OTO POLSKA 1181515 5881

O temacie

Autor Thoro

Zaczęty 19.09.2010 roku

Wyświetleń 1181515

Odpowiedzi 5881

Anonymized

Anonymized

Użytkownicy
posty2957
Propsy6115
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Cytuj
ma reformować szkolnictwo m.in. poprzez popieranie PiS w zamian za pieniążki :D
źródło?
 

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
Podałem link, popatrz w zmiany. Część tego odnośnie konkursów itp będzie na pewno zależna od tego, jak kto będzie popierał PiS :p
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



Anonymized

Anonymized

Użytkownicy
posty2957
Propsy6115
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
No tylko ni chuja nie widzę tego na stronie. Pokaż dokładnie gdzie.
 

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
Cytuj
uruchomienie dedykowanych uczelniom regionalnym konkursów na dodatkowe finansowanie, m.in. „Regionalna Inicjatywa Doskonałości”, „Dydaktyczna Inicjatywa Doskonałości”,

Sorry, ale wierzyć mi się nie chce, że dedykowany nie będzie oznaczało tyle co "naszym ludziom".

 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



mathsicist

mathsicist

Użytkownicy
posty209
Propsy269
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Akurat nikt, włącznie z partią Razem, nie zauważyło tego problemu o którym mówisz a uwierz że krytyka opozycji jest mocna. Masz link do ich wpisu na fb: https://www.facebook.com/partiarazem/photos/a.430709850430410.1073741828.430323810469014/1023898474444875/?type=3&theater

Jakby co to nie zgadzam się z nią
 

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
@mathsicist  już po pierwszym zdaniu przestałem czytać:

Cytuj
Trwa okupacja Pałacu Kazimierzowskiego

Okupacja w odniesieniu do trucia dupy przez kilka/kilkanaście osób z czego większość środowisk studenckich ich wypiera to dosyć mocne nadużycie xD
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

Paradoxal

Paradoxal

Użytkownicy
posty617
Propsy978
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
https://www.youtube.com/watch?v=pEsOFcDo8-E

DALEJ LEWY! Zjeb im hattricka!

A nie sorry to już po meczu xD
 

boguc

boguc

Użytkownicy
posty205
Propsy343
ProfesjaGrafik 3D
  • Użytkownicy
No w końcu ta jebana bańka futbolowa pękła. Ale co sobie pobrylowali w gajerach wistuli i na wybiegu biedronki to już im nikt tego nie odbierze
 
Gothic najlepszy

Paradoxal

Paradoxal

Użytkownicy
posty617
Propsy978
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy

Paradoxal

OTO POLSKA
#5828 2018-06-19, 19:26(Ostatnia zmiana: 2018-06-19, 19:33)
Domyślam sie że o piłce nożnej słyszysz tylko gdy włączysz tv, bo zaleciało tutaj troche januszerką w twoim poście.

Zagrali słaby mecz ale senegal wcale nie był lepszy, te ich "bramki" im po prostu sprezentowaliśmy. Pierwszą jako tako rozumiem ale drugiej już kompletnie. Typ nie był zasygnalizowany do wejścia, wjeżdża na boisko zza linii i pakuje bramke a sędzia ma wyjebane.
 

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Łatwiej napisać ze Polska w tym meczu tylko bramki strzelała a ze przegraliśmy mimo to, hmm.
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

boguc

boguc

Użytkownicy
posty205
Propsy343
ProfesjaGrafik 3D
  • Użytkownicy
To tylko bait, nawet nie oglądałem meczu. Napisałem żeby ktoś miał ból dupy o mojego posta
 
Gothic najlepszy

Zireael

Zireael

Użytkownicy
Przezorny
posty387
Propsy304
NagrodyV
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Przezorny
Tak się wkurwiłem na Polskę, że musiałem sobie puścić to.
https://www.youtube.com/watch?v=hTWKbfoikeg
 
Ludzie (...) lubią wymyślać potwory i potworności. Sami sobie wydają się wtedy mniej potworni (...) Wtedy jakoś lżej im się robi na sercu. I łatwiej im żyć.

Paradoxal

Paradoxal

Użytkownicy
posty617
Propsy978
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
 Dobry wieczór coś się coś się popsuło i nie było mnie słychać, to powtórzę jeszcze raz. Wynik meczu Polski z Senegalem to jest jakaś porażka, ja myślę że ten głupi polski sztab trenerski, ta kurwa banda imbecyli która wybrała takich lamusów do składu to jest jakieś kurwa nieporozumienie jeśli tyle dla was znaczy jeśli tyle dla was znaczy ludzie takie zaangażowanie jak Błaszczykowskiego gdzie postawił całą obronę Senegalu na nogi, starał się walczył a dla was znaczylo to tylko 2 czy 3 celne strzały na bramkę to was się powinno jebać kurwa tak sie powinno was jebać jak tylko was może jebać Mokebe z Afryki, Senegal was tak nie wyruchał jak wyrucha was Japonia kurwa aż was kukle będą swędziały, z bólu to jest dramat kurwa to jest dramat że w tym antyludzkim państwie w tym kraju w którym sztab trenerski kurwa nie był w stanie powiedzieć że Milik śmieć nie nadaje się nawet do pchania jebanej karuzeli że ten człowiek ma mniejszy wpływ na grę zespołu niż fizjoterapeuta, że to nie jest czymś wartym tego by tego człowieka wyjebać z kadry. będzie was Kolumbia ruchać w dupę będzie was Każdy kurwa dymał tak jak was Dania w eliminacjach nie dymała, ta kurwa ten opalony karakan jebany Cionek śmieć zniszczy was. Jędze, Krychowiaki, Miliki będą wam kurwa odbierały smak życia, wy kurwa idioci narodowi kurwa idioci ja mam to w piździe kurwa bo mnie stać na kablówkę, włączę sobie Wyścigi łodzi podwodnych i będę się z was kurwa frajery śmiał żę wy takie głupie są, tacy kurwa debile którzy to kurestwo oglądacie, nie na Bednarka, nie Góralskiego tylko jakieś kurwy Milików w dupę jebanych kurwa, Cionków popierdoleńców wystawili, to jest wlasnie kurwa Polska obrona przez taką kurwę obronę nic się w tej kadrze nie zmieni, bo jest chuj warta i trzeba ją jebac ruchac i na nią zarabiać rozumiecie to? a wam kochani którzyście wspierali Polskę do końca dziękuję bo to garstka fanów garstka fanów to jest 5 mln osób może 6, tak tak tylko to się w tej Polsce nadaje powiedzieć wam w ryj wreszcie wy głupie chuje że jesteście prymitywami że kurwa wasze pierdolone filmiki z łączy nas piłka to jest wasz majestat wasza godność, pierdyliard podań do bramkarza i 1 kurwa jebany celny strzał to wy kurwa Polacy chuj z wami, nie warto było kurwa nie warto bylo zrobic nic co aa szkoda kurwa gadać szkoda szczępić ryja naprawde niech was słuchajcie ci którzyście głupie kurwy Milików wystawili niech was szlag trafi chuj warci jesteście antypolakami jesteście dobranoc. Co jest kurwa Krychowiak pedale? coś chciałeś powiedzieć? dobra na razie wypierdalam. Kurwa szkoda 90 minut oglądania głupia Polska głupie Cionki kurwa, was na puchar sołtysa wysłać, i kazać grać z Gimnazjum nr 1 w wypizdowie, szkoda kurwa szkoda było na was cokolwiek wy głupie chuje wy.

 

boguc

boguc

Użytkownicy
posty205
Propsy343
ProfesjaGrafik 3D
  • Użytkownicy
Został jeszcze mecz o wszystko i mecz o honor i będzie spokój. Nawet po jebane bułki do sklepu nie można iść czy na stacje po paliwo bo wszędzie rozdają futbolowe naklejki szklanki piłki i inne podpaski.Byznes is Good, highest quality news że Polska reprezentacja doleciała do bazy mundialowej o 8:20 a na obiad były brokuły. Serio to takie wspaniałe ten cały futbol?
 
Gothic najlepszy

Adanos

Adanos

Administrator
Szara eminencja
posty5204
Propsy3870
ProfesjaProgramista
  • Administrator
  • Szara eminencja
Tak, piłka nożna jest wspaniała, tylko mediom zawsze odbija na ten czas. ;)

Paradoxal

Paradoxal

Użytkownicy
posty617
Propsy978
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Dokładnie, a zarzuty że futbol jest chujowy bo media robią na nim kase są po prostu cebulackie :)
 

boguc

boguc

Użytkownicy
posty205
Propsy343
ProfesjaGrafik 3D
  • Użytkownicy
Myślę że są całkiem trafione. Schemat pompowania balonika, brylowania i fazy "nic się nie stało" powtarzał się na tyle często że można już czuć nim zmęczenie, zwłaszcza jeśli ma sie ogólnie wywalone na sport. W taki zupełnie ldzki sposób można się wkurwić że czarni magowie robią procesje i nie da się przejechać przez miasto. Albo że wszędzie wciskają ci mundialowe kubki z promocji, które za rok i tak połowa osób wyjebie na śmietnik.
Nie trzeba tu mieszać januszy i warzyw, chyba że sam masz jakieś kompleksy to masz tu trigger: sam jesteś cebularzem
 
Gothic najlepszy

Paradoxal

Paradoxal

Użytkownicy
posty617
Propsy978
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ale ty nadal nie odnosisz sie do sportu tylko do otoczki na którą sami sportowcy i selekcjonerzy nie mają wpływu. Gdzie ci tak wciskają tą piłke na siłe? Ja łażąc po mieście ani razu nie natknąłem sie na jakieś korowody kibiców czy nachalnych sprzedawców, ot małe półki w sklepie ze stuffem dla kibiców. O to te całe halo? xD To tak jakby mieć pretensje do twórcy gry że w dniu premiery ich gry miliony jej sztuk zalegają na półkach i wszędzie są jej reklamy.

Jak dla mnie to z dwojga złego lepiej posłuchać o bzdurach na temat piłki przez pare dni co 2 lata niż tym codziennym bagnie sejmowym czy w Polsce jest łamana konstytucja czy nie albo o jakiś żydach i ich problemach.
 

boguc

boguc

Użytkownicy
posty205
Propsy343
ProfesjaGrafik 3D
  • Użytkownicy
Włączyłem na chwilę mecz i skislem   :trollface:
 
Gothic najlepszy

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
Wiecie co, nigdy nie byłem jakimś fanem piłki nożnej, ale jak jest hype na Mundial i Euro to daję się porwać. I naprawdę, ja tego nie rozumiem. Jak to jest możliwe, że Polska odnosi w piłce nożnej takie sukcesy, jest 8 w rankingu FIFA, a nie możemy do kurwy nędzy wyjść z grupy? xD Przecież to jest jakaś niepowaga
JA PIERDOLE, 3:0.
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu




0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry