Luk

Luk

DreamVader 2
Sursum Corda! Wiwat Car!
posty1168
Propsy319
ProfesjaTłumacz
  • DreamVader 2
  • Sursum Corda! Wiwat Car!
Edit. Porozmawiam z Wardem. On ma 3 krąg u Gallahada(maxymalny)
 
Spoiler
https://www.youtube.com/watch?v=DsSwvh4npMQ

majaczek

majaczek

DreamVader
The Dreamer
posty404
Propsy191
Profesjabrak
  • DreamVader
  • The Dreamer
oki w prywatnej rozmowie z robertem potwierdziłem że to jednak obsuwa ale mała - to trzeba koniecznie naprawić. póki co nie stwierdził nikt pozamienianych tekstów poza errolem?
 

alek nekro

alek nekro

DreamVader
posty25
Propsy1
  • DreamVader

alek nekro
DreamVader

Błędy techniczne - Wszystkie wersje
#25 2012-12-30, 16:13(Ostatnia zmiana: 2012-12-30, 16:53)
Cytuj
Wersja: Slash'n'Craft v1.1
Typ błędu: Brak rękopisów Xardasa w klasztorze
Kiedy występuje: Jedna z misji nekromanty
Rady: ... jak to naprawić?? dodam, że w rebalance nie ma tego błędu i notatki są normalnie w klasztorze ...
 

Ventrue

Ventrue

Moderator działu
Herr Mannelig
posty1119
Propsy593
ProfesjaNierób
  • Moderator działu
  • Herr Mannelig
Tutaj nie można winić skryptów, voby wstawia się spacerem a o ile wiem teraz nie dałoby rady czegokolwiek dostawić. Wydaje mi się, że tak powinno być... I w przeciwieństwie do innych wersji w SnC v1.1 te zapiski znajdują się gdzie indziej.
 

alek nekro

alek nekro

DreamVader
posty25
Propsy1
  • DreamVader

alek nekro
DreamVader

Błędy techniczne - Wszystkie wersje
#27 2012-12-30, 21:25(Ostatnia zmiana: 2012-12-30, 21:26)
o fuck to ciekawe gdzie... mapa rozległa, a jakiś link z tym co zostało zrobione w tym Snc v1.1 chociaż po rusku macie;D? tak rozlegle napisane ;d
 

majaczek

majaczek

DreamVader
The Dreamer
posty404
Propsy191
Profesjabrak
  • DreamVader
  • The Dreamer
w folderze z grą jest changelog po rusku, tyle że nie zawiera chyba wszystkich istotnych zmian
 

Ventrue

Ventrue

Moderator działu
Herr Mannelig
posty1119
Propsy593
ProfesjaNierób
  • Moderator działu
  • Herr Mannelig

Ventrue
Moderator działu

Błędy techniczne - Wszystkie wersje
#29 2013-01-05, 20:27(Ostatnia zmiana: 2013-01-05, 20:30)
Skoro i tak z góry nie wiadomo, jakie są te najważniejsze różnice między wersjami gry, to może by poprosić Dimmela żeby coś tam nabazgrał po angielsku, a potem to przetłumaczyć. Dałoby rade majaczek?
 

majaczek

majaczek

DreamVader
The Dreamer
posty404
Propsy191
Profesjabrak
  • DreamVader
  • The Dreamer
mam kiepski kontakt z Dimmellem - najlepszy jest przez forum dimmell.com
udało się tam nawet założyć polskie podforum - a na nim założyłem kiedyś temat o wdzięcznej nazwie "ambasador dimmell" - zapytaj Ventrue tam, bo ja nawet nie wiem jak powinienem zadać to pytanie które ci tak chodzi po głowie
 

majaczek

majaczek

DreamVader
The Dreamer
posty404
Propsy191
Profesjabrak
  • DreamVader
  • The Dreamer
róznice po angielsku wrzuciłem do tematu z Betą
 

Letho

Letho

DreamVader
posty206
Propsy7
ProfesjaTłumacz
  • DreamVader
Chyba trafilem na poważny błąd brak pozoztałych misji w bractwie.. Wykonalem tylko jeden polegajacy na dostarczeniu paczki i już mogłem do nich dołączyć.. Chcialem wykonać qest na napój który daje +10 many ale lipa nie mogę go wziąć bo brak opcji dialogowej... Gram na wersji 2.1 poziom łatwy
 

Luk

Luk

DreamVader 2
Sursum Corda! Wiwat Car!
posty1168
Propsy319
ProfesjaTłumacz
  • DreamVader 2
  • Sursum Corda! Wiwat Car!
Hmmm... Powiadasz? Nie jestem pewien, ale musisz chyba z kimś porozmawiać. Np. Z tym od kazań możesz porozmawiać dopiero po uśpieniu ucznia. Z opiekunem produkcji bagiennego ziela, po rozmowie bodajże z Cainem
 
Spoiler
https://www.youtube.com/watch?v=DsSwvh4npMQ

Letho

Letho

DreamVader
posty206
Propsy7
ProfesjaTłumacz
  • DreamVader
Hmmm... Powiadasz? Nie jestem pewien, ale musisz chyba z kimś porozmawiać. Np. Z tym od kazań możesz porozmawiać dopiero po uśpieniu ucznia. Z opiekunem produkcji bagiennego ziela, po rozmowie bodajże z Cainem
Właśnie uspałem i gadalem z Cainem i nic ! zero reakcji
 

Taliasan

Taliasan

Użytkownicy
posty378
Propsy171
Profesjabrak
  • Użytkownicy
To nie jest błąd, ale tak ma być. Teraz aby zostać nowicjuszem w tej wersji wystarczy zrobić zadanie z paczką dla Lariusa, a żeby dojsć do Hagena trzeba zostać Guru lub Strażnikiem Bractwa, bo na tym tle Bractwo było trochę pokrzywdzone w poprzedniej wersji.
 

Letho

Letho

DreamVader
posty206
Propsy7
ProfesjaTłumacz
  • DreamVader
Dodam że po wykonaniu 1 qesta można odrazu do nich dołączyć :D  wiec może to celowy zabieg ? jeśli tak to straszna lipa bo chce nekromantą zostać i boli braku qesta na +10 many :D
 

Letho

Letho

DreamVader
posty206
Propsy7
ProfesjaTłumacz
  • DreamVader
To nie jest błąd, ale tak ma być. Teraz aby zostać nowicjuszem w tej wersji wystarczy zrobić zadanie z paczką dla Lariusa, a żeby dojsć do Hagena trzeba zostać Guru lub Strażnikiem Bractwa, bo na tym tle Bractwo było trochę pokrzywdzone w poprzedniej wersji.
Więc co zostaje nowicjuszem i co dalej ? to kogo mam zagadać aby być guru lub strażnikiem ?
 

Letho

Letho

DreamVader
posty206
Propsy7
ProfesjaTłumacz
  • DreamVader

Letho
DreamVader

Błędy techniczne - Wszystkie wersje
#38 2013-01-20, 18:16(Ostatnia zmiana: 2013-01-22, 13:27)
Nie wiem czy to bug ale brakuje rękopisów xardasa.. miały być w jego pokoju i bibliotece ale niestety ich nie ma. Jeśli są gdzieś indziej to prosze o info...

A to odpowiedź dimella na moje pytanie gdzie są te rekąpisy


- New chests (tombs and bookshelves)
 

Letho

Letho

DreamVader
posty206
Propsy7
ProfesjaTłumacz
  • DreamVader
Rękopisy znajduja się w tych samymch miejsach tylko że ukryte są w regałach :D
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry