[AB] Pytania odnośnie zadań i rozgrywki 970084 5178

O temacie

Autor Loop

Zaczęty 3.04.2018 roku

Wyświetleń 970084

Odpowiedzi 5178

Pani Ognia Vocan

Pani Ognia Vocan

Użytkownicy
posty15
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam, mam pewien problem: posiadam już młot, berło i koronę Adanosa, ale po założeniu ich  oraz wejściu w interakcję z białą poświatą, za którą powinien być niewidzialny most w drodze do Kruka, otrzymuję komunikat "nie jestem jeszcze gotowy". Strażników w kanionie również nie moge zranić ;( Może ktoś zna na to radę?

Gram na AB, w poprzedniej rozgrywce nie miałam tego problemu. Wszystkie zadania z pustyni mam wykonane. Może są wymagane konkretne statystyki na HP lub manę, żeby wejść do doliny z Krukiem? Te parametry miałam chyba poprzednio większe...

Edit: Zwiększenie parametrów do 4000 HP i 200 many nic nie dało, siły i zręczności mam po 270, poprzednio miałam mniej
 

Grasant

Grasant

Użytkownicy
posty82
Propsy9
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Z jakimi statami warto rozpoczynać pustynie adanosa? W 2 rozdziale można tam iść?

Z takimi statami aby bez problemu kosić najsilniejsze odmiany szkieletów tam występujących.
Gram łucznikiem także robie szalony dmg. Pytanie jest tylko takie czy wytrzymam hita np. od tego maga z wieży mając mniej niż 1500 hp?
 

Pani Ognia Vocan

Pani Ognia Vocan

Użytkownicy
posty15
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Trudno powiedzieć... Jeśli masz z nim problem to mam na niego sprawdzony sposób, chociaż zastanawiam się czy nie jest trochę oszustwem...
 

reybeek

reybeek

Użytkownicy
posty135
Propsy7
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Wiem, że to problem techniczny, jednak tutaj jest dużo większy odzew.
Gra crashuje się na zapomnianej wyspie za każdym razem jak próbuję ja zapisać. Próbowałem przejsc całość bez zapisu to scrashowala się w ekwipunku po wciśnięciu f7 ;) Jakieś pomysły? Narazie pół godziny w plecy, nie chce mi się próbować na farta przejść tego bez zapisu
Nawet przeskakując tylda nie mogę wejść w zakładkę dokumenty bo jest crash. Wersja 8 marzec jak coś, dx11, no grass


Edit, rozwiązanie dla potomnych. W moim przypadku winny był plik ast.dll. Nie wiem jak i czemu bo gra działała normalnie do 6ego rozdziału. W kazdym razie podmienione i działa.
 

xxxspier1

xxxspier1

Użytkownicy
posty93
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
kto ma klucz do skrzyni nad gomezem
na wiezy
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Klucz jest w innej skrzyni, do której zaś dostaniesz klucz od Kliffa za wyprowadzenie go z zamku.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

Pani Ognia Vocan

Pani Ognia Vocan

Użytkownicy
posty15
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam, mam pewien problem: posiadam już młot, berło i koronę Adanosa, ale po założeniu ich  oraz wejściu w interakcję z białą poświatą, za którą powinien być niewidzialny most w drodze do Kruka, otrzymuję komunikat "nie jestem jeszcze gotowy". Strażników w kanionie również nie moge zranić ;( Może ktoś zna na to radę?

Gram na AB, w poprzedniej rozgrywce nie miałam tego problemu. Wszystkie zadania z pustyni mam wykonane. Może są wymagane konkretne statystyki na HP lub manę, żeby wejść do doliny z Krukiem? Te parametry miałam chyba poprzednio większe...

Edit: Zwiększenie parametrów do 4000 HP i 200 many nic nie dało, siły i zręczności mam po 270, poprzednio miałam mniej

Może ktoś jednak potrafi pomóc? Utknęłam :(
 

xxxspier1

xxxspier1

Użytkownicy
posty93
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
.
 

reybeek

reybeek

Użytkownicy
posty135
Propsy7
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam, mam pewien problem: posiadam już młot, berło i koronę Adanosa, ale po założeniu ich  oraz wejściu w interakcję z białą poświatą, za którą powinien być niewidzialny most w drodze do Kruka, otrzymuję komunikat "nie jestem jeszcze gotowy". Strażników w kanionie również nie moge zranić ;( Może ktoś zna na to radę?

Gram na AB, w poprzedniej rozgrywce nie miałam tego problemu. Wszystkie zadania z pustyni mam wykonane. Może są wymagane konkretne statystyki na HP lub manę, żeby wejść do doliny z Krukiem? Te parametry miałam chyba poprzednio większe...

Edit: Zwiększenie parametrów do 4000 HP i 200 many nic nie dało, siły i zręczności mam po 270, poprzednio miałam mniej

Może ktoś jednak potrafi pomóc? Utknęłam :(

To nie chodzi o statystyki, które swoją drogą to dramat. Jak postac będzie miała wszystkiego po trochę to będzie do niczego.
Zajrzyj do solucji i zrób wszystkie zadania na pustyni. Wtedy mając na sobie koronę i młot będziesz mogła przejść.
 

xxxspier1

xxxspier1

Użytkownicy
posty93
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
ogarniacie zadanie ,sanktuarium' dla szamana orkow na AB po latce najnowszej
wg opisu orkowy totem, z ktorym mam wejsc w interakcje jest przy wejsciu do orkowego miasta
zrobilem ten obok wiezy xardasa i za palisada orkow
 a tego gowna znalezc nie moge
 

Grasant

Grasant

Użytkownicy
posty82
Propsy9
Profesjabrak
  • Użytkownicy
ogarniacie zadanie ,sanktuarium' dla szamana orkow na AB po latce najnowszej
wg opisu orkowy totem, z ktorym mam wejsc w interakcje jest przy wejsciu do orkowego miasta
zrobilem ten obok wiezy xardasa i za palisada orkow
 a tego gowna znalezc nie moge
Owszem jest przy wejściu do orkowego miasta. Jest tam kilka takich totemów więc podchodź do każdego. Gram na najnowszej aktualizacji i wykonałem to zadanie.
Czy warto expić cieniostwora kupionego u orków? Jego statsy są najłagodniej mówiąc żałosne a wybiłem już całe khorinis i sporą część górniczej doliny. Także wiele łatwego expa dla niego przepadło. Jest to warte zachodu?
Druga sprawa to jak się go przełącza aby atakował wrogów oraz abym ja go nie mógł uderzyć?
 

osiaka112

osiaka112

Użytkownicy
posty78
Propsy2
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
czy w lodowych górach orków można gdzieś znaleźć mapę tej krainy ??
 

xxxspier1

xxxspier1

Użytkownicy
posty93
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
zadanie
rozproszenie dabar shaka
sen na niego nie dziala
ogarnia ktos
 

osiaka112

osiaka112

Użytkownicy
posty78
Propsy2
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Panowie jestem na Dworze Irthorad zabiłem smoka ożywieńca zabiłem demony Dagota i chce wracać a te drzwi które trzeba było otworzyć wcześniej tymi przyciskami co wyskakiwały z ziemi są zamknięte i moje pytanie jest takie czy to bug i trzeba przez nie jakąś akrobatyką przejść czy jest gdzieś może dźwignia ?
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
@xxxspier1 No... powinien zadziałać. Na pewno rzucasz to stojąc za jego plecami i nie dając się zauważyć innym orkom?
@osiaka112 Użyj teleportu do siedziby Opiekunów.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

Solan7

Solan7

Użytkownicy
posty8
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam pytanie - mógłby ktoś wskazać dokładną lokalizację ubrania, które należy odszukać w magazynie portowym, żeby pociągnąć questa "Horror na cmentarzu"? Biegałem już chyba ze 20 razy przez całe wybrzeże, zaglądając niemal wszędzie... Dodam, że mam 2 rozdział, mam nadzieję, że nie trzeba było wykonać zadania w 1 rozdziale?
Żeby nie było, rozmawiałem już z Kardiffem, który powiedział mi, że powinienem szukać kolejnych poszlak w porcie. Wg poradnika na Steamie "Potem udajemy się do magazynu portowego na skrzyniach powinno leżeć ubranie, podnosimy je i automatycznie dostajemy wpis w dzienniku."
Dziekuję z góry za pomoc :)

PS. Przy okazji podpytam o zadanie Jednooka Elsa, które ponoć pojawia się, gdy podpłyniemy do łodzi przy południowej plaży piratów. Problem jest taki, że nie ma tam żadnej łodzi i nie dostaję żadnego wpisu w dzienniku... Ukończyłem już wątek Kruka w Jarkendarze, więc teoretycznie quest powinien być dostępny do pociągnięcia :/
 

xxxspier1

xxxspier1

Użytkownicy
posty93
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
robilem to niedawno
pod chata brahima
czyli kartografa
co selluje mapy
wchodzisz i pierwsze pomieszczenie w prawo, bd mial bandyte u gory,co pilnuje paczki ziela dla kogos na farmie onara a na dole w pomieszczeniu ubranie lezy

2. chyba usuneli tego q w AB, tez chcialem zrobic
 

Solan7

Solan7

Użytkownicy
posty8
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Wielkie dzięki, zaraz to sprawdzę! :) Uff, to ulżyło mi z Gregiem, bo wiem, że wykonanie wszystkich zadań dla Piratów jest bardzo ważne dla Returninga AB...
 

Ardello

Ardello

Użytkownicy
posty20
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Czy w tym AB (mam wersję z marca) bryła żelaza nie są już nieskończone? Zakręcili Kurek z pieniędzmi?
 

Duriel

Duriel

Użytkownicy
posty34
  • Użytkownicy
Tak, aktualnie jest limit 3k na żelazo i 1k magiczna
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry