Legendarni - najodważniejsi z odważnych 23776 64

O temacie

Autor tldr

Zaczęty 27.05.2018 roku

Wyświetleń 23776

Odpowiedzi 64

Morty

Morty

Użytkownicy
posty954
Propsy235
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
@ZiomekZiomkowski Taką  informację o kosturach znalazłem na RPGRUSSIA. Problem jest taki że nie mam jak sprawdzić dokładnych obrażeń kostura bo : obrażenia nie są wyświetlana, manekin treningowy też nie pokazuje obrażeń otrzymywanych kosturem.
 

tldr

tldr

Użytkownicy
posty715
Propsy117
Profesjabrak
  • Użytkownicy
XD tak myślałem że chuj a nie jednoręczne kostury, może tak było w starym Returnie, bo było, ale w nowym ni ma bata.
 

ZiomekZiomkowski

ZiomekZiomkowski

Użytkownicy
posty21
Propsy2
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
@ZiomekZiomkowski Taką  informację o kosturach znalazłem na RPGRUSSIA. Problem jest taki że nie mam jak sprawdzić dokładnych obrażeń kostura bo : obrażenia nie są wyświetlana, manekin treningowy też nie pokazuje obrażeń otrzymywanych kosturem.

No dokładnie - nie ma jak tego sprawdzić, ruskie konsole poblokowały,a fora takie jak to sa po prostu zalane pytaniami idiotów, którzy nie potrafią znaleźć bossów bandytów lub ogólnie oczekują, że ktoś za nich gre przejdzie. Przy tak ogromnej większości tych ćwierć-inteligentnych pytań ciężko jest znaleźć odpowiedzi na tematy odrobinę bardziej skomplikowane, jak np. atrybut obrażeń do danej broni. Pytam się na PW tych gothicowych Bożków, ale oni tez mają się za niewiadomo kogo i odpowiedzi nie udzielają wcale, albo z wielką łaską... Nic trzeba samemu sprawdzać
 

tldr

tldr

Użytkownicy
posty715
Propsy117
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Niestety nie mogę zapisywać przy kamieni druidów. Gram w czystą Legendę bez możliwości zapisu w dowolnym momencie więc trzeba szukać gdzie można zapisać - chociaż patologią jest uniemożliwienie zapisu w mieście.
 

Morty

Morty

Użytkownicy
posty954
Propsy235
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
@tldr Doczytałem że można zapisywać grę : w  wieży Xardasa, w domu mistrze u którego jesteś czeladnikiem, u złodziei jeżeli masz ponad 10 reputacji, i w siedzibie głównej gildii. 
@ZiomekZiomkowski Zrobiłem szybki test i pierwszy kostur bierze pod uwagę siłę, przykro mi że wprowadziłem cię w błąd.
 

tldr

tldr

Użytkownicy
posty715
Propsy117
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Morty ile siły dokładnie, i dzięki za info z zapisem.
 

MrTLord001PL

MrTLord001PL

Użytkownicy
posty246
Propsy25
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
Ech czy coś z legendą spierdzielili twórcy AB. Mam zaznaczone żeby na legendzie wszędzie zapisywać a mimo tego nie mogę tego robić.... Może coś źle robie....

Przy okazji małe pytanie:
Jak ktoś chce grać dualami to musi iść pd siłe potem na zrenkę na odwród czy wbijać obie na raz?
 
Ukończone modyfikacje:
Gothic 1 Mroczne Tajemnice
Returning 1.2 : Bardzo łatwy
Returning 2.0 + AB : Mieszanka łatwy (staty) + trudny (ogólna rozgrywka)
Returning 2.0 + AB (S&C) : Koszmar (ze wszystkimi utrudnieniami [200% defa hp i ataku])
Mody w trakcie przechodzenia:
Luźne granie w AB (testowanie nowych aktualizacji)
Oczekiwane mody:
Goetja
Dzieje khorinis

MonCalamari

MonCalamari

Użytkownicy
posty180
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Morty Dlaczego Harad daje nieograniczone fundusze? Bugujesz prety stalowe? Jak?
 

tldr

tldr

Użytkownicy
posty715
Propsy117
Profesjabrak
  • Użytkownicy
No bugowanie jest akurat proste. Podchodzisz do kowadła i klikasz wyjdź, jednocześnie naciskając 1 na numerycznej (wyciągnięcie broni). W ten sposób bugujesz i podwajasz ilość prętów.

Post połączony: 2018-05-29, 10:07
Ech czy coś z legendą spierdzielili twórcy AB. Mam zaznaczone żeby na legendzie wszędzie zapisywać a mimo tego nie mogę tego robić.... Może coś źle robie....

Przy okazji małe pytanie:
Jak ktoś chce grać dualami to musi iść pd siłe potem na zrenkę na odwród czy wbijać obie na raz?

bo musisz gre od nowa zaczac
 

Loop

Loop

Użytkownicy
posty859
Propsy173
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Nic nie spierdolili twórcy AB, po prostu tak ma być. Prawdziwy "koszmar" a nie jakieś pitu pitu ;)
 

MrTLord001PL

MrTLord001PL

Użytkownicy
posty246
Propsy25
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
W sumie Gothic który wywala przed zapisem lub psuje save to prawdziwi koszmar xd.
 
Ukończone modyfikacje:
Gothic 1 Mroczne Tajemnice
Returning 1.2 : Bardzo łatwy
Returning 2.0 + AB : Mieszanka łatwy (staty) + trudny (ogólna rozgrywka)
Returning 2.0 + AB (S&C) : Koszmar (ze wszystkimi utrudnieniami [200% defa hp i ataku])
Mody w trakcie przechodzenia:
Luźne granie w AB (testowanie nowych aktualizacji)
Oczekiwane mody:
Goetja
Dzieje khorinis

Kyp

Kyp

Użytkownicy
posty72
Propsy3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Eh to bugowanie prętów jest trochę lamerskie xd Kombinowanie jak tu golda natrzepać po kupnie książek za 5k i wyuczeniu się umiejętności za 10k, to jednak dobry challenge.
 

aazaran19

aazaran19

Użytkownicy
posty2
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Pamiętajcie ze na legendzie jest mozliwosc uzyskania bonusu +1 zreczności i 500 expa za dostanie się do miasta drogą morską. Należy najpierw wyczerpać wszystkie linie dialogowe ze.l skipem a dopiero pozniej zagadac do laresa. w innym wypadku dostaniemy tylko 300 expa bez bonusu.  Trik ten dziala tylko na legendzie.
 

tldr

tldr

Użytkownicy
posty715
Propsy117
Profesjabrak
  • Użytkownicy
są gdzieś takie bonusy powypisywane?
 

Morty

Morty

Użytkownicy
posty954
Propsy235
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
@tldr Pierwsza strona solucji. Dodam od siebie że bonusy typu: zjedz 50 jabłek dostań 2hp nie działają na legendzie.
 

ZiomekZiomkowski

ZiomekZiomkowski

Użytkownicy
posty21
Propsy2
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
@Morty ile siły dokładnie, i dzięki za info z zapisem.

Jakie "ile siły" ? Rozmawiamy o tym, który atrybut dodaje dmg do ataków daną bronią, a ty się pytasz ku@wa "ILE ?" Proszę bardzo, już odpowiadam: OKOŃ
 

MrTLord001PL

MrTLord001PL

Użytkownicy
posty246
Propsy25
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
Pewnie wszyscy o tym wiedzą no ale. 1 punkt siły = +1 do dmg , 1 zręka = +1 dmg. Oczywiście chodzi o broń której dany atrybut wymaga.
 
Ukończone modyfikacje:
Gothic 1 Mroczne Tajemnice
Returning 1.2 : Bardzo łatwy
Returning 2.0 + AB : Mieszanka łatwy (staty) + trudny (ogólna rozgrywka)
Returning 2.0 + AB (S&C) : Koszmar (ze wszystkimi utrudnieniami [200% defa hp i ataku])
Mody w trakcie przechodzenia:
Luźne granie w AB (testowanie nowych aktualizacji)
Oczekiwane mody:
Goetja
Dzieje khorinis

tldr

tldr

Użytkownicy
posty715
Propsy117
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Morty ile siły dokładnie, i dzięki za info z zapisem.

Jakie "ile siły" ? Rozmawiamy o tym, który atrybut dodaje dmg do ataków daną bronią, a ty się pytasz ku@wa "ILE ?" Proszę bardzo, już odpowiadam: OKOŃ

bo to był taki bait, a ty się od razu triggerujesz  :lol2: :lol:

 

K0nopa

K0nopa

Użytkownicy
Barbarzyńca
posty700
Propsy278
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Barbarzyńca


Myślę ze dałoby rade wbić jeszcze jeden poziom ale nie chce mi się okradać wszystkich.
 

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Nie ma ze nie chce ty musisz 150 okraść w r1
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry