[NB] Problemy techniczne, trudności oraz inne pytania ogólne 18561 104

O temacie

Autor Ventrue

Zaczęty 11.01.2021 roku

Wyświetleń 18561

Odpowiedzi 104

Yetem12

Yetem12

Użytkownicy
posty188
Propsy37
Profesjabrak
  • Użytkownicy

Subuki

Subuki

Użytkownicy
posty163
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Możesz.

Linki? Jakies namiary? bo same ''Możesz'' nic nie pomaga.
Z tego co sie zorientowalem to jest nie kompatybilny z Returningiem.

garry18

garry18

Użytkownicy
posty1385
Propsy44
  • Użytkownicy
Pytanie, czy dałoby radę jakoś skopiować i przenieść muzykę z kronik myrtany do nb?

Jest kilka zajebistych kawałków, które by fajnie pasowały, tylko nie wiem co gdzie i jak skopiować.

Dla ułatwienia
https://www.youtube.com/watch?v=vDsDgR7AFUg
   muzyka z pozycji ( 11 )  tą bym chciał dodać do returna jak swobodnie biegamy po lasach :P

Ale zielony w tym jestem ;/  nie wiem czy się da.

Subuki

Subuki

Użytkownicy
posty163
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Cześć ludzie.
Czy mogę zagrać w Returninga 2.0 z humans remaster.vdf? Jest kompatybilny z Returningiem?

Ponawiam pytanie.

U Ruskich wyczytałem że jest kompatybilny ale wszystko co od nich sciągam to nie odpala gry albo po wczytaniu zapisu wywala do pulpitu. Ktoś może jest bardziej w tym obeznany?

Cive

Cive

Użytkownicy
posty149
Propsy3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Czy da sie w NB ustawic auto celowanie lukiem? Chodzi mi o klasyczne celowanie takie jak w g2. W opcjach w grze jest opcja "auto celowanie lukiem" jak daje to na tak to po wyciagnieciu luku w grze i tak jest celowanie z g3 ktorego nienawidze i gdy spowrotem wchodze w opcje to autocelowanie jest ustawione na NIE tzn zmienia sie samo.
Jak dalem je sam na tak to po wylaczeniu gry w pliku .ini faktycznie jest autoaim=1 lecz jak wyciagne w grze luk to zmienai sie na 0. Dodam, ze auto celowanie magia dziala bez problemu.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry