Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - NieFenir

Strony: [1]
1
Skrypty / Wpis w dzienniku po śmierci postaci
« dnia: 2021-11-12, 02:05 »
Poszperam i spróbuję, dzięki wielkie za pomoc.

2
Pytania i problemy / Dialogi same się pomijają
« dnia: 2021-11-12, 02:04 »
Hej!

Tak jak w tytule, same dialogi w opcji dialogowej są, ale po wybraniu takowego jest automatyczne pomijanie. Gdy działałem na polskich skryptach było oki, ale gdy zainstalowałem czyste skrypty to problem zaczął występować. Czy ktoś wie co mogłoby by być przyczyną?

Dodam że próbowałem jeszcze dodać je Redefixem, ale też nic nie dało.

Zapytam jeszcze, bo może ktoś wie, propo czystych polskich skryptów. Jest jakiś sposób by zmienić automatycznie zapis z UTF-8 na Win 1250? Wyskakują krzaczki, które wyświetla gra (chociażby "otrzymałeś" podczas dostawania itemów z questów).

Miłej nocki lub miłego dnia!

3
Skrypty / Wpis w dzienniku po śmierci postaci
« dnia: 2021-11-09, 18:40 »
Dzięki bardzo! Ale chciałbym jeszcze wiedzieć jak zrobić by po zabiciu jakiejś postaci pojawiał się wpis w dzienniku, tzn. od razu po zgonie takiej postaci. Nie wiem gdzie mogę znaleźć wzorzec takiego questa w plikach.

Albo by quest kończył się wraz ze śmiercią jakiejś postaci, o coś takiego mi chodzi.

Post połączony: 2021-11-09, 22:02
Mam jeszcze taki problem - do warunku ze zgonem postaci, dajmy, nazywa się xyz, którą sam zrobiłem (działa normalnie, pojawia się w grze), to gdy wpisuję Npc_IsDead(xyz) spacer wywala błąd o nieznanym identyfikatorze.

4
Skrypty / Wpis w dzienniku po śmierci postaci
« dnia: 2021-11-09, 00:29 »
Cześć! Mam pytanie, chciałbym stworzyć zadanie, gdzie postać zleca nam zabicie innej postaci i teraz: chciałbym zrobić tak, że po zabiciu tej postaci pojawia się wpis w dzienniku, tylko nie mam pojęcia jak. I potem, jaki powinien być warunek w dialogu, że ta postać jest martwa?

Z góry dziękuję za odpowiedzi i życzę miłego dnia lub nocy!

5
Narzędzia / [G2NK] Polskie skrypty
« dnia: 2021-11-05, 17:56 »
Mam pytanie, jeśli wrzucę postać, zrobię wszystko jak w poradnikach itd., ale bez podmiany skryptów, to wszystko działa jak należy, postać normalnie występuje w konsoli w grze. Jeśli jednak podmienię skrypty, i zrobię tak samo jak wcześniej, to gra niestety nie widzi tej postaci. Czy ktoś wie dlaczego tak może być?

Strony: [1]
Do góry