stroneczka 11475 25

O temacie

Autor kurzel131

Zaczęty 19.11.2015 roku

Wyświetleń 11475

Odpowiedzi 25

kurzel131

kurzel131

Użytkownicy
posty206
Propsy10
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
http://muonlinechronology.eu/

zanim padną zjebki co do glow, ja to ogarnąłem dawno temu, opóźnienie jest spowodowane biurokracją u serwisantów.

U mnie to wygląda tak jak w załączniku



a tamten dzidek z lewej to pokaz slajdów.

Aha sama strona jest i tak swoistym szkieletem, po odzyskaniu bieżących danych chciałbym się zająć bieżącymi aktualizacjami jomla/wordpress i hiperłączami do posczególnych treści.
 
https://www.facebook.com/Chronologymu-210309256118451/ Jak ktoś lubi serwer pvp S2 do mu online to może zajrzeć na mój serwer testowy.

gothic1210
  • Gość
Boleśnie się to przeglądało. 
 

Wowoz

Wowoz

Użytkownicy
Wowoźny
posty3699
Propsy4862
NagrodyVV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Wowoźny

Chociaz za MU Online moglbym dac propsa
 

Jedairusz

Jedairusz

Złote Wrota
Grafik 3D w Boombit
posty1022
Propsy1297
NagrodyVV
ProfesjaGrafik 3D
  • Złote Wrota
  • Grafik 3D w Boombit
Ło matko bosko jak to wygląda.

Maciej

Maciej

Użytkownicy
posty3689
Propsy1006
ProfesjaGracz
  • Zbanowany
@kurzel131  Pomyliłeś fora  :pokerface:
 

Kazzmir

Kazzmir

O.D.A.L.
posty1003
Propsy1681
ProfesjaProducent
  • O.D.A.L.
kuwa chciałem zajebać kod tej strony ale mi się nie udało, pomóżcie. 
 
rekrutacja O.D.A.L, po 18:00 gg:10135138

gothic1210
  • Gość
Cytuj
kuwa chciałem zajebać kod tej strony ale mi się nie udało, pomóżcie. 
Naciśnij F12.
 

kurzel131

kurzel131

Użytkownicy
posty206
Propsy10
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Czemu, tu są oceny stron.
 
https://www.facebook.com/Chronologymu-210309256118451/ Jak ktoś lubi serwer pvp S2 do mu online to może zajrzeć na mój serwer testowy.

gothic1210
  • Gość
Nie pomyliłeś. Zignoruj post Mac Duna. 
 

Mark56

Mark56

Moderator
som veľký magič
posty1632
Propsy1846
ProfesjaAnimator
  • Moderator
  • som veľký magič
Ktoś tu może napisze normalnie ocenę ? Wiem ze strona wygląda jak z 20 lat do tylu i bark wam slow. Ale samotne
Cytuj
Ło matko bosko jak to wygląda.
nie pomoże.

 Ja powiem swoje:
- text nie czytelny z powodu tego "efektu". Doradzam nie używać efektów.
- text daj do środka. teraz jest wszystko posunięte do prawa z powodu tego menu z lewej strony. = zrób margin z prawej strony tak samo jak jest z lewej.
- czarne tło textu nie jest dobre. Do tego dobrze by było rozróżnić text od pustki.
- menu po lewej potrzebuje całkowity redesign jak cala strona.

Nie znam się na robieniu stron internetowych ale zrobiłem szybki obrazek pokazujący co miałem na myśli.
http://s5.ifotos.pl/img/Untitled-_sxppnps.jpg
 


kurzel131

kurzel131

Użytkownicy
posty206
Propsy10
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Patrzałeś obrazek jaki dodałem? w wielu recenzjach taki obraz się bardziej podobał jak ten z większym glow. Gdy odzyskam dane będę się bawił tym czego nie uczyli w szkole tzn choćby jomli, tekst czarny na tle widać a to co pokazałeś to okład jest taki jak na mojej stronie;pp

 
https://www.facebook.com/Chronologymu-210309256118451/ Jak ktoś lubi serwer pvp S2 do mu online to może zajrzeć na mój serwer testowy.

Kazzmir

Kazzmir

O.D.A.L.
posty1003
Propsy1681
ProfesjaProducent
  • O.D.A.L.
komu się podoba? 
jest tak wiele dobrego web designu dostępnego na wyciągnięcie ręki, wystarczy tylko czerpać inspiracje.

www.behance.net
 
rekrutacja O.D.A.L, po 18:00 gg:10135138

Maciej

Maciej

Użytkownicy
posty3689
Propsy1006
ProfesjaGracz
  • Zbanowany
Ktoś tu może napisze normalnie ocenę ? Wiem ze strona wygląda jak z 20 lat do tylu i bark wam slow. Ale samotne
Cytuj
Ło matko bosko jak to wygląda.
nie pomoże.
Bez obrazy mark, ale jeśli on nie widzi gołym okiem jak ta strona wygląda, to wątpię czy coś się wskóra.
 

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
No w sumie napisze to co reszta; Jest bardzo słabo.

Ogólnie to tak jak wyżej pisał Mark nie stosuj jakiś dziwnych efektów, świecidełek i innego tego typu rzeczy. Jest to zbędne i wcale nie upiększa tym strony.. Na stronie głównej w stopce to odnośnie daty powinieneś na początku wywalić te białe cienie (czy co to tam jest). Irytujący jest ten tekst "Wszystkie materiały na tej stronie są chronione prawami autorskimi". Nie żeby coś, ale taki komunikat raz powinien wystarczyć. Przewijając z góry na dół ten tekst wielokrotnie się pojawia i trochę to denerwuje.

Co do "Menu główne" to tak:

1.Logo:
a) Wywal te efekty, o których była mowa wcześniej.
b) Zmień czcionkę, ponieważ jest NIECZYTELNA a to bardzo kuję w oczy. Nikt nie każe ustawiać ci Arial tylko żeby twoja czcionka była po prostu czytelna dla oka.

2.  Content (cały tekst):
a) Tutaj też wywal te efekty.
b) Zmień kolor czcionki (czarny jest chyba najbardziej uniwersalny, ale w przypadku tego tła będzie niewidoczny, więc sugerowałbym zmianę tła)
c) Po napisaniu posta na stronie powinna być jakaś przerwa między postami, bo trochę kuję to w oczy. Przykładowo dodaj <hr> i będzie od razu bardziej czytelnie.

3. Podstrony:
a) Wywal efekty.
b) Ten punkt będzie taki sam jak powyżej
c) Nie ograniczaj się tylko do przycisku "Wstecz". Dobrze jakby można było z tej podstrony dostać się też gdzie indziej.


W sumie to chyba wszystko z tych najważniejszych rzeczy. Strona jak pisane było wcześniej jest bardzo słaba i musisz (oczywiście jeśli chcesz) popracować nad pewnymi rzeczami odnośnie niej. Wystarczy odrobina wolnego czasu i chęci. Na internecie masz dużo poradników jak tego dokonać, nawet w postaci filmików, które dobrze to zobrazują.

Pozdrawiam




Mark56

Mark56

Moderator
som veľký magič
posty1632
Propsy1846
ProfesjaAnimator
  • Moderator
  • som veľký magič
@Mac Dun    Tak. Załapałem po jego odpowiedzi  :|
 


Sawik

Sawik

Użytkownicy
Rebel
posty4772
Propsy3197
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Rebel
W takim razie dajmy mu to czego chce.
O ja pierdolę, boskie! Naprawdę zajebiste, potrzebuję żeby ktoś mi napisał stronkę dla mojego projektu, wiem że pewnie dostajesz dużo takich zleceń, ale dobrze zapłacę! Jeżeli jesteś zainteresowany daj znać na PW, pjona!
 
Życzę wam seksu analnego po stronie biernej.
Dropbox +500 mb na start
LowPoly
Wykonanie modelu niskopoligonowego to sztuka kompromisu. Nie jest to jedynie uproszczenie modelu wysokopoligonowego, ale głęboka modyfikacja oraz podejmowanie decyzji często zmieniających wygląd pierwotny obiektu, tak by przy najmniejszej ilości trójkątów uzyskać jak najwierniej odwzorowany kształt oryginału. Nie można też zapomnieć o tym iż musi nadal wyglądać przekonywająco i tak balansować by uzyskać efekt optymalny.

Podstawowym założeniem jest, że model nie powinien mieć zbędnych, niewidocznych dla gracza detali włączonych w geometrie. Większość obiektów jakie znajdują się w grze powinna prezentować się najlepiej z odległości około 3-5 metrów. Wszelkie detale, które zanikają, wydają się płaskie lub zlewają się z bryłą modelu należy uznać za zbędne i pozostawić je na normal mapie.

Fakt, iż gracz będzie w stanie podejść bliżej do obiektu i zobaczyć go z mniejszej niż 3m odległości nie powinno stanowić większego problemu, gdyż większą rolę odgrywają wtedy tekstury oraz dodatkowy detal zależny od materiału obiektu. To właśnie kompromis między wydajnością, a szczegółowością otoczenia.

Detal, którego nie widać z 3-5 metrów nie powinnien istnieć w geometrii modelu.
Krawędzie znajdujące się blisko siebie, które zlewają się z większej odległości należy uprościć do wspólnej płaszczyzny

kurzel131

kurzel131

Użytkownicy
posty206
Propsy10
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Ten twój post byłby bardziej wiarygodny w '95 roku.
 
https://www.facebook.com/Chronologymu-210309256118451/ Jak ktoś lubi serwer pvp S2 do mu online to może zajrzeć na mój serwer testowy.

Splash

Splash

Moderator
posty4207
Propsy3403
ProfesjaNierób
  • Moderator
Czyli idealnie nawiązuje do stylu strony :lol2:
 
Nie zajmuję się multiplayerami do Gothica. Przestańcie zawracać mi tym głowę...
Ps. Siemekk ma downa i śpi w pufie

MajkeI

MajkeI

Użytkownicy
Front End Developer
posty698
Propsy169
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Front End Developer
Beznadzieja. Kolorystyka i te cienie sprawiają że nawet nie chce się na to patrzeć. Te "zabezpieczenia" i ostrzeżenia przed kopiowaniem materiałów ze strony są żałosne, bo nie masz na stronie absolutnie niczego, co ktoś mógłby chcieć skopiować, a traktujesz tą stronę jak jakąś bibliotekę wiedzy :D (pomijam już fakt, że żadnego zabezpieczenia nie ma, bo są narzędzia dla programistów, a jak ktoś chce wydrukować stronę to też nie ma żadnego problemu). Więc polecam się z tego wycofać.
Poza tym, to poukładaj to ładnie, używaj justowania, i skoro zadeklarowałeś HTML5 to używaj znaczników HTML5 (header, section, footer...)
I to "translate" ani nie jest potrzebne, ani nie pasuje kolorystycznie.
 

kurzel131

kurzel131

Użytkownicy
posty206
Propsy10
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
"zabezpieczenia" to ochrona przed gimbami, treść jest jaka jest puki co to ogólne informacje choć i tak jestem 3 sezony do tyłu, ale to wina "biurokracji serwisu".
 
https://www.facebook.com/Chronologymu-210309256118451/ Jak ktoś lubi serwer pvp S2 do mu online to może zajrzeć na mój serwer testowy.


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry