[G2NK] Khorana Prolog PL 22851 33

O temacie

Autor Sentarion

Zaczęty 21.01.2008 roku

Wyświetleń 22851

Odpowiedzi 33

Sentarion

Sentarion

Złote Wrota
Szef zespołu
posty813
Propsy1155
NagrodyV
Profesjabrak
  • Złote Wrota
  • Szef zespołu

Sentarion
Złote Wrota

[G2NK] Khorana Prolog PL
2008-01-21, 13:07(Ostatnia zmiana: 2018-07-23, 09:26)
Khorana Prolog (do G2NK) jest to średniej wielkości mod, ale gra się w niego bardzo przyjemnie. Jak sama nazwa wskazuje jest to wstęp do większego moda, który zapowiada się bardzo interesująco. Prolog ma bardzo fajną fabułę i całkiem spory, ładny i nowy świat.

Opis:
- ciekawa fabuła w nowym świecie, około siedem godzin grania, całkowicie nowe pomysły questów
- alternatywne możliwości rozwiązań wielu questów
- wiele nowych przedmiotów
- Intro i Extro bardzo dobrej jakości
- nowa melodia tytułowa
- zmienny poziom trudności

Screeny:




Wprowadzenie do fabuły
Była głęboka, ciemna noc kapitan Martin patrzył ze swego statku na szerokie morze. Płynął z Myrtany, jednak statek nie był wypełniony  towarami, lecz  setkami ludźmi , którzy za wszelką cenę chcieli uciec od wojny.

Martin był doświadczonym marynarzem, bardzo często pływał pomiędzy pięcioma  Khor-wysp, czyli między Khorinis, Khoraną, Khoronem, Khoreliusem und Khorus. Jednak ta podróż miała być szczególna...

W drodze do Khoronu, gdy mijali wyspę Khrous,  pogoda powoli zaczynała się psuć, grzmiało i  błyskało. Garrik, młody czeladnik kowala z Myrtany, stał tuż obok swojego kapitana i ze zgrozą wyglądał na coraz to gwałtowniejsze morze. Myślami był przy orkach, którzy grasowali po Myrtanie  i wdarli się do jego miasta, w którym umierający ojciec mówił mu przez sen. Uciekaj, chłopcze! Uciekaj!!. To były jego ostatnie słowa zanim umarł. Garrik wysłuchał tej rady i uciekł najszybciej jak tylko mógł.

Teraz był na statku – statku, który miał mu zapewnić bezpieczeństwo i spokojną przyszłość. Chciał zacząć życie od nowa, zostawić za sobą  przeszłość, założyć rodzinę i być szczęśliwym - jednak wszystko miało być inaczej …

Gdy nagle dał się słyszeć głośny huk, wszystkie jego marzenia i sny o lepszej przyszłości zniknęły. Orkowie zaatakowali statek i grad armatnich kul poleciał w kierunku okrętu kapitana Martina. Przerażeni ludzi wpadli w panikę, dookoła wrzawa, krzyki – Orkowie! Zabiją nas wszystkich!!! – Niektórzy nie widząc innego wyjścia skaczą prosto do morza. Nie myśląc o tym, że woda jest przerażająco zimna. W środku tego całego chaosu, ktoś nagle przewrócił Garrika. Z wielkim impetem uderzył o pokład, o mało nie stracił przytomności. Zanim zdołał wykonać jakiś ruch jeden z marynarzy wrzucił go do morza. Lodowata woda obezwładniła Garrika, groziło mu utonięcie.

Jednak do wody wskoczył także ów marynarz i płynąc ciągnął za sobą chłopaka. Garrik zupełnie stracił przytomność. Jakiś czas później, gdy się obudził, leżał na plaży, a obok niego jego zbawca – martwy. Musiał zupełnie przemarznąć, pomyślał Garrik i spróbował wstać. Jednak jego ciało było jeszcze za słabe, upadł i znowu zemdlał.

Gdy znowu przyszedł do siebie leżał w  jaskini, a obok jego łóżka paliło się ognisko. Czuł się słaby i chory, gdy próbował się podnieść, zaraz z powrotem opadł. Jednak naprzeciw niego nagle pojawił się silny, krzepki mężczyzna. Był w stroju pirata. Gdzie jestem?, zapytał wciąż słaby Garrik. Jesteś na Khorus, mój chłopcze. Leżysz tu już od czterech dni i jesteś zbyt leniwy, aby wstać...

Garrik nic już więcej nie słyszał i znowu zapadł w sen.
(opowiadanie pochodzi ze strony twórców moda)

Mapka


Strona twórców moda:
http://www.khorana-modteam.de/
Niemiecką wersję można ściągnąć stąd, a trailer moda jest tutaj.

Spolszczenie nie wymaga wersji niemieckiej.

Download:
Całość http://www.filefactory.com/file/d1876d/
http://www.worldofgothic.com/dl/?go=dlfile&fileid=137

Przed uruchomieniem moda trzeba zainstalować player kita, link:
http://www.sendspace.pl/file/bzHDlgva/

Opinie, pytania, dyskusja - piszcie tutaj B)

Aktualizacja- VEQ

Okrutny

Okrutny

Użytkownicy
posty120
  • Użytkownicy
Fajne i trudne - nie to co niektóre mody. Ale to jest PROLOG czyli kontynuacja bedzie. Niemeckiego nie znam i tu moje pytanie - kiedy ma wyjść pełna wersja?
 

Sentarion

Sentarion

Złote Wrota
Szef zespołu
posty813
Propsy1155
NagrodyV
Profesjabrak
  • Złote Wrota
  • Szef zespołu
Na razie chyba nikt nie zna odpowiedzi na to pytanie, nawet sami twórcy, więc trzeba cierpliwie czekać.

Wrzód_is_back!!!!

Wrzód_is_back!!!!

Użytkownicy
posty13
  • Użytkownicy
ja mam pytanie jak odebrać mapę temu kolvinowi
 

Gerry Rafferty

Gerry Rafferty

O.D.A.L.
posty478
Propsy839
Profesjabrak
  • O.D.A.L.
Idziesz do Martina (chyba tak się nazywał, w każdym razie coś na M.) , on ma alkohol. Kupujesz go i prosisz Martina by przelał ci go do butelki po piwie, wiesz już co masz robić...
 

Raito
  • Gość
ktos juz zna date premiery pelnel wersji? ^_^
 

Szkodnik
  • Gość
Cytat: Raito link=topic=133.msg17783#msg17783 date=Jun 12 2008, 15:32\'
ktos juz zna date premiery pelnel wersji? ;)
Przyłączam się do pytania.
 

Sentarion

Sentarion

Złote Wrota
Szef zespołu
posty813
Propsy1155
NagrodyV
Profesjabrak
  • Złote Wrota
  • Szef zespołu
Cytat: Raito link=topic=133.msg17783#msg17783 date=Jun 12 2008, 13:32\'
ktos juz zna date premiery pelnel wersji? ^_^
Kiedy mod będzie skończony  B)

Rophert

Rophert

Użytkownicy
posty102
  • Użytkownicy
Prawdopodobnie w tym stuleciu :P
 

Kaaz

Kaaz

Użytkownicy
posty101
  • Użytkownicy

Kaaz

Khorana Prolog [G2: NK]
#9 2009-12-27, 15:05(Ostatnia zmiana: 2009-12-27, 15:06)
Ja mam pytanie, otóż od niedawna gram sobie w moda Khorana Prolog ^^  I mam problem z tym, że jak już przyniose dla Toma drewno i skóry to co mam dalej robić ? On mówił, żebym zabierał swoje rzeczy... I czekałem pare dni i codziennie przychodziłem i się pytałem: "Czy łódź jest już gotowa?" I zawsze to samo odpowiada... (Nie...)

PS: Sory, że wykopałem jakiś stary temat ale nie chciałem zakładać nowego.
 
Life Is Brutal....


jendrzejs

jendrzejs

Użytkownicy
posty586
Propsy31
Profesjabrak
  • Użytkownicy

jendrzejs

Khorana Prolog [G2: NK]
#10 2009-12-27, 15:09(Ostatnia zmiana: 2009-12-27, 15:10)
Ja mam pytanie, otóż od niedawna gram sobie w moda Khorana Prolog ^^  I mam problem z tym, że jak już przyniose dla Toma drewno i skóry to co mam dalej robić ? On mówił, żebym zabierał swoje rzeczy... I czekałem pare dni i codziennie przychodziłem i się pytałem: "Czy łódź jest już gotowa?" I zawsze to samo odpowiada... (Nie...)

PS: Sory, że wykopałem jakiś stary temat ale nie chciałem zakładać nowego.
Mi też było smutno  ;(  To przecież prolog dalej sie nie dojdzie.A ten modzik jest super czekam na pełną wersje xD
 

maciejG

maciejG

Użytkownicy
posty450
Propsy1
  • Użytkownicy
Jak przeglądałem filmy z Gothica, to trafiłem na filmik: zakończenie jak odpływa na tej łódce, to może to jakiś bug?
 
Spoiler

jendrzejs

jendrzejs

Użytkownicy
posty586
Propsy31
Profesjabrak
  • Użytkownicy

jendrzejs

Khorana Prolog [G2: NK]
#12 2009-12-27, 15:16(Ostatnia zmiana: 2009-12-27, 15:16)
Jak przeglądałem filmy z Gothica, to trafiłem na filmik: zakończenie jak odpływa na tej łódce, to może to jakiś bug?

Nie wiem przynajmniej ja zrobiłem wszystkie qesty które sie dało zrobic i nic,nie chciał odpływac.
 

maciejG

maciejG

Użytkownicy
posty450
Propsy1
  • Użytkownicy
To może to było w planach, albo to był film z innego moda ^^  Sprawdzę: kh_chapter1_extro.bik lub kh_prolog_credits.bik.
 
Spoiler

Gamer

Gamer

Użytkownicy
posty245
Propsy20
Profesjabrak
  • Użytkownicy
a mi się udało odpłynąć ^^  Trzeba wszystkie questy zrobić i od zielarki i z węglem itp . itd.
 
89% graczy uważa że najważniejsza jest grafika jeśli należysz do tych 11% wklej to do podpisu!

Kaaz

Kaaz

Użytkownicy
posty101
  • Użytkownicy
Tak ? :o  I później koniec ma się rozumieć ? A szkoda... :P
 
Life Is Brutal....


Gamer

Gamer

Użytkownicy
posty245
Propsy20
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Bo full ma być na wyspie o ile się nie mylę Korr
 
89% graczy uważa że najważniejsza jest grafika jeśli należysz do tych 11% wklej to do podpisu!

maciejG

maciejG

Użytkownicy
posty450
Propsy1
  • Użytkownicy

maciejG

Khorana Prolog [G2: NK]
#17 2009-12-27, 19:49(Ostatnia zmiana: 2009-12-27, 19:49)
Chyba Khorana  :huh:  . To było na Khorus.
 
Spoiler

Tumil

Tumil

Użytkownicy
posty44
Propsy13
  • Użytkownicy
Prolog kończy się odpłynięciem z Tomem po uratowaniu Vikasa, rozwiązaniu sprawy kopalni i królowej pełzaczy, dostarczeniu węgla, skór i zapobiegnięciu samobójstwa z miłości.

Quest z Jackiem Sparrowem nie jest obowiązkowy;)
 

Dark

Dark

Użytkownicy
posty1052
Propsy2197
Profesjabrak
  • Użytkownicy

Dark

Khorana Prolog [G2: NK]
#19 2009-12-28, 10:07(Ostatnia zmiana: 2009-12-28, 10:10)
Niestety chwilowo prace nad modem są zawieszone, ale miejmy nadzieję, że niedługo team znowu powróci do pracy


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry