Pytania dotyczące zadań i rozgrywki 383130 857

O temacie

Autor Raper

Zaczęty 19.03.2008 roku

Wyświetleń 383130

Odpowiedzi 857

lee27

lee27

Użytkownicy
posty85
Propsy8
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Czy przed zostaniem magiem mogę jakoś nauczyć się kręgów magii?
nie ale po co ci to kup kilka odpowiednich zwojów i rozpraw się z golemami xsardasa i masz najlepsze zaklęcia, chyba że zostaniesz magiem u pradawnych
 

buulet

buulet

Użytkownicy
posty31
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Tak więc poszukuję boroni 1h  na 100 siły na początku 3 rozdziału czy w ogóle jest taka? A i tak przy okazji czy ja sobie nie popsułem postaci mam 14 lvl 45 w 1h siły ok 100 i czy dam radę zrobić jakie kolwiek misje wykonałem większość questów
 

Jakub91

Jakub91

Użytkownicy
posty647
Propsy204
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Na jakim patchu grasz ? Lepiej przerzucić się na dwuręczną broń. Na pojedyncze cele miecz Beowulfa a na 100 siły to wrzask berserkera po zaostrzeniu zadaje chyba 120 obrażeń.
 

buulet

buulet

Użytkownicy
posty31
Profesjabrak
  • Użytkownicy
2.02


Post połączony: 2017-02-26, 18:53
Czyli robić w 2h smutne bo straciłem trochę pkt nauki ale spróbuje


Post połączony: 2017-02-26, 22:11
Zrobiłem ok50 2h i mam topór pięść trolla czy to wystarczy na orki?
 

lee27

lee27

Użytkownicy
posty85
Propsy8
Profesjabrak
  • Użytkownicy
2.02


Post połączony: 2017-02-26, 18:53
Czyli robić w 2h smutne bo straciłem trochę pkt nauki ale spróbuje


Post połączony: 2017-02-26, 22:11
Zrobiłem ok50 2h i mam topór pięść trolla czy to wystarczy na orki?
lub graj 1h też są fajne i urizjel przerobisz na 1h
 

Namiot

Namiot

Użytkownicy
posty399
Propsy48
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Jak się nazywają wszystkie kawałki In Extremo?
 

Aragis

Aragis

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Elo, mój problem polega na tym, ze gdy wyciagam miecz i zmieniam na luk wciskając 2, a nastepnie znowu chce zmienic na miecz, wciskajac 1, to wyciągam zamiast miecza łuk -,-. Tak samo jest, jak calkiem bron chowam. Probowalem w sterowaniu i wgl, nic nie pomoglo. Ktos cos?
 

pitappl

pitappl

Użytkownicy
posty53
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ma ktoś jakiś ładnie ogarnięty poradnik do MT? :)
 

Duke Nukem

Duke Nukem

Gry (themodders@telegram)
Król Duke Nukem
posty826
Propsy422
ProfesjaNierób
  • Gry (themodders@telegram)
  • Król Duke Nukem
Ma ktoś jakiś ładnie ogarnięty poradnik do MT? :)

Jak instalujesz MT to powinien znajdować się PDF z poradnikiem w folderze system.

Innych poradników nie ma.
 
 

bedrill

bedrill

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Czy jest mi ktoś w stanie wytłumaczyć na jakiej zasadzie działa szansa na zadanie obrażeń krytycznych w MT?

Czysto w teorii powinna się ona zwiększać wraz ze zwiększaniem się poziomu umiejętności w danej broni, ale w mojej grze mimo posiadania np 30% na obrażenia krytyczne i Nowego w 2H nie zadaje żadnych dodatkowych obrażeń oprócz obrażeń bazowych. Zauważyłem, że po założeniu broni z premią do walki mieczem, zaczynam zadawać obrażenia krytyczne. Broń to Ostatni Mściciel dający 10% premii do walki mieczem.

I teraz pytanie, czy w takim razie szansa na obrażenia krytyczne zależy tylko od rodzaju broni a wartość jaka pokazywana jest w statystykach służy tylko do zmiany poziomu w jakim władam daną bronią?
Czy też jest to jakiegoś rodzaju bug, jeśli tak, jak go naprawić.

Z góry dzięki!
 

donno123

donno123

Użytkownicy
posty54
Propsy8
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Szansa na zadawanie obrażeń krytycznych w MT działa na zasadzie, iż tylko poszczególne bronie ją posiadają.Nie istnieje w MT coś takiego jak ogólny krytyk, którego wartość procentową możemy ujrzeć/zaobserwować w statystykach naszej postaci, w tym miejscu jest tylko % posługiwania się bronią, a wraz z jego zwiększaniem zmienia się tylko animacja naszych ciosów. Wracając do broni to wszystkie bronie posiadające podpis: "Premia do Walki Mieczem" x (x to wartość liczbowa) mają x% szans na zadanie ciosu krytycznego. Zwykły cios w MT jest to suma siły naszej postaci oraz obrażeń broni. Dla przykładu miecz "Zagłada Zła" przy 100 punktach siły oraz 115 obrażeniach zadaje 100+115 obrażeń, natomiast miecz ten  posiada też wyżej wspomnianą umiejętność Premia do Walki Mieczem, która jest niczym innym jak szansą na cios krytyczny. W przypadku wejścia ciosu krytycznego(na którego szansa w przypadku tej broni wynosi 15%) podwajane są tylko obrażenia danej broni czyli będzie to wyglądać tak, analogicznie jak na poprzednim przykładzie: 100+2x115. No, xD tak to wygląda mam nadzieje, że napisane dość zrozumiale, w razie czego pytać.
SS broni: https://zapodaj.net/cb7c1a92905dd.png.html
 

CiastekCS

CiastekCS

Użytkownicy
posty10
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Dostałem zadanie z Sairo i Melkorem. Niby proste, ale takie nie jest. Jak Melkor poszedł na najemników i wszyscy strażnicy i najemnicy zginęli został sam Melkor. Zabiłem go, poszedłem do Starego Obozu i zostałem magnatem. Robie konwój i gdy już jestem w obozie koło kopalni wszyscy mnie atakują! Co zrobić? Można to rozwiązać bez kodów? Proszę o pomoc.
 

donno123

donno123

Użytkownicy
posty54
Propsy8
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Dostałem zadanie z Sairo i Melkorem. Niby proste, ale takie nie jest. Jak Melkor poszedł na najemników i wszyscy strażnicy i najemnicy zginęli został sam Melkor. Zabiłem go, poszedłem do Starego Obozu i zostałem magnatem. Robie konwój i gdy już jestem w obozie koło kopalni wszyscy mnie atakują! Co zrobić? Można to rozwiązać bez kodów? Proszę o pomoc.
Mam nadzieje, że z Melkorem przez zabiciem go pogadałeś z nim, oczywiście w obozie przed kopalnią, no i potem powinieneś iść do Kazia, a nie do Starego Obozu.
 

CiastekCS

CiastekCS

Użytkownicy
posty10
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Pomogło rozwiązanie zadania w innej kolejności...
Do zamknięcia
 

vilkumen

vilkumen

Użytkownicy
posty94
Propsy11
Profesjabrak
  • Zbanowany
W wersji 2.02 jest dużo bugów ?
 

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



vilkumen

vilkumen

Użytkownicy
posty94
Propsy11
Profesjabrak
  • Zbanowany
@Simen

Czy to poważne bugi, mogące skutecznie przeszkodzić w rozgrywce ? czy raczej pierdółki... ?
 

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
Mogą przeszkodzić w rozgrywce.
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



Silixov

Silixov

Użytkownicy
posty6
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam problem z zadaniem ,,spotkanie". Wyjasnilem sprawe z nekiem dla diego. Kaze mi isc do miltena powiedziec mu, ze juz czas a potem wrocic do niego. Gdy probuje zagadac do Miltena nie mam opcji dialogu. Jest tylko KONIEC

Post połączony: 2018-02-10, 16:52
 

lee27

lee27

Użytkownicy
posty85
Propsy8
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam problem z zadaniem ,,spotkanie". Wyjasnilem sprawe z nekiem dla diego. Kaze mi isc do miltena powiedziec mu, ze juz czas a potem wrocic do niego. Gdy probuje zagadac do Miltena nie mam opcji dialogu. Jest tylko KONIEC

Post połączony: 2018-02-10, 16:52
dawno w to grałem, ale coś mi świta że trzeba iść do wszystkich
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry