Polski rap 233697 982

O temacie

Autor Gotyk

Zaczęty 11.01.2012 roku

Wyświetleń 233697

Odpowiedzi 982

Gotyk

Gotyk

Użytkownicy
posty101
Propsy67
  • Użytkownicy
Niah :D  Liroy zawsze ma gadane wiec nie mogl bym nie ściągnąć jego albumu :3
Buła a słyszałeś Grubsona np. na szczycie,
Iloraz inteligencji,Wlasciwy kurs,R.K.N.O.C? Jak dla mnie sa okej, najlepiej podchodzi mi ta pierwsza,nie mam podać jak linka bo na komórce siedze ;I
 

Leinnan

Leinnan

Administrator
torsonic polarity syndrome
posty2671
Propsy3600
ProfesjaProgramista
  • Administrator
  • torsonic polarity syndrome
Chodzi o to że zamiast kupić to tylko ściągasz
 
Mit der Dummheit kämpfen die Götter selbst vergebens

steam | slavic castles |  last.fm | moddb.com | Stary, najlepszy lider Sclavinii

Gotyk

Gotyk

Użytkownicy
posty101
Propsy67
  • Użytkownicy
Cieżko by mi było kupić z moimi zasobami pieniedzy :/ Zreszta nie wierze ze wszyscy sa tu tacy święci i lecą odrazu kupić album jak tylko wyjdzie :I Przykladem jest chodźby nowy album Hg wrzucilem kopie na chomika z plyty kolegi i zaraz mialem juz 22 pobrania...
 

Faren

Faren

RaveN Studio
Farelka
posty1172
Propsy1496
Profesjabrak
  • RaveN Studio
  • Farelka
Cytuj
ściągnąć jego albumu :3
Buła a słyszałeś podać jCieżko by mi było kupić z moimi zasobami pieniedzy :/ Zreszta nie wierze ze wszyscy sa tu tacy święci i lecą odrazu kupić
tylko ja tak fajnie widzę? Jak Buła po wstrzykiwaniu maryhuany w żyły?
 
makin' bacon

Gotyk

Gotyk

Użytkownicy
posty101
Propsy67
  • Użytkownicy
XDD Nie no ja pisze normalnie ale jak pisze z komorki to s z kreska zamienia mi na Ś itd... lepiej pisze bez pl znakow bo wyjdzie jeszcze ze pol forum cpie z Bula ^_____^
 

RoMek

RoMek

RaveN Studio
Niewolnik systemu
posty643
Propsy317
ProfesjaAnimator
  • RaveN Studio
  • Niewolnik systemu
Niah :D  Liroy zawsze ma gadane wiec nie mogl bym nie ściągnąć jego albumu :3
Buła a słyszałeś Grubsona np. na szczycie,
Iloraz inteligencji,Wlasciwy kurs,R.K.N.O.C? Jak dla mnie sa okej, najlepiej podchodzi mi ta pierwsza,nie mam podać jak linka bo na komórce siedze ;I
Grubson według mnie jest hipokrytą. Jeżeli chodzi o tą jego płytę z zeszłego roku, to syf kiła i mogiła, jedyny track, który jest wart  uwagi to "Polski Hip-Hop", chociaż i tak uważam, iż zabrała się za to nieodpowiednia osoba. Wszystkie jego tracki mówią o tym samym, miłości, szacunku, aż rzygać się chce. Na koniec jeszcze rzucę focią z koncertu

Pozdro.
 

Gotyk

Gotyk

Użytkownicy
posty101
Propsy67
  • Użytkownicy
Romek za to co powiedziales moja kolezanka by ci oczy wydrapala ;d  Ogolnie Grubsona nie slucham z niewiadomo jakim zangazowaniem, ale tak szczerze to czego sie spodziewac po kims kto ma Ukrainskie korzenie?:3 Jak nie milosc to inne duperele wg. mnie polski rap jest jedna noga w mogile i podtrzymuje go kilku gosci pokazujacych jeszcze jakas klase...
 

Buła

Buła

Użytkownicy
wyłącz komputer i wyjdź z domu
posty2402
Propsy3163
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • wyłącz komputer i wyjdź z domu

Buła

Polski rap
#47 2012-01-21, 12:47(Ostatnia zmiana: 2012-01-21, 13:00)
wg. mnie polski rap jest jedna noga w mogile i podtrzymuje go kilku gosci pokazujacych jeszcze jakas klase...
Nie prawda. Jest ogrom dobrych raperów, ale są przysłaniani przez kicz i szajs. Kto umie szukać ten znajdzie tą lepszą stronę polskiej sceny.

CieĹźko by mi było kupić z moimi zasobami pieniedzy :/ Zreszta nie wierze ze wszyscy sa tu tacy Ĺ›wiÄ™ci i lecą odrazu kupić album jak tylko wyjdzie :I Przykladem jest chodĹşby nowy album Hg wrzucilem kopie na chomika z plyty kolegi i zaraz mialem juz 22 pobrania...
Nie, nie kupuje wszystkich płyt. Ale to na co czekam długo i wiem że będzie zajebiste to kupuje lekką ręką. I nie dlatego że mam kupę kasy, bo nie mam. Po prostu w przeciwieństwie do gier za 200zł, płyta z dobrą muzyką w cenie trzech dych to nie jest pieniądz.
Rozumiem małolatów, którzy drą z neta - oni jeszcze do tego nie dorośli żeby zrozumieć czym jest szacunek do artysty. Ale ludzie którzy słuchają rapu parę lat, twierdzą że są "prawdziwymi" fanami, że "żyją" tą muzyką a nie ma na półce choćby kilku płyt, są zwykłymi pozerami.

Sam kupować płyty zacząłem dopiero z 1,5 roku temu. Teraz to już działa tak, że jeśli ściągam album na który czekałem długo, to czuję lekkie poczucie winy i gorzej mi się słucha :D  Nie ma to jak świeża płyta z folii, którą słucha się dopiero przy pierwszym włożeniu do odtwarzacza.
 

Gotyk

Gotyk

Użytkownicy
posty101
Propsy67
  • Użytkownicy
Gier to wg nie kupuje chyba ze takie przestarzale jak zlota edycja GTA czy Gothic :D  sa tansze a co do muzyki to raz kiedys kupilem plyte PejiCzarny Wrzesien,i do dzis tego zaluje... Kazdy sie sral o nowa plyta Peji pewnie bedzie zajebista i wg. no i postanowilem ja kupic a teraz do dzis zaluje tej kasy -.- Bo ten album dla mnie to dno. Moze z jeden kawalek jaki idzie posluchac...
 

Kain

Kain

Użytkownicy
RAP-Fanatyk
posty311
Propsy100
  • Użytkownicy
  • RAP-Fanatyk
Z "Czarnego Września" jeden kawałek jest fajny otóż "Czas hardkoru" reszta to lipa. Co do kupowania plyt jestem szczęśliwym posiadaczem chociażby: Inwazji Porywaczy ciał, El Polako, Demonologii, Chorych melodii i paru innych ;)
 

Gotyk

Gotyk

Użytkownicy
posty101
Propsy67
  • Użytkownicy
Co do kupowania plyt jestem szczęśliwym posiadaczem chociażby: Inwazji Porywaczy ciał, El Polako,

Mam te płyty dostałem od mamuśki na urodziny :D  Są git.

Wg. mnie Kobra ma też dobre kawałki np.

3K....

I gdzie kolwiek będę.

Reprezentuj.
 

Buła

Buła

Użytkownicy
wyłącz komputer i wyjdź z domu
posty2402
Propsy3163
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • wyłącz komputer i wyjdź z domu

Buła

Polski rap
#51 2012-01-23, 15:07(Ostatnia zmiana: 2012-01-23, 15:08)
Demonologii
Mi przyszła z połamanym opakowaniem :C
Ale kupiłem sobie identyczne i wymieniłem :D  To jedna z niewielu nowych płyt wydawana w standardowym opakowaniu. Teraz wszystko robią w tych digipackach, i w u sumie dobrze :D
 

Gotyk

Gotyk

Użytkownicy
posty101
Propsy67
  • Użytkownicy
Musze ogarnac ten album skoro go polecacie :3  ps.To moj kolega kupywal telefon a przyslali mu inny niz byl na allegro... No ale zarzadal zwrotu :3
 

Vierzba

Vierzba

Użytkownicy
Seba
posty590
Propsy1408
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Seba
Jak się chwalić to na całego

Pozdruffki :*
 

Gotyk

Gotyk

Użytkownicy
posty101
Propsy67
  • Użytkownicy

Gotyk

Polski rap
#54 2012-01-23, 20:36(Ostatnia zmiana: 2012-01-25, 14:26)
Vierzba nie rozumiem czemu w temacie o muzyce chwalisz się kapa na łozku?:D  A tak serio to fajna kolekcja opakowac^^ Chociaz pare albumow mi nie lezy no a Reedukacja Peji jest jeszcze w miare okej :P wlasnie slucham oddal bym- i musze przyznac ze glos Ostrowskiego nadaje tu klimatu:D

A zapomnialem! Fabule tez mam! Ps. sorka ze post pod postem ale na komorce edit nie ma wiec Bula jak mozesz to polataj to w calosc. Thx.

oj tam od razu buła potrzebny :lol2:
 

RoMek

RoMek

RaveN Studio
Niewolnik systemu
posty643
Propsy317
ProfesjaAnimator
  • RaveN Studio
  • Niewolnik systemu
Wracając do tematu Magika, to czy ktoś z was słyszał może Blendtape wydany z okazji 11 rocznicy jego samobójstwa? W ogóle co uważacie o tym, żeby czcić, wychwalać i chuj wie co jeszcze kogoś, kto postąpił jak szmata, uciekając od problemów? Wiadomo, każdy może mieć gorszy okres w życiu, nie wszystko się zawsze układa po myśli, ale zabijać się to przesada. Myślę też, że Paktofonika nie znaczyłaby tyle teraz, jakby magik się nie zabił. Tutaj próbka tego Blendtapu.
[media]
https://www.youtube.com/watch?v=dqXY9ccuTRA
[/media]

tutaj cały:
https://www.youtube.com/watch?v=ckrQYMufhCg


Jakość chujowa, ale bity dosyć ciekawe.
 

Leinnan

Leinnan

Administrator
torsonic polarity syndrome
posty2671
Propsy3600
ProfesjaProgramista
  • Administrator
  • torsonic polarity syndrome
Cytuj
Wracając do tematu Magika, to czy ktoś z was słyszał może Blendtape wydany z okazji 11 rocznicy jego samobójstwa? W ogóle co uważacie o tym, żeby czcić, wychwalać i chuj wie co jeszcze kogoś, kto postąpił jak szmata, uciekając od problemów? Wiadomo, każdy może mieć gorszy okres w życiu, nie wszystko się zawsze układa po myśli, ale zabijać się to przesada. Myślę też, że Paktofonika nie znaczyłaby tyle teraz, jakby magik się nie zabił.
Słyszałeś o czymś takim jak schizofremia?
Błędem Magika był sposób ucieczki od woja, udawanie popierdolca co zryło mu psychikę i skończyło się śmiercią.
 
Mit der Dummheit kämpfen die Götter selbst vergebens

steam | slavic castles |  last.fm | moddb.com | Stary, najlepszy lider Sclavinii

Kain

Kain

Użytkownicy
RAP-Fanatyk
posty311
Propsy100
  • Użytkownicy
  • RAP-Fanatyk
Magikowi psyche zrył kwas a nie  udawanie popierdolca ;) to tak tylko dla informacji. W ogóle jest to bardzo ciekawa historia jak to właśnie Piotr aka Magik wziął sobie zaliczkę na święta mówiąc wydawcom że nie ma pieniędzy na zorganizowanie świąt dla rodziny, a tak naprawdę zaliczkę wydając na w.w kwasy ;) były też inne rodzinne aspekty tej sprawy tj. takie że akurat miał kłótnię z żoną bo puknął jakąś dziennikarkę czy coś i żona się wyprowadziła co go kompletnie dojebało.
 

RoMek

RoMek

RaveN Studio
Niewolnik systemu
posty643
Propsy317
ProfesjaAnimator
  • RaveN Studio
  • Niewolnik systemu
Rybopiotr udawaj popierdoleńca, a potem sobie wkręć że jesteś popierdolony i w to uwierz. Rahim tylko tak powiedział, w którymś z wywiadów.
 

Buła

Buła

Użytkownicy
wyłącz komputer i wyjdź z domu
posty2402
Propsy3163
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • wyłącz komputer i wyjdź z domu
Magikowi psyche zrył kwas a nie  udawanie popierdolca ;) to tak tylko dla informacji. W ogóle jest to bardzo ciekawa historia jak to właśnie Piotr aka Magik wziął sobie zaliczkę na święta mówiąc wydawcom że nie ma pieniędzy na zorganizowanie świąt dla rodziny, a tak naprawdę zaliczkę wydając na w.w kwasy ;) były też inne rodzinne aspekty tej sprawy tj. takie że akurat miał kłótnię z żoną bo puknął jakąś dziennikarkę czy coś i żona się wyprowadziła co go kompletnie dojebało.
Masz na to jakiś dowód, czy tylko usłyszałeś to od kogoś?
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry