[G3] Adrenaline Mode 63665 130

O temacie

Autor Squerol

Zaczęty 27.01.2017 roku

Wyświetleń 63665

Odpowiedzi 130

Squerol

Squerol

Użytkownicy
twój stary
posty712
Propsy547
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • twój stary

Squerol

[GOTHIC 3] Adrenaline Mode
#80 2017-04-30, 19:36(Ostatnia zmiana: 2017-05-03, 09:46)
A wypuścisz teraz jakieś  pliki do pobrania jakąś "wilczą łatkę"? Chciałbym sobie pobrać te turbany poprawione tak że gdybyś mógł gdzieś wstawić pliki byłbym wdzięczny.
 I chciałem sie dowiedzieć czy masz kaptur lub cały strój z tym kapturem gońca leśnego   
http://vignette3.wikia.nocookie.net/gothic/images/f/f1/Waldlaeuferkapuze_ingame-250x217.jpg/revision/latest?cb=20110322081615&path-prefix=pl

Cześć.
Na razie nic nie wrzucam, nic nie robię z Gothic 3, chcę sobie najpierw skończyć moda do Two Worlds I (malutki projekt, submod do pewnego rozszerzenia, pozmieniane rzeczy w animacjach każdego przeciwnika, zwiększenie poziomu trudności itp., jak ktoś zainteresowany:
)

Jedynie te 2 turbany na łeb beziego mogę udostępnić (nie wiem jak to wyglądało na NPC'tach, nie dawałem dwóch wariantów bo w planach mam przeskalowanie wszystkich ludzkich głów NPC'tów na rozmiar głowy beziego, także wiesz  :P)
http://www.mediafire.com/file/j5zy5vzm4o6xr5i/JEBACISLAM.rar
Skopiuj folder do folderu Data.
Chyba że tak bardzo chcesz to zrobię na szybko i podrzucę ci templats'a żebyś mógł sobie przyzwać nowy turban pod beziego, a stare zostały dla NPC'tów

cord7

cord7

Użytkownicy
posty10
Propsy3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
No problem poradzę sobie bo też troche moduje uczyłem sie od Lorna z World of Gothic :P zresztą widziałem też Twój temat tam i tak dotarłem tu.
A z tym kapturem albo szatą z kapturem dla gońców lesnych  to nie masz nic ?? :P
 

Squerol

Squerol

Użytkownicy
twój stary
posty712
Propsy547
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • twój stary
No problem poradzę sobie bo też troche moduje uczyłem sie od Lorna z World of Gothic :P zresztą widziałem też Twój temat tam i tak dotarłem tu.
A z tym kapturem albo szatą z kapturem dla gońców lesnych  to nie masz nic ?? :P

Na razie nie.

Tendo

Tendo

Użytkownicy
posty3
Propsy2
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
mam takie pytanie jakies prace tutaj jeszcze trwają nad modem czy wciąz postuj ?
 

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
@Squerol jest zbanowany, więc nie dowiesz się tutaj.
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



Squerol

Squerol

Użytkownicy
twój stary
posty712
Propsy547
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • twój stary
mam takie pytanie jakies prace tutaj jeszcze trwają nad modem czy wciąz postuj ?

Wciąż postój (nie mam zamiaru się tłumaczyć dlaczego).

Niedługo (szacuję że jeszcze w tym roku) ruszę z koksem, planuję na początek wydać moda tylko ze zmianami w systemie walki, zachowaniem/ruchami przeciwników i systemem uników/przewrotów wraz z i-framesami które pokazałem na moich dotychczasowych filmikach.

cord7

cord7

Użytkownicy
posty10
Propsy3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Hej Fajnie że wróciłeś. Szkoda że narazie przestój w tym modzie. A ja powtórze pewną prośbę o zrobienie kaptura do Gothic 3 takiego jak http://vignette3.wikia.nocookie.net/gothic/images/f/f1/Waldlaeuferkapuze_ingame-250x217.jpg/revision/latest?cb=20110322081615&path-prefix=pl .
Ponieważ :
A) Community Story patch Team swój mod wypuści jak chyba za 50 lat,
B) Tylko Ty jesteś w stanie zrobić takiego moda. Masz talent i doświadczenie. Człowiek który implementuje całe zbroje napewno da rade zrobić kaptur.
 

Squerol

Squerol

Użytkownicy
twój stary
posty712
Propsy547
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • twój stary

Squerol

[GOTHIC 3] Adrenaline Mode
#87 2017-10-24, 18:20(Ostatnia zmiana: 2017-10-24, 18:50)
Cześć.
Ta, z tym kapturem nie będzie problemu (hełm można elegancko "doskinować" do kości głowy w zbrojce) zwłaszcza że z tą zbroją naprawdę nieźle się prezentuje. Dodam z pewnością.
Dzięki.

Slejduxx

Slejduxx

Użytkownicy
posty76
Propsy20
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Wiesz może jak zmienić pancerze w kodzie postaci? Np żeby RebWarrior_05 miał cięzki pancerz strażnika
 

Squerol

Squerol

Użytkownicy
twój stary
posty712
Propsy547
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • twój stary

Squerol

[GOTHIC 3] Adrenaline Mode
#89 2017-10-25, 16:51(Ostatnia zmiana: 2017-10-25, 17:07)
Wiesz może jak zmienić pancerze w kodzie postaci? Np żeby RebWarrior_05 miał cięzki pancerz strażnika

Zmieniałeś któryś z wpisów typu "Body_Reb_Warrior.xact", "Body_Orc_Warrior.xact" itp. jeśli dobrze pamiętam.

W templatsie (plik ".tple") wybranej przez ciebie zbroi powinien też znajdować się podobny wpis "abcdefgh.xact". Chyba nawet w grze na marvinie komendą edit na przyzwanym pancerzu też da się to wyczytać. Jak już go masz to kopiuj-wklej do NPC'ta.
Zwróć też uwagę na tą cyferkę pod wpisem z .xact. To numeracja wariantu tekstury.

Przepraszam że tak ogólnikowo, nie mam chwilowo moich plików i programików ani nawet Gothica 3 na komputrze.

Pancerz w Gothic 3 jest traktowany jako całe "ciało", NPC'ci nie mają zbroi w ekwipunku jak nasz bohater, tak btw...

Slejduxx

Slejduxx

Użytkownicy
posty76
Propsy20
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
 

cord7

cord7

Użytkownicy
posty10
Propsy3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
i jak tam na placu boju? Zainstalowałeś już na powrót gothica 3 ? Działasz coś w temacie? Kiedy można się spodziewać jakichś nowości ?
 

vilkumen

vilkumen

Użytkownicy
posty94
Propsy11
Profesjabrak
  • Zbanowany
@Squerol

Czekam na ten mod rwa bardzo, jaki progress ? przed świętami będzie premiera ?
 

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
Squerol teraz udaje przydupasa sueskiego, idzźcie tam go pytam bo tu już nie wraca :D
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

Squerol

Squerol

Użytkownicy
twój stary
posty712
Propsy547
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • twój stary
Squerol teraz udaje przydupasa sueskiego, idzźcie tam go pytam bo tu już nie wraca :D

xd
plot-twisty tam się porobiły i niestety zabawa się z nimi już skończyła dawno ;(

@Squerol

Czekam na ten mod rwa bardzo, jaki progress ? przed świętami będzie premiera ?

i jak tam na placu boju? Zainstalowałeś już na powrót gothica 3 ? Działasz coś w temacie? Kiedy można się spodziewać jakichś nowości ?

jeszcze nic się nie dzieje i nie jestem w stanie powiedzieć kiedy się coś zacznie dziać z modem

w najgorszym wypadku szybciej wyjdzie Community Story Projekt


SanTiago

SanTiago

Użytkownicy
posty212
Propsy47
ProfesjaLvl designer
  • Użytkownicy
w najgorszym wypadku szybciej wyjdzie Community Story Projekt

No chyba się nie doceniasz. CSP wyjdzie w 2060 roku  :pokerface:
 

Kravis

Kravis

Użytkownicy
posty276
Propsy76
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Nie dramatyzujmy.xD Aż tak źle nie będzie, ale faktycznie jeszcze z kilka lat przyjdzie nam na tego długo wyczekiwanego CSP poczekać. W każdym razie na pewno nie wyjdzie w tym roku.
 

cord7

cord7

Użytkownicy
posty10
Propsy3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
I jak tam Squer?? Nowy rok nowe wyzwania ? Odkurzamy temat :P ? Heh pamiętaj o kapturze ... :P
 

Squerol

Squerol

Użytkownicy
twój stary
posty712
Propsy547
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • twój stary

Squerol

[GOTHIC 3] Adrenaline Mode
#98 2018-01-12, 22:23(Ostatnia zmiana: 2018-01-12, 22:42)
I jak tam Squer?? Nowy rok nowe wyzwania ? Odkurzamy temat :P ? Heh pamiętaj o kapturze ... :P

Planuję ruszyć od następnego miesiąca.

Oczywiście, kilka pomysłów nowych już-zaraz-teraz chciałbym spróbować w akcji i nie daje mi to spać, na ten przykład:

- przeskalowanie małych główek NPC'tów do rozmiaru łba bohatera (sam bym miał łatwiej później z modelami hełmów - nie musiałbym robić osobnych wersji czapek dla bohatera i npc'tów), nie wiem jeszcze jak mimika twarzy tu się zachowa,
- zrobienie coś z nie podobającym mi się systemem zużytych broni - myślę że obiekt/postać z opcjami dialogowymi wymieniającymi daną zużytą broń na nówkę sztukę za pewną opłatą zda tu egzamin,
- czary specjalne rzucane przez przeciwników - tu mam pewien pomysł z czarami które trzeba uderzyć żeby wygasły,

cord7

cord7

Użytkownicy
posty10
Propsy3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Nie bardzo rozumiem ostatnią pauzę z czarami prosze rozwinąć :P

wiem że męczę z tym kapturem ale jakbyś go zrobił i tu wkleił to implementuje go i zaczynam grac w Gothica 3 w tym samym dniu :P juz tyle czekam na to ze strony CSP... przynajmniej teraz wydaje sie w zasięgu ręki
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry