Nostalgic vs Atarlar vs VarusBiker Edition / Returning 2 vs AB vs NB 6375 6

O temacie

Autor Nygus

Zaczęty 13.01.2021 roku

Wyświetleń 6375

Odpowiedzi 6

Nygus

Nygus

Użytkownicy
posty132
Propsy14
  • Użytkownicy
Cześć,
mam dwa pytania do osób będących w temacie/które testowały modyfikacje z tytułu:
1. Czym różnią się od siebie wersje Nostalgic, Atarlar i VarusBiker?
2. Czym różnią się od siebie wersje moda Returning - podstawowa 2.0, Alternative Balance oraz New Balance?
 

Fors

Fors

Użytkownicy
Chrząszcz
posty190
Propsy14
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Chrząszcz
1. Atariar, VarusBiker, Nostalgic, to 3 różne modyfikacje.

2. Returning 2.0 to returning w najczystszej postaci. AB to taki (dodatek?) do 2.0, który zmienia  całkowicie balans, niektóre lokacje i dodaje trochę od siebie. Dodatkowo w przeciwieństwie do czystego 2.0, AB jest wciąż aktualizowany. NB to AB. Tytuł "New balance" AB otrzymał po jednej z większych aktualizacji.
 

Nygus

Nygus

Użytkownicy
posty132
Propsy14
  • Użytkownicy
1. Atariar, VarusBiker, Nostalgic, to 3 różne modyfikacje.

2. Returning 2.0 to returning w najczystszej postaci. AB to taki (dodatek?) do 2.0, który zmienia  całkowicie balans, niektóre lokacje i dodaje trochę od siebie. Dodatkowo w przeciwieństwie do czystego 2.0, AB jest wciąż aktualizowany. NB to AB. Tytuł "New balance" AB otrzymał po jednej z większych aktualizacji.

Dzięki za odpowiedź.
1. Właśnie czym różnią się od siebie te modyfikacje? Każda z nich wpływa nieznacznie na rozgrywkę, nie dodając nowych wątków fabularnych, jedynie poprawiając niektóre rzeczy.
2. Czyli skoro NB to aktualizacja AB, więc NB>AB? Słyszałem zdania, że Returning w wersji 2.0 jest przesadzony, za dużo wszystkiego - NB jest więc wersją jakby okrojoną?
 

Fors

Fors

Użytkownicy
Chrząszcz
posty190
Propsy14
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Chrząszcz
1. Wystarczy, że w Google wpiszesz nazwę modyfikacji to spokojnie znajdziesz informacje o niej, co dodaje, zmienia itp.

2. NB=AB, Czysty 2.0 ma sporo błędów. NB nie jest okrojoną wersją tylko wręcz przeciwnie dodaje trochę rzeczy od siebie i poprawia błędy czystego 2.0 i jest ciągle aktualizowany.
 

Nygus

Nygus

Użytkownicy
posty132
Propsy14
  • Użytkownicy
1. Wystarczy, że w Google wpiszesz nazwę modyfikacji to spokojnie znajdziesz informacje o niej, co dodaje, zmienia itp.

2. NB=AB, Czysty 2.0 ma sporo błędów. NB nie jest okrojoną wersją tylko wręcz przeciwnie dodaje trochę rzeczy od siebie i poprawia błędy czystego 2.0 i jest ciągle aktualizowany.

1. Jasne, wpisałem i poczytałem. Niektóre pozycje się powtarzają - z tego co widzę Nostalgic oferuje najmniej (aczkolwiek możliwość użycia od razu bonusów do statystyk, która występuje jedynie w tym modzie jest fajna).
Waham się między Atariar, a VarusBiker. Ten pierwszy z opisu zdaje się mieć najwięcej zmian, jednak w tym drugim jest np. podpunkt 'wiele ukrytych smaczków' - nie za bardzo wiem co może się pod tym kryć. Ponadto ciekawie brzmiące zmiany:
- Możliwość wcielenia się w rolę łowcy głów (listy gończe porozsyłane są po całym świecie),
- Możliwość zakupu własnego cieniostwora, jazdy na nim, zbrojenia itd.,
- Możliwość zdobycia różnych wersji Uriziel,
a do tego nowe zadania. Gdzieś tu na forum znalazłem, że w przypadku Atariara lepiej się wstrzymać do wyjścia wersji 1.5.2.
Chciałbym poznać opinię kogoś, kto grał w oba te mody i może podpowiedzieć, który lepiej mu się podobał, w którym realnie jest więcej zmian.

2. Dzięki, to mi wszystko wyjaśnia.
 

blightborne

blightborne

Użytkownicy
posty24
Propsy5
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mi się wydaje że jeśli chodzi o ilość zawartosci to:
Returing > Nostalgic = Varusbiker > Artariar

Returning nie na moje nerwy,
Wyszedł update do Nostalgic, mod zrobil sie mega badziewny (bron palna!?!)
Varusbiker bardzo wiele dodaje nowego bez uczucia ze cos dodano na sile. Moim zdaniem najlepszy!
Artariar ma moim zdaniem za malo do zaoferowania
 

Nygus

Nygus

Użytkownicy
posty132
Propsy14
  • Użytkownicy
Mi się wydaje że jeśli chodzi o ilość zawartosci to:
Returing > Nostalgic = Varusbiker > Artariar

Returning nie na moje nerwy,
Wyszedł update do Nostalgic, mod zrobil sie mega badziewny (bron palna!?!)
Varusbiker bardzo wiele dodaje nowego bez uczucia ze cos dodano na sile. Moim zdaniem najlepszy!
Artariar ma moim zdaniem za malo do zaoferowania

Dzięki! Zatem rozważę jakąś starszą wersję Nostalgic Edition, lub VarusBiker (z naciskiem na ten drugi).
W Returninga również planuje zagrać, w wersję NB - na jakimś luźnym poziomie, żeby oszczędzić sobie nerwów :P
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry