Błędy i bugi w grze 81674 271

O temacie

Autor Araxus1995

Zaczęty 14.04.2016 roku

Wyświetleń 81674

Odpowiedzi 271

Trumm

Trumm

Użytkownicy
posty204
Propsy37
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Odkryłem buga, odnośnie w lesie masyaf gdy po zabiciu orków w dolince gdy wracam i oddam questa nie daje nastepnego odnosnie zabica Hasima, questy mam wszystkie wykonane w lesie zabrałem ten różaniec Hasimowi i nie idzie aktywowac tego questa próbowałem w GVE ale jakos nie potrafie tego aktywować gdyż się na tym nie znam. Jezeli ktos sie zna na tym to prosze o pomoc jak by mozna było to naprawic... Próbowałem na 0066 gdyz gram na 0066.1 ponieważ na 0066.2 jest duzo bugów a ta wersja smigała do tej pory bez wiekszych problemów :/
 

Athashin

Athashin

Użytkownicy
posty16
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Mam pytanie dotyczące run przyzywania potworów. Część graczy na pewno spotkała się z "zepsuciem" magicznych kamyków. Po kilkudziesięciu użyciach runy przywołania nagle się "wypalają" i po prostu przestają działać. Pierwszym razem miałem ten problem z przywołaniem zombi, ale zrobiłem drugą runę i było git. Dzisiaj zepsuła mi się runa szkieletu. Zrobiłem nową, ale stara zaczęła działać, więc ciągle używałem. Po kilku godzinach jednak przestała i ta nowa, jeszcze nie używana również nie działa. Nie mam więcej zwojów, żeby stworzyć nową. Ma ktoś pojęcie jak sobie radzić z tym bugiem? :(
 

wojtek988

wojtek988

Użytkownicy
posty172
Propsy21
Profesjabrak
  • Użytkownicy

wojtek988

Błędy i bugi w grze
#122 2017-06-04, 00:50(Ostatnia zmiana: 2017-06-04, 01:08)
Simen, możesz usuwać jak za ostro, ale towarzysze tym razem podeszli mnie od jeszcze innej strony, ognisty, sowiecki golem w nowej krainie powinien się pojawić, miałem go wcześniej jako nekro- był i się męczyłem ale ubiłem, teraz go po prostu bez powodu nie ma (łowca smoków), wczytywałem sejwa sprzed wejścia w teleport po kruku i go nie ma znowu, no po prostu powinien być bezwarunkowo i go nie ma. Byk jak $%^&. No być powinien i nie ma :P
Chciałem przyciąć co na końcu tej lokacji dają dla wojaka na końcu, bo dla maga to wiem
I jak się tu nie wściekać, no jak
Fajna lokacja a tu takie coś, golem wypluwa item dzięki któremu można pójść dalej, nie ma golema, nie pójdziesz dalej. Jako nekro problemu nie było, jako łowca smoków golema nie ma :|
Zepsuć się w miedzyczasie nic nie da, tam albo wejdziesz albo nie wejdziesz (statystyki), od momentu wejścia do tego golema tak daleko nie ma, a bydlaka nie ma :(

ayrton

ayrton

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam pewnego buga mianowicie strażnik sfery  z Zatopionej wieży Xardasa po utracie połowy HP przyzywa setki szkieletów aż wywala Acces bo silnik gothica nie wytrzymuje takiego obciążenia ? Jak sobie poradzić z tym strażnikiem sfery , jest jakiś kod na zabicie albo moze zmiany w GVE

Tutaj daje zdjęcie mojego problemu:

http://ifotos.pl/z/aqhqxhh

Wersja 066.2 poziom Hard
Tak jest ze wszystkimi strażnikami sfer . Ja po prostu zainstalowałem 2 czystą wersję 066 i żongluję savami.Gram na wersji 066.2 ,gdy dochodzi do walki przerzucam  zapisy na 066, po pokonaniu strażnika zapisy apiać na 066.2.
 

Siemekk

Siemekk

Złote Wrota
Untersturmfuhrer
posty2143
Propsy1151
ProfesjaProgramista
  • Złote Wrota
  • Untersturmfuhrer
Czy ktoś mógłby zrobić film lub instrukcję instalacji najnowszej wersji + English patch? Chciałbym zagrać, lecz zniechęcają mnie niewidzialne modele eliksirów i połowy ekwipunku...
 

P.S A Splash w szafie i nie ma psychy by mi dać bana.

Flsh86

Flsh86

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam, natknąłem się na pewien problem w Jarkendarze z młotem Adanosa. Mimo poprawnego wykonywania zadania i porozmawiania ze smokiem w dolinie o młocie, nie znajduje się on w żadnej ze świątyń, czy ktoś z was miał podobnego buga i może zna rozwiązanie?
 

kemosabe

kemosabe

Użytkownicy
posty20
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
A ja mam pytanie co zrobiłem źle jeżeli wykonałem wszystkie punkty w instrukcji instalacji moda zawarte w poście z instalacją Returninga, a mimo tego jak odpalam przez startera g2 rebalance v2.1 pl to akcja jest jak normalnie w g2nk, bez zawartości moda? Tekstury są nowe wgrane i menu na starcie gry też nowe, ale sama akcja jest bez zmian...
 

Sensoy

Sensoy

Użytkownicy
posty144
Propsy29
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Witam, natknąłem się na pewien problem w Jarkendarze z młotem Adanosa. Mimo poprawnego wykonywania zadania i porozmawiania ze smokiem w dolinie o młocie, nie znajduje się on w żadnej ze świątyń, czy ktoś z was miał podobnego buga i może zna rozwiązanie?
Jak grasz na wersji 0065 to jest to bug i nie ma go musisz albo na kodach albo GVE chyba a najlepiej pobierz nową wersję 0066 bo jak w Jarku jesteś to da się to łatwo nadrobić w kilka dni :D
 
Ukończone Modyfikacje:
Gothic 1
Zagadka Bagiennego Ziela                               
Świat Skazańców
Edycja Rozszerzona 1.4.5 i 1.4.8
Ciemności Gordotha
Czas Zapłaty 1.5
Gothic 2
TheReturning 2.0 (0062) i (0066.1)
L'hiver Edition 0.9.3 i 1.1 PL
Złote Wrota
Bandyci

Ashgardin

Ashgardin

Użytkownicy
posty16
Propsy1
Profesjabrak
  • Zbanowany
czy wam też na najnowszej wersji zadanie z osełką dla briama albo Banda hansa po wykonaniu znika? Ani nie ma ich w zaliczonych ni w głównych
 

BackArrow

BackArrow

Użytkownicy
posty22
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam,

Gram jako mag ognia, jestem juz w trzecim rozdziale.
Obecnie chce zglebic tajniki 3 kregu magii, dostepne jest kilka czarow jak np Firecell oraz Firestorm
Pierwszy (Firecell) wgl nie tworzylem gdyz nawet zwoju nie moge uzyc.
Drugi (Firestorm) jako zwoj oczywiscie dziala, ale kiedy chce stworzyc rune pojawia sie komunikat, ze brakuje mi jakiegos skladniku...

Smola jest, siarka jest, zwoj rowniez.
Zna ktos ten problem?
 

gregory2213

gregory2213

Użytkownicy
posty9
Propsy1
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
W 6-tym rozdziale, po wejściu do kryjówki smoka-ożywieńca zresetowała mi się inteligencja i wytrzymałość (do 10). Czy da się jakoś naprawić ten problem? Szukałem w konsoli (edit abilities) tych statystyk, ale nie znalazłem.
 

Ventrue

Ventrue

Moderator działu
Herr Mannelig
posty1119
Propsy593
ProfesjaNierób
  • Moderator działu
  • Herr Mannelig
Znajdź sejwa przed wejściem i sprawdź czy nie masz tam pliku .sav z tym światem. Jeśli tak to go usuń i wejdź raz jeszcze.
 

Leagowacy

Leagowacy

Użytkownicy
posty37
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam buga rozmawiałem z quachodronem itd. a w swiatyni mam Rademesa i jak z nim gadam to nie ma diologu ze jego ojciec zbudował tą pułapkę , a jak skoncze z nim rozmowe to jest sam poszukam wyjaśnienia wie ktoś o co chodzi ?
 

hoze

hoze

Użytkownicy
posty39
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam buga na wersji 066, gdy przeszukuje regały na górze w wieży xardasa to wyskakuje mi error access violation i wywala do pulpitu. Na 065 nie było tego problemu, ktoś wie co zrobić?
 

RoTher

RoTher

Użytkownicy
posty123
Propsy4
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Mam buga na wersji 066, gdy przeszukuje regały na górze w wieży xardasa to wyskakuje mi error access violation i wywala do pulpitu. Na 065 nie było tego problemu, ktoś wie co zrobić?
Nie przeszukuj tych regałów.
 

MrTLord001PL

MrTLord001PL

Użytkownicy
posty246
Propsy25
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
Tak jak kolega mam problem z młotem addanosa. Mógł by ktoś podesłać kod na który można go przyzwać? (Zainstalował bym sobie wersje 0066 , ale szkoda mi 33h w grze :/).
 
Ukończone modyfikacje:
Gothic 1 Mroczne Tajemnice
Returning 1.2 : Bardzo łatwy
Returning 2.0 + AB : Mieszanka łatwy (staty) + trudny (ogólna rozgrywka)
Returning 2.0 + AB (S&C) : Koszmar (ze wszystkimi utrudnieniami [200% defa hp i ataku])
Mody w trakcie przechodzenia:
Luźne granie w AB (testowanie nowych aktualizacji)
Oczekiwane mody:
Goetja
Dzieje khorinis

pawejax1997

pawejax1997

Użytkownicy
posty4
Profesjabrak
  • Użytkownicy

pawejax1997

Błędy i bugi w grze
#136 2017-07-23, 11:30(Ostatnia zmiana: 2017-07-23, 14:18)
Witam, mam taki problem, nie wiem, może bug, że na stronie sowietów jest rozpiska wszystkich nauczycieli. Jest tam również napisane, że Snipes może mnie nauczyć wydobywania rudy, a Wąż w karczmie Kardiffa jej przetapiania. Warunkiem jest zaczęcie misji "Torba pełna rudy". Misje zacząłem, ale niestety nie mam żadnej opcji dialogowej z obydwoma panami, oprócz "jak się masz". Dodam, że gram na wersji 0065, ale nie wiem czy to jest akurat wina wersji czy coś innego, jeżeli możecie to prosiłbym o pomoc :)

Post połączony: 2017-07-23, 14:18
Witam, mam taki problem, nie wiem, może bug, że na stronie sowietów jest rozpiska wszystkich nauczycieli. Jest tam również napisane, że Snipes może mnie nauczyć wydobywania rudy, a Wąż w karczmie Kardiffa jej przetapiania. Warunkiem jest zaczęcie misji "Torba pełna rudy". Misje zacząłem, ale niestety nie mam żadnej opcji dialogowej z obydwoma panami, oprócz "jak się masz". Dodam, że gram na wersji 0065, ale nie wiem czy to jest akurat wina wersji czy coś innego, jeżeli możecie to prosiłbym o pomoc :)

Juz nieaktualne :), moze sie komus przyda, trzeba miec nauczone chociaz proste kucie miecza
 

Velmrok

Velmrok

Użytkownicy
posty58
Profesjabrak
  • Użytkownicy
ja mam problem z tym ze lobart bez powodu mnie atakuje, tak po prostu twierdzi ze mam jego ubrania, help!
 

Chris Moltisanti

Chris Moltisanti

Użytkownicy
posty88
Propsy12
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Zapomnienie może? Ignaz da je za darmo jak nie zrobiłeś questa, ewentualnie zacznij od nowa bo to chyba nie jest daleki etap rozgrywki. Poza tym Lobart wiąże się z 2-3 questami chyba więc spokojnie można to olać.
 

Frizbick
  • Gość
Chyba jedna wersja była zbugowana, jaką masz?
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry