Velaya - historia wojowniczki 88548 130

O temacie

Autor Sentarion

Zaczęty 21.01.2008 roku

Wyświetleń 88548

Odpowiedzi 130

Sergio

Sergio

Użytkownicy
Główny scenarzysta, skrypter i założyciel teamu
posty449
Propsy12
  • Użytkownicy
  • Główny scenarzysta, skrypter i założyciel teamu
Ja nie rozumiem w ogóle czemu się tak napalacie na tego moda? Bo gra się babką? Myślę że tak.
Ale po co czekać na takiego moda? Nie lepiej zrobić własnego jako kobieta lub ork? Przecież to proste.  :lol2:
 



Zachęcam do oglądania mojego kanału na youtube, może nie jestem teraz jakimś mistrzem ale rozkręcam się. Hit na ten moment: http://www.youtube.com/watch?v=vzOXV0Nb658 Dla wszystkich tych którzy nie mają nic przeciw porcji śmiechu w oparciu o gothic.

muttley

muttley

Użytkownicy
posty567
Propsy381
  • Użytkownicy
Tak, jak zrobisz tak wykonane misje to ok, uznamy ...
Bo pewnie 50% twoich misji to będzie przynieś, podaj, pozamiataj.
 

Sergio

Sergio

Użytkownicy
Główny scenarzysta, skrypter i założyciel teamu
posty449
Propsy12
  • Użytkownicy
  • Główny scenarzysta, skrypter i założyciel teamu
Jasne, gdybym miał na to dwa lata to bez problemu zrobiłbym w pojedynkę mod o wiele lepszy z ciekawszymi misjami.
Ale nie będę się kłócił, w końcu nie o tym jest ten temat.
 



Zachęcam do oglądania mojego kanału na youtube, może nie jestem teraz jakimś mistrzem ale rozkręcam się. Hit na ten moment: http://www.youtube.com/watch?v=vzOXV0Nb658 Dla wszystkich tych którzy nie mają nic przeciw porcji śmiechu w oparciu o gothic.

Wowoz

Wowoz

Użytkownicy
Wowoźny
posty3699
Propsy4862
NagrodyVV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Wowoźny
No tak sądząc po twoich modyfikacjach to z pewnością ^_^
 

jendrzejs

jendrzejs

Użytkownicy
posty586
Propsy31
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ja nie rozumiem w ogóle czemu się tak napalacie na tego moda? Bo gra się babką? Myślę że tak.
Ale po co czekać na takiego moda? Nie lepiej zrobić własnego jako kobieta lub ork? Przecież to proste.  ^_^
........
jasne, gdybym miał na to dwa lata to bez problemu zrobiłbym w pojedynkę mod o wiele lepszy z ciekawszymi misjami.
Ale nie będę się kłócił, w końcu nie o tym jest ten temat.
.........
 

Sergio

Sergio

Użytkownicy
Główny scenarzysta, skrypter i założyciel teamu
posty449
Propsy12
  • Użytkownicy
  • Główny scenarzysta, skrypter i założyciel teamu

Sergio

Velaya - historia wojowniczki
#105 2009-09-21, 19:07(Ostatnia zmiana: 2009-09-21, 19:10)
Od kiedy to jendrzejs czytasz w myślach?  :P    Zacznijmy od tego że nie wiesz co ja bym zrobił a po za tym znam się lepiej na tworzeniu modów niż ty  ^_^  , dwa mody które stworzyłem były tylko przerywnikami podczas tworzenia dużo większej i lepszej modyfikacji którą wydam najpóźniej za pół roku i zwali was z nóg   :]  

Myślisz że jak współpracujesz z masą teamów i tylko przysparzasz im dodatkowych bugów to upoważnia cię to do obrażania innych? Wątpię, więc skup się lepiej na dalszym robieniu im problemów.

Ta ty byś zrobił lepszy taki jak Ostatnie Starcie xD A wszyste qesty były by takie ...zabij cieniostwora z lasu,przynies miotłe,zabij Gomeza,zabij scierwojada na polance,przynies mleczko ITP xD

Jesteś idiotą czy tylko chcesz sprawiać takie wrażenie? Ponownie przypominam że ostatnie starcie było moją pierwszą modyfikacją którą robiłem ucząc się podstaw moddingu.  A ty co?  Jak zaczynałeś to robiłeś od razu duale, runiczne miecze i inne bajery?
 



Zachęcam do oglądania mojego kanału na youtube, może nie jestem teraz jakimś mistrzem ale rozkręcam się. Hit na ten moment: http://www.youtube.com/watch?v=vzOXV0Nb658 Dla wszystkich tych którzy nie mają nic przeciw porcji śmiechu w oparciu o gothic.

Shadovbeast

Shadovbeast

Użytkownicy
posty5
  • Użytkownicy
Od kiedy to jendrzejs czytasz w myślach?  :P    Zacznijmy od tego że nie wiesz co ja bym zrobił a po za tym znam się lepiej na tworzeniu modów niż ty  :lol2:  , dwa mody które stworzyłem były tylko przerywnikami podczas tworzenia dużo większej i lepszej modyfikacji którą wydam najpóźniej za pół roku i zwali was z nóg   ^_^  

Myślisz że jak współpracujesz z masą teamów i tylko przysparzasz im dodatkowych bugów to upoważnia cię to do obrażania innych? Wątpię, więc skup się lepiej na dalszym robieniu im problemów.



Jesteś idiotą czy tylko chcesz sprawiać takie wrażenie? Ponownie przypominam że ostatnie starcie było moją pierwszą modyfikacją którą robiłem ucząc się podstaw moddingu.  A ty co?  Jak zaczynałeś to robiłeś od razu duale, runiczne miecze i inne bajery?

a może tak przestać pisać kto jest taki czy owaki w tworzeniu modów tylko pogadać o czymś innym miłym żeby się nie obrażać?? Najlepiej to o modzie dla którego to został założony ten temat.
U mnie jest zimno lecz miło spędzony czas przy nowym modzie by to zmienił
 

Adanos

Adanos

Administrator
Szara eminencja
posty5204
Propsy3870
ProfesjaProgramista
  • Administrator
  • Szara eminencja
Mod był tworzony praktycznie przez dwie osoby, jak to napisano w pierwszym poście (oczywiście kilka, kilkanaście osób jeszcze pomagało). Jeśli chodzi o premierę, to jak nadejdzie odpowiedni czas, to napiszę. Nie było mnie przez tydzień w świecie wirtualnym, więc wiecie :[   ;)

jendrzejs

jendrzejs

Użytkownicy
posty586
Propsy31
Profesjabrak
  • Użytkownicy
A dobra co do moda to ile % już spolszczonego
Nie moge sie doczekac, na niemieckiej wersji doszedłem do 3 rozdziału o_o
 

Adanos

Adanos

Administrator
Szara eminencja
posty5204
Propsy3870
ProfesjaProgramista
  • Administrator
  • Szara eminencja
Cytuj
A dobra co do moda to ile % już spolszczonego
99,9%

Tasilvar

Tasilvar

Użytkownicy
zwykły user
posty264
Propsy17
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
  • zwykły user
Wreszcze finalizowanie prac nad spolszczeniem. Mam nadzieję, że polską wersję ujrzymy jeszcze w tym miesiącu..
 

sirserpl

sirserpl

Użytkownicy
posty16
Propsy2
  • Użytkownicy
nom ja tez :P  chociaz mod mial trudniejszy jezyk od np. bloodnithe ale i tak fajny.
 

skotar

skotar

Użytkownicy
posty26
  • Użytkownicy
Juz od dawna pisaliscie ze wyjdzie chyba jeszcze w tym roku, ale myslalem ze bardziej grudzien, moze listopad.
 

Adanos

Adanos

Administrator
Szara eminencja
posty5204
Propsy3870
ProfesjaProgramista
  • Administrator
  • Szara eminencja

Adanos
Administrator

Velaya - historia wojowniczki
#113 2009-10-19, 22:14(Ostatnia zmiana: 2009-10-19, 22:16)
Właściwie testy są już zakończone. Teraz tylko należy poprawić błędy, złożyć wszystko do kupy* i czekać, jak znajdę na to wszystko czas (pewnie gdzieś koło weekendu**) ^_^  Tak więc wyczekujcie wschodu Słońca :D  

* no dobra, jeszcze outro zostało do zrobienia
** ale niczego nie gwarantuję, w sumie zależy to od outra i od mojego wolnego czasu, a mianowicie znalezienia go :P

Hunn

Hunn

Użytkownicy
posty194
Propsy5
  • Użytkownicy
Pliss Adanos pospiesz sie chetnie bym sobie pogral juz w tego moda ^_^
 

jono

jono

Użytkownicy
posty525
Propsy155
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy

jono

Velaya - historia wojowniczki
#115 2009-10-20, 11:50(Ostatnia zmiana: 2009-10-23, 14:39)
Hunn nie tylko ty xD
edit: @edit down - OK
 

Hunn

Hunn

Użytkownicy
posty194
Propsy5
  • Użytkownicy

Hunn

Velaya - historia wojowniczki
#116 2009-10-20, 14:45(Ostatnia zmiana: 2009-10-26, 14:24)
Cytat: jono link=topic=9257.msg68732#msg68732 date=Oct 20 2009, 11:50 AM\'
Hunn nie tylko ty xD

Przepraszam Wszyscy czekamy z niecierpliwosciaXD



Na przyszłość radzę nie pisać takich postów, które nic nie wnoszą. Oset słowny. Tyczy się to obydwóch panów.
 

Azadi

Azadi

Użytkownicy
posty33
  • Użytkownicy
To ile jeszcze będziesz nas trzymał w niepewności? :S




Żeby zbytniego spamu nie robić, to zadam pytanie, czy polska wersja będzie kompatybilna z niemieckimi dialogami?
 

Adanos

Adanos

Administrator
Szara eminencja
posty5204
Propsy3870
ProfesjaProgramista
  • Administrator
  • Szara eminencja
Cytuj
To ile jeszcze będziesz nas trzymał w niepewności? :S
Ile się da :)  A na serio, to są małe problemy techniczne, które mam nadzieję, że zostaną wkrótce poprawione. Czekajcie cierpliwie.

Cytuj
Żeby zbytniego spamu nie robić, to zadam pytanie, czy polska wersja będzie kompatybilna z niemieckimi dialogami?
Hmm, jak mam to rozumieć? Od razu mówię, że nie będzie trzeba niemieckiej wersji moda, wystarczy polska. Zawierać będzie oczywiście najaktualniejsze skrypty na dzień dzisiejszy.

Azadi

Azadi

Użytkownicy
posty33
  • Użytkownicy
Hmm, jak mam to rozumieć? Od razu mówię, że nie będzie trzeba niemieckiej wersji moda, wystarczy polska. Zawierać będzie oczywiście najaktualniejsze skrypty na dzień dzisiejszy.


Chodzi o to, że dialogi niemieckie, a reszta po polsku :)
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry