Pytania odnośnie zadań i rozgrywki 6902688 37317

O temacie

Autor Vanarius

Zaczęty 3.01.2016 roku

Wyświetleń 6902688

Odpowiedzi 37317

totti112

totti112

Użytkownicy
posty82
Propsy6
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Skąd mam wziąć książkę o gwiazdach dla Nutsa w Orkowej Kopalni Żelaza?
To Astronomia, możesz ją kupić u Salandrila.
Dzieki :)

Post połączony: 2017-04-24, 21:46
Jaka dokładnie jest potrzebna do buntu broń dla Wenzela?

Post połączony: 2017-04-24, 21:56
I o co chodzi z zadaniem od Percivala w 3 rozdziale odnosnie punktu obserwacyjnym orków?

Post połączony: 2017-04-24, 21:59
I jak rozwiązać quest dotyczący rezerw wegla dla Dobara . Za odpowiedzi dziekuje :)
 

NobleOne

NobleOne

Użytkownicy
posty251
Propsy72
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
1. 20 zwykłych mieczy wykutych przez Ciebie (każdy kowal Cię nauczy kuć owych mieczy)
2. Musisz zabić orków na pułkach skalnych pod górą ognistego smoka (mogą być problemy, bo orkowie jak debile spadają z tych pułek i sobie znikają xd ale jak wrócisz po jakimś czasie to powinni się pojawić na początkowych miejscach, a propos polecam przejść za obozem Hosh-Pak'a i wybić tych orków schodząc od góry, a nie zaczynając od dołu, ponieważ jest tam wielu orków z kuszą)
3. Musisz przynieść paczkę węglą, o ile mi wiadomo jedna jest na samym dole starej kopalni, przy wielkim piecu, nietrudna do znalezienia :)

Mam nadzieje, że pomogłem :)
 

totti112

totti112

Użytkownicy
posty82
Propsy6
Profesjabrak
  • Użytkownicy
1. 20 zwykłych mieczy wykutych przez Ciebie (każdy kowal Cię nauczy kuć owych mieczy)
2. Musisz zabić orków na pułkach skalnych pod górą ognistego smoka (mogą być problemy, bo orkowie jak debile spadają z tych pułek i sobie znikają xd ale jak wrócisz po jakimś czasie to powinni się pojawić na początkowych miejscach, a propos polecam przejść za obozem Hosh-Pak'a i wybić tych orków schodząc od góry, a nie zaczynając od dołu, ponieważ jest tam wielu orków z kuszą)
3. Musisz przynieść paczkę węglą, o ile mi wiadomo jedna jest na samym dole starej kopalni, przy wielkim piecu, nietrudna do znalezienia :)

Mam nadzieje, że pomogłem :)
Dzieki :) Mam jescze jedno pytanie gdzie jest ten stary przyjaciel Lee .  Darius?
 

Ventrue

Ventrue

Moderator działu
Herr Mannelig
posty1119
Propsy593
ProfesjaNierób
  • Moderator działu
  • Herr Mannelig
W lodowej krainie, przejście przez wolna kopalnie.
 

totti112

totti112

Użytkownicy
posty82
Propsy6
Profesjabrak
  • Użytkownicy
W lodowej krainie, przejście przez wolna kopalnie.
Dzieki :) Juz znalazłem
 

Niemy

Niemy

Użytkownicy
posty477
Propsy50
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Znacie jakieś sposoby, żeby szybko podbić sobie manę? I kiedy Mateo uczy dalszych umiejętności jubilerstwa?
 

NobleOne

NobleOne

Użytkownicy
posty251
Propsy72
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
Znacie jakieś sposoby, żeby szybko podbić sobie manę? I kiedy Mateo uczy dalszych umiejętności jubilerstwa?

1. Alchemia, bonusy z jedzonka,
2. Matteo uczy wyrabiania stalowych pierścieni w 2-3 rozdziale (zależy kiedy zdobędziesz jego skradzioną foremkę), złotych w 4. rozdziale, w 5. rudowych (?)... no... w sensie, że z rudy xd oraz można zapytać o wyrabianie amuletów, również w 5.
 

Ventrue

Ventrue

Moderator działu
Herr Mannelig
posty1119
Propsy593
ProfesjaNierób
  • Moderator działu
  • Herr Mannelig
Gdzie dokładnie jest ta książka Stonnosa w Świątyni Śniącego?
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
To błąd w solucji. Jeśli się nie mylę, książka była w skrzyni z amunicją do Dvartazdaha w Dolinie Cieni.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

WojownikAdanosa

WojownikAdanosa

Użytkownicy
posty77
Propsy17
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Kiedy thekla uczy robienia ciast, gównie interesuje mnie te na mane :)  ? (3 rozdział mag ognia, 0066)
 

Niemy

Niemy

Użytkownicy
posty477
Propsy50
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Kiedy thekla uczy robienia ciast, gównie interesuje mnie te na mane :)  ? (3 rozdział mag ognia, 0066)
Podłączam się do pytania, mnie nauczyła robić tylko jabłkowe.
 

reveen

reveen

Użytkownicy
posty29
Propsy4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Strasznie długo mi się zapisuje gra na wersji 0066.1 w porównaniu do 0066. Wiecie może co jest powodem ?
 

Stanleyowsky

Stanleyowsky

Użytkownicy
#BRAGGA_DOCENIAM
posty73
Propsy14
ProfesjaKompozytor
  • Użytkownicy
  • #BRAGGA_DOCENIAM
Mam pytanko
Jak zacząć wątek z kopalnią żelaza?
Mam questa z zaginionymi paladynami (pogadałem z Talbinem, Jerganem, Albertem, Hagenem) ale u UL-THRALLA ma dwa dialogi 1 dotyczący świątyni śniącego i 2 dotyczący kopalni żelaza ale Ul-Thrall mówi że nie powinienem tam iść(dialog ten wywołałem w qve mustgoironmine na 1)do świątyni narazie nie moge iść ale to chyba normalne

ver 0.65
 
Spoiler
Mianowicie zabiłem Azgalora. załatwiłem obozowi żeby orkowie ich nie atakowali, wracam do Ur-Thralla i nie mam żadnej kwesti dialogowej i nie mam jak zakończyć questa. Serce azgalora mam.
ver. 0.65

NobleOne

NobleOne

Użytkownicy
posty251
Propsy72
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
A zabiłeś demona z obozu na bagnie?

Post połączony: 2017-04-25, 21:31
Kiedy thekla uczy robienia ciast, gównie interesuje mnie te na mane :)  ? (3 rozdział mag ognia, 0066)
Podłączam się do pytania, mnie nauczyła robić tylko jabłkowe.

Prawdobodobnie, trzeba zrobić ten quest z paczką ziela, wtedy uczy tylko jabłkowego, a po nauczeniu jabłkowego uczy wszystkie (przynajmniej ja tak miałem xd)
 

totti112

totti112

Użytkownicy
posty82
Propsy6
Profesjabrak
  • Użytkownicy
co zrobić zeby mnie janus two-face nie atakował ? Wykonuje zadanie Nieskończona moc

Post połączony: 2017-04-25, 21:33
I jak pogadać z tymi orkami w lodowej krainie ? Ulu mulu nie działa :/
 

NobleOne

NobleOne

Użytkownicy
posty251
Propsy72
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
co zrobić zeby mnie janus two-face nie atakował ? Wykonuje zadanie Nieskończona moc

Post połączony: 2017-04-25, 21:33
I jak pogadać z tymi orkami w lodowej krainie ? Ulu mulu nie działa :/

Musisz mieć orkową zbroję, co do JANUSZA (xD) nie mam pojęcia, jeszcze się nie wziąłem za te tasiemce ;/

Btw, co do zbroi, sama nie działa, musisz najpierw pogadać z takim szamanem na wzgórzu, a w ogóle to możesz wejść tylko do jednego klanu jak coś, ten drugi z nieśmiertelnymi orkami jest niezbyt gościnny
 

totti112

totti112

Użytkownicy
posty82
Propsy6
Profesjabrak
  • Użytkownicy
skad taka zbroje wziąść xD?
 

NobleOne

NobleOne

Użytkownicy
posty251
Propsy72
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
Dostajesz po wątku Świątyni Śniącego
 

totti112

totti112

Użytkownicy
posty82
Propsy6
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Od kogo , Ur-Thrall?
 

NobleOne

NobleOne

Użytkownicy
posty251
Propsy72
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
 


0 użytkowników i 12 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry