Dwuręczność 4456 8

O temacie

Autor kmll

Zaczęty 2.02.2011 roku

Wyświetleń 4456

Odpowiedzi 8

kmll

kmll

Użytkownicy
posty8
Propsy1
  • Użytkownicy
Mam wiele pytań co do Czas Zapłaty, ale ograniczę się do Dwuręczności, na resztę przyjdzie mi jakiś czas poczekać.
Dużo się mówiło o Dubbingu, dużo o fabule, a mnie akurat zainteresowały umiejętności, a mianowicie dwuręczność. Pytania:

1. Jak długo pracowaliście nad tym przedsięwzięciem? Bo stworzenie nowego Comba i dodanie samej opcji walki dwoma mieczami musiało być czasochłonne.
2. Czy jest możliwość aby zostało opublikowane na YouTube owe Combo dwuręczności z Czas Zapłaty jako chociażby "Rozpierdziucha 3"? Niezwykle mnie interesuje jak to wygląda.
3. Wiem z www.czaszaplaty.pl że będzie kilka mieczy przystosowanych do tego trybu walki. Czy będą one możliwe do wykucia, czy będzie można się w nie tylko zaopatrzyć u jakiegoś kupca?

Z niecierpliwością oczekuję odpowiedzi. :-)
 


,,Dobry Ork, to martwy Ork. A piwo zawsze musi być schłodzone..."

Wowoz

Wowoz

Użytkownicy
Wowoźny
posty3699
Propsy4862
NagrodyVV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Wowoźny

Wowoz

Dwuręczność
#1 2011-02-02, 12:58(Ostatnia zmiana: 2011-02-02, 12:58)
Dwuręczność? :lol2:
Vierzba powinien coś o tym wiedzieć
 

EdekSumo

EdekSumo

Wyspa Khorinis
posty1739
Propsy924
ProfesjaLvl designer
  • Wyspa Khorinis
Jak mniemam nie dwuręczność tylko Duale
 

TheWitcher

TheWitcher

Użytkownicy
posty49
Propsy24
  • Użytkownicy
Mam wiele pytań co do Czas Zapłaty, ale ograniczę się do Dwuręczności, na resztę przyjdzie mi jakiś czas poczekać.
Dużo się mówiło o Dubbingu, dużo o fabule, a mnie akurat zainteresowały umiejętności, a mianowicie dwuręczność. Pytania:

1. Jak długo pracowaliście nad tym przedsięwzięciem? Bo stworzenie nowego Comba i dodanie samej opcji walki dwoma mieczami musiało być czasochłonne.
2. Czy jest możliwość aby zostało opublikowane na YouTube owe Combo dwuręczności z Czas Zapłaty jako chociażby "Rozpierdziucha 3"? Niezwykle mnie interesuje jak to wygląda.
3. Wiem z www.czaszaplaty.pl że będzie kilka mieczy przystosowanych do tego trybu walki. Czy będą one możliwe do wykucia, czy będzie można się w nie tylko zaopatrzyć u jakiegoś kupca?

Z niecierpliwością oczekuję odpowiedzi. :-)

1.Ta dwuręczność to DUALE.
2.Dawno opublikowane.
 
Warny co chwile...

kmll

kmll

Użytkownicy
posty8
Propsy1
  • Użytkownicy
Wiem, że oburęczność została opublikowana w Trilerze, ale tylko wyrywkami, z ciągłą zmianą sceny. Mnie ciekawi jak to wszystko wygląda w całości, od początku do końca. Ilekroć oglądam Triler, tylekroć chce mi się już zagrać w Czas Zapłaty. :-)
W tym przypadku: DUALE = Oburęczność = Walka dwoma mieczami jednocześnie.
 


,,Dobry Ork, to martwy Ork. A piwo zawsze musi być schłodzone..."

PanAragorn

PanAragorn

Użytkownicy
posty21
Propsy7
  • Użytkownicy

PanAragorn

Dwuręczność
#5 2011-02-02, 21:37(Ostatnia zmiana: 2011-02-02, 21:41)
Może zacznijmy od tego,że nie ma żadnego "trilera" Czasu Zapłaty-jest co najwyżej trailer.Triler,a właściwie thriller to gatunek filmu.Poza tym walkę dwoma mieczami doskonale widać na filmiku "Czas Zapłaty-Dual Fight".Pozwolę sobie zamieścić link: http://www.youtube.com/watch?v=GMM8ZrYYwuA.Wiesz,"dwuręczność" może się dwojako kojarzyć  :lol2:  .A pracowali bardzo długo o czym pisali na swojej stronie.
 

kmll

kmll

Użytkownicy
posty8
Propsy1
  • Użytkownicy
Jak ja mogłem to przegapić? :facepalm:  Cóż, głupi błąd niedoświadczonego człowieka.
Aczkolwiek interesuje mnie jeszcze pytanie nr. 3 na które odpowiedzieć może już chyba tylko jeden z twórców gry.
 


,,Dobry Ork, to martwy Ork. A piwo zawsze musi być schłodzone..."

Leinnan

Leinnan

Administrator
torsonic polarity syndrome
posty2671
Propsy3600
ProfesjaProgramista
  • Administrator
  • torsonic polarity syndrome
Wątpliwe aby Phirania Bytes wiedziała co robi theModders :-)
 
Mit der Dummheit kämpfen die Götter selbst vergebens

steam | slavic castles |  last.fm | moddb.com | Stary, najlepszy lider Sclavinii

orcwarrior

orcwarrior

Moderator działu
posty475
Propsy317
Profesjabrak
  • Moderator działu
Co do pytania 3ciego nie chcę zdradzać szczegółow, tymbardziej ze sam jak narazie nie podjąłem na ten temat decyzji, w każdym razie wiekszość z duali będziemy mogli napewno znaleść.

Zadawanie tego pytania w osobnym temacie bylo zupełnie niepotrzebne, no ale juz, i tak zamykam ;p .
 




0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry