1794 7839 14

Ankieta

Ocena

1
0 (0%)
2
0 (0%)
3
0 (0%)
4
8 (34.8%)
5
13 (56.5%)
6
2 (8.7%)

Głosów w sumie: 22

O temacie

Autor serail

Zaczęty 22.08.2010 roku

Wyświetleń 7839

Odpowiedzi 14

serail

serail

Użytkownicy
Wyczesana opowieść, wodzu
posty158
Propsy89
  • Użytkownicy
  • Wyczesana opowieść, wodzu

serail

1794
2010-08-22, 11:15(Ostatnia zmiana: 2010-08-25, 14:16)
Koniec XVIII wieku był krwawym czasem, trzy czarne sępy zacieśniały swe kręgi nad zasnutym ciemnymi chmurami niebem, niegdyś potężnej Rzeczpospolitej, pancerze zwycięzców z pod Kircholmu, Beresteczka, Wiednia pokrył kurz i rdza, nadszedł czas klęsk, strzaskanych sztandarów i upadku ducha. Czas prywaty i zdrady, rzek skrwawionego złota płynących u stóp możnych tamtego świata. Mimo upadku wola walki przetrwała, ludzie wszystkich stanów, którzy honor i wolność cenili więcej aniżeli własne życie, podjęli próbę wskrzeszenia upadłej Ojczyzny. Nie powiodła się ona mimo wielu wiktorii. Nadszedł czas gdy na polach zaległy ciała obrońców i wrogów, a wolność stała się marzeniem. Celem modyfikacji 1794 jest przypomnienie, tych bohaterów, którzy za Kościuszką i innymi wielkimi dowódcami podjęli walkę o wolność, chcemy poprzez konkretne wydarzenie w dość innowacyjny sposób pokazać część historii naszego narodu. Zarazem przedstawiając w sposób ciekawy realia epoki: pojedynki, polowania, uczty, zwyczaje i wygląd zwykłego świata w którym, toczy się historia. W naszym projekcie pozostawiamy możliwość zgłoszenia akcesu do każdej ze stron konfliktu, nowy system relacji umożliwi przeprowadzenie powstania w sposób bliski faktom, przy zachowaniu swobody działania. Rozległy teren przedstawiony na mapie strategicznej stworzy możliwość zarówno uratowania Rzeczypospolitej, jak i wzbogacenia się, kosztem jej upadku, teatr działań wojennych obejmował będzie tereny od Kurlandii, aż po Karyntię, od Uralu, aż po Ren.
W tym świecie każdy znajdzie miejsce dla siebie, szerokie możliwości kreowania postaci będą dużym atutem projektu. Powiększone pole integracji z otoczeniem stanie się dopełnieniem rozgrywki.
Historia zostanie napisana na nowo...

W dużym skrócie o tym właśnie będzie opowiadał Mod 1794 (Mount& Blade Warband), prace trwają już ponad rok ale ciągle potrzebna jest nam pomoc, zwłaszcza doświadczonych skrypterów.
Jeśli chcesz wnieść coś w rozwój polskiej sceny moderskiej i podoba Ci się nasz pomysł czekamy na kontakt.

 
Moje portfolio

                   

V3Q

V3Q

Złote Wrota
Kiedy mogę, to pomogę.
posty1256
Propsy410
  • Złote Wrota
  • Kiedy mogę, to pomogę.
Ciekawie, ciekawie, jednak tekstury mogłoby być lepsze i brakuje mi screenów z pola bitwy czy też architektury.

Moja ocena: 4+
 

Vain

Vain

Użytkownicy
posty5
Propsy13
  • Użytkownicy
Budynków i innych elementów scen mamy zrobione bardzo dużo, niestety nie zdążyłem przygotować screenów.Jednak dla zainteresowanych, wkrótce pojawi się więcej informacji na Forum Moda.Obecnie jest na etapie przygotowywania.Dziękuje w imieniu zespołu za pozytywne oceny:)
 

Thoro

Thoro

The Modders
Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
posty3323
Propsy3560
Profesjabrak
  • The Modders
  • Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
Proponuje temat o modzie założyć u nas. Zawsze to jakieś dodatkowe spektrum a nie każdy ma ochotę lawirować pomiędzy wieloma forami, tym bardziej jeśli Wasza praca nie leży w bezpośrednim kręgu jego zainteresowań aczkolwiek może go zaciekawić.
 

Noktis

Noktis

Użytkownicy
posty10
  • Użytkownicy
Bardzo mi się podoba idea tej modyfikacji czyli próba przedstawienia historii. Screeny niekoniecznie muszą mi podchodzić ale ten screen z rzeką jest całkiem niezły.
Ocena 5
 
Diablo 1 Mod - The Awakening

Diablo 1 Hellfire - Kronika

Alaris

Alaris

Użytkownicy
posty0
  • Użytkownicy

Alaris

1794
#5 2010-08-25, 16:49(Ostatnia zmiana: 2010-08-25, 16:49)
Nie grałem w M&B. Wiem, że wstyd. Jednak oglądnąłem nie jeden filmik, czy zdjęcie i mogę jako tako to ocenić, jak mi się ten mod widzi. I jest według mnie bardzo dobrze.
 

sauron
  • Gość
genialne
 

Thoro

Thoro

The Modders
Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
posty3323
Propsy3560
Profesjabrak
  • The Modders
  • Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
Cytuj
ednak tekstury mogłoby być lepsze i brakuje mi screenów z pola bitwy czy też architektury.

W walce zasadniczo nie robi to żadnej różnicy.
 

Vain

Vain

Użytkownicy
posty5
Propsy13
  • Użytkownicy
Cytuj
Proponuje temat o modzie założyć u nas. Zawsze to jakieś dodatkowe spektrum a nie każdy ma ochotę lawirować pomiędzy wieloma forami, tym bardziej jeśli Wasza praca nie leży w bezpośrednim kręgu jego zainteresowań aczkolwiek może go zaciekawić.
Za jakiś czas planujemy wydać pre alphę, więc zrobimy więcej screenów i temat na pewno tu się pojawi.
Co do tekstur, to możliwe, że parę ulegnie jeszcze poprawie;)ale sami się przekonacie pewnie dopiero za 1-1,5 roku:)

Pozdrawiam.
 

sauron
  • Gość
pięne, uwielbiam militaria, brakuje mi tylko lepszej jakości tekstur. duże 6
 

Dracon

Dracon

Użytkownicy
posty1068
Propsy904
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ładne modele i screeny. 5.
 
,,Dobry, to człowiek, który nie ukrywa siedzącego w nim zwierzęcia. A taki co usiłuje udawać dobrego, jest wręcz niebezpieczny. Najgroźniejsi są ci, którzy sami głęboko wierzą, że są dobrzy. Odrażający, ohydny przestępca może zamordować jednego człowieka, dziesięciu, stu, ale nigdy nie zabija milionów. Miliony mordują ci, którzy mają się za samą dobroć.''

Wiktor Suworow, Akwarium

Harris

Harris

Użytkownicy
Give me your soul... Please
posty183
Propsy80
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Give me your soul... Please
Można rzec patriotyczna modyfikacja. Ładne modele, daje duuuuuże 5
 

Vain

Vain

Użytkownicy
posty5
Propsy13
  • Użytkownicy
Dziękuje.To może jeszcze taki jeden mały screen;)

Pokazuję między innymi dlatego, że jest to moja pierwsza ręcznie malowana tekstura :D
(Wymaga jednak paru poprawek.)

Pozdrawiam.
 

Thoro

Thoro

The Modders
Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
posty3323
Propsy3560
Profesjabrak
  • The Modders
  • Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską

Thoro
The Modders

1794
#13 2010-08-31, 00:29(Ostatnia zmiana: 2010-08-31, 00:32)
Całkiem fajne. Na tło renderów proponuje dawać szary kolor, gdyż jest on dość neutralny i kontrastowy względem większości tekstur. Nie bez powodu taki właśnie interfejs mają programy typu 3dsmax, zbrush, af czy właśnie nasze forum :D

Nie za bardzo rozumiem o co chodzi z teksturą malowaną ręcznie. Masz na myśli tablet czy to że robiłeś pentoolem a może namalowałeś i zeskanowałeś? (nie wygląda)? Jedyne czego brakuje to wykończenia. Popatrz sobie na to: http://picasaweb.google.pl/thoro.et/BronieRef# i porównaj w których miejscach drewno powinno być podniszczone, wypolerowane. To samo tyczy się metalu choć wiadomo, że bez pewnych map których m&b nie obsługuje niektórych rzeczy nie przeskoczysz.
 

Vain

Vain

Użytkownicy
posty5
Propsy13
  • Użytkownicy
Miałem na myśli tablet:)Co do wykończenia to masz rację, muszę dopracować.Następnym razem render zrobię na szarym tle.Dzięki za wskazówki.
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry