[AB] Pytania odnośnie zadań i rozgrywki 969953 5178

O temacie

Autor Loop

Zaczęty 3.04.2018 roku

Wyświetleń 969953

Odpowiedzi 5178

Sorfarius

Sorfarius

Użytkownicy
EroSennin!
posty459
Propsy12
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • EroSennin!
Ok więc problem tkwił w ornamentach. Dziękuje. :)

Szkoda, myślałem że Vatras w końcu poszedł po rozum do głowy i nie pozwolił mu wstąpić w szeregi wodnego kręgu. Niestety wtedy nie dostrzegł w jego oczach, do czego doprowadzi jego decyzja..
Spoiler
Arcania Gothic 4 - Gothic 3 Zmierzch Bugów + dlc głupie orki 2.0Alfa(no japierdole, nawet content mody tego nie potrafiły uratować xD)
Sam gothic 3 z modami nie jest złą grą, wręcz nawet fajną, ale to zły gothic. Xardas wydymał smoka ożywieńca, no i po co mu ta moc byłą? W gothic 3 jest zwykłą p*zdą dającą możliwość tylko i wyłącznie wybrania zakończenia gry. Spodziewałem się jakiegoś pojedynku pomiędzy nim a bezimiennym, albo chociaż większych ambicji Xardasa, które są po prostu w G3 spłycone do poziomu płynącej ameby z nurtem ścieków miejskich samego Posejdona.
 
Nie wierzę w żadnego Boga, bo nie muszę. Życie mnie nauczyło że w życiu liczą się dwie wartości, więzi i marzenia.
Kosmos jest ogromny, a my jesteśmy tylko pyłkiem na tle miliardów innych istot żywych, bo sądząc że jesteśmy jedyną inteligentną cywilizacją z jednym słusznym Bogiem we wszechświecie, tylko dajecie oznakę ogromnej ignorancji i głupoty.

Latwopalny

Latwopalny

Użytkownicy
posty78
Propsy4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Dla mnie Gothic to powolne budowanie postaci. Błąkanie się po mapie w celu zabiciu kilku ścierwojadów. Przemykanie między wargami w przerwie między miłymi dla ucha dialogami. Kombinowanie jak tu wysępić jeszcze kilka punków expa. A później po raz 30 przechodzenie tak aby wymaksować postać.

Gothica 3 nigdy nie ukończyłem chociaż próbowałem to zrobić kilka razy. Ta seria skończyła się dla mnie na 2. :)
 

BezzebnyJoe

BezzebnyJoe

Użytkownicy
posty69
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Może mi ktoś przypomnieć czy Dextera trzeba zabić w pierwszym rozdziale?
 

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Nie, nie jest to do niczego wymagane.
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

Latwopalny

Latwopalny

Użytkownicy
posty78
Propsy4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ciężki topór bojowy (170 dmg) jest najsilniejszą bronia 2h dla najemnika w 1 rozdziale czy możemy znaleźć jeszcze coś ciekawego?

Ramirez w swoich dialogach mówi nam że możemy naostrzyć miecz siarka aby zadawał on większe obrażenia. Każdą broń ostrzę osełką od Braina. Można to robić w inny lepszy sposób?

Odkąd stałem się najemnikiem moja karma u Innosa spadła z powyżej 100 do 45. Rozumiem że Beliar jest naturalnym wyborem dla najemnika. Są jakieś różnice między nimi? Specjalnie czekałem z darami aby odebrać je od Innosa w drugim rozdziale bo myślałem że skoro jest takie ograniczenie to ten Bóg jest w czymś lepszy. Poza tym jakoś słabo mi się widzi mordować Kruka oraz smoka ożywieńca  będąc wyznawcą Beliara. 

Wydaje mi się że któryś z kupców sprzedawał księgę z bonusem do broni 2h. Nie mogę go zlokalizować. Wydawało mi się czy naprawdę ktoś ją ma w swojej ofercie? :)
 

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Odwiedź może khaleda co? ja to rozpisywałem wszystko jest na dłoni dla leniwych.

Ale to odnosi się do wytwarzania szpad wiesz ze dialogi się czyta tak aby zrozumieć do czego się odnoszą a nie skipowac w opór i wyciągnąć wniosek z jednego slowa i potem mamy takie kwiatki xd

Nie od tego a od kradzieży na bank, różnica w bogach nie istnieje nie ma czegoś takiego jak wybraniec

Nie istnieje taki sprzedawca
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

Latwopalny

Latwopalny

Użytkownicy
posty78
Propsy4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
To właśnie jest najsilniejsza broń od Khaleda. Pytam bo chciałem kupić ale nie miałem pewności czy nie ma na mapie czegoś lepszego. Poza tym nie czytam żadnych solucji nawet twoich kolego.

Zrobiłem Ci w życiu coś czego nie pamiętam i powinienem teraz przeprosić?

Masz rację :)

Dzięki. Widocznie coś mi się przywidziało
 

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Nie jest to najsilniejsza bron jaka khaled ma na sprzedaż.
Zwykła rada abyś czytał dialogi ze zrozumieniem.
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

Latwopalny

Latwopalny

Użytkownicy
posty78
Propsy4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jestem przed oddaniem Lordowi Hagenowi propozycji Lee i na chwilę obecną (koniec 1 rozdziału) Khaled nie ma nic silniejszego od tego topora.
 

Schadel

Schadel

Użytkownicy
posty16
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Hej,
gram sobie Magiem Wody i nie ogarnołem, że zbugował  mi się quest handlarz bronią. Zostałem już magiem wody, i teraz robie gidlie kupców jestem w 4r misja na pomocnika dla lutero. A tu zonk nie mogę Valeriana zatrudnić bo fernando dalej jest w mieście. Ide do martina brak dialogów ide do fernando tylko " z czego się teraz utrzymujesz". Szukamw quest logu questa nie ma ani w aktualnych ani zakończonych. Zabicie fernanda nic nie daje , a pozostałych pomocników zwyczajnie nie ma ktoś wie co mogę zrobić?
 

Latwopalny

Latwopalny

Użytkownicy
posty78
Propsy4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Może chodziło Ci o dwuręczny miecz z magicznej rudy którego wykuwać uczy nas Bennet? Fajnie chociaż okazało się ze niepotrzebnie ten topór kupowałem :)
 

miqku

miqku

Użytkownicy
posty34
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam Wszystkich
Mam do was pytanie odnośnie nekromanty.
Są teraz 2 drogi: mroczny mag albo nekromanta.
Ktoś wybrał już drogę mrocznego maga? Są nowe zaklęcia i wgl nie wiem na co się zdecydować ,tak jak umiejętności specjalne się zmieniły.
Wcześniej grałem nekromantą ,ale na poziomie gothic i jakoś tego challangu nie odczułem. Na koszmarze jest jednak różnica :P

https://zapodaj.net/452163daa882c.bmp.html

/wybrałem tego mrocznego maga xD/ nie wiem  czy to 1 post z tym ,ale jak założyłem szatę mrocznego maga wszyscy obywatele uciekają dosyć komiczne.
 

Latwopalny

Latwopalny

Użytkownicy
posty78
Propsy4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mogę pobić wszystkich najemników na farmie Onara? Nie będę miał później problemu z zadaniami?

Gram wojownikiem pod siłę. Chciałbym pouczyć się trochę alchemii. Jestem na etapie zbierania roślinek. Mam sporo goblinich jagód. Raczej nie planuje uczyć się mikstury zręczności. Co mam z nimi robić? Wymienić u Constaintino? Zostawić na później?

Zauważyłem że twórcy moda poukrywali kilka sekretów w ,,górach,, Nie mam wyuczonej akrobatyki i sam tez specjalnie takich miejsc nie szukam. Jednak trafiłem przypadkiem na takie ,,sekretne lokacje.. i teraz się zastanawiam czy nie przejść się po mapie i tego nie zrobić. Jest sens robić to w 1 rozdziale czy jednak wpakować te punkty w siłę?
Puki co znalazłem kilka trolli na skalnej półce (niedaleko Grimbalda) kilka mrocznych zębaczy oraz parę roślinek.

W sumie 1 rozdział już niemal za mna. Zostało mi tylko wyzbierać bonusy i zabić to czego nie mogłem wcześniej. :)



 

miqku

miqku

Użytkownicy
posty34
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Dużo się  zmieniło w rozgrywce. Ogrodnik ,który sprzedaje różne klucze jak i stary klucz do magazynu mistrza o co chodzi ?
 

Latwopalny

Latwopalny

Użytkownicy
posty78
Propsy4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Da się wykonać 2 zadanie dla Opiekunów w 2 rozdziale?

Za Talomonem jest regał z książkami a pod lampa skrzynia która uniemożliwia jej przekręcenie. W żaden sposób nie mogę dostać się do księgi. :)
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Książka jest na stole alchemicznym PRZED Talomonem (ale za miejscem, gdzie stał w podstawce; AB przeniosło go dalej, żeby nie trzeba było kombinować z obchodzeniem go).
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

Latwopalny

Latwopalny

Użytkownicy
posty78
Propsy4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Dziękuje. :)

A jak jest z eliksirami życia? Gram pod siłę więc nie potrzebuje robić mikstur zręczności. Dałem radę okraść wszystkich w 1 rozdziale więc mam jej dość sporo z samych bonusów. Robię tylko mikstury siły więc zostanie mi dużo szczawiu królewskiego. Mogę robić z nich eliksir życia czy przyda się on później do innych lepszych mikstur? :)

Mam dziwnego baga. Przypisało mi w ekwipunku polną jagodę do wyposażenia. Tak jakbym miał przypinany zwój z zaklęciem do przycisków szybkiego dostępu. Za każdym razem jak podnoszę polną jagodę to mi ją automatycznie zjadła. Wyzbierałem niemal wszystkie zioła w Khorinis i mam ich ledwo 9 sztuk. Leśnych za to uzbierałem 93 sztuki. Orientujecie się może ile mniej więcej jagód mi przepadło? Wykupiłem każdego możliwego kupca z przydatnych roślinek. Miały iść na kompot. Jak przepadło mi ich dość sporo to przywołam je sobie za pomocą konsoli. Chciałbym tylko wiedzieć ile możemy ich zdobyć w sumie w 1 rozdziale. :)
 

Shael

Shael

Użytkownicy
posty49
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Gdzie jest torba z zadania Torba pełna rudy? Szukam w tej jaskini co jest połączona tunelem z zamkiem, ale nie ma, klikam wszędzie w nadziei, że jednak trafię ale pudło :/
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Powinna być tam właśnie, miejsce gdzie masz kopać wygląda jak mały nagrobek. Czasem zdarza się, że się nie wczyta i trzeba wyjść z lokacji i wrócić. Ale rozmawiałeś już z duchem Alepha?
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

Shleder

Shleder

Użytkownicy
posty25
Profesjabrak
  • Użytkownicy
jak ustawic automatyczne leczenie potek zeby nie trzeba bylo czekac? kiedys mialem taka opcje w ustawieniach a teraz nie mam w tej wersji co sciagnalem
 


0 użytkowników i 4 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry