Dyskusja na temat modyfikacji 628125 2122

O temacie

Autor Simon Said

Zaczęty 27.12.2015 roku

Wyświetleń 628125

Odpowiedzi 2122

Apprentice

Apprentice

Użytkownicy
posty383
Propsy43
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Hearthstone
No to dziwne w sumie bo inni mogli :/. "Sam" go nie pokona, trzeba go przyzwać z 5-10 razy. Ale wtedy u mnie jednym uderzeniem zadawał 1k obrażeń więc to szybko szło. I szczerze powiedziawszy nie wyobrażam sobie teraz gry wojem bez tego peta, wszystko jest sto razy prostsze z nim.

Nom, bugi są, z taką dużą modyfikacją muszą być  :).
 

Hearthstone

Hearthstone

Użytkownicy
Kto ma odwagę, wygrywa
posty837
Propsy474
ProfesjaProgramista
  • Użytkownicy
  • Kto ma odwagę, wygrywa
@Hearthstone
No to dziwne w sumie bo inni mogli :/. "Sam" go nie pokona, trzeba go przyzwać z 5-10 razy. Ale wtedy u mnie jednym uderzeniem zadawał 1k obrażeń więc to szybko szło. I szczerze powiedziawszy nie wyobrażam sobie teraz gry wojem bez tego peta, wszystko jest sto razy prostsze z nim.

Nom, bugi są, z taką dużą modyfikacją muszą być  :).

Przetestuje tego cieniostwora :)
 
:D

TriHard

TriHard

Użytkownicy
posty42
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Witam. Nie grałem jeszcze w tego moda, i mam takie pytanie, lubie sobie pograc casualowo, fanatykiem tej gry nie jestem. Jest w ogóle sens z takim podejsciem w to grac? Wiem że modyfikacje, w szczególności te od rosjan wypierdalają poziom trudnosci do granic absurdów, i granie w to bez full tryhardu i używania masy bugów nie ma sensu. Idzie w to grac normalnie?
I jak wygląda sprawa jeżeli chodzi o bugi? To też znam rozpoznawczy Rosjan, w notatniku trzeba mieć liste gamebreaking bugów, i robic jakies absurdalne rzeczy, by gra w ogóle dała sie skonczyc. Tak samo wygląda to w Returningu 2.0?
Grałem w tą "pierwszą" wersję ze spolszczeniem, ale tylko pierwszy rozdział i Jarkendar, i grało sie zaskakująco dobrze, "dwójka" tak samo wygląda, czy jednak trzeba sie meczyc?
 

K0nopa

K0nopa

Użytkownicy
Barbarzyńca
posty700
Propsy278
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Barbarzyńca
Jak chcesz po prostu grac i sie dobrze bawic to wybierz poziom latwy albo bardzo latwy. Naprawde ciezko sobie teraz gre skopac
 

TriHard

TriHard

Użytkownicy
posty42
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Ok, sporo w mody do Stalkera grałem, tam też ruscy sporo tego robią więc znam ich podejscie, no ale skoro piszesz ze jest K, to moze popykam na tym łatwym, bardzo łatwy jednak za bardzo casualowo brzmi, a tez jakos za bardzo łatwo nie chce.
A jak wygląda ogólny balans w poziomach trudnosci? W tym pierwszym returnie to to wpływało tylko na ilosc expa zdobywanego, a tutaj cos czytam ze sie wiecej punktów umiejetnosci dostaje, cos w zadaniach sie zmienia itp, ktos moze dokładniej wyjasnic ocb?
 

Tragolipus

Tragolipus

Użytkownicy
posty82
Propsy14
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@TriHard Główne różnice to bardziej w mechanice...

Łatwy - masz na starcie więcej złota, eliksirów czy wzmocnione statystyki, za poziom dostaje się z 20 PN, a debuffy są krótkotrwałe
Normalny - podobnoe jak łatwy tylko są chyba mocniejsi przeciwnicy
Trudny - mniej pkt. nauki (10), jeszcze mocniejsi przeciwnicy, dodatkowo są inne parametry jak głód, pragniebie czy wyczerpanie magiczne, debuffy są stałe dopóki się nie wyleczysz całkowicie
Legendarny - podkręcony poziom trudny plus możesz zapisywać grę tylko w określonych miejscach na mapie czy ograniczony sen
 

Apprentice

Apprentice

Użytkownicy
posty383
Propsy43
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Tragolipus
Na trudnym jest 15 PN, nie wszystkie debuffy są stałe. I sen już jest ograniczony na trudnym.
 

Hearthstone

Hearthstone

Użytkownicy
Kto ma odwagę, wygrywa
posty837
Propsy474
ProfesjaProgramista
  • Użytkownicy
  • Kto ma odwagę, wygrywa
Dodatkowo na trudnym i legendarnych kombinacja zamków się zmienia po każdym wczytaniu :)
 
:D

TriHard

TriHard

Użytkownicy
posty42
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Dodatkowo na trudnym i legendarnych kombinacja zamków się zmienia po każdym wczytaniu :)

Coś takiego powinno być w podstawowym, pierwszym Gothicu, jak właściwie w kazdej jednej grze :D
Te pierdoły typu głód, ograniczony sen itp. zdecydowanie w moim przypadku odpadają, ani to fajne, ani ciekawe, typowy wkurwiacz który ma sztucznie poziom trudnosci podwyższyć. Ogarne sobie moda na poziomie o jeden wyższym od najłatwiejszego, i zobacze jak sie bedzie pykało. Dziekuje za pomoc, i odpowiedzi :)
 

Apprentice

Apprentice

Użytkownicy
posty383
Propsy43
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@TriHard
Akurat głód, pragnienie itd. prawie nie mają żadnego wpływu na grę bo na każdym poziomie gry będzie się wpierniczało chleby i kawałki mięcha :).

Na trudnym najbardziej wkurzające jest ograniczenie snu, zwłaszcza gdy niektóre questy wymagają przeczekania paru dni.
 

TriHard

TriHard

Użytkownicy
posty42
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Jeszcze mam takie pytanie, pobrałem sobie torrentem wersje v2.0066_R2 i to pseudo angielskie spolszczenie do tej wersji w dwóch plikach. I to jest wszystko czego potrzebuje juz do grania? Instaluje i gram? Oczywiscie te wszystkie system packi i tak dalej mam poinstalowane, chodzi mi o samego moda.
 

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
Wyjaśnij termin "pseudoangielskie spolszczenie".
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



Tragolipus

Tragolipus

Użytkownicy
posty82
Propsy14
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Może chodzi o przetłumaczenie z angielskiego (który został przetłumaczony przez translatora z rosyjskiego) na polski? :D
 

Roman Reigns

Roman Reigns

Użytkownicy
posty138
Propsy8
Profesjabrak
  • Użytkownicy
da ktoś linka do patcha returninga v0066.2
 

Ederwolf

Ederwolf

Użytkownicy
posty80
Propsy7
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Abigail w wersji 0066 wygląda jak transwestyta. Dobrze, że Loa wygląda normalnie :V

 

Apprentice

Apprentice

Użytkownicy
posty383
Propsy43
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Ederwolf
Bo to chyba jest transwestyta, u mnie wygląda normalnie :D.
 

Roman Reigns

Roman Reigns

Użytkownicy
posty138
Propsy8
Profesjabrak
  • Użytkownicy
ma ktoś linka do hotfixa dla wersji 0066 :D ?

poszukuję 5.1 wersji eng
 

Ederwolf

Ederwolf

Użytkownicy
posty80
Propsy7
Profesjabrak
  • Użytkownicy
It's over minecrawler! I have the high ground!

(Kompletnie nie mogły mnie dosięgnąć :P)

 

wojtek988

wojtek988

Użytkownicy
posty172
Propsy21
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ktoś wie kiedy wyjdzie 0066.3?
Tu lista zmian
http://rpgrussia.com/index.php?topic=13483.0
"24. Fani Marvin czeka na małym zaskoczeniem. "
oby znowu nie odwalili jakiegoś numeru z konsolą, ile razy pomagała przejść jakiś etap...

"19. Naprawiono błąd z niektórych questów, że po ich wydajność nie pojawiają się w zakładce „Running”, i zniknął z pamiętnika. "
W końcu

Apprentice

Apprentice

Użytkownicy
posty383
Propsy43
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Sporo mają poprawić w tym 0063, ciekawe co z tego wyjdzie :).
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry