Koniec gry - prezentacja bohaterów 45117 78

O temacie

Autor tldr

Zaczęty 5.08.2016 roku

Wyświetleń 45117

Odpowiedzi 78

N0N4M3

N0N4M3

Użytkownicy
posty208
Propsy6
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Witam was wszystkich którzy to czytają :D
Dziś po kilku tygodniach męczarni (MIESIĄCACH LICZĄC WSZYSTKIE SAVE) przeszedłem Returninga 2.0 na Łatwym grając łucznikiem :) Gra zajeła mi aż 70 godzin (pisze na save ale myślę iż licznik się zbugował grałem wczoraj z 7 godzin a zaliczyło mi 2)

Statystyki:
Lvl: 94
Siła: 128/30
Zręczność: 740/461 Prf (nie wykorzystałem wszystkich bonusów np nie okradałem, nie znalazłem wszystkich goblińskich jagód i wszystkich potek/tablicz)
Zdrowie: 5758/5758
Wytrzymałość: 1000/1000
Mana: 200/200
Inteligencja: 18
Magiczna moc: 0%

Obycie z bronią:
Jednoręczna: 100%
Dwuręczna: 102%
Łuki: 103%
Kusze: 21%
Tarcza: -
Dwoma Ostrzami: Uczony
Orkowa: Uczony


Tyle z statystyk :D

Ocena moda to dobre 8/10 ponieważ jest parę błędów z optymalizacją itp  np
-Na bagnach FPS sięgał 20 na najniższych opcjach graficznych podczas gdy w innych lokacjach stałe 60 fps
-W 7 rozdziale natknąłem się na dużo bugów: znikały mi paski wytrzymałości, życia, many, nie mogłem patrzeć na statystyki
-W mieście fps też spadał ale szło ugrać :D
-Ciała w opcjach mam zaznaczone że znikają jak są puste ale pod koniec gry 5,6,7 rozdział po prostu zostawały :D
-Pare misji zbugowane (nie znikają z dziennika po ich wykonaniu) np Szpon Beliara :)

Z błędów to chyba tyle co zauważyłem, ale parę mogłem przeoczyć :)

Przez wakacje też spróbuje przejść guru na hardzie :)

A i no dzieki @Tizgar i paru innym za pomoc (Tizgara pamiętam ale było paru innych) w rozgrywce :)
 

Hearthstone

Hearthstone

Użytkownicy
Kto ma odwagę, wygrywa
posty837
Propsy474
ProfesjaProgramista
  • Użytkownicy
  • Kto ma odwagę, wygrywa
Oficjalnie pobiłem rekord @Tizgar wbijając w 1 rozdziale lvl 30 i być może dałoby się wbić 31 poziom bo zostało dołączyć do gildii, porobić zadania dla straży i wybić obóz Dextera :D :D

Daję link : https://imgur.com/a/KuKmGVK
 
:D

WhiskasReturn

WhiskasReturn

Użytkownicy
posty213
Propsy40
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Hearthstone Ale to chyba AB, bo masz rosyjskie napisy a on miał na czystym. A to duża różnica.

Myślę, że 34 level to maksymalny level na AB.
Sam wbiłem 32 jako najemnik, więc ominęły mnie zadania dla magów, wszystkie duchy, około 2/5 nieumarłych czy fort Azgan którego jeszcze nie chciałem robić.
 

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Mój rekord na AB wynosi zero także wiesz ja nie o rekordzie AB pisałem a o zwykłym Recie 2.0 :)
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

Hearthstone

Hearthstone

Użytkownicy
Kto ma odwagę, wygrywa
posty837
Propsy474
ProfesjaProgramista
  • Użytkownicy
  • Kto ma odwagę, wygrywa
Zwykły R2.0 nie ma startu do AB, ludzie chyba w to grają ze względu na spolszczenie tylko którego w  AB nie ma jeszcze :)
 
:D

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
I nigdy nie będzie lub wiedza jaki AB jest naprawdę, nie mnie to oceniać.
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

Hearthstone

Hearthstone

Użytkownicy
Kto ma odwagę, wygrywa
posty837
Propsy474
ProfesjaProgramista
  • Użytkownicy
  • Kto ma odwagę, wygrywa
Witam
Tym razem zarzucam moją końcową postać z Returning 2.0 z Alternatywnym balansem. 

https://imgur.com/a/3jD4Ssc

Takich statystyk to chyba jeszcze w żadnym innym modzie nie wbiłem , nawet w czystym R2.0 więc to mój rekord :D
Co do samego AB do returninga to za bardzo ułatwia on rozgrywkę , zdecydowanie za dużo bonusów , mimo że nie ma mutagenów to dodano znacznie więcej szczawi , korzeni mikstur stałych. Szczawi znalazłem 112. Do tego mocniejsi bossowie dostali dużego nerfa jak Azgalor czy Avatar chaosu przez co przez całą grę nie miałem żadnych większych wyzwań.
Na plus naprawa większości bugów które były w R2.0 a także wprowadzenie wielu ciekawych zmian jak kręgi zależne od poziomu many czy specjalne gifty u bogów i npców. Oczywiście zmian jest znacznie więcej ale nie będę tutaj ich wymieniał.
Nowi bossowie na plus, jedyne do czego można się przyczepić to ich wygląd :( Wyglądają jak zwykli wrogowie tylko z paskiem bossa.
Nie wiem też po co wygląd większości pancerzy i broni został zmieniony na te z g2 i g1 skoro te z returninga 2.0 wyglądały po prostu lepiej ???
To tyle

Pozdrawiam
 
:D

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Ładnie i to jest to nad czym ubolewam i dlatego AB nie tykam miał grę utrudnić a jest wręcz odwrotnie wciąż jestem zdania ze trzeba przenieść tylko cześć dobry rozwiązań w końcu  pancerz zabójcy smoków poprawili i jest definitywnie najlepszy
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

Hearthstone

Hearthstone

Użytkownicy
Kto ma odwagę, wygrywa
posty837
Propsy474
ProfesjaProgramista
  • Użytkownicy
  • Kto ma odwagę, wygrywa
Ładnie i to jest to nad czym ubolewam i dlatego AB nie tykam miał grę utrudnić a jest wręcz odwrotnie wciąż jestem zdania ze trzeba przenieść tylko cześć dobry rozwiązań w końcu  pancerz zabójcy smoków poprawili i jest definitywnie najlepszy

No sporo tych rzeczy jest do przeniesienia AB poprawia sporo rzeczy nie tylko z returninga ale też i z Gothica jak np. Teraz można uderzać przeciwnika zaklęciami gdzie w czystym g2 zaklęcie przenikało przez wroga jeśli za blisko stał. Kręgi zależne od many , oznaczone skrzynie, otwarte na zielono , zamknięte na czerwono itd. Zmian jest dużo więc trochę tego przenoszenia będzie :) Dodatkowo AB dodaje naprawdę świetne zadania :D Cmentarz obok Khorinis którego zawsze brakowało bo co niby ludzie w Khorinis nie umierali czy jak ?
 
:D

dawidos

dawidos

Użytkownicy
posty97
Propsy3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Było ciężko ale udało mi się pobić rekord @Tizgar i wbiłem oczywiście bez kodów i odpalania marvina 29 lvl w 1 rozdziale ^^
http://uploadfile.pl/pokaz/1516750---woel.html
 

Namiot

Namiot

Użytkownicy
posty399
Propsy48
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Po wielu latach, a dokładniej to po czterech, udało mi się przejść tego moda... mamusiu !

Poziom : Trudny
Gildia : Paladyn 82 poziom
Styl walki : Miecz i Tarcza (pod koniec to właściwie młot i tarcza)
Siła : 634/240
Życie : 4300 z kawałkiem.
Mana : 203
Kusza : 100% :facepalm:

PN : 230 i zmarnowane pewnie około 200 na kusze, czyli coś koło 400 PN nie wykorzystałem.

Większą część gry walczyłem błogosławionym mieczem paladyna, a potem mieczem szalonego paladyna. Tych(chyba) Skajrimowych pancerzy nie zakładałem bo nie moje klimaty. Także na pancerzu paladyna tym za 15 000 tysięcy sztuk złota się skończyło.

Ja preferuje styl gry w stylu Gothic 1, gdzie w iście bojowych zadaniach dostaje się pomoc jakiegoś wojaka albo maga i staram się trzymać fabuły żeby pogłębić klimat gry.


Ocena moda? Powiedzieć 8/10 to będzie wprowadzenie wielu ludzi w błąd, ponieważ niektóre momenty w Returningu zasługują na 10/10, a inne na 0/10.

Największy wadą moda jest to, żer autor oparł swoje założenia na Gothicu 2, który dobrze ukrył to, że jest nie dokończony i na wyprawach w stronę Gothic 3, na którym Gothic się wyłożył. Także w 7 rozdziale Hagen woła o pomoc wszystkie frakcje, kiedy można było spokojnie robić to w w rozdziale 3 i bez sens z wysłaniem posiłków do GD, kiedy straciliśmy miasto i połowe armii.Teraz to się nagle można przebić do zamku? :facepalm: Tutaj fani w rozsądnego scenariusza pewnie upadną na ziemie z powodu dziury w wątku paladynów. Odbijanie miasta to już w ogóle kpina. Sam? Na szczęście można wziąć ekipę z Gothic 1 i to był jeden z dwóch fajnych momentów w tym rozdziale jak dla mnie.

Gdyby nie to, że można zrekrutować przyjaciół "idioty, który wygnał Śniącego" :ok: :ok: :ok: moda bym nie ukończył, gdyż nie jestem z tych, których kręci walka 1vsReszta Świata.

Przez coś takiego nie zacząłem zadań w Śnieżnych Górach Orków, Wyprawy Magów Ognia i tego od Hokurna.
Powrót? Nie.
Odwrót? Tak

Było kilka momentów żeby ładnie pociągnąć "Przeszpiegi w Wolnej Koplani" ,ale autor woli krwawą jatkę. 0/10

Zdecydowanie kozacko mod wypada w kwestii rozbudowy świata. Teraz dopiero poczułem, że Gothic ma wielkie uniwersum.Doliny,pustynie,lasy cholera wie co jeszcze będzie. Trochę Gothic został "SforgotenRilmsowany" Dla porównania takie PB wycięło nawet jaskinie Talasa z Almachem :facepalm:. Biedna jaskinia :(

Bestiariusz to tak 5/10. Za dużo szkieletów, w moim stylu gry, który nie zakłada czyszczenia GD z orków to wygląda nieco ubogo. Orków pod zamkiem wybiłem z paladynami i łowcami smoków tylko pod bramą i w zamku, a potem noga na bezpieczne pozycje.

Bossy 8/10 Spam szkieletów  :antyprops:

Powrót? Tak
Odwrót? Nie.

Smoki były takimi bossami, że trzeba było je lagą bić żeby walka trochę trwała także tutaj autor odwalił kawał solidnej roboty, jednak zwaflił totalnie towarzyszy.

Rod, Szyfr i Biff do niczego się nie nadają. Smocze zębacze i jaszczurochłopaki zmiatają ich raz 2. Uriziel w rękach Biffa trochę pomógł, ale przeżywalność mają słabą.

Tradycyjnie większość smoków zabiłem z Biffem.

Trzech rzeczy żałuje :

1.Za szybko poszedłem na Kruka, piękną bitwę zbugowałem  :/
2. Las Assasynów - z sierżantem Gonzalesem była miła potyczka, jednak za wcześnie dostawałem trochę w pieroga.
3. Demon w Obozie Bractwa - Zdecydowałem się nie wzywać posiłków, a jak odkryłem zadanie z Norolasem to chyba ominęła mnie prawdziwie epicka bitwa  :facepalm:

Czego mi brakowało?

Skoro jest to Powrót to autor powinien się postarać o dialogi w wątkach fabularnych (w 7 rozdziale na 100%)  i zmiany w zadaniach w zależności od gildii. W 7 rozdziale nie czułem, że jestem w ekipie Lorda Hagena. W kopalni orków to już w ogóle plama przy dialogach o Wenzelu.  Też byłem paladynem i musiałem udowadniać.... :facepalm:

Powrót?Nie.
Odwrót? Tak.

Moim zdaniem mod na 1 raz związku z tym. Następny raz zagram jak wyjdzie Goetja czy jak to się piszę.

Nie polecam tego moda, ponieważ tytuł sugeruje rozgrywkę mocno w klimacie Gothic, a tak naprawdę ten mod bije i kopie po głowie Gothica tak, że nie wiele z niego zostaje na koniec.

 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
UWAGA. TO NIE JEST POWAŻNE CHWALENIE SIĘ OSIĄGNIĘCIAMI.
No, może trochę.
Po przejściu 0066.2 i stwierdzeniu, że lepiej bawiłem się dawniej, grając na normalnym w wersję 0061 postanowiłem do niej wrócić. Tym razem jako łowca smoków. I jako, że miałem zamiar kompletnie chillować grając, do tego będąc ciekaw levelu, jaki osiągnę na wersji, na której łatwy poziom jest jeszcze mocno okrojony co do ilości przeciwników i ma zablokowane wiele questów, ukończyłem grę na tymże poziomie w niecałe 93h. Dość szybko zauważyłem, że jest ciut za łatwo, dlatego, jak widać na załączonym obrazku, niespecjalnie przejmowałem się siłą - i tak czułem, że mam jej za dużo. Do tego nieinwestowanie w siłę sprawiło, że trochę urosło mi HP... Enjoy!
https://imgur.com/a/bIj942v
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

xardars

xardars

Użytkownicy
posty48
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy

xardars

Koniec!
#72 2018-12-05, 19:38(Ostatnia zmiana: 2018-12-05, 19:48)
Słuchajta, słuchajta mieszkańcy Khorinis....

Po niecałych 4 miesiącach ukończyłem Gothic Returning ver 66.2 PL z poziomem 81 grając jako łucznik na poziomie trudnym. Jest to moje pierwsze ukończenie Returninga 2.0, wcześniej ukończyłem rebalance.

Gra zajęła mi 167 według licznika godzin jednak myślę, że spokojnie było ponad 200.



W grze niestety byłem zmuszony użyć marvina bo crashowala się nieziemsko...parę itemów do questów poznikało oraz  parę NPC.

Cóż mogę powiedzieć. Mod absolutnie wybitny, robiony przez szaleńców którzy wiedzą jak wycisnąć z człowieka ostatnie zasoby cierpliwości, ale przy tym dając graczowi ogrom satysfakcji z osiągnięć. Co ja tu przeżyłem... chwilę zwątpienia i zwycięstwa raz po raz. Z zadań nie robiłem wątku z zaginionym bratem, sam już nie wiem czemu oraz przyjaciel Lee ponieważ gra chyba nie przewidziała, że nie założę pancerza orków grając pod zręczność, dziwne ale cóż...

Co do samej gry łucznikiem, naprawdę piękna :) Początek oczywiście męczarnia, ale później bosko. Szkoda trochę, że tak mało łuków legendarnych w grze. Udało mi się zdobyć wszystkie i nie ma tego dużo. Bywały momenty, że między jednym łukiem a drugim mijało 50h gry. Mogłem również zainwestować w 1h. Pewnie nie było by takiej męki na początku. Koniec końców całą grę przeszedłem z łukiem pomagając sobie włóczniami 2h a na koniec trochę bawiąc się dualami pod zręczność (nie było w co pakować PN).

Co do statystyk myślę, że da się wyciągnąć duużo więcej, ale i tak jestem dumny. Skopałem parę rzeczy jak na przykład zżeranie korzeni leczniczych :D w 1 rozdziale. Nie wiem czemu zapomniałem, że z nich się robi potki na hp. Na szczęście w porę sobie przypomniałem. Stad taka mała ilość HP. Co do zręczności robiłem absolutnie wszystko a tu jednak widzę, że nie którzy mieli po 750 i więcej. Wierzę, że się da. Ja mam tyle łącznie z nagrodą za "bezgraniczna potęga" (wybór zręczności).
Siła nabita bez wydania ani jednego PN.
Poziom trudności polecam każdemu. Na normalnym było by za łatwo a tu miałem duże wyzwania i dużą satysfakcję kiedy się udało :)

To teraz staty i screeny.

Moje końcowe eq to:

-łuk "ręka chaosu" 400 dmg
-na rękach duale "ręka chaosu" 500dmg x2   +250 od magii   (nie wiem czemu nazywają się tak samo jak łuk ;p)
- pancerz mrocznego ducha. Dlaczego taki słaby pancerz pod zręczność na końcu gry? Jestem pewien, że coś przeoczyłem. Miałem pancerz bogów ale mi zniknął bo zabiciu Stonnosa. Wiem, że niektórzy mają go na końcu gry WTF? :D
-korona demonów
-2x magiczny pierścień ze szmaragdem
-szmaragdowy amulet
-pas mistrza złodziei ( tutaj też wiem, że lipny jak na koniec :D )

Z umiejętności wszystko poza kuciem orkowych broni i takie tam.

Zręczność 689
Zdrowie 3922

Wszystko na screenach, zapraszam :)

Do gothica nie wrócę prędko po takiej dawce.... jeśli kiedykolwiek Returning to tylko jako Mag ognia bądź guru.
Jak na razie czekam na Dzieje Khorinis, wierzę, że wkońcu wyjdzie i będzie cacy.

Pozdrawiam was moje drogie Gothicowe Świry. Niech Innos będzie z wami i wszystko będzie w porządku czy jakoś tak :)

Album










 

MrTLord001PL

MrTLord001PL

Użytkownicy
posty246
Propsy25
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
Ogłoszenie. Udało mnie się skończyć returna 2.0 + AB na poziomie koszmar (ze wszystkimi utrudnieniami). Powiem tak. Łatwe to nie było a sam fakt że udało mnie się skończyć tego moda to jakiś cud. Powiedział bym ile mi to zajeło jednak licznik się zbagował i nie wiem ile mnie to zajeło.  Z moich wyliczeń wynika że przegrałem to 275-300 h. Nie kończyłem wszystkiego na 100% ponieważ po drodze zepsułem kilka questów (m.in. Nie posłałem Ragnara do klasztoru). Mimo to znalazłem siłę i chęci żeby grać. Co ogólnie sądze o modzie? Powiem tak. Mimo że był trudny to z czasem nawet przyjemnie mnie się grało szczególnie jak do 5 rozdziału dotarłem. Jednak ogólnie mój stan zdrowia jest niski więc... Da ktoś telefon do dobrego psychiatry :D?
No i co tu dużo mówić...
Screeny:
https://chomikuj.pl/MrT00776PL/Dokumenty
 
Ukończone modyfikacje:
Gothic 1 Mroczne Tajemnice
Returning 1.2 : Bardzo łatwy
Returning 2.0 + AB : Mieszanka łatwy (staty) + trudny (ogólna rozgrywka)
Returning 2.0 + AB (S&C) : Koszmar (ze wszystkimi utrudnieniami [200% defa hp i ataku])
Mody w trakcie przechodzenia:
Luźne granie w AB (testowanie nowych aktualizacji)
Oczekiwane mody:
Goetja
Dzieje khorinis

Tetriando

Tetriando

Użytkownicy
posty5
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Również i mnie w końcu udało się ukończyć moda (poziom Normal, bez AB, wersja 66.2)! :D Masakra, myślałem że już nigdy tego nie skończę. Zacząłem grać od kiedy wyszło spolszczenie, po drodze było kilka przerw chwil zwątpienia ale w końcu się udało :D

Godzinowo wyszło coś około 250h z hakiem. Ogólnie to grałem Najemnikiem 1h z tarczą. Do zdobycia Szponu Beliara z duszą Senyaka (gdzieś po 250 dmg normal i magic) było coraz ciężej. Takimi momentami zwątpienia były głównie misje w starym obozie bractwa na bagnie czy misja z demonem w kopalni orków.

Po zdobyciu szpona gra stała się znacznie łatwiejsza (przeciwnicy nawet jak blokowali to dostawali dmg z błyskawic). Dość powiedzieć, że walka ze smokami to był żart i wymagał ode mnie leczenia się raz może dwa razy.

Dlaczego tak dużo mi zeszło? (tak wnioskuję patrząc na pozostałe wyniki :P) Zapewne dlatego, że nie znałem zawartości moda (nie grałem za dużo w 1.0), chciałem ukończyć możliwie wszystkie questy, nie korzystałem z solucji ani marvina (musiałem raz użyć przez zbugowaną interakcję z Thorbenem, który wymagał księgi Lehmara a nie mogłęm jej jakoś zdobyć, nie wiedzieć czemu).

Problematycznym aspektem moda są pewne niedociągnięcia techniczne - miałem przynajmniej 4 przypadki kiedy się to uwidoczniło - wspomniana interakcja z Thorbenem, brak questa na demona na bagnie przez brakującą reputację u orków, brak możliwości jubilerstwa u Mattea (działało tylko dla wyznaczonych warunków) oraz brak możliwości dokończenia wątku gildii kupców (zacząłem pewnego questa w złym akcie i się zbugowało).

Kolejnym problemem były niektóre questy, chodzi mi o ich zrozumiałość. Niekiedy nie dało się po prostu wpaść na to co trzeba zrobić albo gdzie coś znaleźć - w takich momentach byłem zmuszony sięgnąć do solucji.

Trzecim problemem było samo spolszczenie, które niekiedy utrudniało rozwiązywanie zadań czy sam crafting z powodu pomylonych nazw.

Ogólnie moda oceniam jak najbardziej na plus, dodaje dużo fajnych zadań i rozwiązań, ale na ten moment planuję zakończyć moją przygodę z nim :P

Album
 
xD

adasm12

adasm12

Użytkownicy
posty45
Profesjabrak
  • Użytkownicy
]Oto moja postac z returna zarzucam screena(poziom łatwy):https://ibb.co/cg2gxTT
 

Panker

Panker

Użytkownicy
posty166
Propsy68
Profesjabrak
  • Użytkownicy
A odświeżę ten temacik :) Parę godzin temu po 8 miesiącach męczarni jak i dobrej zabawy :) również i ja zakończyłem przygodę returningową. Wersja 66.2, bez alternatywnego balansu, poziom HARD, paladyn 2h. Cała gra zajęła mi 295 godzin, tak przynajmiej jest napisane na save, ja obstawiam, że spokojnie 350h, a nawet więcej będzie licząc z ilością powtórek i wczytów.

Czas gry - https://imgur.com/HCIS9dm

Udało mi się osiągnąć poziom 94, a przy tym maksymalną ilość siły, czyli 1000, co jest chyba rekordem (jeśli nie - mój błąd). Reszta statystyk widoczna na screenach :')

Staty - https://imgur.com/a/42qOa0V

Osiągnięcia - https://imgur.com/a/ntefNVO

Starałem się zrobić wszystko co się da, jak i również wybić wszystko co możliwe. Czego nie udało mi się zrobić? Wątek z Loą sobie spierdzieliłem, bo byłem z Nadją na pogawędce w ciepłym łóżku hehe. Czyli umkło mi 10 punktów nauki, to jest pewne i trochę ekspa z tego wątku. Nie udało mi się też wykonać zadania związanego z Wulfgarem, za które się dostaje ciężką zbroję strażnika, ale to chyba mniej ważne. Na koniec w dzienniku, zostało mi zadanie Prowiant (nie miałem jabłem dla Gorna na zaginionej wyspie) oraz zadanie z najlepszą zbroją od Benneta (dowiedziałem się, że nie jest ona wcale taka najlepsza, to się nie uczyłem trofeów ze smoków).

Co do expa, nie wybiłem tylko miasta przed wypłynięciem na Irdorath, Fortu Azgan przed przejściem paladynów na farmę Onara, piratów przed przejściem paladynów na farmę Onara oraz paru orków na farmie Lobarta, wydaje mi się, żę jakby to wszystko zrobić to na spokojnie byłby 95 lvl :D

Moje końcowe wyposażenie to: - https://imgur.com/a/cV4nWMl
*Miecz - Ar'Urat (za Zaginionego Brata)
*Kusza - Drag Nimrod (za zadanie Najlepsza Kusza)
*Zbroja - Pancerz bogów (za błogosławieństwo od bogów, aby nie znikła ona po zabiciu Stonnosa trzeba wyrzucić zbroję i dopiero zabić Stonnosa i proszę proszę, mamy najlepszą zbroję w grze na walkę z orkami jeśli dobrze myślę :)
*Korona demona - (od Eligora)
*Magiczny pierścień z rubinem x2 (wykute własnoręcznie)
*Rubinowy amulet (wykute własnoręcznie)
*Pas nordmarskiego zdobywcy (dostajemy od Lee za odszukanie jego znajomego)
*Czaszka białego trolla (troll do zabicia w snieżnej krainie)
*Płytka pełzacza Karakusa (nw skąd to xD, jakiś Karakusm, pewnie boss)

Moja ocena modyfikacji? Ze strony gameplayu daję jej 7/10, bardzo mi się podobały nowe style walki jak i nowe animacje dla arcymistrza broni, powinno to być już w podstawowym Gothicu. Możliwości rozwoju też są masakrycznie wielkie i to jest na plus. Sieczka i latanie po całej mapie, aby wybić tysiące mobków spoko i nie spoko, zależy jak kto uważa, mnie się osobiście to podobało, ale jednak też nie, miejscami przypominało to hack'n'slash, a tym Gothic nie jest i nie powinien być. Jednym z minusów jest oczywiście optymalizacja, głównie w mieście, bractwie, klasztorze i farmie Onara, a 7 rozdział to już wgl katorga, aby go przejść musiałem zejść na najniższe ustawienia w DX11, a rozdzielczość ustawić na 720p xD i ledwo 30/40 klatek było w Khorinis, nawet tekstury musiałem musiuałem zmienić na te podstawowe, które są w Gothic 2NK (na rosyjskiej stronie są dostępne). Po pokonaniu orków jako tako fpsy powiedzmy, że się poprawiły. Fabularnie oceniam moda 4/10. Większość zadań jest nieintuicyjna, wymagająca solucji lub pomocy kogoś, aby czegoś nie zepsuć, oczywiście wątki są wciągające, zadania również, nie mówię, że nie, ale duża ilość taka sobie, fabularnie lepiej bawiłem się w modyfikacji Przeznaczenie. Dialogi niektóre męczące, beznadziejne, nie pasujące do Gothica i po prostu nudne, przykład: typ owija w bawełnę przez 5 minut o tym samym, nic się na koniec z tego nie rozumie, a mogł to powiedzieć w dwóch/trzech zdaniach xD
Ilość dodanych lokacji jest spoko, podoba mi się to, aleeee niektóre z nich to chodzenie na ślepego, znowu wybijanie całej mapy i "nie wiadomo co robić, żeby czegoś nie popsuć" (pustynia Adanosa, las asasynów). 7 Rozdział? Niepotrzebne przedłużenie gry, gdzie starasz się wszytkich przekonać, żeby się zebrali i walczyli za kontynent przeciwko orkom, nie powinni czasem sami o tym pomyśleć? Że to dla ich dobra? I się raz dwa zebrać? A tu Bezi musi wszystkich przekonywać xD Orkowie nie lepsi, czekają, aż Bezi wszystkich zbierze i ludzie zwyciężą zamiast atakować od razu i mieć wygraną w garśći xD Sama walka z orkami spoko, ale cała otoczka tego nie. "Główny" wątek modyfikacji, czyli Opiekunowie spoko :D Ogólnie modyfikację oceniam 6/10, możliwe, że alternatywny balans całkowicie zmienia grę, ale podstawowa wersja Returninga tak właśnie dla mnie wygląda.

Na koniec, to, że oceniam moda 6/10 nie znaczy wcale, że źle się przy nim bawiłem, wręcz przeciwnie, kawał czasu spędzony świetnie, a tym bardziej z widzami na kanale, całą serie można zobaczyć na kanale Panker, link do playlity:
https://www.youtube.com/watch?v=FAM1vr0Stc4
 

Murgraht

Murgraht

Użytkownicy
Książe Eterni
posty733
Propsy44
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
  • Książe Eterni
 
W dzień monarcha, w nocy He-Man! Jak Batman!

Nemrok19r

Nemrok19r

Użytkownicy
posty235
Propsy37
Profesjabrak
  • Użytkownicy
A więc wreszcie po 172h (prawie 3 miesiące grania) udało mi się przejść i wymęczyć tego moda,  po raz pierwszy z AB, poziom Gothic, Gildia : Strażnik Świątynny pod 2H i kusze, poziom 92, ponad 10000- ubitych potworów...

Na razie dam chyba sobie spokój z Gothiciem i to chyba na co najmniej pół roku, następne przejście będzie na koszmarze, moja ocena moda to 7,5/10, gdyby nie crasche i ogromne spadki fps( ostatnia bitwa na farmie onara z orkami-- nie grywalna) była by to gra na ocenę co najmniej 9. 
Statystyki:
https://imgur.com/UaWKYmV
https://imgur.com/Tdd43bY
https://imgur.com/UldlPdK
https://imgur.com/Rvjs5Mg


 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry