[G1] Zasadzka v1.4 39973 66

O temacie

Autor PexPawlo

Zaczęty 23.08.2009 roku

Wyświetleń 39973

Odpowiedzi 66

PexPawlo

PexPawlo

Użytkownicy
posty81
Propsy16
  • Użytkownicy
Założyłem temat poświęcony naborowi do dubbingu:

http://themodders.org/index.php?showtopic=7033

A tu screen z poprawieniem kanciastych gór i pagórków które będą w następnej wersji.

http://ifotos.pl/img/rrhqhq.JPG

MRGreg

MRGreg

Użytkownicy
posty32
  • Użytkownicy
No te góry były takie że raz jak wskoczyłem w nie to nie mogłem wyjść bo hero spadał i się zaciął :P  ale mam jedno pytanie skacząc po tych górach trafiłem na takie miejsce gdzie jest czerwony dywan dwa trupy i liść do wachlowania :]  czy Ty to użyłeś w modzie?? Wydaje mi się że nie ;)  ale to już było poza górami nie wiem czy ktoś też się na to natknął? Ale ogólnie mod bardzo starannie wykonany i przyjemny strasznie mi się podobał wpis do dziennika brudas :D  i rozwiązanie tego problemu. Naprawdę uszanowanie dla PexPawlo. Powodzenia w dalszym moddingu
 

PexPawlo

PexPawlo

Użytkownicy
posty81
Propsy16
  • Użytkownicy
Cytat: MRGreg link=topic=6967.msg63893#msg63893 date=Sep 1 2009, 12:39 AM\'
No te góry były takie że raz jak wskoczyłem w nie to nie mogłem wyjść bo hero spadał i się zaciął :P  ale mam jedno pytanie skacząc po tych górach trafiłem na takie miejsce gdzie jest czerwony dywan dwa trupy i liść do wachlowania :D  czy Ty to użyłeś w modzie?? Wydaje mi się że nie ;)  ale to już było poza górami nie wiem czy ktoś też się na to natknął? Ale ogólnie mod bardzo starannie wykonany i przyjemny strasznie mi się podobał wpis do dziennika brudas :D  i rozwiązanie tego problemu. Naprawdę uszanowanie dla PexPawlo. Powodzenia w dalszym moddingu
Na dywaniku chciałem umieścić easter egga ale jednak z niego zrezygnowałem.  :P   Przy okazji dopowiem że w następnej wersji moda zostaną dodane dźwięki otoczenia i ulepszyłem zadanie z przyprawą - teraz będzie łatwiejsze i ciekawsze.  :]

Tomek

Tomek

Użytkownicy
Kapitan Rob
posty2181
Propsy2189
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Kapitan Rob
a co w nim trudnego? :D
 

PexPawlo

PexPawlo

Użytkownicy
posty81
Propsy16
  • Użytkownicy
a co w nim trudnego? :D
W zasadzie nic, ale zapewne wielu graczy pozostawiło to zadanie bo nie chciało im się szukać, więc teraz będzie to przypominało zabawę dla czterolatków :D

nouwak

nouwak

Użytkownicy
Darth Novak
posty62
Propsy182
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Darth Novak
Mała porcja bugów (z tego co patrzyłem, nikt o nich nie pisał):

Jeśli przyprowadzę Toda do obozu, to w następnej misji, gdy znajduję go martwego, mogę jeszcze powiedzieć wartownikowi na wieży, że zabiłem Toda (zadanie Raport).

Gdy dostąję złoto pisze: "x złota oddane:" x - ilość złota oczywiście  :P  
Powinno być raczej "x złota otrzymane", dwukropek też niepotrzebny.

Gdzie rozgrywa się akcja moda? Jeśli poza barierą to nie powinno jej być widać.

Poza tym mod całkiem ciekawy i odprężający.

Cytuj
W zasadzie nic, ale zapewne wielu graczy pozostawiło to zadanie bo nie chciało im się szukać, więc teraz będzie to przypominało zabawę dla czterolatków
Zerwałem przy okazji ścinania drewna, bo zauważyłem jakiś mech na drzewie. Swoją drogą ciekawy pomysł z tym ubrudzeniem się.  :)
 
"Never trust a bartender with bad grammar." - Kyle Katarn

Thurin

Thurin

Użytkownicy
posty23
Profesjabrak
  • Użytkownicy
heh, wiem, że podbijam trochę temat, ale trzeba rozruszać to cholerne miejsce, nie chcemy chyba, aby modding upadł!!! Do boju modderzy!! Za 20 lat też chcę by istniał modding gothica, a co do tematu:

Heh, pomógł bym ci, bo mod jest naprawdę zajebisty, szkoda że krótki. Powinno być więcej takich. Miałem mikrofon niedawno to "kumpel" sku**iel mi zaj.... ukradł... A szkoda, by mikrofon profesjonalny, już kilka razy odwalałem robotę dubbingową, znam się na tym

Ps mój pierwszy post w tym roku chyba xD Czas rozruszać kości.
 

Wowoz

Wowoz

Użytkownicy
Wowoźny
posty3699
Propsy4862
NagrodyVV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Wowoźny
heh, wiem, że podbijam trochę temat, ale trzeba rozruszać to cholerne miejsce, nie chcemy chyba, aby modding upadł!!! Do boju modderzy!! Za 20 lat też chcę by istniał modding gothica, a co do tematu:

Za 20 lat? do Gothica? prosze cie

Co do moda, owszem fajny ale jeżeli macie zamiar nagrywać dubbing no to koniecznie potrzebni są ludzie z dobrym sprzętem i głosem. Nie chciał bym ponownie odpalić tego modzika i usłyszeć piszczące, szumiące głosy bohaterów.
 

PexPawlo

PexPawlo

Użytkownicy
posty81
Propsy16
  • Użytkownicy
Co do moda, owszem fajny ale jeżeli macie zamiar nagrywać dubbing no to koniecznie potrzebni są ludzie z dobrym sprzętem i głosem. Nie chciał bym ponownie odpalić tego modzika i usłyszeć piszczące, szumiące głosy bohaterów.

Wszystkie postacie są nagrane i odszumione ;)  
Niestety mam mały problem ponieważ część kwestii nie chce się odtworzyć w modzie mimo że są w odpowiednim folderze, spróbowałbym to jakoś naprawić ale nie mam czasu i pomysłów jak pozbyć się tego kłopotu.

nouwak

nouwak

Użytkownicy
Darth Novak
posty62
Propsy182
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Darth Novak
Wszystkie postacie są nagrane i odszumione :D  
Niestety mam mały problem ponieważ część kwestii nie chce się odtworzyć w modzie mimo że są w odpowiednim folderze, spróbowałbym to jakoś naprawić ale nie mam czasu i pomysłów jak pozbyć się tego kłopotu.
Także dubbing się pojawi, czy raczej nie? Szkoda, gdyby cała włożona w jego powstanie praca się zmarnowała.
 
"Never trust a bartender with bad grammar." - Kyle Katarn

PexPawlo

PexPawlo

Użytkownicy
posty81
Propsy16
  • Użytkownicy
Także dubbing się pojawi, czy raczej nie? Szkoda, gdyby cała włożona w jego powstanie praca się zmarnowała.
Zobaczę co da się zrobić teraz, kiedy jest przerwa świąteczna, a jak się nie uda to jeszcze mam ferie.

Dreamerion

Dreamerion

RaveN Studio
too old too cold
posty508
Propsy809
ProfesjaKompozytor
  • RaveN Studio
  • too old too cold
Chyba wiem w czym problem. Jakby co, odezwij się do mnie na gg, albo PW i rozwiążemy tę aporię.
 

nouwak

nouwak

Użytkownicy
Darth Novak
posty62
Propsy182
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Darth Novak
Cytuj
Zobaczę co da się zrobić teraz, kiedy jest przerwa świąteczna, a jak się nie uda to jeszcze mam ferie.

Chyba wiem w czym problem. Jakby co, odezwij się do mnie na gg, albo PW i rozwiążemy tę aporię.

W zasadzie jestem już spokojny o dalsze losy. Chodziło mi głównie właśnie o to, że w ferie będzie więcej wolnego czasu.
 
"Never trust a bartender with bad grammar." - Kyle Katarn

PexPawlo

PexPawlo

Użytkownicy
posty81
Propsy16
  • Użytkownicy
Nowa wersja moda do ściągnięcia!

Zmiany:
Wersja 1.3

- Dodany dubbing
- Poprawiony model świata
- Ulepszone zadanie z przyprawą
- Poprawione zadanie z raportem
- Podczas gry jest utwór muzyczny i dźwięki natury
- Eliminacja mniejszych błędów

Download:
http://hostuje.net/file.php?id=1b11154c4ca...c3a1c6540b8f055
http://www.sendspace.pl/file/694f54299b35bcc7217d38a

Zapraszam do grania i komentowania.  :D

Troggar

Troggar

Użytkownicy
posty6
  • Użytkownicy
Grałem w moda i grało się średnio bo mod nie wiele fajnego oferował ale życze powodzenia w dalszym moddingu.
 
xD

biszkoptex

biszkoptex

Użytkownicy
posty81
Propsy4
  • Użytkownicy
Ja mam pytanie. to chyba jakiś bug ale w zadaniu gdzie muszę iść po drewno przeszukałem każdy zakamarek świata i go nie znalazłem. Powie mi ktoś gdzie on jest ?
 

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
masz podejśc do drzewa w jakiejś dolince i namieżyć i rąbać
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



biszkoptex

biszkoptex

Użytkownicy
posty81
Propsy4
  • Użytkownicy
problem na tym, że żadne mi się nie podświetla. Mógł by mi ktoś wysłać screena?
 

PexPawlo

PexPawlo

Użytkownicy
posty81
Propsy16
  • Użytkownicy
@biszkoptex - na lewo od nagrobka

biszkoptex

biszkoptex

Użytkownicy
posty81
Propsy4
  • Użytkownicy
@biszkoptex - na lewo od nagrobka
Zaraz zobaczę.
A mod jest w ogóle super. Fajnie by było jakbyś zrobił kiedyś preqela tego moda.
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry