[G2NK] Zabawa w pliku konfiguracyjnym 5279 0

O temacie

Autor Retsked

Zaczęty 27.11.2008 roku

Wyświetleń 5279

Odpowiedzi 0

Retsked

Retsked

Użytkownicy
Jam jest 444
posty1533
Propsy61
  • Użytkownicy
  • Jam jest 444
Siedzę sobie przed kompem, nie ma nic do roboty, to strzelę taki poradnik. Nie wniesie może on do waszych głów nic konkretnego, ale myślę, że warto się pobawić :D . Napisałem, że to poradnik do G2NK, ale większość opcji działa również w G1.

Na początku zróbmy kopię zapasową pliku Gothic.ini (folder system). Następnie otwórzmy ten plik. Podam tylko te ciekawsze komendy:

bloodDetail=Ustaw na 3 - będziesz miał więcej krwi! :lol2:

extendedVideoKeys=1 - włącza guziki do sterowania cutscenkami - HOME (restart),  STRZAŁKA W PRAWO (do przodu), GÓRA, DÓŁ (głośność), Q (cisza).

scaleVideos=Jeżeli ustawisz na 1, to filmiki będą dopasowywać się do ekranu.

cameraLightRange=Światło, jakie daje kamera w cm.

playLogoVideos=Ustaw na 0 - pozbędziesz się tych wstrętnych filmików, które ukazują się na początku gry :D .

enableJoystick=Ustawiając to coś na 1 umożliwisz grę na joysticku :D .

invMaxColumns=Ile kolumn może być w ekwipunku, 0 - kolumny dopasowują się do rozdzielczości.

usePotionKeys=Guziki mikstur. Bodajże H dla leczenia i M dla many, ale głowy nie daję.

useQuickSaveKeys=Ustaw na 1 i w grze wypróbuj guziki F5 i F9 :D .

Dobra, więcej nie będę pisał. Nie mam zamiaru nikogo prowadzić za rączkę. Jest tam jeszcze sporo fajnych rzeczy, ale sami już sobie popatrzcie :D . Gdzieś nawet znalazłem opcję anti-aliasingu, ale nie widzę różnicy w wyglądzie gry.
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry