OTO POLSKA 1181618 5881

O temacie

Autor Thoro

Zaczęty 19.09.2010 roku

Wyświetleń 1181618

Odpowiedzi 5881

Duke Nukem

Duke Nukem

Gry (themodders@telegram)
Król Duke Nukem
posty826
Propsy422
ProfesjaNierób
  • Gry (themodders@telegram)
  • Król Duke Nukem
Jak nazwie się kogoś Żydem to jest się antysemitą? xD
 
 

CzlowiekGejzer

CzlowiekGejzer

Użytkownicy
Wszyscy skończymy w Choroszczy
posty266
Propsy123
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Wszyscy skończymy w Choroszczy
Z powodu gospodarności naszych braci wiary mojżeszowej jak to Mati mówi nie lubili Żydów najbardziej Ukraińcy którzy klepali biedę XD



Tak wyglądałem jak to przeczytałem po czym doszło do mnie że jesteś chory na punkcie Ukrainy, lecz sie ty chory porąbańcu xDDD

@inż. Avallach antysemityzm ale jak według ciebie jest spoko no to spoko ;p
Nie jestem antysemitą  :lol2:
Głupotą jest rugować pamięć o ludziach którzy stanowili sporą część inteligencji(1/3 studentów etc.)
Delikatnie nagiąłem fakt z tymi Ukraińcami XD
 

WinterKing Kereth

WinterKing Kereth

Gry (themodders@telegram)
posty501
Propsy795
Profesjabrak
  • Gry (themodders@telegram)
Jak nazwie się kogoś Żydem to jest się antysemitą? xD

Żyd nazywający żyda się nie liczy, Diuk.
 

Duke Nukem

Duke Nukem

Gry (themodders@telegram)
Król Duke Nukem
posty826
Propsy422
ProfesjaNierób
  • Gry (themodders@telegram)
  • Król Duke Nukem
Żyd nazywający żyda się nie liczy, Diuk.

Gzie Żydów sześć tam szekli nie będzie miał nikt.
 
 

Paradoxal

Paradoxal

Użytkownicy
posty617
Propsy978
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy

Paradoxal

OTO POLSKA
#5744 2018-02-18, 12:05(Ostatnia zmiana: 2018-02-18, 12:35)
Tak wiem gejzer, jesteś prawdziwym Lechitą, tolerujesz swych mości włościan żydów, którzy pracują na twych polach. Ale psu brat ukrainskie pospólstwo gnasz szabelką jako ty pana Jaremy Wiśniowieckiego spadkobierca  i póki Ukrainy nie uspokoisz i buntów chłopskich we krwi nie utopisz. Amen
 

WinterKing Kereth

WinterKing Kereth

Gry (themodders@telegram)
posty501
Propsy795
Profesjabrak
  • Gry (themodders@telegram)
Ogniem i Klawiaturą, rozdział 1
 

CzlowiekGejzer

CzlowiekGejzer

Użytkownicy
Wszyscy skończymy w Choroszczy
posty266
Propsy123
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Wszyscy skończymy w Choroszczy
Tak wiem gejzer, jesteś prawdziwym Lechitą, tolerujesz swych mości włościan żydów, którzy pracują na twych polach. Ale psu brat ukrainskie postpólstwo gnasz szabelką jako ty pana Jaremy Wiśnowieckiego spadkobierca  i póki Ukrainy nie uspokoisz i buntów chłopskich we krwi nie utopisz. Amen
E tan pierdolisz
Współczuję Jeremiemu syna który skalał ród(najgorszy król w historii Polski)
Ale faktem jest że idioci spod sztandaru Chmielnickiego przesrali sprawę bo z luźnej autonomii w ramach RON przeszli pod jarzmo Cara
Moja nauczycielka od historii twierdziła że Ukraińcy do dzisiaj mają nam za złe Jaremę(ponad trzysta lat ale niech będzie
Powiedzmy że jeszcze zrozumiem że boli ich dupa o pacyfikację buntu ale to już mnie rozpierdoliło na łopatki https://niezlomni.com/slowa-premiera-wywolaly-burze-na-ukraine-przypomnial-malo-znane-fakty-z-dziejow-i-rp-ukrainska-prasa-oburzona-zestawil-bohatera-w-jednym-szeregu-z-hitlerem-a-polityk-przypomina-zbrodnie/
Zbrodnie Chrobrego XD chuj że od wyprawy kijowskiej mija w tym roku okrągły 1000 lat  :lol2:
 

Paradoxal

Paradoxal

Użytkownicy
posty617
Propsy978
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ogniem i Klawiaturą, rozdział 1
Ej kurwa ja chce z tego paste xD
 

Paradoxal

Paradoxal

Użytkownicy
posty617
Propsy978
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
https://www.tvp.info/36070310/ile-lat-miala-w-czasie-wojny-matka-bergmana-internauci-pytaja-dziennikarz-milczy

https://wiadomosci.onet.pl/swiat/ronen-bergman-opowiada-historie-swojej-matki-podczas-holokaustu/r405rrg

Niech mi ktoś powie o co im chodzi? Konferencja dotycząca bezpieczeństwa obu krajów, na tematy ważne a ten wcina sie z holokaustem, oni na serio z antysemityzmu i holokaustu robią dobry biznes. Ja mam wyjebane jajca na tą całą szopke ale poniekąd chwale Pisorów bo mimo że działają agresywnie i często pierdolą bzdury o jakiś brzozach i zamachach tak próbują wyjaśnić kilka kwestii ale zapomnieli że istnieje zjebana opozycja, która zamiast rozwiązać taki konflikt wewnątrz państwa udziela zjebanych komentarzy i wywiadów pod adresem rządu, premiera czy nawet neutralnego prezydenta stfu na takich śmieci.
 

CzlowiekGejzer

CzlowiekGejzer

Użytkownicy
Wszyscy skończymy w Choroszczy
posty266
Propsy123
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Wszyscy skończymy w Choroszczy
https://www.tvp.info/36070310/ile-lat-miala-w-czasie-wojny-matka-bergmana-internauci-pytaja-dziennikarz-milczy

https://wiadomosci.onet.pl/swiat/ronen-bergman-opowiada-historie-swojej-matki-podczas-holokaustu/r405rrg

Niech mi ktoś powie o co im chodzi? Konferencja dotycząca bezpieczeństwa obu krajów, na tematy ważne a ten wcina sie z holokaustem, oni na serio z antysemityzmu i holokaustu robią dobry biznes. Ja mam wyjebane jajca na tą całą szopke ale poniekąd chwale Pisorów bo mimo że działają agresywnie i często pierdolą bzdury o jakiś brzozach i zamachach tak próbują wyjaśnić kilka kwestii ale zapomnieli że istnieje zjebana opozycja, która zamiast rozwiązać taki konflikt wewnątrz państwa udziela zjebanych komentarzy i wywiadów pod adresem rządu, premiera czy nawet neutralnego prezydenta stfu na takich śmieci.
PiS innego wyboru i tak nie ma niż odpierać te ataki złodziei i idiotów nie znających historii
Mordę nazistów i tak nam dorobili i to pod"bacznym" okiem "polskich" rządów przez ostatnie ćwierć wieku
Izrael sobie ściągnął na łeb wojnę informacyjną i konflikt z Putinem co jebnie ich po kieszeni za niedługo(już stracili przetarg wart 500 milionów dolarów z Indiami na sprzedaż jakichś rakiet Indiom)
Izrael bez pośredniczenia zdechnie jak zagłodzony pies tj.firemki różne np.apteka Super Pharm(ciekawym jest jak dużo firm ma żydowskich właścicieli lub współwłaścicieli)
Co do opozycji to robią aferę z powodu 7 debili z "Wafel SS" i udostępniają materiał po ponad pół roku
Liroy dobrze powiedział że takich walniętych debili trzeba zwalczać tak samo jak komuchów ale nie wywlekać to na forum międzynarodowe
 

Paradoxal

Paradoxal

Użytkownicy
posty617
Propsy978
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
xDD
Nie powinni w ogóle dopuszczać do takich dyskusji z jakimś pierdmanem czy innym pejsem.Koleś wysmarował rzewną histeryjke że jego matka doznała nieprzyjemności ze strony polaków a cała sala poruszona. Nie przystoi to premierowi dużego europejskiego kraju prowadzić dyskusji na takim poziomie z jakimś podstawionym dziennikarzyną, mógł go wyjaśnić w kilku słowach pozostając na pozycji dyplomatycznego dialogu a nie wrzucać jakieś teksty o kolaboracjach żydostwa z niemcami bo dojebał do pieca tylko, od takich wygłoszeń są odpowiednie instytucje badające historie jak IPN a nie człowiek reprezentujący nasz kraj na arenie międzynarodowej. Chłodne podejście do sprawy, wyjaśnienie całej ustawy i tyle a nie jakieś dialogi z dorosłymi o psychice i zachowaniu nadąsanego dziecka.

Werewafel SS? :lol2:
 

CzlowiekGejzer

CzlowiekGejzer

Użytkownicy
Wszyscy skończymy w Choroszczy
posty266
Propsy123
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Wszyscy skończymy w Choroszczy
xDD
Nie powinni w ogóle dopuszczać do takich dyskusji z jakimś pierdmanem czy innym pejsem.Koleś wysmarował rzewną histeryjke że jego matka doznała nieprzyjemności ze strony polaków a cała sala poruszona. Nie przystoi to premierowi dużego europejskiego kraju prowadzić dyskusji na takim poziomie z jakimś podstawionym dziennikarzyną, mógł go wyjaśnić w kilku słowach pozostając na pozycji dyplomatycznego dialogu a nie wrzucać jakieś teksty o kolaboracjach żydostwa z niemcami bo dojebał do pieca tylko, od takich wygłoszeń są odpowiednie instytucje badające historie jak IPN a nie człowiek reprezentujący nasz kraj na arenie międzynarodowej. Chłodne podejście do sprawy, wyjaśnienie całej ustawy i tyle a nie jakieś dialogi z dorosłymi o psychice i zachowaniu nadąsanego dziecka.

Werewafel SS? :lol2:
Chodzi mi o tych pseudo nazistów z wafelkową swastyką
Polska jest za miękka względem Litwy i Ukrainy i prowadzi politykę "prawy,lewy i w dupsko)
Litwa dopierdala Polakom a szef ukraińskiego IPN zgrywa heroja w normalnych warunkach tego skurwysyna by ekstradowali do Polski i do pierdla z gnojkiem
 

Wowoz

Wowoz

Użytkownicy
Wowoźny
posty3699
Propsy4862
NagrodyVV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Wowoźny
https://www.youtube.com/watch?v=qdBMzZ5idoQ
 

CzlowiekGejzer

CzlowiekGejzer

Użytkownicy
Wszyscy skończymy w Choroszczy
posty266
Propsy123
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Wszyscy skończymy w Choroszczy
https://www.youtube.com/watch?v=qdBMzZ5idoQ

Stwierdzam fakty
 

Paradoxal

Paradoxal

Użytkownicy
posty617
Propsy978
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jak masz zamiar znowu prowadzić jakiś monolog o Ukrainie i złych Ukraińcach co kradną posady Polakom czy o Wołyniu czy o jakiś zdradach to sobie odpuść bo serio na tym forum nikogo to nie obchodzi(raczej).
 

Cragann

Cragann

Użytkownicy
posty766
Propsy602
Profesjabrak
  • Użytkownicy

https://www.youtube.com/watch?v=kkPXapQlBD8


ja to tylko zostawie
 

Paradoxal

Paradoxal

Użytkownicy
posty617
Propsy978
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
 

CzlowiekGejzer

CzlowiekGejzer

Użytkownicy
Wszyscy skończymy w Choroszczy
posty266
Propsy123
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Wszyscy skończymy w Choroszczy

https://www.youtube.com/watch?v=kkPXapQlBD8


ja to tylko zostawie
Mój mózg się spalił
To chyba ma być satyra chociaż jakby Korwin czy kto tam ma podobne poglądy zaczęli debatować o tym że żonę trzeba lać to byłaby niezła afera i pewnie całe towarzystwo dostało by jakieś zarzuty
A jak to jest na serio to zaczynam się zastanawiać nad tym co ojciec mówił i co mogę bardzo łatwo zaobserwować po ludziach mnie otaczających tj.sposób na olewkę pochodne manipulacji właściwie a mianowicie polega to na olewaniu części inicjatyw facetów przez kobiety widzę to u swojej matki a i w związkach kumpli widzę podobne znamiona taka metoda jest czasem stosowana przez facetów ale dość rzadko powiedzmy 1:5 można by mnie nazwać stulejarzem po tej wypowiedzi ale to tylko obserwacja wystarczy być uważnym i widzieć rzeczy wokół aby uniknąć bycia napierdalanym przez żonę i bycia manipulowanym

Post połączony: 2018-03-12, 18:12


https://superekspress.pl/ukraincy-polacy-to-pijani-partacze-za-trzy-lata-mozemy-przejac-polski-rynek-pracy/

Gdzieś w Polsce słychać w tym momencie trzask pękającej dupy. :lol2:
Gniję XDD
 

Paradoxal

Paradoxal

Użytkownicy
posty617
Propsy978
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy

Paradoxal

OTO POLSKA
#5758 2018-03-12, 18:22(Ostatnia zmiana: 2018-03-12, 18:29)
Gnij dalej gnij a któregoś dnia sie obudzisz i Sasza z Włodymirem będą twoim szefami w pracy a w biedronce będziesz po Ukraińsku o ziemniaki pytał na kasie. xD
 

CzlowiekGejzer

CzlowiekGejzer

Użytkownicy
Wszyscy skończymy w Choroszczy
posty266
Propsy123
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Wszyscy skończymy w Choroszczy
Gnij dalej gnij a ,któregoś dnia sie obudzisz i Sasza z Włodymirem będą twoim szefami w pracy a w biedronce będziesz po Ukraińsku o ziemniaki pytał na kasie. xD
Już widzę zachlane mordy i ludzi aparycji tego gościa ze zdjęcia jako moich szefów XD
Jak ktoś nie będzie umiał mnie w sklepie obsłużyć ze względu na brak znajomości języka to wołam kierownika
Bojkotować ich produktów nie będę bo żadnych na oczy nie widziałem poza jakimiś cukierkami z gównem XDD
 


0 użytkowników i 2 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry