[G2NK] Lobos Mod 74686 183

O temacie

Autor Lobos

Zaczęty 4.04.2017 roku

Wyświetleń 74686

Odpowiedzi 183

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
Dla anonków, które dostały się również do testów: Jeśli pojawi się z Waszej strony instalka publicznie, to dostanie ta osoba bana :)
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



Lobos

Lobos

Użytkownicy
posty594
Propsy360
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Simen, patronem Lobosu :D
 

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
@Lobos nie wiem czy korzystasz z Discorda, ale jak tak, to proponuję założyć na ten cel, będzie łatwiej o komunikację.

@Simen nie bądź śmieszny, jakby kogokolwiek z osób rejestrujących się tu po to, żeby pospamić w sekcji Returning, obchodziło to, że dostaną bana, zwłaszcza że takie spierdoliny jak Psimek ciągle tu wracają i wracają xD.

Yetem12

Yetem12

Użytkownicy
posty207
Propsy48
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Racja, jakiś discord czy coś przydało by się do lepszej komunikacji.
 

Splash

Splash

Moderator
posty4207
Propsy3403
ProfesjaNierób
  • Moderator
Dla anonków, które dostały się również do testów: Jeśli pojawi się z Waszej strony instalka publicznie, to dostanie ta osoba bana :)
Wydaje mi się, że taka osoba raczej się tym nie przejmie.
 
Nie zajmuję się multiplayerami do Gothica. Przestańcie zawracać mi tym głowę...
Ps. Siemekk ma downa i śpi w pufie

Lobos

Lobos

Użytkownicy
posty594
Propsy360
Profesjabrak
  • Użytkownicy
W przyszłości będą jeszcze testy już całej modyfikacji. Ogarnę discorda na dniach.
 

Lobos

Lobos

Użytkownicy
posty594
Propsy360
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Fabio
@firefly
@Simen
@minecraftkoxik2008
@Slaugveng Moriar
@Yetem12
@Sculler


Panowie. Każdy z was dostał na PW demo moda z moim komentarzem. Jeśli coś nie będzie działać z samym odpaleniem to będe jeszcze dostępny do jutra do 8 rano czasu Polskiego.
 

Lobos

Lobos

Użytkownicy
posty594
Propsy360
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mały update

Idea modyfikacji
Oprócz wciągającej fabuły postanowiłem mocniej podkreślić balans gry dzieląc rozgrywkę na 3 rozdziały.
Każdy rozdział wiąże się z respawnem silniejszych przeciwników/potworów na całej mapie, trudniejszymi zadaniami oraz progresywnym (schodkowym) systemem zdobywania złota/doświadczenia/ekwipunku.

Dodałem możliwość nauczenia się wykuwania i ulepszania pasów za skromną ilość PN. Co rozdział będzie można wykuwać mocniejsze pasy i ulepszać je, do maksymalnie 3-go poziomu. Im lepszy pas tym trudniejsze przedmioty są potrzebne na jego ulepszenie. Zwiększa się również ich wymagana ilość. Przykład:
Spoiler

Z nowości, pomijając nowe zadania i ovobowane lokacje, mogę jeszcze nadmienić, że bandyci w całej dolinie nie będą atakować protagonisty dopóki będzie postrzegany jako poszukiwacz skarbów/bandyta (1 rodział).

Kilka nowych screenów z gęsto spowitej mgłą krainy Lobos:
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler

Chcę również skierować podziękowania w stronę Simen'a, Fabio i Yetem12 za nieocenioną pomoc przy testach bety 1 rozdziału. Zapewnili mi 10 dni rozrywki i oczopląsu przy poprawianiu błędów. Byłem zmuszony przepisać niemal wszystkie dialogi od nowa i zrekonstruować kilka zadań, ale teraz ma to ręce i nogi.





 

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
Git, chętnie pomogę przy kolejnych testach, ale jak już pisałem - bardziej ostatecznej formy, ale masz feedback, więc będziesz wiedział na co należy zwrócić uwagę.

Czemu Wąż Błotny jest teraz Błotniakiem?

Lobos

Lobos

Użytkownicy
posty594
Propsy360
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Feedback się przydał. W międzyczasie poćwiczyłem też polską gramatykę, co mi oszczędzi sporo czasu. Wcześniejsze dialogi pisałem z deczka, niepoprawnie.

Wąż błotny nadal jest wężem błotnym. Błotniak to jego słabsza wersja przewidziana na 1 rozdział.
Spoiler
 

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
Miło czuć się docenianym, teraz jedynie mieć nadzieję, że faktycznie nasze uwagi wprowadzisz w grze.
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



Yetem12

Yetem12

Użytkownicy
posty207
Propsy48
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Nie ma problemu, jeżeli będziesz miał jakąś nową wersję do testów do pisz  i w wolnym czasie wyłapie nowe błędy :D.
 

Sculler

Sculler

Użytkownicy
posty339
Propsy273
ProfesjaProducent
  • Użytkownicy
Super, że kontynuujesz pracę. Twój mod jest jedyny w swoim rodzaju, jeśli chodzi o atmosferę.
 
some things are meant to be

Lobos

Lobos

Użytkownicy
posty594
Propsy360
Profesjabrak
  • Użytkownicy

Lobos

[G2NK] Lobos Mod
#113 2019-10-07, 23:35(Ostatnia zmiana: 2019-10-07, 23:54)
Super, że kontynuujesz pracę. Twój mod jest jedyny w swoim rodzaju, jeśli chodzi o atmosferę.

To prawda i będzie jedyny w swoim rodzaju. To projekt który wyjdzie poza pewne ramy znane do tej pory scenie moddingu. Niektórym może się nie spodobać kontrowersja tego moda, ale to już nie mój problem. Większości powinien jednak przypaść do gustu.

Miałem skończyć moda w tym roku i pewnie by się udało, ale wyjeżdżam na długie wakacje i wrócę w przyszłym roku latem, a komputera ze sobą nie zabieram.

Dobra wiadomość jest taka, że 70 - 80% moda jest już gotowa. Zrobię ile się da przed wyjazdem.
 

Lobos

Lobos

Użytkownicy
posty594
Propsy360
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Aktualizacja

Po wielu dniach wytężonej pracy wreszcie udało się kompletnie owobować cały świat gry. Skrypty, zadania i fabuła są już w na tyle zaawansowanym stadium, że mogłem dokończyć vobowanie lokacji do końca.
Z tej także okazji, zmontowałem króciutki teaser prezentujący efekty mojej pracy. Niewykluczone, że będzie trzeba nałożyć jeszcze jakieś kosmetyczne poprawki.

To oczywiście nie wszystkie lokacje, ponieważ ciężko zaprezentować całą modyfikację w półtorej minuty.
Na DX11 wygląda to dużo lepiej, ale łatwiej montowało mi się bez niego.


https://www.youtube.com/watch?v=TpA29Co-ct0
 

Lobos

Lobos

Użytkownicy
posty594
Propsy360
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Po powrocie do europy ponownie z wielkim entuzjazmem zabrałem się za projekt. Zawsze robiłem krótkie migawki. Tym razem coś dłuższego.

Prezentacja kilku questów z modyfikacji wraz z wybranym sposobem ich ukończenia.

https://www.youtube.com/watch?v=2sJWiVX_tvA
 

outlander

outlander

Użytkownicy
posty452
Propsy224
ProfesjaReżyser
  • Użytkownicy
Dobra robota. Zadanka i dialogi bardzo klimatyczne. Jak oceniasz jak dużo pracy jeszcze zostało?

btw. Można by zrobić, że te insekty utrudniają czasem sen bohatera (efekt losowy na łóżkach umieszczonych na wolnym powietrzu) i nie regeneruje on wtedy życia.
 

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch

Tizgar

[G2NK] Lobos Mod
#117 2020-04-06, 00:51(Ostatnia zmiana: 2020-04-06, 17:08)
Kawał solidnej roboty, trzeba przyznać patrząc na pierwszy posty tematu i to co jest zaprezentowane na filmie ze nie są to puste słowa a wszystko pokrywa się z pierwotną ideą

Jedyne do czego można się przyczepić to fakt ze pancerze wciąż za bardzo przypominają te ze starego obozu, wiadomo widać ze zostały zmodyfikowane ( niektóre naprawdę bardzo dobrze np: ciężki pancerz) ale nie wszystkie, jest możliwość aby przeszły one kolejne modyfikacje wyglądu? no bo ile można w kolko wałkować te same modele/tekstury.
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

Lobos

Lobos

Użytkownicy
posty594
Propsy360
Profesjabrak
  • Użytkownicy
outlander
2 pierwsze rozdziały gotowe, został ostatni do napisania, ale póki co mam trochę pustke w głowie co do dalszej fabuły więc skupiam się na dopieszczaniu tego co już zrobiłem.
Cytuj
btw. Można by zrobić, że te insekty utrudniają czasem sen bohatera (efekt losowy na łóżkach umieszczonych na wolnym powietrzu) i nie regeneruje on wtedy życia.

Już coś takiego jest :) ale nie związane z insektami.

Tizgar
Przydało by się je jakoś odświeżyć, ale nie przewiduje jakichś większych zmian. Prawdopodobnie zostaną takie jakie są, chyba że wpadnie mi w ręce jakiś fajniejszy model. Kiepsko mi idzie z animacjami.

 

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
Mnie też się całkiem podoba, ale tego Bambo to już chyba pora zmienić xD
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu




0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry