Dyskusja na temat modyfikacji 134119 1287

O temacie

Autor Simen

Zaczęty 27.12.2015 roku

Wyświetleń 134119

Odpowiedzi 1287

Apprentice

Apprentice

Użytkownicy
posty231
Propsy28
Profesjabrak
  • Użytkownicy
No ale po co jakaś aplikacja? Ja wielokrotnie korzystałem z Marvina bo w 0063 był bug gdzie walka z tarczą co jakiś czas dodawała 200 obrony przed bronią pernamentnie.

Wciskasz:
klawisz pause->
wpisujesz 'marvin'->
kody które potrzebujesz->
wpisujesz '42'

I tyle, żadnych bugów z tego powodu nie miałem. A konsola jest odblokowana od bodajże 0050 czy tam ileś.

tldr

tldr

Użytkownicy
posty310
Propsy37
Profesjabrak
  • Użytkownicy
To co Rosjanie odpierdolili teraz z tą wersją to zakrawa na grube nieporozumienie. Ludzie piszą że wrócił bug z grzywną u Andre, że patch no_grass nie dotyka Jarkendaru i są dramatyczne spadki FPS. Nie wiem co ten Trazege czy jak mu tam sobie myśli, ale odpierdala taką hałturę, że pseudo mod reqiuem zaczyna być bardziej stabilny od tego crapu 0065 :lol2:

Mahridspoland

Mahridspoland

Użytkownicy
posty630
Propsy204
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
@tldr

Szczerze powiedziawszy, bugi to tam chuj, można się było tego spodziewać. Najlepsze z tego wszystkiego było właśnie to nonszalanckie wydanie wersji 0.65 po 0.62 xD. Wiesz, tak jakby chcieli powiedzieć "ZOBACZCIE KURWY JAKA ZAJEBISTA AKTUALIZACJA... MMMMMM... WSPANIAŁA I DO TEGO OSTATNIA". Wyszło jednak ja wyszło - 4 fixy  i końca nie widać xD.

"You can't put two people in a room together without one of them trying to govern the other."

Pralko

Pralko

Użytkownicy
posty7
Propsy3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Kpina po prostu ze strony twórców. Mod jest niegrywalny nawet na najgorszej możliwej jakości.

Allbelcik84

Allbelcik84

Użytkownicy
posty355
Propsy91
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
Gram 20 godzin i nie spotkałem ani jednego buga, optymalizacja jest chujowa, ale zawsze taka była.

= D

potezny2

potezny2

Użytkownicy
posty132
Propsy10
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Allbelcik84 Zgadzam się z tobą,sam gram(chociaż tylko ponad godzinę :lol:) w tego returna,i poza kiepską optymalizacją to gra jest fajna :)

Apprentice

Apprentice

Użytkownicy
posty231
Propsy28
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ludzie, a gracie na laptopie? Jeśli tak, to całkiem możliwe ze automatycznie jedziecie na integrze i to nie wina twórców a grafiki.

Allbelcik84

Allbelcik84

Użytkownicy
posty355
Propsy91
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
Ja mam tak, że przez pierwsze 20 minut w grze gra mi ładnie zapierdala, potem fps'y spadają drastycznie /; co do nowej wersji Khorinis zostało znacznie zwiększone, o duży teren za farmą Onara.

= D

Simen

Simen

Moderator
posty4721
Propsy1792
ProfesjaTester
  • Moderator
Tak! Tak! Proszę państwa! Pojawił się nam fix numer 6!

"musisz zmienić avatar
tak żeby ludzie czuli respekt
żeby wiedzieli ze nie mają życia jesli coś źle napiszą
mówię ci" - gothic1210

http://chomikuj.pl/gothicwarrior

Dawipir

Dawipir

Użytkownicy
Dyktator
posty132
Propsy29
ProfesjaConcept Artist
  • Użytkownicy
  • Dyktator
Tak! Tak! Proszę państwa! Pojawił się nam fix numer 6!
:lol:
Ciekawe ile zdążą ich zrobić w ciągu tego tygodnia...

''Śmieje­cie się ze mnie, bo jes­tem in­ny. Ja się śmieję z was, bo wszys­cy jes­teście ta­cy sa­mi''
Jonathan Davis

QariX

QariX

Użytkownicy
posty15
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Na pewno sporo zrobią jeszcze , próbował ktoś z was poziomu legendarnego ? jakie odczucia bo ja mam zamiar coś spróbować (może nawet nagrać na YT o ile to warte zachodu )

Avasis

Avasis

Użytkownicy
posty7
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Na pewno sporo zrobią jeszcze , próbował ktoś z was poziomu legendarnego ? jakie odczucia bo ja mam zamiar coś spróbować (może nawet nagrać na YT o ile to warte zachodu )
Nie radzę, nie w obecnym stanie gdzie gra potrafi się scrashować z byle powodu a out of memory crash jest od 10 do 30 minuty w czasie gry(A zapisać można tylko w konkretnych miejscach).

Allbelcik84

Allbelcik84

Użytkownicy
posty355
Propsy91
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
Ma ktoś linka do fix'a numer 6?

= D

Dave

Dave

Użytkownicy
posty4
Propsy10
  • Użytkownicy
Nie wiem, czy ktoś poruszał tu ten temat. Czy twórcy planują połączyć mod l'hivier z returnem? Khorinis wygląda o wiele lepiej z l'hivierem, robi swój klimat

Domixson

Domixson

Użytkownicy
posty50
Propsy5
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Nie wiem, czy ktoś poruszał tu ten temat. Czy twórcy planują połączyć mod l'hivier z returnem? Khorinis wygląda o wiele lepiej z l'hivierem, robi swój klimat

Chcesz żeby ci komputer wybuchł? Nie zoptymalizują tego żeby chodziło w 60 klatkach.

Siemekk

Siemekk

Użytkownicy
Szlachcic
posty1382
Propsy319
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
  • Szlachcic
Chcesz żeby ci komputer wybuchł? Nie zoptymalizują tego żeby chodziło w 60 klatkach.
Wersję ReBalance 2.1 czemu nie :D Tylko komu by się chciało  :hmmm:

Jeżeli masz z czymś problem pisz na PW. Postaram się pomóc :)

Moje skrypty:
Dwa ostrza |Unbalance 1.2

Simen

Simen

Moderator
posty4721
Propsy1792
ProfesjaTester
  • Moderator
Jest już siódmy fix.

"musisz zmienić avatar
mówię ci" - gothic1210

Slaybacko

Slaybacko

Użytkownicy
Dizzasterx
posty17
Propsy2
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Dizzasterx
Jest już siódmy fix.

Jak wyjdzie to będzie trzeba czekać aż wyjdzie do tego auto translate angielski?

Profesjonalne spolszczenie XD

Simen

Simen

Moderator
posty4721
Propsy1792
ProfesjaTester
  • Moderator
To logiczne.

"musisz zmienić avatar
mówię ci" - gothic1210

Allbelcik84

Allbelcik84

Użytkownicy
posty355
Propsy91
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
@Simen Jeśli to dla ciebie nie problem to mógłbyś mi podesłać linka do tego fixa? chciałbym zobaczyć liste zmian, obecnie gram na wersji z fixem numer 5 i pojawiły mi się tylko 2 duże problemy.

= D

0 użytkowników
Do góry