ER Plus 21504 43

O temacie

Autor Vincent93

Zaczęty 11.04.2021 roku

Wyświetleń 21504

Odpowiedzi 43

outlander

outlander

Moderator działu
posty452
Propsy224
ProfesjaReżyser
  • Moderator działu
Sugerujesz żebym wrócił do starej nazwy? W sumie wystarczy tylko zmienić na moddb.
 

Reflide

Reflide

Użytkownicy
posty15
Propsy14
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
@Vincent93 Mam pytanie w kwestii kompatybilności. Rozumiem, że ER Plus, skoro jest sub-modem, ma funkcjonować jako nakładka do Bandy Quentina, nie samodzielnie. Ale czy to znaczy, że będzie działać tylko na obecnej wersji v0.93, czy na dalszych też? Jak zrozumiałem, Outlander w stosunkowo niedługim czasie planuje jeszcze coś tam popoprawiać, usprawnić (nie wiem, w jakim stopniu też dodać coś nowego) - wiem, że to na razie tylko w fazie projektów, ale czy planujecie, by ER Plus również w przyszłości była z tym kompatybilna? W miarę możliwości, o ile nie wystąpią jakieś rzeczy ze sobą kolidujące - bo zdaję sobie sprawę, że dalsze usprawnianie BQ przez Outlandera oraz Wasze ER Plus to dwa osobne projekty różnych ludzi.

I jeszcze pytanie do ostatniego z udostępnionych screenów - z logiem modyfikacji. Czy jest ono ostateczne, czy coś zmienicie jeszcze? Bo jednak samo "Gothic Edycja Rozszerzona" to była nazwa moda Outlandera przed przemianowaniem na "Bandę Quentina", a tu by się przydało wyróżnić, że to jest sub-mod, więc ten "Plus" gdzieś dodać lub jakoś inaczej zmodyfikować.

Przy okazji @outlander - rozumiem, że u Ciebie nazwa "Banda Quentina" jest ostateczna i zmieniać się już nie będzie? Bo od jakiegoś czasu noszę się z zamiarem przemianowania nazwy modyfikacji na GothicPedii (gdzie nadal funkcjonuje jako "Gothic Edycja Rozszerzona" - nie wiem, czy takie rzeczy jak ta wiki w ogóle Cię interesują, ale jak już jest tam trochę zawartości opisane, to dobrze, żeby było jak najaktualniej).

Tak przyznam, że nawet nie wiem, jak wielu ludzi kojarzy tę modyfikację jako "Gothic Edycja Rozszerzona", a ilu jako "Banda Quentina" - i czy to się nie myli, tj. myślą, że to dwie osobne modyfikacje. A jak już wyjdzie ER Plus, to dopiero może być skołowanie - bo ER Plus łączy się nie z "Gothic Edycja Rozszerzona" (bo to dość stara wersja), tylko właśnie z "Banda Quentina".

Mod będzie funkcjonował samodzielnie jako "oddzielny".
Co do loga to będzie "Edycja rozszerzona +"

blackero

blackero

Użytkownicy
posty215
Propsy13
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Jak prace nad modem?
 

Yetem12

Yetem12

Użytkownicy
posty207
Propsy48
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Praca wre.
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry