Pytania odnośnie zadań i rozgrywki 6902729 37317

O temacie

Autor Vanarius

Zaczęty 3.01.2016 roku

Wyświetleń 6902729

Odpowiedzi 37317

kurzel131

kurzel131

Użytkownicy
posty206
Propsy10
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Czyli kody w końcu powodują bugi czy nie i jak ew włączyć konsole bo może przyzwę sobie ten puchar grega;/.
 
https://www.facebook.com/Chronologymu-210309256118451/ Jak ktoś lubi serwer pvp S2 do mu online to może zajrzeć na mój serwer testowy.

Hearthstone

Hearthstone

Użytkownicy
Kto ma odwagę, wygrywa
posty837
Propsy474
ProfesjaProgramista
  • Użytkownicy
  • Kto ma odwagę, wygrywa
Czyli kody w końcu powodują bugi czy nie i jak ew włączyć konsole bo może przyzwę sobie ten puchar grega;/.

Nie jeśli wyłączysz konsolę przed zapisaniem nie będziesz miał żadnych błędów :) Żeby właczyć konsole musisz na klawiaturze wcisnąć pauze (Klawisz Pause break) potem wpisać Marvin i ESC :) To samo jak chcesz wyłączyć tyle że zamiast marvina wpisujesz 42

Post połączony: 2017-05-23, 17:47
kurde chyab zaczne od nowa tego gothica.. tylko jaka sciagnac wersje.. jaka jest najbardziej stabilna

Ja mam zainstalowane wersję 066.1 i 066.2 w razie gdy jakiś bug mi się przytrafi na wersji najnowszej, to przerzucam save na 066.1 i tam przechodzę dany moment :) W ten sposób poradziłem sobie z błędem ze strażnikami sfery
 
:D

xendix

xendix

Użytkownicy
posty497
Propsy98
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
Czy tylko matheo uczy robienia amuletów?
I jeżeli tak to jaki trzeba spełnić warunek?
Mam 2 rozdział a u niego zadnej opcji dialogowej o tym,mozliwe ze cos pominąłem albo zle zrobiłem wczesniej jakies zadanie?
 

kurzel131

kurzel131

Użytkownicy
posty206
Propsy10
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Cholera, napiszą w tym internecie kody skrótowo a co ja mam wpisać?

INSERT ITMI_GOLDCUP
 
https://www.facebook.com/Chronologymu-210309256118451/ Jak ktoś lubi serwer pvp S2 do mu online to może zajrzeć na mój serwer testowy.

paulpolska

paulpolska

Użytkownicy
posty604
Propsy31
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
Czy tylko matheo uczy robienia amuletów?
I jeżeli tak to jaki trzeba spełnić warunek?
Mam 2 rozdział a u niego zadnej opcji dialogowej o tym,mozliwe ze cos pominąłem albo zle zrobiłem wczesniej jakies zadanie?

Pewno przez bug ja też nie miałem u niego żadnej opcji. U Briana quest z osełką dostałem dopiero w 3 rozdziale i to zupełnie przypadkowo się opcja pojawiła xD Duży mod dużo błędów ale i tak nie jest źle. Również quest z handlarzem bronią mi nie działa ;]
 
Pomogłem ? Daj tego PROPSa to nic nie kosztuje

Niemy

Niemy

Użytkownicy
posty477
Propsy50
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Czy tylko matheo uczy robienia amuletów?
I jeżeli tak to jaki trzeba spełnić warunek?
Mam 2 rozdział a u niego zadnej opcji dialogowej o tym,mozliwe ze cos pominąłem albo zle zrobiłem wczesniej jakies zadanie?
Przy zostawaniu czeladnikiem wyczerpujesz u niego każdą opcję dialogową, dostajesz zadanie, w którym musisz odzyskać jego skradzione rzeczy. W obozie piratów robisz questa dla Abigail, od Hanny dostajesz sakiewkę z kluczem, która otwiera skrzynię w skarbcu gildii złodziei, tam są jego narzędzia. Oddajesz mu je, a on Cię uczy biżuterii. Zadanie do ukończenia w drugim rozdziale.
 

rumiun1994

rumiun1994

Użytkownicy
posty62
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@rumiun1994 i inni, nie wiem co z tym moim Returningiem się dzieje ale:
1) wybiłem wszystkich orków na tych jakby schodach przy hosh paku a parsival mi nie zaliczyl zadania, bez niego nie dostane sie do assassynów więc proszę o pomoc
2) Nie mialem z ur shakiem zadnej kwestii a propo UluMulu więc nie ma tarroka tam gdzie byc powinien, bez tego nie dostane się do orków, co robić?
wiesz co.. zrob tak... zabij hospaka.. wszystkich kolo niego... potem co te schody sa, tam tez wszystkich wybij... i na tych schodach jest jaskinia tez i tam jest elite to zabij tez... i jak dalej nic to wez sie przespij i zobacz znowu czy nie został zaden kusznik bo oni jak tam idziesz to skacza po tych schodach i buguja sie gdzies dalego, a jak sie przekimasz to sie resetuja na swoich pozycjach.

Post połączony: 2017-05-23, 20:05
ja znalazlem do sciagniecia wersje 0066, to bedzie dobra czy 0066.1 lub 0066.2 sa lepsze? jak tak to dajcie linka prosze do torenta.
 

kurzel131

kurzel131

Użytkownicy
posty206
Propsy10
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
ktoś poratuje kodem do wersji 0,60 na złoty puchar? Gothic II Returning 2.0? Bo INSERT ITMI_GOLDCUP nie działa.
 
https://www.facebook.com/Chronologymu-210309256118451/ Jak ktoś lubi serwer pvp S2 do mu online to może zajrzeć na mój serwer testowy.

rumiun1994

rumiun1994

Użytkownicy
posty62
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
ktoś poratuje kodem do wersji 0,60 na złoty puchar? Gothic II Returning 2.0? Bo INSERT ITMI_GOLDCUP nie działa.
moze greggoldcup czy cos..
 

kurzel131

kurzel131

Użytkownicy
posty206
Propsy10
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
to nie jest imienny puchar tylko zwykły
 
https://www.facebook.com/Chronologymu-210309256118451/ Jak ktoś lubi serwer pvp S2 do mu online to może zajrzeć na mój serwer testowy.

Loop

Loop

Użytkownicy
posty859
Propsy173
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Poszukaj drugiego :o
 

Hearthstone

Hearthstone

Użytkownicy
Kto ma odwagę, wygrywa
posty837
Propsy474
ProfesjaProgramista
  • Użytkownicy
  • Kto ma odwagę, wygrywa
Czy tylko matheo uczy robienia amuletów?
I jeżeli tak to jaki trzeba spełnić warunek?
Mam 2 rozdział a u niego zadnej opcji dialogowej o tym,mozliwe ze cos pominąłem albo zle zrobiłem wczesniej jakies zadanie?

Matteo uczy 3 poziomów Jubilerstwa

2 rozdział po przyniesieniu narzędzi Matteo 1 poziom (pierścienie stalowe)
4 rozdział 2 poziom (pierścienie złote)
5 rozdział 3 poziom ( pierścienie i amulety z rudy)

Jest jakaś mocniejsza broń od szponu (550 dmg) do zdobycia czy to już najmocniejsza broń 2h w modzie :)
 
:D

Loop

Loop

Użytkownicy
posty859
Propsy173
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
@szoldrus
1)Księga jest w domu Lemara,musisz nacisnąc przycisk na kominku i odsloni sie ukryta skrzynia
2)Thorben nauczy cie tylko jak przyniesiesz mu ksiege lehmara ktora jest w zamknietej skrzyni....WTF(idiotyzm..)

Księga rachunkowa jest u Lehmara, trzeba kradzieży kieszonkowej. Użyj zwoju zapomnienia na Ramirezie.

Post połączony: 2017-05-23, 16:03
Dobra zabiłem Azgalora :) Ustawiłem sobie ochronę przed ogniem 10000 i smok nic mi praktycznie nie robił :) Liczę że te smoki w GD będą normalne nie zbugowane ??

Kurwa ale ogarnij sie ze słowem bug  :trollface: ON NIE JEST ZBUGOWANY. Uwaga! KAŻDY POTWÓR COKOLWIEK KTORY NIE PADA NA 3 HITY - TO NIE BUG :F

Jest zbugowany, jego ataki przenikają przez skały, dałem ci link do błędów najnowszej wersji w dziale dyskusji o modyfikacji :) Poczytaj bo widać jesteś niedoinformowany :) Sądząc po twoich ostatnich postach uważasz że returning 2.0 jest modem idealnym bez błędów ale niestety  modyfikacja idealna nie istnieje, każda ma jakieś błędy większe lub mniejsze i returning nie jest tu wyjątkiem :)

Zbugowany, zbugowany :D texture pack kolego, poza tym widać że nie umiesz nawet walczyć z Azgalorem. Do tego potrzebne jest Akrobatyka (uniki) i nijak Cię nie trafi :) Po prostu nie jestem idiotą i wiem co to bug, nie będę zwalać własnej niewiedzy albo głupoty na wine gry  :lol2:
 

Hearthstone

Hearthstone

Użytkownicy
Kto ma odwagę, wygrywa
posty837
Propsy474
ProfesjaProgramista
  • Użytkownicy
  • Kto ma odwagę, wygrywa
@szoldrus
1)Księga jest w domu Lemara,musisz nacisnąc przycisk na kominku i odsloni sie ukryta skrzynia
2)Thorben nauczy cie tylko jak przyniesiesz mu ksiege lehmara ktora jest w zamknietej skrzyni....WTF(idiotyzm..)

Księga rachunkowa jest u Lehmara, trzeba kradzieży kieszonkowej. Użyj zwoju zapomnienia na Ramirezie.

Post połączony: 2017-05-23, 16:03
Dobra zabiłem Azgalora :) Ustawiłem sobie ochronę przed ogniem 10000 i smok nic mi praktycznie nie robił :) Liczę że te smoki w GD będą normalne nie zbugowane ??

Kurwa ale ogarnij sie ze słowem bug  :trollface: ON NIE JEST ZBUGOWANY. Uwaga! KAŻDY POTWÓR COKOLWIEK KTORY NIE PADA NA 3 HITY - TO NIE BUG :F

Jest zbugowany, jego ataki przenikają przez skały, dałem ci link do błędów najnowszej wersji w dziale dyskusji o modyfikacji :) Poczytaj bo widać jesteś niedoinformowany :) Sądząc po twoich ostatnich postach uważasz że returning 2.0 jest modem idealnym bez błędów ale niestety  modyfikacja idealna nie istnieje, każda ma jakieś błędy większe lub mniejsze i returning nie jest tu wyjątkiem :)

Zbugowany, zbugowany :D texture pack kolego, poza tym widać że nie umiesz nawet walczyć z Azgalorem. Do tego potrzebne jest Akrobatyka (uniki) i nijak Cię nie trafi :) Po prostu nie jestem idiotą i wiem co to bug, nie będę zwalać własnej niewiedzy albo głupoty na wine gry  :lol2:

No comment  :facepalm:

http://rpgrussia.com/index.php?topic=12991.0   

Walczyłem na normalu z Azgalorem na wersji 061 i położyłem go bez problemu a tutaj walka z nim jest ewidentnie 
zbugowana , Akrobatykę to już mam od 2 rozdziału
 
:D

kurzel131

kurzel131

Użytkownicy
posty206
Propsy10
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Chopaki problem rozwiązany, cholerne tłumaczenie i tyle
cup=chalice pucharów miałem parę a misy mi brakowało




Post połączony: 2017-05-23, 21:18
Zadanie foxhole gdzie jest kryjówka gildi zabójców, ta jaskinia ze smocza zguba?
 
https://www.facebook.com/Chronologymu-210309256118451/ Jak ktoś lubi serwer pvp S2 do mu online to może zajrzeć na mój serwer testowy.

Hearthstone

Hearthstone

Użytkownicy
Kto ma odwagę, wygrywa
posty837
Propsy474
ProfesjaProgramista
  • Użytkownicy
  • Kto ma odwagę, wygrywa
Chopaki problem rozwiązany, cholerne tłumaczenie i tyle
cup=chalice pucharów miałem parę a misy mi brakowało


Post połączony: 2017-05-23, 21:18
Zadanie foxhole gdzie jest kryjówka gildi zabójców, ta jaskinia ze smocza zguba?

Kryjówka gildii zabójców po zabiciu Asmala w bimbrowni wino
 
:D

kurzel131

kurzel131

Użytkownicy
posty206
Propsy10
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
1. Mam problem z tym zadaniem człowiek w przebraniu bestii, gadałem z kazdym jak leci potem sagita vatras, rzuciłem czar zwierz przemówił i tyle sagita swoje powiedziała vatrac nic o tym nie mówi ignaz tez nic a powinien dac zwój. To chyba ostatnie zadanie z 1 rozdziału, ewentualnie mogę znaleźć kolejnego opiekuna ale quest i tak w gd.

2. trzeba zrobić quest z zaginionymi by szukać z laresem ornamentów? podobno w 3 rozdziale kogoś prowadzimy do obozu dextera.

Post połączony: 2017-05-23, 22:18
aha Już wiem gdzie jest retoryka, się tam zjeżdza ale nie pisze jaka warość.

 
https://www.facebook.com/Chronologymu-210309256118451/ Jak ktoś lubi serwer pvp S2 do mu online to może zajrzeć na mój serwer testowy.

rumiun1994

rumiun1994

Użytkownicy
posty62
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
1. Mam problem z tym zadaniem człowiek w przebraniu bestii, gadałem z kazdym jak leci potem sagita vatras, rzuciłem czar zwierz przemówił i tyle sagita swoje powiedziała vatrac nic o tym nie mówi ignaz tez nic a powinien dac zwój. To chyba ostatnie zadanie z 1 rozdziału, ewentualnie mogę znaleźć kolejnego opiekuna ale quest i tak w gd.

2. trzeba zrobić quest z zaginionymi by szukać z laresem ornamentów? podobno w 3 rozdziale kogoś prowadzimy do obozu dextera.

Post połączony: 2017-05-23, 22:18
aha Już wiem gdzie jest retoryka, się tam zjeżdza ale nie pisze jaka warość.


z laresem mozna w kazdej chwili isc szukać ornamentow... znaczy on cie prowadzi do saturasa a potem do kamiennego kregu w tym lesie i to tyle, pozostałe sam musisz znaleść. a jesli chodzi o oboz dextera to prowadzisz tam swoich pracownikow, w 3 rozdziale masz misje ze zakłaasz tam swoja baze, wiec mozesz dextera i obandytow zabic spokojnie.
a człwiek bestia, to z tego co piszesz to wygloda ze dobze wszytsko zrobiles.. nie wiem moze bug.. mi na wersji 0065 dobze ten qest dzialal... ale i tak sciagam teraz 0066.2 i gram od nowa xd bo podobno 0065 ma dozo bugow ;/
 

Hearthstone

Hearthstone

Użytkownicy
Kto ma odwagę, wygrywa
posty837
Propsy474
ProfesjaProgramista
  • Użytkownicy
  • Kto ma odwagę, wygrywa
W którym rozdziale powinno się iść do tej śnieżnej lokacji w zadaniu stary przyjaciel Lee ? Jestem w 4 w tej chwili a w solucji jest coś o 7 rozdziale dopiero? To samo zadanie wojna klanów?
 
:D

Delth

Delth

Użytkownicy
posty193
Propsy48
  • Użytkownicy
@kurzel131 we wcześniejszych wersjach retoryka nie miała wartości, przeczytałeś książkę i ją miałeś, dopiero od którychś najnowszych (65? 66?) ją też trzeba trenować.

I zgadzam się co do człowiek bestia, wygląda w porządku, czar -> rozmowa ze zwierzem -> rozmowa z Sagitą -> rozmowa z Ignazem, jak nie działa to musi bug.
 


0 użytkowników i 6 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry