Pytania odnośnie zadań i rozgrywki 6903103 37317

O temacie

Autor Vanarius

Zaczęty 3.01.2016 roku

Wyświetleń 6903103

Odpowiedzi 37317

barbor92r

barbor92r

Użytkownicy
posty117
Propsy23
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Pare dni temu kradzież kieszonkową miałem na 100, dzisiaj patrze z ciekawości swoje statystyki pod (B), a tam wyświetla, że niby kradzież kieszonkowa jest na 1 beginner. Spotkał się ktoś z czymś takim?
 

Dawnwender

Dawnwender

Użytkownicy
Eksplorator Lochów
posty41
Propsy4
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Eksplorator Lochów
Szukałem odpowiedzi na to pytanie ale nie mogłem jej znaleźć i w solucji na autotranslate.
Czy jest taka możliwość, po zostaniu Strażnikiem Miejskim i rozmowie z Ramirezem aby odnaleźć gildię zabójców?
No bo dostałem misję od Gilliama (tego od grajków na placu) żeby spotkać się z Nieznajomym nazajutrz około godziny po północy w domku niedaleko molo ( czyli drugi sposób bez zabójstwa Wambo).

No więc idę najpierw do domku gdzie stał NPC z paczką ziela (którego już ubiłem), czekam do 2 w nocy i nic. Potem ide do domku z Farimem (tym od ostryg, domek ma na skraju plaży przy molo) i też nic. Ostatecznie idę tam gdzie stał kwatermistrz Martin i to samo. Czy jest to może inny domek albo inna godzina? Od 23 do 2 w nocy tam stoje i nikogo nie widać.

Drugie pytanie: Słyszałem że da się dostać list dla Pecka z którejś skrzynki bandytów na ciężką zbroję strażnika. No ale zabiłem już wszystkie obozy bandytów z "wanted dead or alive" i nic w skrzyniach nie znalazłem.
 

Sehio

Sehio

Użytkownicy
posty52
Propsy16
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Nie jest to przypadkiem ich siedziba i chyba chodzi o to molo koło Esmeraldy.
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
@Dawnwender Jak pisał kolega wyżej, chodzi o domek na końcu mola przy statku. Od siebie dodam, że musisz pojawić się tam punktualnie w najbliższą północ, inaczej po queście.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

AnimaNast

AnimaNast

Użytkownicy
posty35
ProfesjaGrafik 2D
  • Użytkownicy
Ksiąg Ancient Tale nie da się przeczytać nie będąc magiem ognia?
 

bestiary

bestiary

Użytkownicy
posty75
Propsy5
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Biżuterie z rudy można zrobić dopiero w 5 rozdziale ? I u kogo mozna sie nauczyc regeneracji życia ?
 
Procesor: i9-7900X
Grafika: GTX 1080 ti
Ram: 64gb

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
1. Tak.
2. U Haniara w Masjafie.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

Gracekkam

Gracekkam

Użytkownicy
posty96
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Czy po zrobieniu wszystkich misji w mieście orków, zdobyciu Uriziela, wykonanie misji "revenge of Ur Thrall" można zajebać wszystkich orków w mieście czy będą nam jeszcze potrzebni ?? Mam 3 rozdział werjsa 0.66.1
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Spoko, nie spojlerując wcześniej czy później i tak to zrobisz.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

barbor92r

barbor92r

Użytkownicy
posty117
Propsy23
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jakie potiony najlepiej robić, żeby podlevelować alchemie od 50 do 100? Próbowałem robić miksturki lecznicze, ale one wbijają do max. 50.
 

AnimaNast

AnimaNast

Użytkownicy
posty35
ProfesjaGrafik 2D
  • Użytkownicy
Problem z missing novices. Po przyniesieniu mięsa tych górskich ścierwojadów z tego co wyczytałem w solucji, powinien przyjść jakiś strażnik ale nikt nie przychodzi. Probówałem sie przespać, wczytać i zrobić misję jeszcze raz ale bez skutków.
 

barbor92r

barbor92r

Użytkownicy
posty117
Propsy23
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@AnimaNast, aby ten strażnik przybył musisz zagadać z innym strażnikiem, który znajduje się w obozie bractwa, nie pamiętam imienia, pogadaj ze wszystkimi nie ma tam ich wielu.

Czy jeśli ukończę misje "Najemnik Orków" to zablokuję sobie zadania u Hush-Nara? Gdzieś wyczytałem, że tak - pytanie czy nie naprawili tego w 66.1
 

AnimaNast

AnimaNast

Użytkownicy
posty35
ProfesjaGrafik 2D
  • Użytkownicy
@barbor92r Dzięki. A co do twojego pytania. Nie pamiętam dobrze, ale ten Hush Nar to chyba ten co chce książkę Kunszt Obrony Południowców. Jak wziąłem od niego tą misję i skończyłem misje najemnik orków to mogłem mu normalnie oddać potem tą książkę. Więcej questów chyba u niego niema, ale nie jestem pewny bo skończyłem tylko misję najemnik orków, ponieważ musiałem zaczac gre od nowa.
 

barbor92r

barbor92r

Użytkownicy
posty117
Propsy23
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@AnimaNast, potem są jeszcze 2 questy, modlenie się do orkowych kapliczek i ubicie demona na bagnach.

---

Czarna ruda(5 kawalków) przyda się na broń dla lidera orków Ur-Thralla.
Co do kaktusów to na pustyni są 2, jeden dla Xardasa(zadanie z odnową drzewa na pustyni), drugi na ten eliksir odświeżający pamięć.

Możliwe, że jest więcej kaktusów i zadań, które wymagają czarnej rudy. Jak na coś trafie dam znać.
 

AnimaNast

AnimaNast

Użytkownicy
posty35
ProfesjaGrafik 2D
  • Użytkownicy
@barbor92r W takim razie powiem Ci, że gram na 66.2 i jak skonczyłem misję najemnik orków w moim poprzednim podejściu do returna to nie miałem po oddaniu książki innych misji u niego.

Post połączony: 2017-10-20, 00:42
Mogę bez problemu dać bryłke czarnej rudy za tego kaktusa czy po prostu wykorzystać kaktusa z pustyni? Na co magowi wody będzie w ogóle ta czarna ruda?
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
@AnimaNast Żeby brać dalsze zadania od szamana, musisz mieć nieukończone zadanie "Najemnik orków". A co do kaktusa: na pustyni są dwa, więc jeśli żal ci czarnej rudy, to możesz użyć kaktusa z pustyni. Ale i tak ci tej rudy nie zabraknie (w najgorszym wypadku potrzebujesz razem w całej grze 18 bryłek, spokojnie da się tyle uzbierać)
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

Gego

Gego

Użytkownicy
posty47
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
jest możliwe dobcia 20pkt za mane na 66.2 ? Jestem już prawie przy 300 i dalej mam 15pkt za 5 many. Bonusy z tabliczek i jedzenia można używać przed dobiciem do 20 za mane?
 

Gracekkam

Gracekkam

Użytkownicy
posty96
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam pytanie odnośnie misji "antyki" zdobywam klucz, który znajduje się na dachu, okradam parcivala, następnie wchodzę do ukrytego pomieszczenia w magazynie, biorę klucz i idąc do pokoju gdzie jest przejście do gomeza pokazuje mi, że potrzebuje właściwego klucza. Mam wersje 066.1
 

AnimaNast

AnimaNast

Użytkownicy
posty35
ProfesjaGrafik 2D
  • Użytkownicy
@Gracekkam W pokoju Parcivala jest ten klucz chyba.
 

Lojras

Lojras

Użytkownicy
posty152
Propsy3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
400 siły 740 wytrzymałości... Ale tylko 2.5 hp a ja już na Irdorath mogę wypłynąć.. Mogę robić jeszcze questy w 5 rozdziale, ale wątpie żeby dały mi solidnego kopa w statystykach... Poza tym jestem strażnikiem świątynnym, moja broń to szpon  beliara ale od 3 rozdziału czy tam 4 latam w Orkowej zbroi, gdzie zdobędę lepszą? I czy wgl warto robić questy z 5 rozdziału? Potrwa to z 20 godzin, czyszczenie miasta orków, czyszczenie krypt w khorinis, co zrobić pomocy.
 


0 użytkowników i 13 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry