Gothic Multiplayer |Wskrzeszenie| 14951 27

O temacie

Autor -Drake-

Zaczęty 24.02.2012 roku

Wyświetleń 14951

Odpowiedzi 27

Tomek

Tomek

Użytkownicy
Kapitan Rob
posty2181
Propsy2189
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Kapitan Rob
Pytałem czy planowane jest, nie czy jest możliwe. Niestety to spora różnica.
 

Paser

Paser

Użytkownicy
Crazy Diamond
posty281
Propsy119
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Crazy Diamond
Zadania i npc będą najpóźniej.
 

heniu

heniu

Użytkownicy
posty143
Propsy1
  • Użytkownicy
Najlepiej by tu pasował jeszcze jeden tryb dla minimum trzech graczy, bo wiadomo, że z wieloma innymi to nie pociągnie, ale któż wie, typu robienie zadań z Single Player, kto chce, możesz przejść grę z kumplem, oczywiście pewnie będą błędy typu że jak ten gracz coś weżnie, ten drugi zaś nie wykona misji. Więc nie wiem jak by to było, ale proponuje.
 
gmpa.com.pl

feodaron.pl

Paser

Paser

Użytkownicy
Crazy Diamond
posty281
Propsy119
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Crazy Diamond
No właśnie, coop nie miał by większego sensu.
 

diegomez

diegomez

Labirynt
posty452
Propsy63
  • Labirynt
Cholera, jednak można by jeszcze dużo rzeczy dodać.
Tyle mam pomysłów.
Hej Paser - mam pytanie.
Co taki zwykły człowiek powinien umieć, by dostać się do takiej grupy jak Inkwizycja ?
Co taki przeciętny człowiek z Inkwizycji umie ?
Ja raczej nie jestem z tych typów co mówią
"Eee.. To gmp jest takie denne, bo nie ma potworów. Byście mogli się panowie lepiej postarać".
Gdzieś widziałem podobny komentarz na yt.

Normalnie to zawsze się mówi, że trzeba znać języki programowania i skrypty gothica.
Ale co tak dokładnie powinno się wiedzieć, by zrobić taki mp do gry, która nie jest do tego przystosowana ?
 

skejt23

skejt23

Użytkownicy
posty7
Propsy3
  • Użytkownicy
Normalnie to zawsze się mówi, że trzeba znać języki programowania i skrypty gothica.
Ale co tak dokładnie powinno się wiedzieć, by zrobić taki mp do gry, która nie jest do tego przystosowana ?

Asm x86(Gothic to program 32 bitowy), c++, obeznanie w programach do inżynierii wstecznej. Znajomość skryptów gothica w sumie nie jest potrzebna, nikt z nas się nigdy tym nie zajmował.
 

muttley

muttley

Użytkownicy
posty567
Propsy381
  • Użytkownicy
c++,
W sumie wystarczy język programowania kompilowany do kodu natywnego (w sumie to nawet kod zarządzany dałoby się wstrzyknąć i go używać, ale chyba byłby chuj ze wstawkami w asm) :lol:
 

Xeveris

Xeveris

Użytkownicy
posty8
  • Użytkownicy
Powiedzmy sobie szczerze. Obecny "GMP Team" wiele mówi, nic nie robi. Obiecują nam tego "Antyczita" od miesiąca i go niby kończą i kończą a efektów nie widać. Po prostu nie da się już nic z tą modyfikacją zrobić.
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry