Pytania dotyczące zadań i rozgrywki 229163 846

O temacie

Autor Raper

Zaczęty 19.03.2008 roku

Wyświetleń 229163

Odpowiedzi 846

donno123

donno123

Użytkownicy
posty47
Propsy6
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Szansa na zadawanie obrażeń krytycznych w MT działa na zasadzie, iż tylko poszczególne bronie ją posiadają.Nie istnieje w MT coś takiego jak ogólny krytyk, którego wartość procentową możemy ujrzeć/zaobserwować w statystykach naszej postaci, w tym miejscu jest tylko % posługiwania się bronią, a wraz z jego zwiększaniem zmienia się tylko animacja naszych ciosów. Wracając do broni to wszystkie bronie posiadające podpis: "Premia do Walki Mieczem" x (x to wartość liczbowa) mają x% szans na zadanie ciosu krytycznego. Zwykły cios w MT jest to suma siły naszej postaci oraz obrażeń broni. Dla przykładu miecz "Zagłada Zła" przy 100 punktach siły oraz 115 obrażeniach zadaje 100+115 obrażeń, natomiast miecz ten  posiada też wyżej wspomnianą umiejętność Premia do Walki Mieczem, która jest niczym innym jak szansą na cios krytyczny. W przypadku wejścia ciosu krytycznego(na którego szansa w przypadku tej broni wynosi 15%) podwajane są tylko obrażenia danej broni czyli będzie to wyglądać tak, analogicznie jak na poprzednim przykładzie: 100+2x115. No, xD tak to wygląda mam nadzieje, że napisane dość zrozumiale, w razie czego pytać.
SS broni: https://zapodaj.net/cb7c1a92905dd.png.html

CiastekCS

CiastekCS

Użytkownicy
posty10
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Dostałem zadanie z Sairo i Melkorem. Niby proste, ale takie nie jest. Jak Melkor poszedł na najemników i wszyscy strażnicy i najemnicy zginęli został sam Melkor. Zabiłem go, poszedłem do Starego Obozu i zostałem magnatem. Robie konwój i gdy już jestem w obozie koło kopalni wszyscy mnie atakują! Co zrobić? Można to rozwiązać bez kodów? Proszę o pomoc.

donno123

donno123

Użytkownicy
posty47
Propsy6
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Dostałem zadanie z Sairo i Melkorem. Niby proste, ale takie nie jest. Jak Melkor poszedł na najemników i wszyscy strażnicy i najemnicy zginęli został sam Melkor. Zabiłem go, poszedłem do Starego Obozu i zostałem magnatem. Robie konwój i gdy już jestem w obozie koło kopalni wszyscy mnie atakują! Co zrobić? Można to rozwiązać bez kodów? Proszę o pomoc.
Mam nadzieje, że z Melkorem przez zabiciem go pogadałeś z nim, oczywiście w obozie przed kopalnią, no i potem powinieneś iść do Kazia, a nie do Starego Obozu.

CiastekCS

CiastekCS

Użytkownicy
posty10
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Pomogło rozwiązanie zadania w innej kolejności...
Do zamknięcia

vilkumen

vilkumen

Użytkownicy
posty94
Propsy11
Profesjabrak
  • Zbanowany
W wersji 2.02 jest dużo bugów ?

Simen

Simen

Moderator
Nilfgaard
posty6099
Propsy2765
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard

http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu

vilkumen

vilkumen

Użytkownicy
posty94
Propsy11
Profesjabrak
  • Zbanowany
@Simen

Czy to poważne bugi, mogące skutecznie przeszkodzić w rozgrywce ? czy raczej pierdółki... ?

Simen

Simen

Moderator
Nilfgaard
posty6099
Propsy2765
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
Mogą przeszkodzić w rozgrywce.

http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu

Silixov

Silixov

Użytkownicy
posty5
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam problem z zadaniem ,,spotkanie". Wyjasnilem sprawe z nekiem dla diego. Kaze mi isc do miltena powiedziec mu, ze juz czas a potem wrocic do niego. Gdy probuje zagadac do Miltena nie mam opcji dialogu. Jest tylko KONIEC

Post połączony: 2018-02-10, 16:52

lee27

lee27

Użytkownicy
posty78
Propsy8
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam problem z zadaniem ,,spotkanie". Wyjasnilem sprawe z nekiem dla diego. Kaze mi isc do miltena powiedziec mu, ze juz czas a potem wrocic do niego. Gdy probuje zagadac do Miltena nie mam opcji dialogu. Jest tylko KONIEC

Post połączony: 2018-02-10, 16:52
dawno w to grałem, ale coś mi świta że trzeba iść do wszystkich

Pulaski

Pulaski

Użytkownicy
Złodziej Z Hogwartu
posty467
Propsy17
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Złodziej Z Hogwartu
Czy wersji 2.02 jest dostepna walka guru? chodzi mi oto ze trzyma miec dwureczny w 1 rece.

Jeszcze  dostaniesz za swoje Bękarcie

hardom

hardom

Użytkownicy
posty49
Propsy19
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Czy to jest normalne, ze nie moge sie nauczyc walki bronia dwureczna na poziom mistrz? Mam 60% i poziom miecznik, ale nawet jak dobije do 89% to dalej mam miecznika, a wyzej sie nie da. I czy jezeli mam tego miecznika to czy uczac sie broni jednorecznej wzrosnie mi umiejetnosc walka baronia dwureczna?, bo chyba to tak dziala ale nie jestem pewien. Czy warto miec wiecej niz 60% broni dwurecznej, czy lepiej inwestowac w jednoreczna, liczac ze wtedy bede lepiej walczyc dwureczna?

pairat

pairat

Użytkownicy
posty3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam.

mam takie pytanie, ktoś już może przeszedł MT poziom trudny na łuku samym ew. z bronią pod zręczność ?
ver. 2.02

rzal

rzal

Użytkownicy
posty73
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Hejka
Mam problem z areną. Po pokonaniu 2 przeciwników (Psycho i Bronna) nie mogę umówić się na kolejną walkę. Ze Skrzypkiem też nie mam opcji dialogowych (a chyba być powinny). Następny pojedynek powinien być z Beowulfem, ale nie da rady bo nie ma takiej opcji. Proszę o wskazówki.
3ci rozdział, znalazłem kamienie ogniskujące ale nie mówiłem o tym jeszcze Saturasowi, w trakcie misji Pradawnych (szukanie Balaiaretha w Gorniczej Dolinie).

Boykaundisputed

Boykaundisputed

Użytkownicy
Klata, plecy, barki, od tego są ciężarki.
posty404
Propsy80
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Klata, plecy, barki, od tego są ciężarki.
Wczytaj save sprzed pierwszej walki na arenie, bo takie bugi czasami sie trafiaja.

Uri Boyka is the most complete fighter in the world...

Ekse

Ekse

Użytkownicy
posty8
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Zacząłem sobie dosłownie przed chwilą grać w MT. Tak zbieram te kilofy i inne gówna spod kopalni i widzę na dachu obok tego kopacza jakiś item. Zbieram i dowiaduję się tylko że jest dziwny i ma przycisk. No to używam go i pojawia się tylko napis ,,stało się coś dziwnego" czy coś w ten deseń. Zacząłem nową grę żeby jeszcze raz to sprawdzić ale statuetki już tam nie było. xD
Wie ktoś może o co z tym chodzi bo nie zasnę przez to

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty3595
Propsy724
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
To item z konkursu z czasów premiery. Pojawia się losowo w jednej z kilku lokacji i trzeba go użyć mając w ekwipunku wszystkie rozsiane po lokacjach 7 "prawdziwych" poziomek. Wtedy po zakończeniu głównej fabuły znajdziemy się za portalem za Śniącym i będzie można dostać się do sekretnej lokacji twórców.

O DISCORDIA

Vanaadis

Vanaadis

Użytkownicy
posty132
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Gdzie znajdę Mściwą Stal? Jest na to szansa w 1 rozdziale?

Mr. Exile

Mr. Exile

Użytkownicy
posty69
Propsy31
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Czy granie postacią pod jednoręczną broń jest sensowne w tym modzie? Bo zawsze preferowałem walczyć jednoręką, ale zauważyłem, że większość youtuberów gra jednak z dwuręcznymi broniami i jest dużo tych egzemplarzy.

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty3595
Propsy724
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
@Vanaadis Kufer w jaskini w lesie pomiędzy Starym Obozem a kanionem trolli (bliżej SO, niż jaskinia z zębaczami).
@Mr. Exile Ogólnie jest dużo fajnych jednorąk, ale żadna nie stanowi porządnego odpowiednika Płomienia Innosa (z wyjątkiem miecza ze skarbu od klucza Fiska w submodzie; jest też miecz Awatara Innosa, ale ten wymaga 300 siły, no i tego awatara trzeba pokonać najpierw). Uriziela też da się przerobić na 1h, choć obie wersje ssą.

O DISCORDIA

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry