Dyskusja na temat modyfikacji 628017 2122

O temacie

Autor Simon Said

Zaczęty 27.12.2015 roku

Wyświetleń 628017

Odpowiedzi 2122

Niemy

Niemy

Użytkownicy
posty477
Propsy50
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy

Niemy

[G2] Returning 2.0
#140 2016-01-06, 21:33(Ostatnia zmiana: 2016-01-06, 21:42)
A ogólnie to uczy ktoś inny robienia eliksirów siły poza Constantino? Bo pamiętam, że w rebelance specjalnie po to zostawałem u niego czeladnikiem, a teraz chciałbym spróbować u Harada.

Swoją drogą - węgiel można też znaleźć w zwęglonej chatce w tej zatoczce, gdzie siedzi Skip.

EDIT: Miał ktoś taki błąd, że po walce z Arlikiem nie można było oddać mu jego oręża? I przy okazji, gdzie mogę znaleźć atrament?
 

Arik

Arik

Użytkownicy
posty306
Propsy4
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Witam ktoś  zapoda save z dalszych etapów Gry bardzo proszę :) 
 

Sentinel

Sentinel

Użytkownicy
posty174
Propsy19
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
A ogólnie to uczy ktoś inny robienia eliksirów siły poza Constantino? Bo pamiętam, że w rebelance specjalnie po to zostawałem u niego czeladnikiem, a teraz chciałbym spróbować u Harada.

Swoją drogą - węgiel można też znaleźć w zwęglonej chatce w tej zatoczce, gdzie siedzi Skip.

EDIT: Miał ktoś taki błąd, że po walce z Arlikiem nie można było oddać mu jego oręża? I przy okazji, gdzie mogę znaleźć atrament?

Constantino uczy eliksiru siły niezależne czyim jesteś czeladnikiem, możesz być i u Harada a i tak będzie cię uczył :D

Post połączony: 2016-01-06, 22:06
EDIT: Miał ktoś taki błąd, że po walce z Arlikiem nie można było oddać mu jego oręża? I przy okazji, gdzie mogę znaleźć atrament?
Też taki miałem błąd i w sumie nadal mam :C A atrament ponoć można w górnym mieście znaleźć gdyż taka informacja przetacza się w dialogu :| Ale i tak twórcy IMHO
Spoiler
"zepsuli" trick z zabijaniem czarnego trolla T_T
I takie pytanko, czy dołączanie do obozu myśliwych  nie będąc czeladnikiem u Bospera jest możliwe czy jest tak jak w 1.0?

co do myśliwych trzeba chyba przynieść 3 skóry cieniostwora
 

qlwik

qlwik

Użytkownicy
posty41
Propsy6
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jak idzie tłumaczenie? jakaś aktualizacja?
 

K0nopa

K0nopa

Użytkownicy
Barbarzyńca
posty700
Propsy278
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Barbarzyńca
Chyba mam buga. Kiedy walcze z najemnikami na farmie Onara i pobije np Raula (oczywiście zgodnie z regułami pojedynku) to spada mi karma u innosa i musze zaplacic grzywne. Najgorsze jest to że kiedy pobilem 4: Raula, Bulka, Festera i Roda to Lee mowi mi cos w stylu ze jest juz za pozno i wszyscy mnie zaczynaja napierdalac.
 

qlwik

qlwik

Użytkownicy
posty41
Propsy6
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Grings miałem dokładnie tak samo, jak próbowałem odpalić u siebie r2.0 z dx11, także podpinam się pod pytanie.
 

Niemy

Niemy

Użytkownicy
posty477
Propsy50
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Chyba mam buga. Kiedy walcze z najemnikami na farmie Onara i pobije np Raula (oczywiście zgodnie z regułami pojedynku) to spada mi karma u innosa i musze zaplacic grzywne. Najgorsze jest to że kiedy pobilem 4: Raula, Bulka, Festera i Roda to Lee mowi mi cos w stylu ze jest juz za pozno i wszyscy mnie zaczynaja napierdalac.
Miałem coś podobnego - po powrocie z farmy Akila, rozprawieniu się z najemnikami (razem z Miką) i skłóceniu tych dwóch braci na polu, Lord Andre stwierdził, że jestem zamieszany w bójkę i muszę zapłacić 750 sztuk złota.
 

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
Chyba mam buga. Kiedy walcze z najemnikami na farmie Onara i pobije np Raula (oczywiście zgodnie z regułami pojedynku) to spada mi karma u innosa i musze zaplacic grzywne. Najgorsze jest to że kiedy pobilem 4: Raula, Bulka, Festera i Roda to Lee mowi mi cos w stylu ze jest juz za pozno i wszyscy mnie zaczynaja napierdalac.


Pewnie muszą to poprawic, ale jesli bardzo Ci to ciąży to w Rebalance potrafił w takim wypadku pomóc Gravo.
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

K0nopa

K0nopa

Użytkownicy
Barbarzyńca
posty700
Propsy278
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Barbarzyńca

K0nopa

[G2] Returning 2.0
#148 2016-01-07, 16:46(Ostatnia zmiana: 2016-01-07, 17:44)
@Niemy Tez mialem za to kare. Na poczatku myslalem ze ta grzywna jest za pobicie Moe albo Arlika.
I 3 kafle w kaczą dupe.
 

Sentinel

Sentinel

Użytkownicy
posty174
Propsy19
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Chyba mam buga. Kiedy walcze z najemnikami na farmie Onara i pobije np Raula (oczywiście zgodnie z regułami pojedynku) to spada mi karma u innosa i musze zaplacic grzywne. Najgorsze jest to że kiedy pobilem 4: Raula, Bulka, Festera i Roda to Lee mowi mi cos w stylu ze jest juz za pozno i wszyscy mnie zaczynaja napierdalac.

No to kiepsko z tego co wiem to gravo sobie solidnie liczy  :/ widzę że poza spolszczeniem trzeba też na patche czekać  :lol: dziwne że rosjanie nie zauważyli tego buga podczas testów ciekawe czy już o nim wiedzą :hmmm:
 

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
Nie mam sił, więc napiszę szybką aktualizację: Mamy 618 na 619 dialogów postaci. Korektujemy, tłumaczymy monologi itp. Pozdrawiam.
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



K4R0L111

K4R0L111

Użytkownicy
posty31
Propsy14
ProfesjaSkrypter
  • Zbanowany
Nie mam sił, więc napiszę szybką aktualizację: Mamy 618 na 619 dialogów postaci. Korektujemy, tłumaczymy monologi itp. Pozdrawiam.

Co to za szczęściarz nie został przetłumaczony ? :D :D :D

K0nopa

K0nopa

Użytkownicy
Barbarzyńca
posty700
Propsy278
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Barbarzyńca
@karwojtasiuk Pewnie Bezi Kappa
 

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
@Niemy Tez mialem za to kare. Na poczatku myslalem ze ta grzywna jest za pobicie Moe albo Arlika.
I 3 kafle w kaczą dupe.

Zawsze mozesz potraktowac to jako bug i sobie tą kase dodać kodem :P
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

Niemy

Niemy

Użytkownicy
posty477
Propsy50
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
@Niemy Tez mialem za to kare. Na poczatku myslalem ze ta grzywna jest za pobicie Moe albo Arlika.
I 3 kafle w kaczą dupe.

Zawsze mozesz potraktowac to jako bug i sobie tą kase dodać kodem :P
Nie tak łatwo, bo wziąłem sobie normalny poziom trudności. Ogólnie to jak z tym Gravo? Można do niego pójść, jeżeli mamy kłopoty z Andre? Osobiście żadnego dialogu u niego nie widziałem.
 

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
@Niemy Tez mialem za to kare. Na poczatku myslalem ze ta grzywna jest za pobicie Moe albo Arlika.
I 3 kafle w kaczą dupe.

Zawsze mozesz potraktowac to jako bug i sobie tą kase dodać kodem :P
Nie tak łatwo, bo wziąłem sobie normalny poziom trudności. Ogólnie to jak z tym Gravo? Można do niego pójść, jeżeli mamy kłopoty z Andre? Osobiście żadnego dialogu u niego nie widziałem.

Nie wiem jak teraz, ale w G1 pomagal na klopoty z ludzmi i ten pomysl zostal przeniesiony do Returninga, jak wlasnie Lee czy Andre z bandami sie rzucali na nas zeby nas usmiercic to sie placilo Gravo i klopoty znikaly. A co do kasy to jest jeszcze cheat engine :D
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

K0nopa

K0nopa

Użytkownicy
Barbarzyńca
posty700
Propsy278
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Barbarzyńca
@Niemy Jak zagadasz np z Lee to powinienes miec nowy zapis w dzienniku. Wtedy wszyscy rzuca sie na ciebie. Idziesz do Gravo(przesiaduje w różnych karczmach w calym Khorinis) płacisz 3 kafle i sprawa zalatwiona.
 

Wonsz

Wonsz

Użytkownicy
posty838
Propsy114
ProfesjaTłumacz
  • Użytkownicy
Chyba mam buga. Kiedy walcze z najemnikami na farmie Onara i pobije np Raula (oczywiście zgodnie z regułami pojedynku) to spada mi karma u innosa i musze zaplacic grzywne. Najgorsze jest to że kiedy pobilem 4: Raula, Bulka, Festera i Roda to Lee mowi mi cos w stylu ze jest juz za pozno i wszyscy mnie zaczynaja napierdalac.
Miałem podobnie na patchu 1.3, mianowicie nabijałem sobie expa i zbierałem fanty łupiąc najemników i też wyskoczył z takim tekstem. Od pobicia bodajże szóstego czy siódmego taka akcja się zaczynała, najpierw że pobiłem wieśniaka, a potem chciał mnie zarżnąć. Może trzeba mieć odpalonego questa i tylko wtedy możesz pobić tych najemników. Tak czy tak bez sensu, trochę im zejdzie naprawianie tego typu błędów.
 

Niemy

Niemy

Użytkownicy
posty477
Propsy50
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Ogolnie to jak tam teraz z nauką u mistrzow? Ja wlasnie zatrudnilem sie u Harada i poki co nie zaluje, mozna troche zarobic na mieczach, a taki El Bastardo jest bardzo fajny na poczatek, bo wymaga 70 sily, a ma bodajze 115 dmg.

Spoiler
Do nauki wszystkich broni u Harada (przynajmniej na poczatku gry, potem moze bedzie uczyl czegos nowego?  :D) trzeba okolo 16 pkt nauki, a za samo zostanie czeladnikiem jest + 10 pkt sily.

Wie ktos moze jeszcze, jak bardzo zostala rozbudowana straz czy najemnicy? Chcialbym dolaczyc do jednej z tych gildii. A z tym Gravo to dobrze wiedziec, ze tylko, gdy ktos chce nas zabic.
 

Squerol

Squerol

Użytkownicy
twój stary
posty712
Propsy547
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • twój stary
Wie ktoś jak to jest z tą walką dwoma mieczami? Tzn, czy można używać dowolnych dwóch broni, czy wymagana jest specjalna druga broń jak w Dark Sadze? Widział ktoś te animacje w akcji? Jakieś wideo czy coś?  Na kodach nie idzie nikogo z tym stylem walki znaleźć (niby las asasynów ale nie wiadomo gdzie on jest) , a nie wiem czy ładować PN w dwuręczniaki specjalnie dla dwóch ostrzy.


0 użytkowników i 2 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry