Pytania i problemy techniczne z modyfikacją Czas Zapłaty 72960 97

O temacie

Autor Eros

Zaczęty 25.04.2012 roku

Wyświetleń 72960

Odpowiedzi 97

Eros

Eros

Użytkownicy
posty11
  • Użytkownicy
Witam,
Mam problem,otóż właśnie ściągnąłem moda i ten program Freddy Textures,lecz niestety nie wiem jak włączyć mam teraz moda.Więc proszę o pomoc.Z  góry dziękuje.
 

koksikmajor

koksikmajor

Użytkownicy
posty692
Propsy89
  • Użytkownicy
 

Toworish

Toworish

Użytkownicy
http://chomikuj.pl/ToWoRiSh
posty1664
Propsy254
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • http://chomikuj.pl/ToWoRiSh
Mówisz o cz czy jakimś innym modzie,i czy masz instalkę czy pliki do kopiowania?
 
Niebawem...Pierdolnę se poradniki do Goticzka. Albo i nie, bo sie mnie nie chce.

Jaeger

Jaeger

Użytkownicy
posty162
Propsy55
  • Użytkownicy
:ok:  życzę powodzenia zatem.





A tak na serio, jak masz problem to spróbuj go dokładniej opisać, bo skąd mamy wiedzieć o co tu chodzi?

Wiemy tylko ze pobrales moda, a potem czary mary i nie wiadomo o co chodzi  :huh:
 
Cytuj
3. Pamiętaj, kolorek, ranga i ilość postów na forum świadczy o długości penisa!



Towarzysz Karabynier

Eros

Eros

Użytkownicy
posty11
  • Użytkownicy
eee playerkita masz?

tak




A tak na serio, jak masz problem to spróbuj go dokładniej opisać, bo skąd mamy wiedzieć o co tu chodzi?

Wiemy tylko ze pobrales moda, a potem czary mary i nie wiadomo o co chodzi  :huh:
A więc tak,ściągnąłem moda i Freddy Textures,i nie wiem jak teraz mam uruchomić moda,więc proszę Was aby mi ktoś napisał jak mam go włączyć tzn co zrobić z tym co ściągnąłem itp :)  .
 

Sawik

Sawik

Moderator działu
Rebel
posty4772
Propsy3197
ProfesjaNierób
  • Moderator działu
  • Rebel
:facepalm:  ?
ReadMe jest na 90% to po pierwsze, po drugie podaj rozszerzenie paczki, jak .VDF to jest to najprawdopodobniej "patch" czyli zmienia tekstury jak włączysz nawet normalnego Gothic. Jak .MOD to musisz napisać własny plik .ini albo znaleźć ten dostarczony z modem.
 
Życzę wam seksu analnego po stronie biernej.
Dropbox +500 mb na start
LowPoly
Wykonanie modelu niskopoligonowego to sztuka kompromisu. Nie jest to jedynie uproszczenie modelu wysokopoligonowego, ale głęboka modyfikacja oraz podejmowanie decyzji często zmieniających wygląd pierwotny obiektu, tak by przy najmniejszej ilości trójkątów uzyskać jak najwierniej odwzorowany kształt oryginału. Nie można też zapomnieć o tym iż musi nadal wyglądać przekonywająco i tak balansować by uzyskać efekt optymalny.

Podstawowym założeniem jest, że model nie powinien mieć zbędnych, niewidocznych dla gracza detali włączonych w geometrie. Większość obiektów jakie znajdują się w grze powinna prezentować się najlepiej z odległości około 3-5 metrów. Wszelkie detale, które zanikają, wydają się płaskie lub zlewają się z bryłą modelu należy uznać za zbędne i pozostawić je na normal mapie.

Fakt, iż gracz będzie w stanie podejść bliżej do obiektu i zobaczyć go z mniejszej niż 3m odległości nie powinno stanowić większego problemu, gdyż większą rolę odgrywają wtedy tekstury oraz dodatkowy detal zależny od materiału obiektu. To właśnie kompromis między wydajnością, a szczegółowością otoczenia.

Detal, którego nie widać z 3-5 metrów nie powinnien istnieć w geometrii modelu.
Krawędzie znajdujące się blisko siebie, które zlewają się z większej odległości należy uprościć do wspólnej płaszczyzny

Eros

Eros

Użytkownicy
posty11
  • Użytkownicy
:facepalm:  ?
ReadMe jest na 90% to po pierwsze, po drugie podaj rozszerzenie paczki, jak .VDF to jest to najprawdopodobniej "patch" czyli zmienia tekstury jak włączysz nawet normalnego Gothic. Jak .MOD to musisz napisać własny plik .ini albo znaleźć ten dostarczony z modem.

można prościej to opisać?nie znam się na tym...
 

Draks

Draks

Użytkownicy
Gothic 2 Nowy porządek
posty1714
Propsy766
ProfesjaGrafik 3D
  • Użytkownicy
  • Gothic 2 Nowy porządek
eee wypakuj folder CZ.zip czy rar  to odpowiedznich folderow wlacz palyer kita nacisnij play game i ciesz sie gra
 

Eros

Eros

Użytkownicy
posty11
  • Użytkownicy
eee wypakuj folder CZ.zip czy rar  to odpowiedznich folderow wlacz palyer kita nacisnij play game i ciesz sie gra
Jezu...mi właśnie chodzi o to żeby mi ktoś powiedział do jakich folderów..."odpowiednie" mało mi mówią
 

xendix

xendix

Użytkownicy
posty497
Propsy98
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
plik taki film do gothic/data/modvdf
a plik z zakonczeniem ini do gothic/system

tekstury możesz zamienić jeżeli masz  gmdk
 

gothic1210
  • Gość
Człowieku ja cię nie rozumiem. Myśl!

czego tu nie wiesz? Rozpakowujesz archiwum - wszystko już w nim jest posortowane. Co to za filozofia wrzucić to co w system do Gothic/system, to co w Data do Gothic/Data itd.
?
 

Zaghadar

Zaghadar

Użytkownicy
posty9
  • Użytkownicy
Witam nie wiem gdzie to napisać więc sorki. Ściągnąłem ostatnio CZ i wszedłem do głębi a tam zamiast stałego lądu wszędzie pływałem. Pobrałem patch naprawiający głębie ale nic nie pomogło ( może w złym folderze umieściłem patch nie wiem ) Ale jak by ktoś mógł coś poradzić proszę o pomoc z góry dziękuje.
 


yasiu94

yasiu94

Użytkownicy
posty1
  • Użytkownicy
po szybkim zapisaniu gry i probie szybkiego wczytania wywala blad.

http://img856.imageshack.us/img856/152/beztytuuumx.png

jeszcze pytanie: czy planujecie dubbing?

pozdrawiam

P.S. prolog w deseczke ;p
 

Smokmen

Smokmen

Użytkownicy
Dzownie do ciebie! Tylko czemu nie odbierasz? Dobra dobra&
posty221
Propsy124
  • Użytkownicy
  • Dzownie do ciebie! Tylko czemu nie odbierasz? Dobra dobra&
Po co zakładasz nowy temat robisz straszny spam :pokerface:   mogłeś to napisać w bugach.

Tak czy inaczej zapisuj normalnie w menu i po problemie z wczytywaniem tak samo.
A co do dubbingu to nie wiem do końca ale mają już coś tam zrobione w ivonie chyba.
 

Arenn

Arenn

Użytkownicy
posty2
  • Użytkownicy
Witam,
Mam problem z uruchomieniem gry. A mianowicie, po załadowaniu się gry na 100% pokazuje mi się normalny obraz, ale tylko na sekundę. Następnie wywala mnie do systemu i pokazuje się okno.



Ściągnąłem najnowszą wersję patcha, wcześniejszej nie miałem. Wszystko wypakowałem i zainstalowałem Freddy Textures. Czy mógłby mi ktoś pomóc? Najlepiej prostym językiem, bo nie jestem doświadczony w tym temacie :)
 

koksikmajor

koksikmajor

Użytkownicy
posty692
Propsy89
  • Użytkownicy
musisz odpalić przez gothicstarter a nie gothicstarter_mod
 

Arenn

Arenn

Użytkownicy
posty2
  • Użytkownicy
Niestety, nie w tym rzecz. Próbowałem uruchomić i tak i tak. Ma ktoś z Was jeszcze jakieś pomysły, sugestie?
 

dexter111

dexter111

Użytkownicy
posty8
Propsy1
  • Użytkownicy
Szukałem na całym forum i nigdzie nie mogę znaleźć pomocy. Raz na trafiłem na stronę z kodami na miecze dwuręczne ale z niej wyszłem. Mogę prosić o te kody? No chyba że da się bez kodów wyuczyć i zdobyć miecze do walki dwiema broniami. Z góry przepraszam wszystkich tych którzy sądzą że zaśmiecam forum ale pół godziny zmarnowane na poszukiwania to stanowczo za dużo...
 

Smokmen

Smokmen

Użytkownicy
Dzownie do ciebie! Tylko czemu nie odbierasz? Dobra dobra&
posty221
Propsy124
  • Użytkownicy
  • Dzownie do ciebie! Tylko czemu nie odbierasz? Dobra dobra&
Kody na duale:

itmw_dual_01_r
itmw_dual_01_l

Jest siedem duali cyferki oznaczają rodzaj dualu, zawsze są po dwa ten z r to prawy ten z l to lewy.
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry