Pytania odnośnie zadań i rozgrywki 6903868 37317

O temacie

Autor Vanarius

Zaczęty 3.01.2016 roku

Wyświetleń 6903868

Odpowiedzi 37317

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Musisz pokonać Dementora.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

nakea29

nakea29

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam pytanie do was , pisze bo nigdzie nie umie znalezć odpowieczy . Mianowicie dlaczego janusz dwulicowy odrazu mnie atakuje , tak samo było w 5 rozdziale jak i pod koniec gry , ktos coś
 

ves123

ves123

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam problem jestem w 3 roździale Ignaz nie żyje a ja potrzebuje zwoju nipamięc żeby zrobić zadanie z ULU-MULU (ur shak obrazil sie za zabicie jego mentora) mozna go kupic gdzies indziej albo zdobyc w innej lokacji?
 

Krymdo

Krymdo

Użytkownicy
posty6
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam pytanko czy gallahad uczy runy otwierania zamków i od którego jest to kręgu.
 

Zondala

Zondala

Użytkownicy
posty295
Propsy58
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Od pierwszego ale musi być gildia magiczna.
 

Pasterz z Feshyr

Pasterz z Feshyr

Użytkownicy
posty126
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Znalazł ktoś jakiś sposób na smoka ożywieńca?
Każde jego trafienie z bliskiej odległości kończy się dla mnie kąpielą w lawie i tym samym szybką śmiercią

 

rojekqq

rojekqq

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
problem z zadaniem Niespodziewane spotkanie kiedy mam uleczyc orka Ur-karrasa niedaloko jednego z mysliwych otoz potrzeboje zwoju ktorego niestety mam zdobyc od sarandrila ale on zostal przezemnie pobity i uzylem zwoju na nim zapomniena  lezcz teraz juz nie ma tego zwoju w asortymenicie bylo to bardzo dawno temu jednym slowy albo wczytam save i starace jakies 15h rozgrywki albo zdobede kod na ten zwoj bądz moze poszukam kodu na przywolanie nowego srandrila albo cos w ten gust .Ja rozumiem to ze zablokwali mozliwosc uzywania kod na wszyskie przedmioty ale tym samym uniemozliwili rozwaiazywanie problemow z gra troche to teraz denerwojaca a wczesniej nie bylo;/
 

Brisnigir

Brisnigir

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ktoś może mi powiedzieć dlaczego pomimo 30% luk moje strzały latają jakimiś parabolami i nie moge trafić w zająca z metra? Xd
 

Wojtasegg

Wojtasegg

Użytkownicy
posty11
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam mam pytanie odnośnie bractwa masjafu jestem na etapie gdzie już zdobyłem pancerz cienia ale gdy tylko zbliże się do świątyni wszyscy mnie atakuja ściągam cały ekwipunek nic nie pomaga nawet z kamą masjafu jakby to miało znaczenie to jestem Guru podejrzewam że problem może być w tatuażach jak rozwiązać ten problem?
W ostateczności wbije tam siłą ale żal mi tyle expa tracić z zadań
Edit: Dobra problem rozwiązany
 

Ancykun

Ancykun

Użytkownicy
posty10
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam, potrzebuje pomocy. Najnowsza wersja returna z AB, nie widzę opcji kupna pancerzy u Jaspera, tylko pancerz nożownika dalej nic. Questy wykonane aż do momentu w którym muszę iść do Górniczej Doliny, 1 rozdział, 160 zręczności.
 

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
No to może przejdź do następnego rozdziału i wykonuj kolejne questy? xD

Nie wspominając o tym, że zły dział, bo dla Returna z AB jest inny.
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

tolek2323

tolek2323

Użytkownicy
posty32
Propsy4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Panowie, gdzie w 1 rozdziale znajdę pierścień lub pas siły?
 

ernim1

ernim1

Użytkownicy
posty25
Profesjabrak
  • Użytkownicy
O co chodzi z tym zapotrzebowaniem na jedzenie/sen? Raz bezio powie, że jest zmęczony albo głodny a raz nie. Wciskam "i" i mam info tylko o ilości strzał. Skąd mam wiedzieć kiedy jest głodny? Mam ciągle patrzeć czy hp mi nie spada? Bez sensu. Tak samo max. 10h snu i co dalej? Mam kurwa kompa włączonego z grą zostawić jak w grze mam noc a chce poczekać do rana? Co za debilny mod... Returning 1.3 wspominam dobrze ale ten 2.0 to jakieś żarty ;)
 

Nemrok19r

Nemrok19r

Użytkownicy
posty235
Propsy37
Profesjabrak
  • Użytkownicy
O co chodzi z tym zapotrzebowaniem na jedzenie/sen? Raz bezio powie, że jest zmęczony albo głodny a raz nie. Wciskam "i" i mam info tylko o ilości strzał. Skąd mam wiedzieć kiedy jest głodny? Mam ciągle patrzeć czy hp mi nie spada? Bez sensu. Tak samo max. 10h snu i co dalej? Mam kurwa kompa włączonego z grą zostawić jak w grze mam noc a chce poczekać do rana? Co za debilny mod... Returning 1.3 wspominam dobrze ale ten 2.0 to jakieś żarty ;)

Na górze powinieneś mieć 3 ikony sen, głód i pragnienie, musisz jść-pić i spać aby bezi ci nie zdechł :P
 

kacperex92

kacperex92

Użytkownicy
posty4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam problem z sanktuarium orków. Otóż nie mam ołtarza w lokacji przed cmentarzyskiem orków. Udało mi się znaleźć 3: (przed miastem orków, obok Ur-Shaka i w obozie Netbeka), a potrzebuje 4 bo nie mam opcji dialogowych z orkiem, który zlecał to zadanie. Jest jakiś inny sposób na to zadanie? Można wspomoc się kodem? Zna ktoś kod na ten ołtarz lub żeby zamknąć to zadanie jako wykonane?
 

wolan

wolan

Użytkownicy
posty78
Propsy8
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@kacperex92 na AB grasz czy zwykłym? Bo na AB właśnie tego sanktuarium nie ma
 

kacperex92

kacperex92

Użytkownicy
posty4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
No właśnie pomieszały mi się pliki z AB i już muszę grać z nimi i mam wymagane 4 sanktuaria. Ale udało mi się to zrobić w konfigach - zmieniłem flagę dla jednego z 0 na 1 i bangla.

Post połączony: 2020-04-24, 11:54
hm, teraz mam inny problem. Zadanie "Mroczne rytuały" od Hosh nara, gdzie muszę zabić demona na bagnie - nie mam tam żadnych umarlaków ani demona. Przed tą misją też tam byłem, ale była całkowicie pusta. Kombinuje z konfigami, ale nie mogę tego zrobić:
- DIA_ORC_8572_URHOSHNAR_PSICAMPDEMONDONE: 0 => 1
- DEMONPSICAMPISDEAD: 0 => 1
też nie działają. Jest jakiś kod na tego demona do przywołania?
 

wolan

wolan

Użytkownicy
posty78
Propsy8
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@kacperex92 na twoim miejscu bym skopiował gdzieś zapisy i reinstalował returna, bo to na pewno nie będzie ostatni raz jak ci się coś będzie w grze psuć przez te pomieszane pliki
 

kacperex92

kacperex92

Użytkownicy
posty4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Już tak robiłem dwukrotnie, ale nie pomogło. Tak jakby zapis gry pamiętał strukturę świata co jest trochę dziwne. Chyba że ten Rebalance coś miesza, bo instalowalem wszystkie dodatki.
 

kacperex92

kacperex92

Użytkownicy
posty4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Tak wygląda czysty Gothic 2 NK + Returning 2.0  https://ibb.co/c2ncvwB
A tak z plikiem RET2_Textures_05.vdf https://ibb.co/yS5vgvW, który pochodzi z AB polskiego tłumaczenia.
 


0 użytkowników i 7 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry