[AB] Pytania odnośnie zadań i rozgrywki 969939 5178

O temacie

Autor Loop

Zaczęty 3.04.2018 roku

Wyświetleń 969939

Odpowiedzi 5178

Tense590

Tense590

Użytkownicy
posty32
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jak wsadziłem fernando do pierdla nie robiąc wcześniej zadań Gallahada to znaczy że już nie dam rady wykonać dla niego zadań?
 

wojtek988

wojtek988

Użytkownicy
posty172
Propsy21
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Zadanie - torba pełna rudy, mam kość alepha ale brak opcji dialogowej u Xardasa żeby przeprowadzić ten rytuał, powinienem móc go teraz przeprowadzić a po powrocie z kością do Xardasa brak w ogóle takiej opcji dialogowej :(
Ktoś może doradzić?

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Masz wpis w dzienniku o tym, że znalazłeś martwego Alepha? Jak nie, to wróć do miejsca, gdzie był, i pochodź tam w tę i nazad, aż się wpis nie pokaże.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

wojtek988

wojtek988

Użytkownicy
posty172
Propsy21
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Tak, tak miałem, początkowo popchnąłem to przez gve, ale wróciłem ze strachu , czy czegoś tym nie popsuje, huh, trzeba było po prostu pogadać z Wężem w karczmie jeszcze, pomimo, że kiedyś to nie było potrzebne i od razu można było z kością iść bezpośrednio do Xardasa. Zmienili to od czasu jak ostatni raz grałem.

Damian11131

Damian11131

Użytkownicy
posty169
Propsy39
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Hej, nieskończona ilość rudy żelaza została zniesiona(najnowze AB)? Wykopałem ok. 1100 bryłek, poszedłem spać na cały  dzień, zaczynam kopać a tu info, że złoże jest puste czy coś takiego :/
 

garry18

garry18

Użytkownicy
posty1391
Propsy44
  • Użytkownicy
 

gibonex16

gibonex16

Użytkownicy
posty129
Propsy1
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Witam, chciałbym się was zapytać o 3 rzeczy:

1. Jak zdobyć księge Yberiona z misji Magia Guru? (Wszedłem do świątyni z wypitą miksturą od tego maga wody co nieumarli mnie nie atakują, wchodze do sali Yberiona, pokonuje maga szkieleta, z niego jest księga "Przywołanie Demona" gdy ją chcę użyć mam napisane "Jeszcze nie czas", użyłem tych przełączników do otwarcia tych krat, zlootowałem all i nic)

2. W misji "Oko Innosa" Vatras i Saturas czekają czy słonecznym kręgu, a Xardas mi powiedział że nie przyjdzie dopóki nie będę gotowy do walki ze smokami, Jakie warunki/wymagania musze spełniać by Xardas uznał moją potęgę i przyszedł do słonecznego kręgu?

3. W misji Badania Salandrila mam mu przynieść 10 orczych mikstur, posiadam je w EQ podchodzę do alchemika i nie mam z nim kwesti dialogowej związanej z tym zadaniem. Chyba że o inne orcze mikstury chodzi?
 

Pulaski

Pulaski

Użytkownicy
Złodziej Z Hogwartu
posty520
Propsy17
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Złodziej Z Hogwartu
Co do księgi otwierasz ja na bagnach na pentagramie
 
Jeszcze  dostaniesz za swoje Bękarcie

tedddy_bear

tedddy_bear

Użytkownicy
posty857
Propsy171
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@gibonex16
1. Dał ci orkowy szaman misję, by sprawdzić co się stało na bagnach?
2. Nie Saturas a Pyrokar. Z tym to mnie zaskoczyłeś;) Nie wiem.
3. Chyba chodzi o te drugie, z ogrów.
 

gibonex16

gibonex16

Użytkownicy
posty129
Propsy1
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
@teddy_bear
właśnie nie moge do tego miasta orków wejsc, bo nie jestem w IV rozdziale, bo musze to oko innosa naładowac w slonecznym kręgu

tutaj masz link z screenem z misją, i co w niej jest jest napisane przez beziego
https://imgur.com/a/L5HIepQ

Miał już ktoś ten sam problem?
 

tedddy_bear

tedddy_bear

Użytkownicy
posty857
Propsy171
Profesjabrak
  • Użytkownicy
W  AB do miasta orków można wejść w 2. rozdziale. Chyba masz na myśli coś innego.
Lecisz krwiopijcą do świątyni Śniącego aż pojawia się wpis, potem powrót, Xardi, ork obok wieży w GD, najemnicy, ulu-mulu i do miasta orków.
W mieście do szamana za areną, on daje misję, ale najpierw dajesz mu książkę z wieży Xardiego w GD, potem gadamy z orkiem przed bagnem i przywołujemy demona.
 

gibonex16

gibonex16

Użytkownicy
posty129
Propsy1
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
@tedddy_bear a wiesz gdzie się znajduję to miasto orków? (Zrobiłem misje na ulu mulu ze musiałem najemnika orków znaleść i z nim w jaskini zabić bande Bullita) Tak szukam tego miasta i szukam i znaleść nie moge, myślałem że ono będzie tam gdzie w zwykłym returningu ale tam tylko smok Feomathar jest
 

tedddy_bear

tedddy_bear

Użytkownicy
posty857
Propsy171
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Od chaty Cavalorna idź w stronę orków pod mostem i dalej. Jak bagienny smok w zwykłym G2 Noc Kruka.
 

gibonex16

gibonex16

Użytkownicy
posty129
Propsy1
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
@tedddy_bear dzięki mordeczko :D za informacje i pomoc
 

Hatton

Hatton

Użytkownicy
posty296
Propsy11
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Kurde, zadanie receptury win dla Goraxa (AB). Wykupiłem wszystkie księgi u Constantino i Salandrila, Juana sprzątnąłem i właśnie się zorientowałem że nadal mam to zadanie w dzienniku i nie mam nic do oddania Goraxowi. Byłem u Gallahada, ale nie widzę nic związanego z winami w jego sklepie. Na pewno bym książek nie sprzedał żadnemu npcowi. Czy w AB coś się zmieniło co do tego questa? (Jestem w 2 rozdziale .... )
 
Daj Propsa jeżeli pomogłem :)

tedddy_bear

tedddy_bear

Użytkownicy
posty857
Propsy171
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Constantino, Salandrila i Juan. W AB oni mają receptury. Może ci zaliczyło, ale nie usunęło z dziennika. Pomoże edycja w GVE, ale nie pomogę.
 

Hatton

Hatton

Użytkownicy
posty296
Propsy11
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Spoko, w AB może usunąć zadanie z dziennika skrótem klawiszowym :) nie jestem pewny czy je wykonywałem czy nie, ale ciul, usunę zatem :)
 
Daj Propsa jeżeli pomogłem :)

zakazany

zakazany

Użytkownicy
posty21
Propsy10
ProfesjaAktor głosowy
  • Użytkownicy
Znalazłem taki przedmiot: Itmi_GeraltHair Włosy białego wilka
Ktoś wie do czego to służy itp ?

Dlaczego Dwulicowy Janusz mnie ciągle atakuje i nie chce ze mną rozmawiać ?
Jestem po rozmowie z Avą.
 

Hatton

Hatton

Użytkownicy
posty296
Propsy11
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Pytanie, jestem guru, czwarty krąg. Próbuję stworzyć runę "poison bite" ale ciągle dostaje komunikat że czegoś brakuje. Jedyne co mnie zastanawia to "trucizna z żądła krwiopijcy". Mam same żądła, jak mam z nich pozyskać truciznę? Uczyłem się tego u Edgora, ale na stole alchemicznym nie widzę żadnej opcji.
Dzięki
 
Daj Propsa jeżeli pomogłem :)

Zondala

Zondala

Użytkownicy
posty295
Propsy58
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Kup u ignaza lub constantina
 


0 użytkowników i 8 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry