Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Lejzerr

Strony: [1]
2
Pytanie: mam zadanie stara biblioteka i za nic nie mogę go ruszyć, ani żadnego dialogu z alchemikiem, ani nic (czytałem pulpit u dowódcy)

3
Cytuj
Co do poziomu trudności, Returning jest specyficznym modem, raczej o wysokim poziomie trudności. Jeśli nie szukasz wyzwania, to odpal grę na poziomie Gothic i poruszaj suwakami. Będzie naprawdę banalnie, aż się znajdziesz. Uwaga, jeśli chcesz przejść Returninga dla fabuły, to odradzam. Jest ona wyłącznie kontekstowa. To raczej mód stworzony do maskowania rozwoju swojej postaci.
Co do maksowania rozwoju postaci to moje "zdolnosci" pozwalają na czyszczenie wszystkiego w vanilii g2nk jednakże w czystym 2.0 gdzieś zagubiłem się z rozwojem postaci i guess

4
Pytanie i zagwozdka: Brałem się za returning 2.0 (wersja która jest na spine) i czuję że zmarnowałem 55 h rozgrywki - nie daję rady w 2 rodziale w górniczej dolinie i tu przychodzi moje pytanie, dla niedzielnego gracza gothica jaką wersję returninga polecacie plus które buildy pozwalają na eksporację bez ogromnych problemów? Z góry dziękuję

Strony: [1]
Do góry