[G2NK] Odyseja - W imię Króla/Odyssee - Im Auftrag des Königs v2.6.4 DE 34817 50

O temacie

Autor Simon Said

Zaczęty 24.12.2016 roku

Wyświetleń 34817

Odpowiedzi 50

Corypheus

Corypheus

Użytkownicy
Posąg Beliara
posty118
Propsy13
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Posąg Beliara
Nie żeby coś, doceniam, ale brakuje kilku(nastu) zadań, co za tym, idzie wrodzona podejrzliwość pozwala mi sądzić, że brakuje również zmienionej zawartości, która to została dodana na bieżąco przy dodawaniu misji do poradnika. Co z kolei pozwala mi sądzić, że poradnik wrzucony przez @SkyneR jest poradnikiem dość przestarzałym. Więc jednak postaram się zrobić swój. Ile mi to zajmie? Całe przejście gry xD. Także, no myślę, że przy moim tempie przechodzenia (pół, góra jedna wyspa dziennie, zależy ile zawartości, np. Tamorę to z tydzień będę męczył) poradnika (aktualnego xD) nie skończę za wcześniej jak 3/4 miesiące xD. Ale zrobię. Powiedziałem sobie i napisałem na forum, że zrobię, to zrobię. Nie trzeba mi będzie co pół roku przypominać xD.
 

Jesteśmy ludem wybranym. Bogactwo dla nas, władza dla Beliara. A jego królestwo nastanie, i zadrżą ci ku którym skieruje swój gniew! Więc zapłać propsem, bo inaczej zapłacisz krwią!

Hatapon

Hatapon

Użytkownicy
posty159
Propsy6
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam mały problem przy którym nawet poradnik nic nie pomaga

Spoiler
Wie ktoś dlaczego malarz nie chcę mi dać misji po przyniesieniu mu kartek papieru? Powinienem dostać misję na sprzedaż portretów a tu nic
 

Corypheus

Corypheus

Użytkownicy
Posąg Beliara
posty118
Propsy13
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Posąg Beliara
Żeby nie było - poradnika z mojej strony nie będzie. A to ci niespodzianka, nie? he he he. A tak na poważnie to dla mnie rozgrywka skończyła się na 4 rozdziale i pustyni - przez pewną osobliwą, acz dotkliwie irytującą i godzącą w mój sposób rozgrywki pierdołę, straciłem chęć, zapał i niejako możliwość dalszej gry. Także, jak ktoś chce - wszystko, włącznie z 4 rozdziałem mu podeślę. Dalszych - rozdział 5+ - misji, raczej już nie.

Jak ogólnie oceniam modyfikację (w końcu chyba po 70 godzinach rozgrywki i 4 rozdziałach mam prawo do oceny)?. Nie jest źle. Mogło by być lepiej, ale serio, poważnie, nie jest źle. Czasami przytłaczają niespodziewane crashe (zwłaszcza, jak wyskoczył ci crash "no dialogue line" a ostatni zapis zrobiłeś godzinę/dwie temu xD), czy posranie, przesadnie napieprzona ilość potworów (przeciętne stado zwierząt/bestii/potworków/orków/bandytów to +/- 10 osobników, rzadko kiedy spotyka się mniej), ale ogólnie gra się przyjemnie. Na plus na pewno oczywiście ilość misji, na minus niestety ich jakość, która mimo, że ciekawa, interesująca i dopełniająca wątku głównego rzekłbym, to Niemcy wzięli chyba przykład z Ruskich i za punkt honoru ustawili sobie najebanie jak największej ilości misji "idź po pierdołę na drugi koniec wyspy, a ja łaskawie dam ci za nią 50 sztuk złota, które możesz wsadzić sobie w dupę". I historia, czyli to co w grach i modach moje ulubiene - jak dotąd, czyli, powtarzam - do 4 rozdziału - też na plus. Spójna, mocna, solidna, jak statek Albatros, widać napracowanie.

Ogólna, moja, więc raczej nie obiektywna, ocena modyfikacji ? 6/10. Czyli nie jest źle. Czemu nie obiektywna? Bo prawdziwy obiektywizm raczej trudno dostrzec, choćby przez wkurwienie na limit 1025 okienek, ale to nie wina moda, a kochanych naszych Piranii, którzy zapomnieli wyłączyć limit okienek po tym, jak odpadł pomysł dawania w Gothicu limitu udźwigu.
 

Jesteśmy ludem wybranym. Bogactwo dla nas, władza dla Beliara. A jego królestwo nastanie, i zadrżą ci ku którym skieruje swój gniew! Więc zapłać propsem, bo inaczej zapłacisz krwią!

MasterkGames34

MasterkGames34

Użytkownicy
posty7
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Miał ktoś problem z zadaniem aby uwolnić Cedrica z więzienia ?

Przychodzę do niego po północy, mam informację o najemnikach orków i czarnych magach ( co jest napisane w dzienniku)
https://ibb.co/pjqwSxd
I nadal nic
Jakby ktoś był zainteresowany zapisem gry - http://www.mediafire.com/folder/3tuzenuwdgteu/savegame13
 

furlon

furlon

Użytkownicy
posty70
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
panowie jakas informacja na temat premiery spolszczenia miala byc okolo czewca lub lipca
 

voidweb

voidweb

Użytkownicy
posty4
Propsy2
ProfesjaTłumacz
  • Użytkownicy
panowie jakas informacja na temat premiery spolszczenia miala byc okolo czewca lub lipca
Tłumaczyliśmy 2.0, tłumaczenie jest skończone i przeszło korektę. Aczkolwiek stwierdziliśmy, że nie ma sensu wydawać "półproduktu"  więc lecimy z  tłumaczeniem wersji 2.6.4, która jest pozbawiona bugów z wersji 2.0 oraz zawiera nowy content.
 

Kravis

Kravis

Użytkownicy
posty276
Propsy76
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Nie do końca jestem zorientowany w temacie, ale czy tłumaczenie wersji 2.6.4 wymusi konieczność przeprowadzenia testów po raz kolejny od A do Z? Bo jednak co by nie mówić, wprowadza ona nowy content stąd zastanawiam się czy nie wpłynie to jakoś negatywnie na podstawową wersję, którą testowaliście, nie wywoła jakichś nowych błędów, które trzeba będzie wyeliminować?
 

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
Testy od nowa na pewno będą wymagane.

Niemy

Niemy

Użytkownicy
posty477
Propsy50
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Jest już jakieś w miarę dobre angielskie tłumaczenie czy raczej trzeba czekać na polskie?
 

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
Angielskie tylko autotranslate.

siwy2866

siwy2866

Użytkownicy
posty10
Propsy3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
tu macie niemiecki poradnik wersji 2.6.3 spolszczony google translatorem
Spoiler
https://megaup.net/UYvw/KompletnyPoradnikOdyssee_2.6.3_pergamentBG_2020_04_26.pdf
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry