[G3] CP1.75 + QP + CM + Kon. + G3EEUP + PGL + LTM + Union ModPack PL 800715 1453

O temacie

Autor Ventrue

Zaczęty 5.01.2016 roku

Wyświetleń 800715

Odpowiedzi 1453

thedagon

thedagon

Użytkownicy
posty88
Propsy25
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
 

Valdemarus83

Valdemarus83

Użytkownicy
posty3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
No tak w pełni cię rozumiem,tylko czy ta informacja nie ostrzega mnie o tym,iż textury obywateli nie będą działać?
Tym bardziej ,że faktycznie obywatele ci co mieli mieć nowy wygląd,ich ubrania są spikselowane. Druga rzecz,nie ma głosu w dodatkowych questach oraz podczas rozmów np Lee? Tak ma być czy to jakiś błąd?
 

Ventrue

Ventrue

DreamVader
Herr Mannelig
posty1119
Propsy593
ProfesjaNierób
  • DreamVader
  • Herr Mannelig
Będą i tak. Są polskie głosy, ale musisz wykupić wersję premium.
 

Draks

Draks

Użytkownicy
Gothic 2 Nowy porządek
posty1714
Propsy766
ProfesjaGrafik 3D
  • Użytkownicy
  • Gothic 2 Nowy porządek
No tak w pełni cię rozumiem,tylko czy ta informacja nie ostrzega mnie o tym,iż textury obywateli nie będą działać?
Tym bardziej ,że faktycznie obywatele ci co mieli mieć nowy wygląd,ich ubrania są spikselowane. Druga rzecz,nie ma głosu w dodatkowych questach oraz podczas rozmów np Lee? Tak ma być czy to jakiś błąd?
A coś ty kurwa chciał? Dubbing profesjonalnych z niemieckiej modyfikacji, ja pierdole ...
 

Valdemarus83

Valdemarus83

Użytkownicy
posty3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Po pierwsze,nie ustosunkowałeś się do mojego pierwszego pytania,które jest chyba istotniejsze,po drugie raczej nie do ciebie były skierowane moje obawy i pytania! Skoro już inny użytkownik podjął zemną temat to po co się wpieprzasz! I tak poza nawiasem,trochę kultury ,jeżeli masz tak się wyrażać w stosunku do mnie takim tonem, to daruj sobie chłopczyku. Takie prostackie zachowanie kieruj sobie do koleżków,nie do mnie. Dziwię się ,że admini pozwalają ci na tym forum na taką impertynencję i wulgarny język!
A tak z innej beczki,oczywiście pytanie na pewno nie do pana powyżej,tylko do użytkownika Ventrue, gdzie mogę kupić wersję premium,rozumiem  ,że to wzbogacona o dubbing wersja tego moda CM?
 

Keldorn

Keldorn

Użytkownicy
posty439
Propsy77
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Po pierwsze,nie ustosunkowałeś się do mojego pierwszego pytania,które jest chyba istotniejsze,po drugie raczej nie do ciebie były skierowane moje obawy i pytania! Skoro już inny użytkownik podjął zemną temat to po co się wpieprzasz! I tak poza nawiasem,trochę kultury ,jeżeli masz tak się wyrażać w stosunku do mnie takim tonem, to daruj sobie chłopczyku. Takie prostackie zachowanie kieruj sobie do koleżków,nie do mnie. Dziwię się ,że admini pozwalają ci na tym forum na taką impertynencję i wulgarny język!
A tak z innej beczki,oczywiście pytanie na pewno nie do pana powyżej,tylko do użytkownika Ventrue, gdzie mogę kupić wersję premium,rozumiem  ,że to wzbogacona o dubbing wersja tego moda CM?

Sarkazm koleżko, sarkazm.
...
nie ma premium, nie ma PL dubbingu.
 

Slejduxx

Slejduxx

Użytkownicy
posty76
Propsy20
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
 

Maciej

Maciej

Użytkownicy
posty3689
Propsy1006
ProfesjaGracz
  • Zbanowany
Po pierwsze,nie ustosunkowałeś się do mojego pierwszego pytania,które jest chyba istotniejsze,po drugie raczej nie do ciebie były skierowane moje obawy i pytania! Skoro już inny użytkownik podjął zemną temat to po co się wpieprzasz! I tak poza nawiasem,trochę kultury ,jeżeli masz tak się wyrażać w stosunku do mnie takim tonem, to daruj sobie chłopczyku. Takie prostackie zachowanie kieruj sobie do koleżków,nie do mnie. Dziwię się ,że admini pozwalają ci na tym forum na taką impertynencję i wulgarny język!
A tak z innej beczki,oczywiście pytanie na pewno nie do pana powyżej,tylko do użytkownika Ventrue, gdzie mogę kupić wersję premium,rozumiem  ,że to wzbogacona o dubbing wersja tego moda CM?
CM i quest pack, robili zwykli gracze a nie producenci gothica wiec skad by mieli kase na dubbing?  :pokerface:

 

Marcelx2x

Marcelx2x

Użytkownicy
posty8
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Mam 6GB RAM i jeśli chodzi o to pierwsze zdanie to Content Mod działa bez QP jak i QP działa bez Content Moda tylko z licznymi błędami np brak twarzy głównych postaci.
 

Dante90

Dante90

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam  mam problem, mianowicie chce zagrać w githica 3 bez content moda ponieważ zauważyłem że kiedy go zainstaluje to gra dużo gorzej chodzi i zacina się często.i moje pytanie czy qp 4.2 będzie działał w pełni bez cm?. Zrobiłem tak : zainstalowałem gothica potem comunity patch 1.75 potem qp4.2 potem update do comunity i tyle. Pograłem trochę i wszystko fajnie tylko zauważyłem że przy kapliczkach kiedy chce życie powiększyć to błędy są wyświetlane np. +8080 punkty życia czy moc magiczna. Noci teraz boje się dalej grać że coś się zepsuje jeszcze.pytanie moje czy mogę tak grać czy musi być content mod ?prosze o pomoc

Post połączony: 2017-02-24, 08:44
Jeżeli miał ktoś doświadczenia podobne to proszę o pomoc .dodam że grafika przed zainstalowaniem content moda jest przepiękna a po jest ponura i taka ciemna bez słońca
 

Ventrue

Ventrue

DreamVader
Herr Mannelig
posty1119
Propsy593
ProfesjaNierób
  • DreamVader
  • Herr Mannelig
Możesz grać bez Content Moda. Po jego instalacji i wybraniu opcji mroczniejszych tekstur grafika staje się mroczniejsza.
 

Dante90

Dante90

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ale jak zainstaluje sam qp4.2 to bledy wyskakują np. Przy kapliczce moc magiczna +6060 albo 8080 tak samo enargia zyciowa +4040  6060 8080 nie wiem czy to jedyny blad.?na pewno nie potrzeba cm do qp4.2?
 

Maravel

Maravel

Użytkownicy
posty123
Propsy3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Te Alternatywne A.I jak działa, co zmienia? :f Nie wiem ni cholery czy grać z tym czy bez D:

I da radę jak pójdę po Myrtanie od razu do Nordmaru, omijając Varant? Bo z tego co pamiętam w Nordmarze jest najtrudniej i nie wiem czy tak dam rade (na trudnym) :f
 
"Zatrute strzały trzymają kołczany z nami jest bóg Khorne,
zdobyczne buzdygany, blisko trzymamy jak łuk Thorgal,
a w kaftanach długie noże co głoszą cicho pieśń,
a swą klingą wbitą w pierś, niosą cicho śmierć."

Squerol

Squerol

Użytkownicy
twój stary
posty712
Propsy547
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • twój stary
Alternatywny Balans zmiany w balansie gry a co za tym idzie poziomie trudności - jakieś tam zmiany min. w perkach, przedmiotach, czarach itp. Jest lepiej. Masz obszerny manual w pdf'ie po zainstalowaniu gry, zapraszam do lektury  :ok:

Alternatywne SI - poprawa sztucznej inteligencji, zarówno podczas walki, jak i poza nią,

Da rade, gra jest prosta nawet na hard+AB+SI - na 1lvlu można pokonać każdego (czy to NPC czy potwór) bez draśnięcia, potwory - atakowanie i odchodzenie do tyłu, NPC'ci - blok/odejście do tyłu - nawet na tych hardach itp. NPC'ci nie potrafią wyprowadzać kombinacji ciosów lol x3000 (poza walkami na arenie, tam NPC'ci cheatują), zawsze zadają 1 cios i potem blokują/chodzą sobie->1 cios->blok/chód->1 cios itd...
Banał

Maravel

Maravel

Użytkownicy
posty123
Propsy3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam, mam mały problem z teksturami, mianowicie niektórzy orkowie mają takie białe plamy na sobie jakby sie mlekiem oblali <_<, natomiast Wilk to latająca głowa z szyją a Lee, Milten i Diego mają zielone włosy <_<
Da rade coś zrobić z tym bez reinstalacji?

Ok, poradziłem sobie, mam natomiast kilka innych pytań.

Gdzie znajdę Pancerz Łowcy Smoków?
Znajde jakiś dobry miecz 2H w Myrtanie? Bo z tym zwykłym dwuręcznym to troche ciężko :f
Wie ktoś może jaki jest kod na przywołanie Flinta z Faring? Bo mi Bandyci zaatakowali i go zabili :x
Da się jakoś wyłączyć te ataki na miasta bandytów itp?
 
"Zatrute strzały trzymają kołczany z nami jest bóg Khorne,
zdobyczne buzdygany, blisko trzymamy jak łuk Thorgal,
a w kaftanach długie noże co głoszą cicho pieśń,
a swą klingą wbitą w pierś, niosą cicho śmierć."

HaaN

HaaN

Użytkownicy
posty7
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam problem z zainstalowanie QP ponieważ pisze mi że wymagana jest wersja 1.73 lub wieksza z polska wersja językowa a przecież to mam zainstalowane bo sprawdzałem
 

Rhonin

Rhonin

Użytkownicy
posty11
Propsy3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Postanowiłem opisać co dodaje mod konsekwencje w wersji 2.02
Spoiler
1. Zmiany w świecie gry:
- Dodano stocznie w Vengardzie
2. Najważniejsze konsekwencje czynów:
-Magia: Nauczenie się jednej z czterech sztuk magicznych (druid, mag wody, mag ognia, mag ciemności) uniemożliwia naukę pozostałych, i blokuje naukę u mistrzów tych sztuk( Tzigar i Karrypto sprawdzeni)
-Reddock: Wyeliminowanie orkowych patroli spowoduje wysłanie kolejnych przez Uruka, jeśli i te zniszczymy to Uruk rozkaże nas zabić.
-Cape Dun: Po kradzieży złotych kielichów, Urkrass rozkaże nam przeprowadzić śledztwo w tej sprawie.
-Montera i Okara: Jeżeli wykonamy zadanie "W Okarze potrzebują więcej ludzi", Varek przy rozmowie poinformuje nas że dopóki głowa Rolanda nie zostanie mu przyniesiona żadna morra nie ma wstępu na zamek.
-Trelis: Włamanie do skarbca rozpoczyna zadanie "sposób na najlepszą kradzież III" (zapomnienie na Thorusa i Prancaka)
-Silden: Zdekonspirowanie Inoga sprawi iż ten staje się do nas agresywny.
-Nemora: Zapłacenie 50000 sztuk złota Vakowi sprawia iż buntownik Dudley, przestaje z nami handlować.
-Faring: Wybicie orków w Nordmarze albo wokół Vengardu sprawia iż stajemy się wrogami narodu orkowego(jesteśmy przez nich atakowani)
-Reputacja wyższa lub równa 75 u poszczególnych frakcji uniemożliwia wejście do siedzib ich wrogów (75% u buntowników uniemożliwia wejście do zamku w Faring, analogicznie względem rojalistów).
Na tą chwile to wszystkie ważniejsze konsekwencje jakie ja pamiętam. Jeśli znacie inne ważne to napiszcie w komentarzach
 

HaaN

HaaN

Użytkownicy
posty7
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Czy można zamiast 1.75 dać 1.74 bo na 1.75 nie wykrywa mi quest pack że jest CP lub polska wersja językowa
 

Nikelajer

Nikelajer

Użytkownicy
posty7
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Spotkał się ktoś z takim problemem że nie działają mu kamienne tabliczki?
Miałem 6 tabliczek. Przeczytałem pierwszą z nich, dodało +3 pkt wszystko spoko. Tylko następne nie działają. Klikam i nic się nie dzieje... Wczytanie save poprzedniego nic nie daje. Nadal moge tylko 1 przeczytać
 

niohnioh

niohnioh

Użytkownicy
posty4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam ten sam problem, jedynym sposobem jest zbieranie/kupowanie tabliczek pojedynczo i czytanie po kolei, chyba, że ktoś zna rozwiązanie ?
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry