1
Banda Quentina / Gothic: Banda Quentina - dyskusja ogólna
« dnia: 2017-02-25, 20:40 »
Tak swoją drogą... Czemu piraci są nieśmiertelni?
Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.
Witam, mam problem z zadaniem Nowa zmiana w kopalni, a konkretniej z kopaczem Erensem. Muszę pokonać Nalgura na arenie, a kiedy podchodzę do scatty'ego dostaję crasha. Cóż większość zadań pobocznych wykonałem, większość badziewia w lasach pozabijałem mam władowane 13h w save i nie chciałbym tego porzucać (tak, BARDZO mi zależy na starym obozie gdyż jest to bardzo sentymentalne miejsce dla mnie, ale to nie ważne) i tutaj pojawia się pytanie co mam zrobić ? Jakieś kody pomogą ? Jakieś bugi ? System Pack który będzie działał na starym save ? Cokolwiek. Oprócz tego mam problem z zadaniem jedzenie dla obozu Moroka: mam wszystko co potrzeba ale nie mam opcji dialogowej. Czekam na radyCo do Nalgura to prawdopodobnie musisz poczekać aż podejdzie on razem z Tobą do Scatty'ego. To nie jedyny tego typu błąd i w bodajże jeszcze w dwóch innych misjach gdzie trzeba kogoś gdzieś zaprowadzić wywala błąd z dostępem do pamięci jeżeli nasz delikwent jest za daleko.
to nie tak Olivier jest słaby i dlatego ciebie bierze to ty masz zabić stwora żeby przeżyłZdążyłem zauważyć, chodzi jednak o fakt, że śmierć Oliviera w żaden sposób nie posuwa questa do przodu ani go nie anuluje, po prostu quest jest zablokowany na wieczność.