Pytania odnośnie zadań i rozgrywki 6905527 37317

O temacie

Autor Vanarius

Zaczęty 3.01.2016 roku

Wyświetleń 6905527

Odpowiedzi 37317

B0SSAN0VA

B0SSAN0VA

Użytkownicy
posty26
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Pakowałem na początku wszystko w zręczność/łucznictwo, ale przestało mi się to podobać.

Chcę wbić teraz siłę i dwuręczne/kusze, ale po 50pkt/30% wszystko kosztuje 15PN. O co chodzi? Bug, czy to jakieś chore ograniczenia?
 

Apprentice

Apprentice

Użytkownicy
posty383
Propsy43
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@TheMrFalwack
Ale jednoręczny czy dwuręczny? Albo broń która dostaję się od opiekunów, albo Szpon Beliara w pełni naładowany/z dusza Synyaka.

@B0SSAN0VA
Jak to "chore"? W każdym Gothicu gdybyś tak zrobił to byś nie ugrał wiele. W Returningu 2.0 dla dwuraków 15PN jest od 30%, dla broni jednoręcznych i kusz normalnie, od 60%.
 

Dewalmy

Dewalmy

Użytkownicy
posty81
Propsy12
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Pytanko czy to normalne czy jakiś bug podczas rozmowy z ur thrallem zaczynając z nim rozmowe o świątyni śniącego kończy ją czymś w stylu Rrrg xxx i tyle nic wiecej nic o dolinie ciena
 

Apprentice

Apprentice

Użytkownicy
posty383
Propsy43
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Dewalmy
W 0065 całkiem możliwe, chyba zmienili kolejność i teraz Świątynie się najpierw robi.
 

Gorys211034

Gorys211034

Użytkownicy
posty218
Propsy22
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Hmm może trzeba retoryke mieć wyuczoną,nie wiem ja miałem normalnie linie dialogowa na temat doliny cieni a nie chciał gadać tylko o orkowej kopalni żelaza bo nie ufa itp.

Jak jest w returningu ułożona gildia kupców?Zadania da sie zrobić np w 1 rozdziale(przykładowo)czy dodatkowe wchodza wraz z nowymi aktami?
Zrobiłem przed chwilą  misje z pomocnikiem i teraz powinna być chyba ostatnia z Sara (dodam że wczesniej zabiłem cantara z gildi zabójców, a miejsce od poczatku trzymała Sara)Coś zrobiłem źle?
 

Allbelcik84

Allbelcik84

Użytkownicy
posty355
Propsy97
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
Kto uczy wydobywania żelaza?
 
= D

Gorys211034

Gorys211034

Użytkownicy
posty218
Propsy22
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Grimes uczysz sie wydobywania rudy i zarazem żelaza.
 

Apprentice

Apprentice

Użytkownicy
posty383
Propsy43
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Gorys211034
W kolejnych aktach się odblokowują.
 

Gorys211034

Gorys211034

Użytkownicy
posty218
Propsy22
Profesjabrak
  • Użytkownicy
A jesli jestem w 4?Czyli zadanie z Sarą bedzie w 5.
Czytałem że trzeba by na poczatku wkopać Sare ale to było na starym returni może to zmienili...A tak czy siak Lutero nie chce ciagle powiedzieć kto jest w gildi cham jeden..
 

Kalfas23

Kalfas23

Użytkownicy
posty82
Propsy14
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Witam. Pojawił mi się kolejny problem. Mianowicie :
Nauczyłem się ostrzenia broni , bez problemu ostrzyłem na osełce co chciałem. A teraz nagle nie mogę bo mówi mi Bezio że nie mam odpowiedniego przedmiotu. O co tu chodzi? Wiem że trzeba mieć założoną broń którą chce się naostrzyć , próbowałem z KAŻDĄ jaką mam w ekwipunku a mam ich chyba z 30 i nie idzie. Więc w czym problem?
 

Cooba

Cooba

Użytkownicy
posty140
Propsy18
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Kalfas23
Najlepiej ostrzyć osełką ręczną, z ekwipunku w tedy działa na bank. Jeśli np. Naostrzysz tą samą osełką drugą broń to tracisz bonus ostrzenia broni poprzedniej.
A i wyprzedze kolejne pytanie, osełke ręczna kupisz u Ramiresa- złodzieja.
 

Kalfas23

Kalfas23

Użytkownicy
posty82
Propsy14
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Oki , wielkie dzięki :D
 

wojtek988

wojtek988

Użytkownicy
posty172
Propsy21
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam,
ktoś mi może powiedzieć jak mogę ozywic towarzysza Snipesa?
Ide pogadac z nim o rudzie, a on se lezy w polu :| oczywiscie padł w niewyjaśnionych okolicznościach, nie wiadomo kiedy- typowe dla tego moda. Insert snipes wywala do pulpitu access violation.
Bes snipesa to tego questa z ruda przeciez nie zrobie i nie nauczy mnie gornictwa...

Marid

Marid

Użytkownicy
Filozofia "xD"
posty657
Propsy256
Profesjabrak
  • Zbanowany
  • Filozofia "xD"
Wypunktuję, bo już mi się nie chce produkować.

1. Left Shift + Numpad9. Tak, ta kombinacja działa nawet wtedy, kiedy masz wyłączoną klawiaturę numeryczną.
2. Zwłoki nie mogę być "przeszukane", to znaczy cały czas po najechaniu na zwłoki Snipesa musi wyświetlać się jego imię.
3. Musisz mieć zwój "Breath of Death" czy jak to tam szło, do kupienia u każdego magika-kupczyka.
4. Całość misji wyglądała w ten sposób : Khorinis : Viper, Snipes, Viper; Górnicza Dolina : Aleph (raczej to co z niego zostało, czyli kość) Xardas, czekanie 1/2/3 dni, Xardas, duch Alepha, powrót do GD, wykopanie paczki, Snipes, Viper.
 
"Philosophia. Znaczy po Grecku "miłość do mądrości". Myślisz, że teraz jeździlibyśmy mercami i beemkami gdyby nie Grecy? Albo gapili się w płaskie ekrany telewizorków plazmowych?"

wojtek988

wojtek988

Użytkownicy
posty172
Propsy21
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Wielki dzięki!! :) Tyle razy grałem w to a nie zwróciłem uwagi na ten zwój i nie wiedziałem o możliwości wskrzeszania
Działa, a questa robiłem wiele razy już. Z całą pewnością ubiły go polne bestie co tam się kręcą, kiedyś pewnie jak przechodziłem :(

B0SSAN0VA

B0SSAN0VA

Użytkownicy
posty26
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jak wykonać zadanie z czarem zapomnienia u Constantina? Próbuję użyć go na nim po pobiciu, ale dalej jest agresywny.

Pobiłem też kilku innych obywateli i użyłem zapomnienia. Dalej nie mogę oddać questa.
 

Fayors

Fayors

Użytkownicy
posty259
Propsy34
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Żeby to zadziałało, to musisz najpierw ZAGADAĆ do wkurzonej osoby i dopiero potem użyć zapomnienia.
 

Gego

Gego

Użytkownicy
posty47
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Grimes nie chce mi nic powiedzieć o Płomieńu Eligora. Są tylko dwie opcje dialogowe z zapłacę ci za informacje albo po prostu cie zabije jak mi nie powiesz. Z obu nic sobie nie robi :/ Zgaduje że ma to jakiś związek z retoryką. Przeczytałem książkę i mimo tego nic więcej nie mogę z niego wydusić. Jakieś porady?
 

Shock

Shock

Użytkownicy
posty91
Propsy4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ja też mam podobny problem który jest związany z retoryką. Jak można ją podnosić ? Bo czytałem że żeby mieć pewne opcję dialogowe to trzeba mieć odpowiednią ilość punktów w retoryce.
 

Cooba

Cooba

Użytkownicy
posty140
Propsy18
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Troche z tą retoryka zjebali w wersji 0065 jest temat na rpgrussia co i jak ale translator google z ruskiego na polski tworzy nowe historie... ogólnie to jest podobnie jak z alchemią i kowalstwem, trzeba ważyć i wykuwać żeby się podnosił lewel więc w tym wypadku trzeba tej retoryki używać żeby poziom wzrastał, np. Podczas gdy po nie udanej kradzieży kieszonkowej staramy się wyplątać rozmową z kłopotów, etc.
 


0 użytkowników i 7 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry