Pytania odnośnie zadań i rozgrywki 6905414 37317

O temacie

Autor Vanarius

Zaczęty 3.01.2016 roku

Wyświetleń 6905414

Odpowiedzi 37317

Loop

Loop

Użytkownicy
posty859
Propsy173
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Odprowadź go od posągu demona
 

Hearthstone

Hearthstone

Użytkownicy
Kto ma odwagę, wygrywa
posty837
Propsy474
ProfesjaProgramista
  • Użytkownicy
  • Kto ma odwagę, wygrywa
Wrzucę zdjęcie tak to wygląda kiedy zjadę połowę HP strażnikowi sfery w zatopionej wieży Xardasa, może na poziomie Hard ma jakieś nowe umiejętności w każdym razie nie wiem jak go pokonać

http://ifotos.pl/z/aqhqxhh
 
:D

Loop

Loop

Użytkownicy
posty859
Propsy173
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Odprowadź go od posągu demona x2
 

Hearthstone

Hearthstone

Użytkownicy
Kto ma odwagę, wygrywa
posty837
Propsy474
ProfesjaProgramista
  • Użytkownicy
  • Kto ma odwagę, wygrywa
Odprowadź go od posągu demona x2

Dobra sprawdzę , ale walczyłem z nim również w pomieszczeniu ze sferą i tam też zrespił legion szkieletów ?

Post połączony: 2017-05-20, 11:18
http://ifotos.pl/z/aqhqxee

Dalej to samo , to musi być bug bo niemożliwe by twórcy wymyślili coś takiego
 
:D

Kempix

Kempix

Użytkownicy
posty171
Propsy12
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
Mam problem jestem w lesie Assasynów i doszedłem do momentu kiedy ma się odbyć walka Tiamanta. Lecz kiedy podchodze odpala się scenka z kamerą ale nic się nie dzieje obydwaj npc stoją do skończenia jej, a po niej to samo. Czyli nie walczą tylko w scence i po dalej stoją na arenie wie ktoś o co chodzi?
 

Morty

Morty

Użytkownicy
posty954
Propsy235
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
@Hearthstone Z tego co znalazłem na RPGRussia jest to bug w grze.
 

Hearthstone

Hearthstone

Użytkownicy
Kto ma odwagę, wygrywa
posty837
Propsy474
ProfesjaProgramista
  • Użytkownicy
  • Kto ma odwagę, wygrywa
@Hearthstone Z tego co znalazłem na RPGRussia jest to bug w grze.

Da się jakoś tego buga obejść albo jest jakiś sposób na zabicie tego strażnika ? mógłbyś dać link do tego info z RPGRussia ? Zawsze mogę olać tego strażnika sfery i zwiać ze sferą ciemności ? Co wypada z tego strażnika po pokonaniu go? Ten jeden jest zbugowany czy wszyscy ci strażnicy?
 
:D

lukee

lukee

Użytkownicy
posty82
Propsy13
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Hearthstone Jak te szkieleciki maja po 1,3k Hp to dwa deszcze ognia i po sprawie
 

Morty

Morty

Użytkownicy
posty954
Propsy235
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
@Hearthstone http://rpgrussia.com/index.php?topic=12991.0
Możesz gościa namierzyć kuszą,uruchomić marvina, w konsoli wpisać edit focus (przeciwnik musi być podświetlony), następnie wybrać attribiutes , naciąć 0 , powinno pojawić się "0=" i wpisujesz jeden , wychodzisz  z marvina i dobijasz przeciwnika.

@lukee Przecież pisał że szkieletów jest tyle że grę wywala. Powodzenia z deszczem ognia.
 

Hearthstone

Hearthstone

Użytkownicy
Kto ma odwagę, wygrywa
posty837
Propsy474
ProfesjaProgramista
  • Użytkownicy
  • Kto ma odwagę, wygrywa
@Hearthstone Jak te szkieleciki maja po 1,3k Hp to dwa deszcze ognia i po sprawie

Deszcz ognia nic nie da już próbowałem na miejsce zabitych pojawiają się nowe a na dodatek 90% szansy na wywalenie accesa :) Będę musiał użyć Marvina  :pokerface:

Świetnie z tego co widzę wszyscy ci strażnicy sfer są zbugowani :/
 
:D

lukee

lukee

Użytkownicy
posty82
Propsy13
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Hearthstone Hmm no ciekawe, tzn. jest ich tyle ze nie mozesz w niego nawet trafic jak wdrapiesz sie na jakis posag?

Magiem pewnie w 5 rozdziale daloby rade, po prostu bijesz z obszarowki po te 1k+ az zdechnie
 

Hearthstone

Hearthstone

Użytkownicy
Kto ma odwagę, wygrywa
posty837
Propsy474
ProfesjaProgramista
  • Użytkownicy
  • Kto ma odwagę, wygrywa
@Hearthstone Hmm no ciekawe, tzn. jest ich tyle ze nie mozesz w niego nawet trafic jak wdrapiesz sie na jakis posag?

Magiem pewnie w 5 rozdziale daloby rade, po prostu bijesz z obszarowki po te 1k+ az zdechnie

Ta chciałbym to zobaczyć, w ciągu kilku sekund respi się morze szkieletów, jeśli nie wywali Acces to mam ze 2 fpsy? Bez Marvina jest to niewykonalne nawet dla maga na 5 rozdziale  :facepalm: Do tego szkielety klepią mnie nawet na tym posągu zastosuję się do Rady użytkownika Morty, dał jedyne sensowne rozwiązanie  :ok:

Post połączony: 2017-05-20, 12:06
Edit : Dobra strażnik sfery wącha kwiatki :D
 
:D

lukee

lukee

Użytkownicy
posty82
Propsy13
Profesjabrak
  • Użytkownicy
No to jest duza wada tego moda (albo Gothica 2 ogolnie), za duzo obliczen wywala na CPU i przy duzej ilosci npc spadki fps sa drastyczne. Mam gtx1080 a w miescie i tak 60-80 klatek bo CPU ogranicza :P
 

rumiun1994

rumiun1994

Użytkownicy
posty62
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
mam wersje 0065, ale znalazlem kolejnego buga i nie moge sie dostac do lasu assasynow... czy jesli zainstaluje wersje  0066 i przeniose savy z 0065 to beda one dzialac? bo jak nie to musze zakonczyc rozgrywke bo od nowa na pewno grac nie bede.. 70 godzin to samo klikac... to samo mialem z przeznaczeniem xd w polowie gry bug co uniemozliwia dalsza gre. ehh
 

Morty

Morty

Użytkownicy
posty954
Propsy235
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
@rumiun1994 Jeśliś pewien że to bug? Może po prostu czegoś nie zrobiłeś.
 

Hearthstone

Hearthstone

Użytkownicy
Kto ma odwagę, wygrywa
posty837
Propsy474
ProfesjaProgramista
  • Użytkownicy
  • Kto ma odwagę, wygrywa
Jak tak patrze opis bugów wersji 0066.2 na rpgrussia to się zastanawiam czy nei wrócić do 0066.1 tam też były bugi ale znacznie mniejsze
 
:D

rumiun1994

rumiun1994

Użytkownicy
posty62
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@rumiun1994 Jeśliś pewien że to bug? Może po prostu czegoś nie zrobiłeś.
stoje przy namiotku zbieraczy ziela(misja z zagininymi nowicjuszami), zrobilem dla nich te qesty z tym duchem w jaskini i miesem scierwojaow, po czym powinnien pojawic sie nowy straznik, chyba trokar sie nazywa, ale oczywiscie go nie ma, czekalem 2 dni i nic. Czytalem na forum ze ta wersja 0065 jest cała pobugowana i ze nie da sie do 2 lokacji wejsc prez bugi.. pewnie 1 z nich jest las asasynow.
 

Hearthstone

Hearthstone

Użytkownicy
Kto ma odwagę, wygrywa
posty837
Propsy474
ProfesjaProgramista
  • Użytkownicy
  • Kto ma odwagę, wygrywa
Nie zapisałem gry zginąłem i znowu muszę się męczyć z tym strażnikiem co ciekawe teraz mi się nie udaje użyć Marvina , gdy go włącze wyskakuje mi menu główne i po wczytaniu ostatniego save Bezi mi siada na tyłku i nic, na dodatek nie mogę zapisać jak mam wyjętą kuszę ? Jak mam go niby namierzyć i włączyć Marvina

Post połączony: 2017-05-20, 12:23
@rumiun1994 Jeśliś pewien że to bug? Może po prostu czegoś nie zrobiłeś.
stoje przy namiotku zbieraczy ziela(misja z zagininymi nowicjuszami), zrobilem dla nich te qesty z tym duchem w jaskini i miesem scierwojaow, po czym powinnien pojawic sie nowy straznik, chyba trokar sie nazywa, ale oczywiscie go nie ma, czekalem 2 dni i nic. Czytalem na forum ze ta wersja 0065 jest cała pobugowana i ze nie da sie do 2 lokacji wejsc prez bugi.. pewnie 1 z nich jest las asasynow.

A pogadałeś ze strażnikiem świątynnym tym co daje runy ?? jest obok bala Cadara,
 
:D

Morty

Morty

Użytkownicy
posty954
Propsy235
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
@Hearthstone Wyłącz marvina? Klikasz pause break i wpisujesz 42, i staraj się poruszać.
 

Hearthstone

Hearthstone

Użytkownicy
Kto ma odwagę, wygrywa
posty837
Propsy474
ProfesjaProgramista
  • Użytkownicy
  • Kto ma odwagę, wygrywa
@Hearthstone Wyłącz marvina? Klikasz pause break i wpisujesz 42.

Nie chodzi mi o to , pisałeś by namierzyć strażniki sfery wejść w edit focus ale nie mogę go namierzyć bo kiedy to zrobie to po uruchomienia Marvina wywala mi menu główne i dopiero po wczytaniu zapisu Marvin jest aktywny, a zeby go namierzyć musiałbym blisko podejść i zapisać co jest niemożliwe  :/ Cyba sobie odpuszczę tego moda do czasu póki go nie naprawią bo jak na razie co patch to masa nowych bugów  :fuckyeah:
 
:D


0 użytkowników i 3 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry