Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Infernated

Strony: [1]
1
Jak za późno to sorki,

Jeżeli ma to jakoś wyglądać tak że nie będzie jakichś szczelin itp. to musisz mieć spasowane vertexy obydwu części mapy. Moja propozycja, skoro używasz blendera, to zrób sobie oddzielnego plane'a albo jakiś inny obiekt i po prostu połącz vertexy obydwu dokładnie. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, to po prostu złap sobie jednego vertexa, kliknij g i w tym momencie trzymając ctrl myszką nakieruj na vertexa drugiego plane'a i one automatycznie znajdą się w tym samym miejscu. Nie wiem czy to dobrze wytłumaczyłem, jak coś to pytaj

2
MDS i animacje / Dodawanie nowej animacji do g2
« dnia: 2022-06-21, 19:37 »
Witam,

sprawa wygląda tak że mam gotową animację wyrenderowaną do .asc i potrzebuję ją wkleić do postaci orka. Jest to animacja otwierania skrzyni, a w mdsie orka domyślnie jej nie ma. W jaki sposób mogę zatem przypisać moją animację do postaci orka, tak, aby grając jako ork można było otwierać skrzynie?

Post połączony: 2022-06-22, 09:37
Dobra, problem udało się rozwiązać, temat do zamknięcia.

3
Pytania i problemy / Portale
« dnia: 2022-02-17, 20:19 »
Witam,

Mam problem z portalami, a być może tylko tak mi się wydaje. Chodzi o to, że po wejściu do jaskini i do poszczególnych pomieszczeń, a wszystkie są oddzielone portalami, wszystko wyświetla się normalnie, każda struktura która przebija pomieszczenie itp. ale portale z daleka nie wypełniają się do końca. Mam na myśli że powiedzmy że portal składa się z 5 trójkątów, z czego w spacerze po oddaleniu się widać 3 czarne trójkąty i dwa puste pola w których normalnie w blenderze znajdują się te same trójkąty. Nie wiem czy to błąd wyświetlania w spacerze czy o co chodzi? Wszystko wydaje się działać normalnie, bo przed wejściem do jaskini przez główny portal cała struktura nie jest widoczna z zewnętrznego świata i tak samo wewnątrz pozostała część świata znika, a wszystko co chcę żeby wyświetlało się w środku również się wyświetla. Jakie są główne oznaki tego że wszystkie portale działają w porządku?

Serdecznie dziękuję za ewentualne odpowiedzi.
Pozdrawiam

4
Pytania i problemy / Dialogi (modowanie g1)
« dnia: 2017-04-04, 18:44 »
Jak mam to zrobić?

Post połączony: 2017-04-04, 18:57
Ok. Udało się zrobić redefixem, dzięki za pomoc @up!

5
Pytania i problemy / Dialogi (modowanie g1)
« dnia: 2017-04-04, 17:59 »
A więc moje pytanie brzmi tak: Czy można zmieniać dialogi w gothicu 1?
Gdy ja zmieniłem dialogi w DIA_PC_Thief (czyli teksty Diego) to mimo zmian wyświetlały się dalej stare dialogi.
Co mam zrobić żeby wszystko chodziło tak jak trzeba? Proszę o pomoc :P

6
Dobra działa XD dzięki

7
Chciałbym więc wiedzieć jak mam zmienić wygląd bezimiennego na wygląd Grimesa. Próbowałem zmieniać linijki wyglądu z Grimesa do PC_Hero ale to nic nie dawało. Pomocy :c

Strony: [1]
Do góry