[G2NK] Lobos Mod 74700 183

O temacie

Autor Lobos

Zaczęty 4.04.2017 roku

Wyświetleń 74700

Odpowiedzi 183

outlander

outlander

Użytkownicy
posty452
Propsy224
ProfesjaReżyser
  • Użytkownicy
outlander
2 pierwsze rozdziały gotowe, został ostatni do napisania, ale póki co mam trochę pustke w głowie co do dalszej fabuły więc skupiam się na dopieszczaniu tego co już zrobiłem.
Cytuj
btw. Można by zrobić, że te insekty utrudniają czasem sen bohatera (efekt losowy na łóżkach umieszczonych na wolnym powietrzu) i nie regeneruje on wtedy życia.

Już coś takiego jest :) ale nie związane z insektami.

Tizgar
Przydało by się je jakoś odświeżyć, ale nie przewiduje jakichś większych zmian. Prawdopodobnie zostaną takie jakie są, chyba że wpadnie mi w ręce jakiś fajniejszy model. Kiepsko mi idzie z animacjami.
Jak chcesz to możemy pogadać trochę o fabule na discordzie. Może coś mi wpadnie do głowy :D
 

Lobos

Lobos

Użytkownicy
posty594
Propsy360
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Outlander

Ciężko by mi było przytoczyć nowej osobie cały wątek fabularny od podstaw, ze wszystkimi niezbędnymi szczegółami tak żeby się w to wczuł i był w stanie wymyślić coś sensowengo. Pewnie prędzej czy później wpadną mi do głowy nowe pomysły.
 

outlander

outlander

Użytkownicy
posty452
Propsy224
ProfesjaReżyser
  • Użytkownicy
Rozumiem :D W takim razie życzę szybkiego napływu inspiracji
 

Dziqu

Dziqu

Użytkownicy
posty36
Propsy10
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jak postępy?
 

Lobos

Lobos

Użytkownicy
posty594
Propsy360
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Intensywnie pracuje nad modyfikacją. Zostało już tak niewiele do zrobienia, że jeśli się sprężę to zdołam zorganizować beta testy gotowej modyfikacji jeszcze w lipcu.

Dodana została nowa pustynna mapa z WoG'a i kilka questów przedłużających rozgrywkę, ale nie robiących tego na siłę jako miła odskocznia od bagiennych terenów.
 

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
Ta pustynna mapa to ta, którą wykorzystywano w Returningu? Jeśli tak, to polecałbym mocno zmodyfikować, bo łażenie po takich dużych i nudnych terenach jest... nudne.

Dziqu

Dziqu

Użytkownicy
posty36
Propsy10
Profesjabrak
  • Użytkownicy
A ta pustynia nie jest z Jurana? Na pewno jest w Odysei i w Returnie, ale fakt, jest nudna
 

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Bo to jest pustynia z juranu, chociaż moze na wogu jest więcej takich
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

Lobos

Lobos

Użytkownicy
posty594
Propsy360
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Zapożyczyłem mały kawałek z tej mapki.   Bardzo przyjemny model. Dużo też nie trzeba było vobować w porównaniu z dżunglą gdzie niemal każdy metr kwadratowy jest czymś zapełniony. Tekstury są tylko w bardzo słabej jakości, pewnie będe je musiał poprawić.

 

Dziqu

Dziqu

Użytkownicy
posty36
Propsy10
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Faktycznie, przyjemnie to wygląda :) Dzięki za informacje i powodzenia w pracy.
 

Panker

Panker

Użytkownicy
posty166
Propsy68
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Lobos Wygląda naprawdę spoko :D Do poprawienia tekstur polecam Topaz Gigapixel AI :)
 

Dziqu

Dziqu

Użytkownicy
posty36
Propsy10
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jak tam beta testy? :D
 

Lobos

Lobos

Użytkownicy
posty594
Propsy360
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Dziqu

Zrobiłem sobie przerwe od modowania. Od wczoraj znowu zacząłem coś dłubać. I dobrze, bo dzięki tej przerwie wpadłem na pomysł żeby pododawać nowe dzwięki otoczenia i wzbogacić dodatkowo klimat lokacji.
Pora to w końcu skończyć :D
 

outlander

outlander

Użytkownicy
posty452
Propsy224
ProfesjaReżyser
  • Użytkownicy
A masz już całą fabułę opracowaną? Bo z tego co pamiętam to jeszcze nie wszystko miałeś. W jakim to masz teraz stanie? :D

 

Lobos

Lobos

Użytkownicy
posty594
Propsy360
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@outlander

Tak już jest cała, problem w tym, że ta końcówka mało mnie rajcuje. Mógłym ją rozwinąć, ale już mi się nie chce modelować nowej mapki. Chciałem zrobić coś na kształt retrospekcji pracownika laboratorium tajnej bazy wojskowej z przyszłości, ale za dużo roboty z modelowaniem nowej lokacji, dlatego już domknę to co jest i puszczam dla beta testerów.
 

Lobos

Lobos

Użytkownicy
posty594
Propsy360
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Beta testy finalnej części moda

Witam witam
Wygląda na to, że praca nad modyfikacją chyli się szybko ku końcowi. Procent ukończenia ocenił bym na 98%. Zostało kilka ostatnich kwestii dialogowych do napisania, ciut do ovobowania i zbalansowania broni pod dane etapy rozgrywki.
Wczoraj skończyłem ogrywanie moda na szybko, wyszło mi ponad 14h gry latając na marvinie i wiedząc co robić, nie skupiając się zbytnio na expieniu i zbieraniu wszystkiego z ziemi także chyba całkiem nieźle. Mod się dosyć ciągnie więc, jak ktoś gra po 2h - 3h dziennie to myśle, że z dobry tydzień pogra.


Czas na beta testy

Jako iż modyfikacja jest niemal skończona, szukam chętnych, rzetelnych, dobrych, sprawiedliwych i tak dalej i tak dalej beta testerów do przetestowania pełnej wersji gry.
Dajcie znać w komentarzach lub na PW.




 

Harris

Harris

Użytkownicy
Give me your soul... Please
posty183
Propsy80
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Give me your soul... Please
No to już prawie na finiszu, gratulacje  :D Pisałeś wcześniej, że musisz poprawić tekstury nowej lokacji (pustyni), nie pamiętam czy l'hiver miał nowe tekstury w Jarkendarze (wszak z niego korzystasz) ale zawsze możesz wykorzystać te ze Złotych Wrót. Na pewno kanion ma ładne tekstury w wysokiej rozdzielczości.
Tak czy siak powodzenia w testach.
 

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
@Lobos mam akurat na to czas, więc mogę przetestować.  PW.

Dziqu

Dziqu

Użytkownicy
posty36
Propsy10
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Okuratny mod się szykuje się ogułem.
 

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Mogę pomoc w kwestii testów pod katem balansu, tylko zaznaczam ze u mnie to trwa dłużej, breakowanie balansu nie jest takie łatwe imo
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry