Gothic 2 NK Returning 2.0 66.2 - Spolszczenie [Linki,Instrukcja,Galeria] 220428 471

O temacie

Autor Ventrue

Zaczęty 5.05.2018 roku

Wyświetleń 220428

Odpowiedzi 471

LukaBrazi

LukaBrazi

Użytkownicy
posty7
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Zainstalowałem gre zgodnie z instrukcją, krok w krok jak majes na filmiku z yt
Odpalam gre pojawia sie ten mały prostokącik returning 2.0, gra sie włącza i chuy biały ekran i kursor myszy
Słysze muzyke z gothica, jak strzałkami przejade w dół słysze jak zmieniam opcje (nowa gra, ustawienia itp)
Nie mam pojecia czemu nie działa, i sprobwalem dac zgodnosc z win7, jako administrator niestety bez skutku
Ktoś sie orientuje co może byc i jest w stanie pomóc?
 

MajkeI

MajkeI

Użytkownicy
Front End Developer
posty698
Propsy169
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Front End Developer
Na przyszłość polecam korzystać z wyszukiwarki, bo to już milion razy było poruszane. Uruchamiasz ze zintegrowanej karty graficznej.
 

sonic212

sonic212

Użytkownicy
posty16
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
 

Drakonter

Drakonter

Użytkownicy
undefined
posty104
Propsy94
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • undefined
 
29.08.2023 - goodbye cruel world

Nemrok19r

Nemrok19r

Użytkownicy
posty235
Propsy37
Profesjabrak
  • Użytkownicy
U mnie return na DX11 jest niegrywalny co 30minut średnio wywala do pulpitu, lub wywala kom że z teksturami jakieś problemy
 

Kyubie

Kyubie

Użytkownicy
posty389
Propsy32
  • Użytkownicy
podczas instalacji z najnowszego instalatora pobranego stąd. Jak dochodzi do instalacji patch 4bg (tak obstawiam) wywala błąd, mianowicie coś w styule "patch 4bg not executable" Nie zauważyłem żeby w poradniku instalacji tak wyskakiwało... Jakiś konkretny sposób żeby to naprawić czy będzie działało normalnie?
 

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Ne instaluj go proste on nie jest ci do niczego potrzebny.
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

Przewrotny

Przewrotny

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Pomyliłem temat.

Czy spolszczenie jest kompatybilne z wersją z dnia 19 sierpień ?
 

Faron

Faron

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam.

Może głupie pytanie, ale czy pliki z "Texturepack" (Textures_Replacer_01 i Textures_Replacer_02) kopiujemy do katalogu z grą\Data czy gdzie indziej?

Przy okazji wielkie dzięki za tłumaczenie. Jesteście Wielcy :)
 

ZellxD

ZellxD

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Cześć.
Mam problem na który nie udało mi się znaleźć nigdzie odpowiedzi. Zainstalowałem Czystego Gothica NK a potem Returninga, zainstalowałem wszystkie dodatkowe programy z instalatora a gra nie startuje. Pokazuje mi się tylko prostokąt z logiem Returning i znika po 2 sekundach. Proces też znika. Przeinstalowałem grę 4 razy i dalej nic. Zna ktoś rozwiązanie takiego problemu?
 

kasardas

kasardas

Użytkownicy
posty3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ja nie wiem. Instaluje na czystego g2 nk Returning 2.0 , i nawet nie pojawia mi się w plikach gry żaden .exe do niego. Jest tylko DX11 i uninstall.exe do returninga ...
 

Gonzagon

Gonzagon

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam serdecznie, zainstalowałem wszystko zgodnie z instrukcją Gra działa, wszystko jest OK, ale dubbing który na video z głównego posta jest po polsku, u mnie jest po rosyjsku (choćby pierwsza rozmowa z Dagothem w wieży Xardasa)

jak mam to zrobić?
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry