Czas Zapłaty: poszukiwany grafik 3D 5919 1

O temacie

Autor orcwarrior

Zaczęty 3.05.2011 roku

Wyświetleń 5919

Odpowiedzi 1

orcwarrior

orcwarrior

Moderator działu
posty475
Propsy317
Profesjabrak
  • Moderator działu

orcwarrior
Moderator działu

Czas Zapłaty: poszukiwany grafik 3D
2011-05-03, 22:21(Ostatnia zmiana: 2011-05-03, 22:25)
Po ostatniej wiadomości o tym że prace nad tajemniczą lokacją zostały wznowione, wygląda na to że wszystko wraca do punktu wyjścia, kolejny grafik zrezygnował z prac. Sytuacja robi się już  mocno żenująca, kolejna osoba poległa na tej lokacji, choć nie jest ona w sumie niczym wyjątkowo skomplikowanym. Kpiną jest to że tą lokacje robiło już 4ch albo nawet pięciu grafików   :lol2:  przy czym wiekszość zamiast jasno dać do zrozumienia że nic z tego nie będzie, przez dłuzszy czas wykręcało się na wszelkie możliwe sposoby, co przyczyniało się do jeszcze wiekszej straty czasu - wiec jeśli miałbyś być kolejną taką osobą, najlepiej odrazu wypierdalaj z tego tematu.  :roll:

Kończe juz moje jęki teraz co do samej pracy, do wykonania jest indoorowa lokacja, wszystkie jest w miare dokładnie opisane, więc nie będzie trzeba nic tworzyć z głowy, Wykonanie lokacji nie powinno być niczym arcytrudnym i napewno conajmniej kilku grafików z forum dałoby sobie z tym rade, dodatkowo królik osiągnął spory progress i takie podstawowe schematyczne położenie elementów jest juz wykonanane, to co zostało do wykonania oceniałbym na jakiś 1-2 tygodnie lekkiej pracy, wiecej raczej nie potrzeba. Jeżeli byłyby jakieś odatkowe pytania można zadawać je tutaj, a nawet lepiej na PW.

Jeszcze podsumuje kogo szukamy:

  • Osoby która w zwyczaju kończy zadania których się podejmuje, nie liczy na to że troche pościemnia i może dzieki temu będzie mogła pograć w wersje testowa.
  • Posiadającej dodatkowo odpowiednie umiejętnosci modelowania, jak wspominałem nie powinno to byc nic nadzwyczaj trudnego, ale zupełnie bez polotu się nie obejdzie.
O ile nie znajdzie się nikt kogo znamy z twórczosci forumowej (a na najbardziej liczymy) wymaga się pokazania prac.

Do wszystkiego podchodze sceptycznie ale może mnie jeszcze zaskoczycie ;-D

edit:  Chodzi o TĘ lokacje
 



shergar

shergar

Moderator działu
Darth Revan
posty871
Propsy1297
Profesjabrak
  • Moderator działu
  • Darth Revan
Wywaliłem offtop, temat zamykam. Jak ktoś chce pomóc to niech pisze pw do Orka, spamić możecie gdzie indziej.
 
Każda podróż zaczyna się od pierwszego kroku... Ale to nie cel podróży kształtuje ludzką duszę, tylko droga, która do niego zmierza...


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry